Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

WYJAZDY !!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 8 lut 2004, o 19:54
 WYJAZDY !!!
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 lut 2004, o 19:32
Posty: 31

Zobacz profil 
CZY BĘDĄ ORGANIZOWANE WYJAZDY W TYM SEZONIE ???
MYŚLE ŻE CHĘTNYCH BĘDZIE BARDZO DUŻO MOZNA BY JÓŻ POWOLI MYŚLEĆ KTO NAS BĘDZIE WOZIŁ (BO TAN DZIADEK DO BANI JEST ZABIERA TYLKO 5 PASAŻERÓW STOJĄCYCH JAK JECHALISMY NA PIŁKE DO KIELC JECHAŁO W AUTOKARZE 75 OSÓB A DO TARNOBRZEGA PONAD 90 !!!) DZIADEK WYDAJE MI SIĘ ODPADA IM WIĘCEJ OSÓB JEDZIE TYM MNIEJSZY KOSZT WYJAZDU A WIADOMO ŻE NIE KAŻDEGO STAĆ NA TO. MYŚLE ŻE MOŻNA BY ROBIC ZBIÓRKI DO PUSZKI PODCZAS ZUŻLA O RESZTE JÓZ W DZIEŃ WYJAZDU MI NIE BĘDZIE PRZESZKADZAŁO JAK JA DAM NA WYJAZD 25 ZŁ. A KTO INNY 10 ZŁ W KOŃCU JEST TEŻ KIBICEM I CHCIAŁBY BYĆ ZE SWOJĄ DRUŻYNĄ NA WYJAZDACH I NIE JEST JEGO WINĄ ŻE NIE MA KASY MOŻE MIEĆ WIĘCEJ NA NASTĘPNY WYJAZD . POMYŚLCIE I PISZCIE CO MOŻNA W TYM KIRUNKU ZROBIC . I JESZCE PROŚBA JEŚLI KTOŚ ZNA DOKŁADNE LICZBY W JAKICH JEŻDZILIŚMY W UBIEGŁYM SEZONIE PROSZE O PODANIE ICH Z GÓRY DZIĘKÓWA


           
Post 8 lut 2004, o 21:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Masz na mysli wyjazdy na mecze zuzlowe, a nie piłkarskie...mam nadziej :D
My (FC) juz w tej chwili myslimy o wyjazdach. W tamtym roku w Tarnowie były 2 autokary, Lublin-autokar, do Gniezna wybralismy sie busem.
Za 20-30zł w tym sezonie wybierzesz sie tylko do Lublina, reszta wyjazdów to wiekszy koszt.
Niewiem na jakiej zasadzie bedzie sie to w tym roku odbywac, ale my (znów FC) mielismy ,,małego,, sponsora który pokrył niemała czesc wyjazdu do Gniezna...


           
Post 8 lut 2004, o 21:47
 Re: WYJAZDY !!!
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
stal hools napisał(a):
I JESZCE PROŚBA JEŚLI KTOŚ ZNA DOKŁADNE LICZBY W JAKICH JEŻDZILIŚMY W UBIEGŁYM SEZONIE PROSZE O PODANIE ICH Z GÓRY DZIĘKÓWA


Nie pamietam dokladnie, ale chyba tak:
Tarnów - ok. 97 osob w autokarach + kilkaset, ktore przyjechaly wlasnymi srodkami transportu
Lublin - chyba 43 osoby w autokarze (choc jeden z kibicow chcial chyba w polowie drogi nas opuscic ;-) - kto byl, ten pamieta :-) ) + kilkanascie/kilkadziesiat osob, ktore przyjechaly wlasnymi srodkami transportu

Gniezno - 18 osob

Mam nadzieje, ze Klub Kibica postara sie o to, by w tym sezonie wyjazdow bylo wiecej.


           
Post 8 lut 2004, o 22:10
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
StrongU napisał(a):
Masz na mysli wyjazdy na mecze zuzlowe, a nie piłkarskie...mam nadziej :D
My (FC) juz w tej chwili myslimy o wyjazdach. W tamtym roku w Tarnowie były 2 autokary, Lublin-autokar, do Gniezna wybralismy sie busem.
Za 20-30zł w tym sezonie wybierzesz sie tylko do Lublina, reszta wyjazdów to wiekszy koszt.
Niewiem na jakiej zasadzie bedzie sie to w tym roku odbywac, ale my (znów FC) mielismy ,,małego,, sponsora który pokrył niemała czesc wyjazdu do Gniezna...


StrongU nie powinienes sie wypowiadac oficjalnie. Nie wiem kto napisal ze tylko Lublin wybieramy bo z tego co wiem, sa chetni na Gniezno, Gdansk, Ostrow i Grudziadz a i do Pily chce sie jechac... Takze moze zaczekajmy...

Stal_hools jesli chcesz sie czegos dowiedziec zapraszam na gadu.... (5031666)

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 8 lut 2004, o 22:13
 Re: WYJAZDY !!!
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
Gniezno - 18 osob


Mala poprawka :D W Gnieznie bylo 19 osob ;) Tylko szkoda ze tam hipermarketow nie ma :P


           
Post 8 lut 2004, o 22:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Aronek zle zrozumiałes moja wypowiedz. Napisałem ze za sume 20-30zł dalej jak do Lublina nie nie pojedzie, a nie ze wybieramy sie tylko do Lublina :D


           
Post 8 lut 2004, o 22:33
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
A no zle Cie zrozumialem :D Jestem zmeczony tym ISQ ide z tego kompa :)

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 8 lut 2004, o 22:34
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Pojechać możemy na każdy wyjazd...wszystko zależy od zainteresowania (wszystko wiąże się z kosztami, a każdy wie jak teraz jest).
Priorytet to Lublin i Grudziądz - pierwszy wyjazdowy mecz.


           
Post 9 lut 2004, o 00:12
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
A ja mam ambitne plany zeby byc wszedzie poza Gorzowem bo to nie bedzie mozliwe... i obawiam sie, ze podczas Lublina moge byc na wakacjach... a tak jak podal kezman to priorytetem dla Klubu Kibica sa Grudziadz (pierwszy wyjazd) i Lublin (najblizszy)... poza tym dla niektorych z nas Gdansk, Pila.. (tutaj moge wybrac sie nawet sam na kilka dni) otwarcie tez mowi sie o Ostrowie i Gnieznie (poznanym juz od tej strony)

koszty nie male... :(

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 9 lut 2004, o 01:24
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 lut 2004, o 19:32
Posty: 31

Zobacz profil 
NAJLEPSZE ROZWIĄZANIEM BYŁOBY SKOMBINOWANIE SPONSORA
CHOCIARZ TO BĘDZIE BARDZO TRUDNE


           
Post 9 lut 2004, o 02:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
jezeli moge pomóc to mam chętnego przewoźnika, który może nas zawieźć wszędzie.. nie będę się za niego wypowiadał, lepiej sami napiszcie. Mam do niego numer gg i telefonu, ale nie podam go na forum, zainteresowane i tylko konkretne osoby porszę o prywatną wiadomość!! Ostrzegam - odpiszę tylko konkretnym osobom (nie będę wystawiał gościa na frajer - ot tak dla jaj)
Pozdro all

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 9 lut 2004, o 02:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
I jeszcze jedno, jeżeli chodzi o wyjazdy to trzeba ustalać dużo wcześniej!!
Good bye Rzeszów!! See you tomorrow!!
Pozdro all

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 9 lut 2004, o 08:03
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Cytuj:
jezeli moge pomóc to mam chętnego przewoźnika, który może nas zawieźć wszędzie.. nie będę się za niego wypowiadał, lepiej sami napiszcie. Mam do niego numer gg i telefonu, ale nie podam go na forum, zainteresowane i tylko konkretne osoby porszę o prywatną wiadomość!! Ostrzegam - odpiszę tylko konkretnym osobom (nie będę wystawiał gościa na frajer - ot tak dla jaj)
Pozdro all


Ja tez takiego mam, ale tutaj chodzi o koszty, znalesc goscia ktory zawiezie za $ to naprawde nie problem, bo oni sie sami prosza.
CHodzi o to, zeby znalesc osobe ktora nie wiem lubi zuzel i nie bedzie chciala na tym zarobic strasznych kokosow!


           
Post 9 lut 2004, o 09:07
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Iti, jestem niemal przekonany, ze bylo 18 osob. Bus byl bowiem 18 osobowy, ale jedno z miejsc zajmowal drugi kierowca. No, a koroner jechal w lepszych warunkach :-).


           
Post 10 lut 2004, o 05:54
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 maja 2003, o 17:31
Skąd: Tarnów(Polska)
Posty: 64

Zobacz profil 
A na final IMP do Czewy sie wybieracie :?:

_________________
Obrazek

Black Panthers


           
Post 10 lut 2004, o 07:26
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
To zalezy, czy bedzie w nim 5 czy 4 zawodnikow Stali ;-)


           
Post 10 lut 2004, o 17:30
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
No, a koroner jechal w lepszych warunkach :-).


w jedna strone tak.
wracajac z poznania siadlm dopiero w czestochowie (tak pociag byl zawalony wiara). do tego zapomnialem legitymacji i bilet z poznania kosztowal mnie 50 zl + 35 do gniezna...


Somsiad z Polski napisał(a):
A na final IMP do Czewy sie wybieracie


nie ma sensu. lepiej pojsc sie gdzies upic za ta kaske

_________________
WOLNOSC!!!


Ostatnio edytowano 10 lut 2004, o 17:34 przez marian pazdzioch, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 10 lut 2004, o 17:34
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
w jedna strone tak.
wracajac z poznania siadlm dopiero w czestochowie (tak pociag byl zawalony wiara). do tego zapomnialem legitymacji i bilet z poznania kosztowal mnie 50 zl + 35 do gniezna...


Koroner, ale jakie miales wrazenia! Na wyjazd zdecydowales sie na kilka godzin przed meczem ;-), pozniej jechales bardzo dobrej klasy samochodem, na meczu pomagales w przygotowaniu relacji, a potem jeszcze byles w Poznaniu ;-). To nie zdarza sie codziennie


           
Post 10 lut 2004, o 17:38
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
Koroner, ale jakie miales wrazenia! Na wyjazd zdecydowales sie na kilka godzin przed meczem ;-), pozniej jechales bardzo dobrej klasy samochodem, na meczu pomagales w przygotowaniu relacji, a potem jeszcze byles w Poznaniu ;-). To nie zdarza sie codziennie


mak. powiem ci jedno.
jak dobrze pojdzie na te wakacje prawdopodobnie zalicze jakiegos meczyka pilkarskiego w jednej z lepszych lig europejskich. narazie nie bede mowil o szczegolach bo to nic pewnego, ale szykuja sie naprawde najlepsze wakacje w moim zyciu

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 11 lut 2004, o 01:05
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 maja 2003, o 21:02
Skąd: TARNOW
Posty: 423

Zobacz profil 
"Tarnów - ok. 97 osob w autokarach + kilkaset, ktore przyjechaly wlasnymi srodkami transportu "


hmmm...nie przesadzasz troszkę z tymi "setkami"??? :roll:

z wyjazdami jest zawsze podobna sytuacja, przed sezonem tłumy chętnych a jak przychodzi co do czego albo jakiś dalszy wyjazd to trudno jest zebrac wystarczającą iklość osób na jeden autokar...

pozdrawiam.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Metal i 139 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi