Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

WYJAZD na mecz do GORZOWA - 4.04.2004 r.


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 10 mar 2004, o 20:23
 WYJAZD na mecz do GORZOWA - 4.04.2004 r.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Witam wszystkich

Podobnie jak w ubieglym sezonie - tak i wtym bedziemy jako Klub Kibica organizowac wyjazdy na mecze ligowe naszej druzyny. Pierwszy z nich wypada juz 4 kwietnia i jest to mecz ze STALA TELENET - STRABAG Gorzów. Nie jest chyba dla nikogo tajemnica gdzie Gorzow lezy. Dla mniej wtajemniczonych napisze tylko tyle, ze 650 km mamy do pokonania w jedna strone.

Prosze osoby zainteresowane (rowniez te z Klubu Kbiica -a nawet przedewszystkim) o zapisywanie tutaj sie na wyjazd. Uprzedzam ze przyjmuje tylko konkretne newsy a reszty nawet nie biore pod uwage... Potrzebne nam sa pewne osoby dlatego, ze powoli zaczynamy to zalatwiac i to czy ktos sie waha czy nie to nawet takich lduzi nie zapisuje... moge je zapisac na liste potencjalnych osob i jesli mi sie uzbiera chociaz te 41 osob to wtedy pomysle o jezdzie Autobusem. Mobilizujcie rowniez znajomych, przyjaciol. Bo my busem (jak do Gniezna) mozemy pojechac w kazdej chwili, ale nam zalezy na liczebnosci i liczymy na osoby. Na prawde bardzo warto - nikt nie bedzie zalowal. Do listy bede dopisywal osoby pewne, ktore jeszcze potwierdza mi to mailowo lub na gadu-gadu. Osoby ktore sa potencjalnymi kandydatami do wyjazdu tez niech pisza o tym tutaj.

Teraz szczegoly:
Wyjazd do Gorzowa: ok 40 zl (zakladana cena z pomoca naszego sponsora p. Andrzeja Haehne) - dodam tylko, ze normalna kwota to ok 80 zl, wiec to jest na prawde dobra okazja dla ludzi z Klubu Kibica. Jest to szanse na ogladniecie ciekawych zawodow, zobaczenie kawalka Polski i mysle, ze kazdy zdaje sobie zsprawe z frajdy.

To czym pojedziemy zalezy od ilosci chetnych. Busem jedziemy na pewno, ale wtedy pojedzie sam Fan Klub. Natomiast do uzbierania autokaru musi pojechac wiekszosc Fan Klubu i i jeszcze kilku chetnych, ktorzy do niego nie naleza (ale po tym wyjezdzie jestem pewny ze juz beda nalezec bo im sie spodoba)

Pozostaje mi jeszcze raz wszystkich zachecic do wspomagania naszej druzyny nma drugim koncu Polski goracym dopingiem tak jak to bylo podczas naszych wczensiejszych wyjazdow. Gwarantujemy swietna atmosfere.

Jak bedziemy miec osoby to bedziemy zalatwiac przewoznika, bo nie ma co zamawiac na reazie bo nie wiemy czy to bedzie bus, czy autobus (bardzo bym chcial zeby byl to autobus podobnie jak koledzy)

_________________
Sveriges Radio P3


Ostatnio edytowano 10 kwi 2004, o 14:35 przez Ramelow, łącznie edytowano 19 razy

           
Post 10 mar 2004, o 21:16
 ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Mam jedno pytanie:

Do kiedy trzeba powiedziec, ze jade na bank bez zadnych cerygieli ze mi mama nie pozowli, ze moze pojada albo nie pojade bo nie bede mial kasy i do kiedy ostatecznie nalezy przyniesc haj$ :)


           
Post 10 mar 2004, o 21:34
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Jesli chodzi o kase to najpierw znajdziemy osoby, pozniej najkorzystniejszego przewoznika (bo to juz tylko kwiestia 2 dni chodzenia), pozniej dogadamy sie z p. Andrzejem Haehne dokladnie i pozniej zbierzemy kase, czyli to bedzie mysle termin gdzies kolo meczu z Lublinem.

Natoamiast co do Twojego pierwszego pytania to mi bardzo zalezy na pewnych osobach. Po prostu sprobuj zalatwic jak najszybciej wszystko to co do Ciebie nalezy. Ja tak sobie stawiam, ze do tej niedzieli, ale jesli zostana miejsca (a do tej niedzieli na pewno nie uzbieramy autobusu), to moze do nastepnej niedzieli i wtedy chcialbym juz miec iste osob i zalatwiac przewoznika w tym tygodniu przed meczem z Lublinem 22-28 marca.

Wiec tak jak mowie kazdy niech to robi umiejetnie tak zeby mu sie udalo zalatwic pozwolenie, kase, czy co tam kto ma za problem...
Ja czekam. Tylko tyle moge powiedziec co ja chce, jak nie uziberamy to szlag wszystkich trafi, a mnie naprawde kazda osoba nastepna bardzo moblizuje :) a zapewniam ze pewnych osob na ten wyjazd jest duzo wiecej, tylko czekam aby sie z nimi ostatecznie skontaktowac, a one tylko beda sie mnie pytac dlaczego zadaje im glupie pytania bo to przeciez pewne ze jada. Jest troche takich osob ale ja tutaj zapisalem na razie tylko takie z ktorymi juz sie porozumialem...

pozdrawiam i zachecam...

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 11 mar 2004, o 00:04
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 12:59
Skąd: Rzeszow
Posty: 237

Zobacz profil 
no to sie szarpne i mozecie mnie zapisac.
z pozwoleniem (wogole po co sie pytac :D ) i kasa nie bedzie problemu. u mnie wszystko zalezy od tego kto pojedzie

_________________
ALC


           
Post 11 mar 2004, o 16:12
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 8 mar 2004, o 14:55
Skąd: ze STALI
Posty: 20

Zobacz profil 
zapomnielscie dopisac Fransika:))))):P :banana:

_________________
ZKS ponad wszystko!


           
Post 11 mar 2004, o 17:22
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
no wlasnie ram dopisz mnie do tej listy:) jakby to sie obyło beze mnie:) i tutaj też piszcie jakie bylyby koszty wyjazdu do Gorzowa w całosci wtedy uzgodnimy ile bedziemy w stanie uzbierać!!!! a ile nam Pan haehne by pomógł!!! a i jeszczejak bedzie z firmami jakimiś tam gadac to od razu powiedzcie im że do Gorzowa z 7 przystanków musi byc!!!! jak nie to rezygnujey z miejsca!!!!!


mam pytanie a jak to było z wyjadem do Gniezna?!??!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 11 mar 2004, o 18:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 lut 2004, o 21:46
Skąd: Estadio de Santa Marta
Posty: 1314

Zobacz profil 
Ja juz jestem na liscie to jest dobrze. No chyba ze wywiadowka sie trafi przed wyjazdem :cry:


           
Post 11 mar 2004, o 21:52
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Niestety w tej chili nie potrafie powiedziec czy pojade czy nie . w szkole mam tak ze w chili obecnej nie moge opuscic ani jednej godziny lekcyjnej ..

Chciałbym pojechac bardzoo .. jeszcze zobaczymy ..

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 11 mar 2004, o 22:02
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Nobi ja na Ciebie licze - miejsce dla Ciebie sie grzeje...
Zdazysz do szkoly spokojnie i nawet sie jeszcze przespisz :)

mam nadzieje, ze nas nie zawiedziesz bo to juz nie bedzie to samo bez jednego przypalu mniej :P

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 11 mar 2004, o 22:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 lut 2004, o 21:46
Skąd: Estadio de Santa Marta
Posty: 1314

Zobacz profil 
Nobi pomysl sobie ze nie jestes jedyny ,ktory musi zdazyc do szkoly. Sadze, ze wiekszosc z nas idzie do szkoly 5 kwietnia. Ale wiem ze tez beda tacy co beda woleli pospac na stadionie przykryci flaga (pozdrowienia dla Stronga-respect).
Popatrzcie kto dolaczyl do Dream Teamu- Pan Grzegooorz Micaaałłł


           
Post 11 mar 2004, o 22:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
ramelow napisał(a):
Nobi ja na Ciebie licze - miejsce dla Ciebie sie grzeje...
Zdazysz do szkoly spokojnie i nawet sie jeszcze przespisz :)

mam nadzieje, ze nas nie zawiedziesz bo to juz nie bedzie to samo bez jednego przypalu mniej :P


Hehe Ramelow chyba żartujesz. Wiem coś o tym.
Po Gnieźnie wrócilismy o 3 w nocy. Do 5 spałem na stadionie (przykryty flagą pozdro MiK), o 7 byłem w domu, a na 9 w szkole na zakończeniu roku :lol:
Akademia na polu, a ja sam w klasie spałem. Pózniej mnie koledzy budzili...mysleli ze taki najebany przyszłem do szkoły...a rozdania świadectw to wogóle nie pamietam. Do tego doszła moja niedyspozycja głosowa (ci co byli t wedza ze Strongu nie mógł powiedzieć do kierowcy zeby sie zatrzymał, bo głos stracił).
Takze powodzenia tym którzy wybieraja sie w poniedziałek do szkoły... 8-)


           
Post 11 mar 2004, o 22:51
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
ano - filar ekipy GRZESIU MICEK :) formalnosci dokonalismy dzisiaj po godzinei 21:00 telefonicznie :) jestem zachywcony... chlopak w oltej huscie jedzie rowniez do Gorzowa... zawsze byl z nami na dobre i na zle, nawet jak szedl na komers umorusany nawierzchnia zuzlowca po meczu z Gnieznem :D:D:D:D szaucnek - bedziemy krecic mlynem :D mamy juz prawie jednego busa (on jest juz pewny)... ale bym chcial zeby byly dwa.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 11 mar 2004, o 23:57
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Zacznijcie powoli krecic autokar - bedzie sie bardziej oplacalo!


           
Post 12 mar 2004, o 09:38
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
ja tylko nie wiem czy uzbieramy osoby do autokaru bo trzeba pewnie ok 50, a ja na liscie potencjalnych osob, ktore moga jechac mam 37. niestety nie bedzie mnie prawdpodobnie na spotkaniu klubu kibica w niedziele:( wszystkie pytania do kezmana

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 12 mar 2004, o 10:31
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 cze 2003, o 14:45
Skąd: Rzeszów
Posty: 150

Zobacz profil 
Ja raczej pojade mowie raczej bo to zalezy od mojej starszej czy mnie posci bo Tomek chyba nie pojedzie. Powiem Ci Ramelow na spotkaniu w niedziele czy pojade na 100%. :)


           
Post 12 mar 2004, o 17:39
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
kamil junior napisał(a):
Ja raczej pojade mowie raczej bo to zalezy od mojej starszej czy mnie posci bo Tomek chyba nie pojedzie. Powiem Ci Ramelow na spotkaniu w niedziele czy pojade na 100%. :)


mlody wiesz ze ja Ciebie lubie :) wez braciszka przekonaj :D jak na bylego szefa przystalo powinien z nami jechac - zreszta on sam najlepiej wie jak takie wyjazdy wygladaja - mecz go, drecz g i go w koncu przekonaj :D wtedy pewnie pojedzie tez z nami hotszitniga

ps. dopisalem kolejna osobe - oby tak dalej

i jeszcze prosze oosby ktore znaja jakies firmy przewozowe o zorientowanie sie w cenach za kilometr.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 12 mar 2004, o 21:19
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Moja starsza zna jakiegos przewoznika (bus) ale dokladnej ceny to teraz nie podam bo nie wiem...ale z tego co mowila to chyba gdzies ok 1.40 zl za km

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 12 mar 2004, o 23:12
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
1,40 zł pomnozone przez 650 .. to wychodzi 910 zł .. podzielone na 20 osób to bedzie wynosiło po 45,5 na głowe czyli nie tak duzo :))

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 12 mar 2004, o 23:15
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
NoBi_MiStRz napisał(a):
1,40 zł pomnozone przez 650 .. to wychodzi 910 zł .. podzielone na 20 osób to bedzie wynosiło po 45,5 na głowe czyli nie tak duzo :))


LOL Nobi :lol: pasuje wrócić z tego Gorzowa :D


           
Post 12 mar 2004, o 23:41
 


kezman napisał(a):
NoBi_MiStRz napisał(a):
1,40 zł pomnozone przez 650 .. to wychodzi 910 zł .. podzielone na 20 osób to bedzie wynosiło po 45,5 na głowe czyli nie tak duzo :))


LOL Nobi :lol: pasuje wrócić z tego Gorzowa :D

Pozatym ja już to 18 osób... :P

Ja z Ramelowem dzisiaj bylem w jednym z bior podruzy "Glob" ktore oferuja przewozy i tez 1,4 przy jednym kierowycy a ok. 1,6 przy dwoch... Nie ma jednak wg mnie co ryzykowac i jechac z jednym kierowca... :? Niestety za tanio to nie wychodzi i trzeba czukać coś tańszego...

Najlepszym rozwiazniem bylby autokar 40osobowy bo wtedy wychodzi o wiele taniej...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 183 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi