Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Plastron oraz fana na płot KK (projekty)


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 25 mar 2004, o 18:30
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Dziś w nowinach jest skarb kibica...znajduje się tam również nowy plastron...herb jest.


           
Post 25 mar 2004, o 20:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
A szaliki Marmy wypuszczą? ;D


           
Post 25 mar 2004, o 23:40
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
Nie ma jak plastron tarnowski 8-)

Obrazek

_________________
Obrazek

P '05


           
Post 25 mar 2004, o 23:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
usunac to! to ma byc o naszej Stali a temat o Stali nie moze byc czyms takim zasmiecany:P:P:P:P:P

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 26 mar 2004, o 00:11
 ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
I to jest ten Tarnowski Dream Team?:)
HiHi przystojniaczek Jacus Gollob od razu rzuca sie w oczy;)

Pozdrowionka
Wojtek


           
Post 26 mar 2004, o 00:11
 


Wywalić to zdjęcie... :P A feee... :P

A tak na poważnie... :lol: Jaćuś jak zwykle przystojnie wyszedł... :lol: :lol: :lol:


           
Post 26 mar 2004, o 08:57
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
jacus powinien startowac w wyborach na mistera jakiejs wiochy(np tarnow), duze szanse chlopak ma


           
Post 26 mar 2004, o 10:57
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 17:24
Skąd: Mistrzowski Tarnów :D
Posty: 88

Zobacz profil 
bajerant napisał(a):
I to jest ten Tarnowski Dream Team?:)
hehe a co taki zaskoczony :P Spodziewałeś się kogoś jeszcze zobaczyć ??? :P:P:p

Cytuj:
HiHi przystojniaczek Jacus Gollob od razu rzuca sie w oczy;)
Chociaż niewyjściową mordeczke masz to i tak jesteś NASZ!!!!!!! :D:D:D

Bajerant możesz mi wyjaśnić o co chodzi z tym zdjęciem ratusza?? Po twoich wpisach napewno nie można powiedzieć, że jest to jakikolwiek objaw sympatii, bo przecież Tarnowa nie lubisz... ale z drugiej strony ciężko mi znależc jakąś złośliwość w tym zdjęciu?? :P O co chodzi?? :D:D

P.S.- można gdzieś w necie znaleźć ten wasz nowy plastron???

_________________
Tomek Gollob + Janusz Kołodziej + Marcin Rempała + Tony Rickardsson + Grzesiek Rempała + Staszek Burza + Jacek Gollob + Scott Nicholls + Robert Wardzała+ Kamil Zieliński = ObrazekDMP 2004 + 2005Obrazek

Obrazek


           
Post 26 mar 2004, o 11:08
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
an_Ka napisał(a):
P.S.- można gdzieś w necie znaleźć ten wasz nowy plastron???


http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4&k1_id=45&k2_id=101&dzial_id=361&news_id=30301


           
Post 26 mar 2004, o 14:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Ale z dupy ten plastron. O wiele wiele lepsze byly te chociazby Damona. Przynajmniej bylo cos kolorowe. A tu wszystko biale i logo firmy i zuraf. Fe.


Obrazek

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


Ostatnio edytowano 26 mar 2004, o 14:42 przez krzysiek_f, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 26 mar 2004, o 14:39
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
To nawet po palstronie teraz mozna poznac zejesteście AMrma anie stal rzeszów ,nasz sponsor sypnął kasa ai tak jaskólka i barwy na 1 miejscu 8-)

_________________
Obrazek

P '05


           
Post 26 mar 2004, o 14:39
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
Nie jest Wam troche przykro, albo glupio, ze symbol druzyny, jaki by on nie byl :), zostal zepchniety na bok, a glowne miejsce zajal sponsor? Chociaz u Was tradycje ze sprzedawaniem nazwy sa bardzo mocno zakorzenione.
A popatrzcie na taka Unie. Zachowala swoja tozsamosc, pomimo tego, ze sponsor wylozyl na ta druzyne miliony (w przypadku Marmy mowimy o jakichs tysiacach). Zawodnicy na piersiach wciaz dumnie moga prezentowac jaskolke i mowic o sobie Unia Tarnow. A z czym Wasi wyjda do prezentacji? Ten glowny element plastrona, to logo, ma jakas nazwe? :)

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 26 mar 2004, o 14:46
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Lepiej miec na plastronie MARME niz zwac sie TTZ Unia Tarnow/Krakow czy jak to sie wy zwaliscie.


           
Post 26 mar 2004, o 14:55
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
Lepiej miec na plastronie MARME niz zwac sie TTZ Unia Tarnow/Krakow czy jak to sie wy zwaliscie.


Kogo jak kogo ale ciebie maku o taka nie wiedze bym nie oskarzał :) .

_________________
Obrazek

P '05


           
Post 26 mar 2004, o 14:57
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Nie rozumiem Jupiter? Czy napisalem nieprawde? Czy Twoja pamiec okazuje sie ulotna?


           
Post 26 mar 2004, o 15:02
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Wisla/Unia... Ale to nie ma wiekszego znaczenia najlepsze jest to co spiewaja Tarnowianie :D Zrobcie sobie chlopaki zgode z Wisla :P

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 26 mar 2004, o 15:04
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
Nie rozumiem Jupiter? Czy napisalem nieprawde? Czy Twoja pamiec okazuje sie ulotna?


Kraków to było jak Marma dla was stowązyszenie,sponsor cos w tym stylu,więc wytykanie tej nazwy nie jest namiejscu ,bo nie połaczylismy druzyny z krakowem.A Aronek o dziwo mo racje i da sie zrobic :) .

_________________
Obrazek

P '05


           
Post 26 mar 2004, o 15:05
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Aronek, nie musisz mnie uczyc. Wiem, ze istnieje Unia/Wisla, ale ja mowilem o towarzystwie, ktore istnialo przed bodaj 3 laty w Tarnowie.

No i gdzie ta moja niewiedza Jupiter??? Bo nie musiales mi mowic, czym byl dla Was Krakow. Jedno jest pewne, w nazwie mieliscie Krakow. To ja juz wole miec MARME!


           
Post 26 mar 2004, o 15:30
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
gushman napisał(a):
Nie jest Wam troche przykro, albo glupio, ze symbol druzyny, jaki by on nie byl :), zostal zepchniety na bok, a glowne miejsce zajal sponsor? Chociaz u Was tradycje ze sprzedawaniem nazwy sa bardzo mocno zakorzenione.


Po pierwsze: po co te złośliwości?
Po drugie: przeglądnij forum, to dowiesz się, jakie mamy zdanie na ten temat. Z moich obserwacji wynika, że większość osób godzi na "Marmę", w zamian za żużel na jako takim poziomie. Jednak zdecydowana większość (o ile nie wszyscy) czuje przywiązanie do "Stali" i ją wolałaby mieć w nazwie drużyny...

Cytuj:
A popatrzcie na taka Unie. Zachowala swoja tozsamosc, pomimo tego, ze sponsor wylozyl na ta druzyne miliony (w przypadku Marmy mowimy o jakichs tysiacach). Zawodnicy na piersiach wciaz dumnie moga prezentowac jaskolke i mowic o sobie Unia Tarnow. A z czym Wasi wyjda do prezentacji? Ten glowny element plastrona, to logo, ma jakas nazwe? :)


Sądzę, że po prostu "Unia" Tarnów nie jest aż tak atrakcyjnym - przepraszam za określenie - towarem dla grupy Orlen, by zbytnio zabiegać o jej obecność w nazwię i plastronach. Takim magnesem dla Orlenu jest dwójka: Gollob, Rickardsson. To dla nich Orlen wszedł tak mocno w Wasz żużel. Nie dla Unii...

To już chyba nie brzmi tak patriotycznie, jakbyś sobie tego życzył... :)


           
Post 26 mar 2004, o 15:41
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
Wczoraj podczas prezentacji uchylono (i zaraz zakryto) rabka tajemnicy. Grupa Orlen najbardziej liczy na kibicow ogladajacych mecze, ktorym wystaczy ogladac reklamy na calym stadionie niz dopatrywac sie co tez maja ci zawodnicy wymalowane na plastronach. Mowa tu tez o kibicach przed telewizorami, bo kilka spotkan Unii jednak pojawi sie w "szklanym" ekranie.
Poza tym sam fakt nieingerowania w nazwe i logo oraz plastrony pozostawia po firmie bardzo pozytywny wydzwiek i z psychologicznego, nieracjonalnego punktu widzenia stawia pozytywnie swiadectwo sponsorowi. Tu po prostu tradycja idzie w parze z ambicjami, dlugofalowymi planami, miloscia do zuzla.
A trudno oprzec sie wrazeniu, ze Marma jest kolejnym klientem Stali, ktory za rok, po spelnieniu marketingowego planu, pojdzie sobie i nawet za zuzlem nie zateskni. Ale nie martwcie sie, juz wszyscy wiedza, ze u Was mozna kupic wszystko, wiec przyjda nastepni.

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: m1rek i 68 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi