Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Bez "Stali" w nazwie drużyny !!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 10 lut 2004, o 20:50
 Bez "Stali" w nazwie drużyny !!
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Kezman na http://www.stal.rzeszow.pl napisał(a):
Jak poinformował mnie prezes Tadeusz Szylar na pewno nie będzie członu "Stal" w nazwie klubu. Podobnie jak w latach ubiegłych, chodzi tu o Van Pur, Jasol i tym razem nie będzie członu Stal w nazwie drużyny, po prostu tak skonstruowana jest umowa ze sponsorem - mówi Szylar. Nazwa danej firmy zostanie ogłoszona na konferencji prasowej, która odbędzie się w przyszłym tygodniu.


Nie powiem, żebym był z tego powodu szczęśliwy. Wprawdzie kto płaci ten wymaga, ale z informacji jakie do nas docierają wynika, że prezes zbyt wysoko nie wycenił nazwy drużyny....
Co o tym sądzicie?


           
Post 10 lut 2004, o 20:55
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Nie będe ukrywał, że bardzo chciałem i miałem nadzieje, że Stal znajdzie sie w nazwie drużyny. Niestety, ale sponsor wymaga i nic nie poradzimy, tak samo jak nic na to nie może poradzić prezes Szylar. Jednak dla kibiców zawsze będzie Stal !!!


           
Post 10 lut 2004, o 20:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Ja uwazam że zawsze powinna być nazwa "Stal" w nazwie. Nie wiem co przeszkadza to sponsorom. Jakos Tarnów, Leszno mają 'Unia', Bydgoszcz miała 'Polonia', Gorzów mimo sponsoró typu Pergo i innych ma 'Stal', Toruń mimo poważnego sponsora jakim jest Adrianna ma 'Apator' i wkońcu Częstochowa ma róniez duzego sponora jakim jest Top Secret i rónmiez ma 'Włókniarz' tylko nasza rzeszowka druzyna od paru sezonow nie ma 'Stal' w nazwie i nie wiem dlaczego :evil: :evil: Dla mnie to jest wkurzajace. sponsor placi to niech bedzie Stal _____ Rzeszów albo jak chce btyc na pierwszym miejsjcu to niech bedzie ______ Stal Rzeszów, do prawy nie wiem jaka to roznice robi, ale coz.
W kazdym badz razie jestem zly że znow nie bedzie 'Stal' w naziwe naszej druzyny.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 10 lut 2004, o 21:13
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
zgadazam sie z hajem, ale jest jeden problem , jezli nazwa byla by Stal_______ Rzeszów to wetdy Rzeszów dalej kojarzylby sie ze Stala a sponsor poszedl by w tlo natomiast jak bedzie _________ Rzeszów to wtedy wszytkim RZeszów bedzie sie kojarzyl za firma sponsorujaca :)


           
Post 10 lut 2004, o 21:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Spełniło się to, czego Szylar nie ukrywał na spotkaniu. Mój stosunek do tego jest znany, nie będę się więc powtarzał. Zatrważa mnie tylko fakt, że wtedy był on gotów sprzedać tę nazwę za 150 tyś zł. Ciekawe, czy teraz wynegocjował więcej.
Cóż, kupujcie karnety. Na nich Stal jest Stalą :)

Ps. I znów Stal będzie piłką a nie żużlem? :wink: :?


           
Post 10 lut 2004, o 22:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
Według mnie wczle nie musi być nazwy STAL w członie, przecież wszyscy wiedzą że tak jet, odnośnie sponsora, to też zależy jaką kasę wkłada w to by tak zadecydować.
Pozdro all

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 10 lut 2004, o 22:02
 ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Do tej sytuacji pasuje http://www.judasz.prv.pl

W slowa brata wstawic ''stal'' :))
Pozmieniac pare obrazkow i ....














----------------------------
* - Oczywiscie to zart:) Wcale tak nie uwazam!


           
Post 10 lut 2004, o 23:22
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2004, o 23:36
Skąd: Falubaz Town
Posty: 55

Zobacz profil 
Stal to symbol Rzeszowa ale czasy są niestety takie, że bez pieniędzy nic samo nie ujedzie. Sponsor jest potrzebny jak rybie woda, a sponsorowi reklama. Bez reklamy nie ma pieniedzy. Można oczywiscie jak R.Sokołowski być pariotą, który nigdy nie sprzeba Uni leszno i co roku musi błagać władze miasta o jakies pijążki. Tylko czy za rok np. władze miasta powiedzą stop, kasy brak. Bez sponsora to jak bal;ansacja na cienmkiej lince. W obecnych czasach patryiota = idiota.


Pocieszcie się tym, że Stal zawsze pozostanie na szlikach i w waszych piosenkach i okrzykach.

W Zielonce natomiast mamy swoistego rodzaju paradoX. pozostał sponsor, Którego juz kupe lat nie ma............FALUBAZ :twisted:
Tak też może być :!:

_________________
Obrazek


           
Post 10 lut 2004, o 23:43
 


Jak dla mnie porażka! Stal zawsze będzie STALA! I znow beda z nas szydzic, ze nie jestesmy Stala :( Wogole brak mi slow a ludzilem sie ze po odejsciu Jasola w czlonie nazwy naszej drużyny zostanie Stal :(


           
Post 11 lut 2004, o 01:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Takie są prawa rynku i na to nic nie poradzimy, przynajmniej jakaś kasa za to jest. Dopóki nie będziemy się nazywać "Sraczka Rzeszów" czy równie debilnie mi to nie będzie aż tak przeszkadzało bo tak czy siak dla prawdziwego kibica Stal zawsze będzie Stalą a nie Vanpurem, Jasolem, Chemifarbem czy kimkolwiek innym !!

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 11 lut 2004, o 01:42
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
Sewer napisał(a):
Takie są prawa rynku i na to nic nie poradzimy, przynajmniej jakaś kasa za to jest. Dopóki nie będziemy się nazywać "Sraczka Rzeszów" czy równie debilnie mi to nie będzie aż tak przeszkadzało bo tak czy siak dla prawdziwego kibica Stal zawsze będzie Stalą a nie Vanpurem, Jasolem, Chemifarbem czy kimkolwiek innym !!


Nie koniecznie może to byc równie dobrze Biedronka albo Pszczólka :twisted: 8-) .Niby to normalne ale jeśli ta sytułacja zostanie zachowana pzez przypuśmy 10 lat to ci młodzi kibice beda się pytac tato a czemu oni krzycża stal!!!!jak by przecież biedronki jesteśmy.Wszytko jest tak naprawde dobre ale na krotka mete, dla mnie to juz chytanie każdej mozliwości byle pozostac .

_________________
Obrazek

P '05


           
Post 11 lut 2004, o 01:54
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Jupiter napisał(a):
Sewer napisał(a):
Takie są prawa rynku i na to nic nie poradzimy, przynajmniej jakaś kasa za to jest. Dopóki nie będziemy się nazywać "Sraczka Rzeszów" czy równie debilnie mi to nie będzie aż tak przeszkadzało bo tak czy siak dla prawdziwego kibica Stal zawsze będzie Stalą a nie Vanpurem, Jasolem, Chemifarbem czy kimkolwiek innym !!


Nie koniecznie może to byc równie dobrze Biedronka albo Pszczólka :twisted: 8-) .Niby to normalne ale jeśli ta sytułacja zostanie zachowana pzez przypuśmy 10 lat to ci młodzi kibice beda się pytac tato a czemu oni krzycża stal!!!!jak by przecież biedronki jesteśmy.Wszytko jest tak naprawde dobre ale na krotka mete, dla mnie to juz chytanie każdej mozliwości byle pozostac .


Ja wcale nie twierdzę że to jest dobra sytuacja i najchętniej pozostałbym przy nazwie Stal Rzeszów ale niestety w obecnych czasach często aby klub przetrwał to musi po prostu robić to co sponsor sobie zażyczy. Tak to wygląda i nic się na to nie poradzi...., ja mam tylko nadzieje ze nie dojdzie do takiego paradoksu jaki nie tak dawno był przerabiany w koszykówce w Resovii gdzie nazwe drużyny cięzko bylo wymienić za jednym razem.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 11 lut 2004, o 02:07
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 maja 2003, o 17:31
Skąd: Tarnów(Polska)
Posty: 64

Zobacz profil 
Cytuj:
Jednak dla kibiców zawsze Rzeszów to Stal, Rybnik RKM, Wrocław Sparta itd.

K II straszna gafe walnales........dla Rybnika zawsze bedzie to ROW......zreszta jak masz chwile czasu to looknij sobie na ich forum a sie przekonasz.......
http://www.rkm.rybnik.pl/forum/

_________________
Obrazek

Black Panthers


           
Post 11 lut 2004, o 02:13
 


Somsiad z Polski napisał(a):
Cytuj:
Jednak dla kibiców zawsze Rzeszów to Stal, Rybnik RKM, Wrocław Sparta itd.

K II straszna gafe walnales........dla Rybnika zawsze bedzie to ROW......zreszta jak masz chwile czasu to looknij sobie na ich forum a sie przekonasz.......
http://www.rkm.rybnik.pl/forum/

Dokladnie!

Dla kibicow Rynika zawsze bedzie ROW, tak jak dla kibicow Zielonej Gory bedzie Falubaz! :)


           
Post 11 lut 2004, o 03:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Somsiad z Polski napisał(a):
Cytuj:
Jednak dla kibiców zawsze Rzeszów to Stal, Rybnik RKM, Wrocław Sparta itd.

K II straszna gafe walnales........dla Rybnika zawsze bedzie to ROW......zreszta jak masz chwile czasu to looknij sobie na ich forum a sie przekonasz.......
http://www.rkm.rybnik.pl/forum/

Dokladnie!

Dla kibicow Rynika zawsze bedzie ROW, tak jak dla kibicow Zielonej Gory bedzie Falubaz! :)


hehe FALUBAZ, jak uslyszalem kiedys ta nazwe to malo nie padlem. Malo powiedziec ze zjebana na maxa chociaz lepsza od UNIA :P ale coz nie o tym tu piszemy tylko o STALI.
Mi tez szkoda ze nie bedzie nazwy STAL ale wazniejsze chyba od tego sa sprawy aby zuzel w Rzeszowie istnial. Ciekaw jestem natomiast co to za firma bedzie sponsorem strategicznym?

_________________
Leave Me Alone


           
Post 11 lut 2004, o 09:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Dla mnie to zawsze bedzie STAL. NAwet gdy byl Jasol to mowilem STAL Jasol Rzeszów :) Ja tez jestem ciekaw jaka bedzie teraz nazwa. Cos mi mowi ze to bedzie Gór-Hut Stal Rzeszów :P Niezle co :)

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 11 lut 2004, o 10:01
 


No tak dla nas Stal jest Stalą i na zawsze tak pozostanie, ale tak jak napisal Jupiter następne nasze pokolenia jak tak dalej pojdzie nie będzie wiedziało o co chodzi z tą Stalą... :( I to jest najbardziej przykre... Ale coż taki świat... :?


           
Post 11 lut 2004, o 10:51
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Dużo mówicie o tym, że Stal i tak zawsze będzie Stalą, ale popatrzcie: od 10-11 lat nie ma ROW-u tylko RKM i KII już się popieprzyło :lol: Qmacie do czego zmierzam? Tradycje są po to, by je pielęgnować, a nie zaniedbywać! Już w ubiegłym sezonie u jakiegoś naszego forumowicza widziałem jakiś podpis z "Jasolem". Słabo się robiło :roll: Dla Polski tez już zaczęliśmy być Jasolem, a fuj! :P

To, to jest ta firma? http://www.marma.com.pl/


           
Post 11 lut 2004, o 11:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Przykre, że znika z nazwy Stal ale co zrobić :? Wśród większości kibiców Stal zawsze będzie Stalą. Wolę już tą nazwę sponsora, (choć dla mnie ta nazwa nie ma znaczenia i tak mówie Stal Rzeszów) żeby przynajmniej Stal istniała, niż żeby mówiono, że był kiedyś taki klub co się nazywał Stal Rzeszów :| .

_________________
Obrazek


           
Post 11 lut 2004, o 14:42
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
To, to jest ta firma? http://www.marma.com.pl/

Oby to nie była ta nazwa bo sie bedziemy nazywac Marma Rzeszow bosheeeeeeeeeeeee smich na całą polske oby to nie było to :/:/

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: m1rek i 55 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi