Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

WYJAZDY !!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 11 lut 2004, o 10:51
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
sebo napisał(a):
"Tarnów - ok. 97 osob w autokarach + kilkaset, ktore przyjechaly wlasnymi srodkami transportu "


hmmm...nie przesadzasz troszkę z tymi "setkami"??? :roll:



W zadnym razie. Bez watpienia w samym sektorze siedzialo co najmniej czterystu kibicow, a sam znam niejednego rzeszowianina, ktory usiadl podczas tego meczu wraz z tarnowianami.


           
Post 14 lut 2004, o 12:01
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 kwi 2003, o 11:53
Posty: 3

Zobacz profil 
bajerant napisał(a):
Cytuj:
jezeli moge pomóc to mam chętnego przewoźnika, który może nas zawieźć wszędzie.. nie będę się za niego wypowiadał, lepiej sami napiszcie. Mam do niego numer gg i telefonu, ale nie podam go na forum, zainteresowane i tylko konkretne osoby porszę o prywatną wiadomość!! Ostrzegam - odpiszę tylko konkretnym osobom (nie będę wystawiał gościa na frajer - ot tak dla jaj)
Pozdro all


Ja tez takiego mam, ale tutaj chodzi o koszty, znalesc goscia ktory zawiezie za $ to naprawde nie problem, bo oni sie sami prosza.
CHodzi o to, zeby znalesc osobe ktora nie wiem lubi zuzel i nie bedzie chciala na tym zarobic strasznych kokosow!

Kto ma jakiś kolwiek kontakt z przewoźnikami niech popyta o koszt 1 km w autokarze i koszt 1km w busie i będzie jasne gdzie najtaniej, to jest proste jak Andriu Lepper :D


           
Post 14 lut 2004, o 12:04
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Mam pytanie troche nie zwiazane z omawianymi sprawami ale jak najbardziej z tematem....

Kto z forumowiczow bylby chetny na wyjazd wraz z FC?

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 14 lut 2004, o 12:55
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Cytuj:
W zadnym razie. Bez watpienia w samym sektorze siedzialo co najmniej czterystu kibicow, a sam znam niejednego rzeszowianina, ktory usiadl podczas tego meczu wraz z tarnowianami.


Takim przykladem jestem ja:)
Obok mnie w promieniu 10 metrow widzialem okolo 10 znajomych twarzy (Z Rzeszowa):))
Tak szczerze to bylo widac, duzo rzeszowiakow (gdy nasi wygrywali bieg):)

Pozdrawiam
Wojtek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 186 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi