Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 25 lis 2014, o 19:16
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2005, o 16:13
Posty: 820

Zobacz profil 
KantorOnline ViperPrint Wlokniarz, nazwa trzyczlonowa.


           
Post 25 lis 2014, o 19:30
 Re: Sprawy klubowe
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
A, ok. Nie wiedziałem, że ten kantor to się razem piszę. Ale w takim układzie to można upchać nawet MarmaPolskieFolie PGE Stal :lol:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 25 lis 2014, o 19:33
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Gdzieś mi się obiło o uszy z tymi nazwami, bodajże u sąsiadów gdzie tylko tauron azoty się mieściły i brakło dla uni.
Telewizja chyba wymogła max dwa człony + miasto, ale pewności nie mam.

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 25 lis 2014, o 20:07
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2219

Zobacz profil 
a może Rafineria Jaslo Greinplast Powerlife AZS WSP Resovia Rzeszów :D


           
Post 25 lis 2014, o 20:58
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Nie mam pomysłu co może jeszcze wymyśleć Pani M.P żeby ukryć swoją niekonsekwencje- jeśli powiedziała że rezygnuje to rozumiem, że drużyna logicznie myśląc
-będzie nazywać sie PGE Stal Rzeszów.

Trzymam za słowo publiczną deklarację że udziały zostaną przekazane za symboliczną złotówkę, nie rozumiem tylko skad wypowiedz klubu że ich nie stać na te udziały???!
Wiec deklaruje że ja tą złotówkę do prezesa klubu mogę odwrotnie dostarczyć na swój koszt:)


Jeszcze jedno- jeśli to prawda że do tej pory klub nie otrzymał gotówki od EL za udział, jak twierdzi Pani M.P to kibicuje mocno by im sie dobrać do dupy, bo Nasze podwórko swoja drogą, ale z tymi ludzmi z centrali należało by zrobić porządek.

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 25 lis 2014, o 21:06
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3137

Zobacz profil 
stalfan85 napisał(a):

Trzymam za słowo publiczną deklarację że udziały zostaną przekazane za symboliczną złotówkę, nie rozumiem tylko skad wypowiedz klubu że ich nie stać na te udziały???!
Wiec deklaruje że ja tą złotówkę do prezesa klubu mogę odwrotnie dostarczyć na swój koszt:)


Ta złotówka to przenośnia...chodziło o 280 tys. złotych. Nie bierz wszystkiego dosłownie chłopie.

_________________
Obrazek


           
Post 26 lis 2014, o 00:09
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Taka mała różnica...Wręcz symboliczna.

Mam tego świadomość, tylko po co takie pitolenie?
Jeśli leży jej na sercu dobro klubu, to chyba nie tak to powinno wyglądać?
chce odejść i rozumiem że musi jeszcze tą "symboliczną" złotówkę odzyskać, bo inaczej będzie mieć zapewnioną nazwę tytularną, sterowanie klubem itp...?

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 26 lis 2014, o 00:46
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2009, o 21:14
Posty: 170

Zobacz profil 
stalfan85 napisał(a):
Jeśli leży jej na sercu dobro klubu

:hahaha:

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać


           
Post 26 lis 2014, o 01:06
 Re: Sprawy klubowe
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Jedno pytanie do StalFan85(domniemuje ze to 85 to data urodzenia) przez ostatnich niech będzie 6 lat, chociaż właściwe 8 zapadłeś w sen niedźwiedźia czy co? Bo czytając Twoje posty odnoszę takie wrażenie.

Nagle się obudziłeś i widzisz co pani P. wyprawia w tym klubie, a wcześniej to co wszystko grało? Może jeszcze stałeś w młynku SFSR?

Jej działania teraz są takie jakie były od owych 8 lat, nic nowego. Z klubu od 70 letniej tradycji zrobiła sobie prywatny folwark do promowania swojej osoby i swojej firmy. Wynik sportowy jest na ostatnim miejscu. Doprawy zadziwia mnie, że ktoś teraz apeluje o działania, wytyka jej niekosekwencje i inne wałki. To jak dziwić się, że w Styczniu jest śnieg i pisać, że to skandal. Chociaż może lepiej poźno niż wcale.


A co do tej całej farsy, to jak przewidywałem. Chodziło o wyrwanie hajsiku od Tadka i innych firm, by taniej promować swoją firmę i swoją osobą, a to, że zrobiła z siebie i klubu pośmiewisko na całą Polską, to, że skład będzie mocno przeciętny to co ją to właściwie obchodzi? Będzie w EE, będzie w TV, będzie na syfach i tyle. W końcu co za różnica gdzie się właściwie startuje, jedzie się o pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Co za różnica czy się zajmie pierwsze czy szóste?

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 26 lis 2014, o 11:10
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
czyli Grażynka za rok odejdzie 127 raz :D :D


           
Post 26 lis 2014, o 11:54
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Ogłosi wszem i wobec, że odchodzi bo tak naprawdę to nie odeszła jeszcze ani razu :mrgreen:
Odchodzi tylko w mediach, bo jak to uparcie powtarza Richie nawet po dziś dzień jest prezesem w KRS'ie a nie Łabudzki.

Czyżby szykowały się jakieś wybory za rok :wow: coby można wyciągnąć co nie co grosza tu i tam :hahaha:

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 26 lis 2014, o 17:33
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
jusuff napisał(a):
:hahaha:

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać

To było pytanie retoryczne z nutką kpiny,myślałem że to się da odczuć.

Kamil napisał(a):
Jedno pytanie do StalFan85(domniemuje ze to 85 to data urodzenia) przez ostatnich niech będzie 6 lat, chociaż właściwe 8 zapadłeś w sen niedźwiedźia czy co? Bo czytając Twoje posty odnoszę takie wrażenie.

Nagle się obudziłeś i widzisz co pani P. wyprawia w tym klubie, a wcześniej to co wszystko grało? Może jeszcze stałeś w młynku SFSR?

Jej działania teraz są takie jakie były od owych 8 lat, nic nowego. Z klubu od 70 letniej tradycji zrobiła sobie prywatny folwark do promowania swojej osoby i swojej firmy. Wynik sportowy jest na ostatnim miejscu. Doprawy zadziwia mnie, że ktoś teraz apeluje o działania, wytyka jej niekosekwencje i inne wałki. To jak dziwić się, że w Styczniu jest śnieg i pisać, że to skandal. Chociaż może lepiej poźno niż wcale.


Nie nie zapadłem w sen. Widziałem jej wady, teraz widzę je jeszcze bardziej ale myślałem zgodnie z zasadą mniejszego zła. Jest sponsor, jest żużel, nie ma długów, są gwiazdy typu Crump, Nicki itp. jak zwykły kibic.

Pisałem w poprzednim poście i tego trzymam się nadal,że za strone finansową prowadzenia klubu, z tych informacji które znam- szanuje ten fakt- "oddaj cesarzowi co cesarskie".

Mam już jednak dość całokrztałtu, wolałbym drużynę budowaną od podstaw, od drugiej ligi ale z perspektywami, ambitną, młodą z atmosferą pod żużel, tymczasem tutaj bardziej chodzi o efekt marketingowy niż o wyniki, tak jak pisałeś.
Z tym sniegiem, rozumiem co masz na myśli, ok- ale ja kieruje się tym co myślę, a uważam że teraz jest odpowiedni moment na to by się odezwać i wyrazić być może późny ale sprzeciw.

Co do SFSR, nie nie stoje w młynie- nie mniej jednak nie mam nic do tych ludzi, kilku dobrze znam, myślę że kibicują żużlowi, Stali -jaka Ona by nie była- ale też nie są szczęśliwi z obecnej formy klubu.
Co do żużla, nie opóściłem ani jednego od dawien dawna i nie opóściłbym nadal, gdyby nie fakt że miarka się przelała.

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 26 lis 2014, o 23:33
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
No i misterny plan idzie zgodnie z... planem - wg Ostafińskiego zapowiada się taka oto zbieranina:
1. Walas
2. Sówka/Majki/Miesiąc
3. Ljung
4. Nicholls
5. Hancock

http://www.przegladsportowy.pl/zuzel/ek ... 1,984.html

Mam nadzieję, że nie do końca jest to prawda, bo Majki wielokrotnie pokazał, że na eligę się nie nadaje, a Miesiąc ze swoimi startami nie ma tam czego szukać. Więc pod 2 Zengota, czy już nawet Lampart, a do tego brakuje Larsena (widać Angol i Szwed sporo tańsi). No i o Kildemandzie można jeszcze pomyśleć, a o juniorach to nawet trzeba ;)


           
Post 26 lis 2014, o 23:35
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Czesali, czesali i wyczesali tego białego konia ...

http://www.przegladsportowy.pl/zuzel/ek ... 1,984.html

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 27 lis 2014, o 01:12
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 mar 2008, o 23:49
Posty: 718

Zobacz profil 
Czyli wszystko idzie wg scenariusza, ktory przewidywany byl tutaj na forum. Czekam tylko na artykul na Syfach "Nie moglam zostawic zuzla w Rzeszowie na pastwe losu". Co do skladu jesli cos takiego ma byc to srednia wieku bedzie chyba najstarsza w lidze o ile nie w historii odkad dziala ta bydgosko-torunska farsa;) Co do Polakow to duzego wyboru nie ma, oprocz Zengoty, ktorego tez chca zatrzymac w Lesznie w zasadzie nie ma nikogo sensownego. Nie mozna tez zapominac o Fredriku Lindgrenie... A na juniorce placz, za Czaje trzeba solidnie zaplacic, inni gwarantujacy jakies punkty chyba juz zaklepani w innych klubach.


           
Post 27 lis 2014, o 10:24
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Patrząc na to, co wyrabia Marta, przypomniała mi się taka oto anegdota:

Mosze przychodzi do rabina pomarudzić na warunki mieszkaniowe. Żona, dzieci, synowe, zięciowie, wnuki - hałas, ścisk, rwetes. Nie daje się wytrzymać. Na to mądry stary rabin mówi: Mosze, ty kup sobie kozę. Mosze zdziwiony ale przecież rabin mądry i słuchać go trzeba.

Mosze kupuje kozę, po tygodniu przychodzi kompletnie załamany. Cóżeś mi doradził rebe, żona, dzieci, synowe, zięciowie, wnuki - hałas, ścisk, rwetes. A jeszcze koza beczy, śmierdzi, wszystko zżera, katastrofa, totalne pobojowisko.

Rabin: Mosze, ty sprzedaj kozę. Mosze kozę sprzedaje, wraca rozanielony. W domu sielanka - cisza, spokój, mnóstwo miejsca, wszyscy szczęśliwi.

Zatem, czekamy na komendę: kozę ze spółki wyprowadzić! ;)


           
Post 27 lis 2014, o 12:42
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2005, o 16:13
Posty: 820

Zobacz profil 
Jeśli wtedy zajdzie konieczność, to możemy nadal wspierać klub w określonym celu. To może być przykładowo szkolenie młodzieży. Jesteśmy zainteresowani, żeby iść bardziej w tym kierunku i pomagać właśnie szkółce. Nikt nie może jednak liczyć, że będziemy odpowiadać za budżet pierwszej drużyny

Co za obłuda. Przez 11 lat nie zrobila nic, 0 wychowankow godnych uwagi, 0 dobrze rokujacych na przyszlosc szkolkowiczow, a teraz nagle jak probuje sie cos zdzialac bez niej, to mowi, ze jest w stanie wspierac szkolke. W tej samej wypowiedzi podkresla, ze jej firma nie jest juz odpowiedzialna za finanse w Rzeszowie i nie chce zeby byla ona z tym kojarzona. Troche to brzmi jak odstraszanie potencjalnych zawodnikow, z ktorymi Rzeszow obecnie negocjuje.

Zenujaca telenowela, ktorej zakonczenia nie widac, trwa w najlepsze. Warto jednak podkreslic, ze po raz kolejny znalazla sie na glownych stronach w internecie. Takze cel gnoju po zostal osiagniety.


           
Post 27 lis 2014, o 13:10
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Czepiasz się... "To może być przykładowo szkolenie młodzieży..."

Dla ułatwienia wytłuściłem kluczowe słowa - ale masz rację, że takie gadanie w przespanym okresie transferowym nie pomaga. Pewnie chodzi o wywarcie dalszej presji na Tadka, bo kasy na koncie nie ma, a Marta nie da, tzn. być może da, ale przykładowo ;)


           
Post 27 lis 2014, o 16:07
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3137

Zobacz profil 
Może Marta chce przejąć spółkę, szkolić młodych gniewnych i sprzedawać za $$ i zarabiać :D

_________________
Obrazek


           
Post 28 lis 2014, o 00:49
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
W Rzeszowie już taka próba była i jak się skończyła, paru forumowiczów pewnie pamięta.

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi