Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

WYJAZD na mecz do GORZOWA - 4.04.2004 r.


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 31 mar 2004, o 22:33
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
PrzemekStalGorzów napisał(a):
Mozna spokojnie wnosic ja chodze na mecz z plecakiem i jakos nikt sie nie czepia a wiadomo co tam jest :P Poprostu wystarczy ze bedziecie potrafili stac na nogach to z wejsciem na stadion nie bedzie problemów.

No widzicie, chlopaki, jaki jest warunek? Nie bedzie latwo :) :P


           
Post 31 mar 2004, o 23:34
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
PrzemekStalGorzów napisał(a):
Mozna spokojnie wnosic ja chodze na mecz z plecakiem i jakos nikt sie nie czepia a wiadomo co tam jest :P Poprostu wystarczy ze bedziecie potrafili stac na nogach to z wejsciem na stadion nie bedzie problemów.

No widzicie, chlopaki, jaki jest warunek? Nie bedzie latwo :) :P


Mak, czyzbys sugerowal, ze w Klubie Kibica jest taki delikwent, ktory upije do tego stopnia, ze nie ustanie na nogach? :))
Taaaaaaaaak podejrzewasz? To dobrze! Bo ja mysle, ze bedzie takich wielu :)


           
Post 1 kwi 2004, o 09:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
PrzemekStalGorzów napisał(a):
Mozna spokojnie wnosic ja chodze na mecz z plecakiem i jakos nikt sie nie czepia a wiadomo co tam jest :P Poprostu wystarczy ze bedziecie potrafili stac na nogach to z wejsciem na stadion nie bedzie problemów.


:lol: :lol: :lol: A flaszke legalnie wniesie?? :lol: :lol: :lol:
U nas to nawet butelek plastikowych nie wniesie, nie mówiąc już o szklanych i alkoholu.
Tak na poważnie mówiąć, to raczej nikomu nie radze na stadion brać żdnego piwa bo czuje, ze ns specjalnie będą ,,traktować,, przed bramą.
Po co mieć problemy, jak wypić można ,,przed,, i ,,po,, :lol:
Droga długa.


           
Post 1 kwi 2004, o 12:45
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
StrongU napisał(a):
PrzemekStalGorzów napisał(a):
Mozna spokojnie wnosic ja chodze na mecz z plecakiem i jakos nikt sie nie czepia a wiadomo co tam jest :P Poprostu wystarczy ze bedziecie potrafili stac na nogach to z wejsciem na stadion nie bedzie problemów.


:lol: :lol: :lol: A flaszke legalnie wniesie?? :lol: :lol: :lol:
U nas to nawet butelek plastikowych nie wniesie, nie mówiąc już o szklanych i alkoholu.
Tak na poważnie mówiąć, to raczej nikomu nie radze na stadion brać żdnego piwa bo czuje, ze ns specjalnie będą ,,traktować,, przed bramą.
Po co mieć problemy, jak wypić można ,,przed,, i ,,po,, :lol:
Droga długa.


Skoro plecaka nie sprawdzaja to mozna i nawet bombe wniesc:)
Ale nie ryzykujmy, proponuje kazdy po browarku na stadion;)


           
Post 1 kwi 2004, o 14:09
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
Tak sobie z Was od czasu do czasu (generalnie bardzo rzadko) dworuje, ale tym razem musze w pelnej powadze przyznac Wam racje i pochylic czola. Wlasnie sie dowiedzialem, ze z Tarnowa nie wyjedzie do Bydgoszczy ani jeden autokar z kibicami na mecz. I pomyslec, ze my mielismy jechac na mecz wygrany, Wy jedziecie na przegrany. My mamy blizej, Wy dalej. My mamy ekstralige z wysokimi aspiracjami, Wy I lige i niepewne perspektywy.
Inna sprawa, ze od nas pojedzie sporo samochodow osobowych, ale to juz taka partyzantka.

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 1 kwi 2004, o 15:49
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 mar 2004, o 16:11
Skąd: Gorzów Wlkp.
Posty: 7

Zobacz profil 
StrongU napisał(a):
PrzemekStalGorzów napisał(a):
Mozna spokojnie wnosic ja chodze na mecz z plecakiem i jakos nikt sie nie czepia a wiadomo co tam jest :P Poprostu wystarczy ze bedziecie potrafili stac na nogach to z wejsciem na stadion nie bedzie problemów.


:lol: :lol: :lol: A flaszke legalnie wniesie?? :lol: :lol: :lol:
U nas to nawet butelek plastikowych nie wniesie, nie mówiąc już o szklanych i alkoholu.
Tak na poważnie mówiąć, to raczej nikomu nie radze na stadion brać żdnego piwa bo czuje, ze ns specjalnie będą ,,traktować,, przed bramą.
Po co mieć problemy, jak wypić można ,,przed,, i ,,po,, :lol:
Droga długa.


Panowie ale ostatnio na meczu towarzyskim Stal -ZKŻ , widzialęm 2 dziadków ktorzy po butelce od coca-coli mieli wódke i meczu nie mogli o wlasnych siłach opuscic wiec u nas ochrona nie zwarca na to uwagi , a po browarku by wniesc nie bedzie problemu hehe :P

_________________
Staleczka Gorzów sialalala


           
Post 1 kwi 2004, o 21:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
gushman napisał(a):
Tak sobie z Was od czasu do czasu (generalnie bardzo rzadko) dworuje, ale tym razem musze w pelnej powadze przyznac Wam racje i pochylic czola. Wlasnie sie dowiedzialem, ze z Tarnowa nie wyjedzie do Bydgoszczy ani jeden autokar z kibicami na mecz. I pomyslec, ze my mielismy jechac na mecz wygrany, Wy jedziecie na przegrany. My mamy blizej, Wy dalej. My mamy ekstralige z wysokimi aspiracjami, Wy I lige i niepewne perspektywy.
Inna sprawa, ze od nas pojedzie sporo samochodow osobowych, ale to juz taka partyzantka.


NieMa KiBiCów
W TarNoWie NieMa KiBiCów
NieMa KiBiiiiiCów
W TarNoWie NieeeMa KiBiiCów
:twisted: :twisted: :twisted:


           
Post 1 kwi 2004, o 22:08
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
noooo to jest faktycznie duzy bol... posluchacie sobie w radiu... ale to nie o to chodzi. Tak powaznie mowiac to troche sie wam dziwie. My ten sezon chcemy przejechac caly. Oczywiscie wszystkiego nie zaliczymy bo na nastepny wyjazd do Grudziadza nie pojedziemy, ale tylko dlatego, ze dokladnie 7 dni pozniej jedziemy na mecz do Ostrowa :D:D:D

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 1 kwi 2004, o 23:28
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Sorki, ze post pod postem, ale mam tylko jedna prosbe i chce zeby to bylo widoczne:

OSOBY ZAPISANE NA WYJAZD PROSZE O WEJSCIE POD TEN LINK I ZAPOZNANIE SIE Z OSTATECZNA LISTA I KOMUNIKATEM:
http://www.stal.rzeszow.pl/phpbb/viewtopic.php?t=899&start=140

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 2 kwi 2004, o 23:32
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
Wicie co już nie moge się doczekać waszych kom. po meczu z Gorzowem.
,, Jak wilk czy Rempała może przegrywać z Hlibem czy innym 17-18 letnim młodzieżowcem - do krosna"
Wiecie co wole żeby Marma przegrał do 25 MOZE WTEDY WYCIĄGNĄ WNIOSKI NA przyszłość.......
Narazie mój faworyt tego meczu jest jeden i całej ligi również - ( Hućko powinien jeździć raczej w krośnie- co taki c........może szukać w ekstralidze nie zdziwi mnie gdy w ważnym meczu zrobi 0 pkt.)
Tak na dobra sprawe nie ma na kogo iść na Stal zobaczyc jak Wilk trzyma sie motoru jak trojan wywala 2 metry bandy, bez Winiarza..., Jedynie co mnie jeszcze cieszy to jazda KAROLA I MAĆKA , mimo wszystko ciekawe co zrobi Firlej....
Sytuacja w klubie jest podobna do sytuacji w kraju . teraz jest SLD - nakradli co się da pozakładali własne firmy. WYPRZEDALI KRAJ. Ich kadencja się kończy teraz niech się Lepper czy Rokita martwi że kase UNIA DRZE OD CUKRU - który jest zawarty już w gotowych wyrobach..Ku.wa je się wypisuje.....
Cz nie jest podobnie w naszym klubie liczy się TERAZ CO MNIE OBCHODZI ŻE W NASTĘPNYM SEZONIE BEDZIE JESZCZE GORZEJ........
jestem pijany? Tak chyba troche....SORKI ZA WYKŁAD Z POLITYKI ale co w głowie to na języku.

_________________
joo


           
Post 3 kwi 2004, o 00:56
 
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
joo napisał(a):
Wicie co już nie moge się doczekać waszych kom. po meczu z Gorzowem.
,, Jak wilk czy Rempała może przegrywać z Hlibem czy innym 17-18 letnim młodzieżowcem - do krosna"
Wiecie co wole żeby Marma przegrał do 25 MOZE WTEDY WYCIĄGNĄ WNIOSKI NA przyszłość.......
Narazie mój faworyt tego meczu jest jeden i całej ligi również - ( Hućko powinien jeździć raczej w krośnie- co taki c........może szukać w ekstralidze nie zdziwi mnie gdy w ważnym meczu zrobi 0 pkt.)
Tak na dobra sprawe nie ma na kogo iść na Stal zobaczyc jak Wilk trzyma sie motoru jak trojan wywala 2 metry bandy, bez Winiarza..., Jedynie co mnie jeszcze cieszy to jazda KAROLA I MAĆKA , mimo wszystko ciekawe co zrobi Firlej....
Sytuacja w klubie jest podobna do sytuacji w kraju . teraz jest SLD - nakradli co się da pozakładali własne firmy. WYPRZEDALI KRAJ. Ich kadencja się kończy teraz niech się Lepper czy Rokita martwi że kase UNIA DRZE OD CUKRU - który jest zawarty już w gotowych wyrobach..Ku.wa je się wypisuje.....
Cz nie jest podobnie w naszym klubie liczy się TERAZ CO MNIE OBCHODZI ŻE W NASTĘPNYM SEZONIE BEDZIE JESZCZE GORZEJ........
jestem pijany? Tak chyba troche....SORKI ZA WYKŁAD Z POLITYKI ale co w głowie to na języku.


Srywasz waść myślą rozrzedzoną i chaotyczną :wink: , niemal jak roztrzęsiona baba w histerii :lol: Lepiej na prawdę wytrzeźwieć zamiast pisać co w zmroczonej płynami wyskokowymi głowie się pojawi :shock: Co do polityki, to liczę na jurność polskich mężczyzn i bliskie stosunki miedzynarodowe - panowie - unia za 9 miesiecy może być nasza :!: 8-) Peace! :lol:


           
Post 3 kwi 2004, o 09:26
 ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Joo ;-) Jestes najlepszy, chcesz prawic madrze, niestety nie wychodzi Ci to, a procenty sprawiaja, ze jest to jeden wielki chaos :)


           
Post 3 kwi 2004, o 12:51
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Wez joo ty debilu. Idz do zydow im dupe lizac bo takich kibicow :cenzura: jak ty nam nie trzeba!

Ja wierze w Stal chodz zdaje sie to malo realne ale licze ze wygramy!


           
Post 4 kwi 2004, o 01:08
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
joo napisał(a):
jestem pijany? Tak chyba troche....SORKI ZA WYKŁAD Z POLITYKI


To chyba zbyt daleko idace pomowienie. To, ze nasi gadaja politycy gadaja, jakby byli pod wplywem, bo:
- dziwnie sie zachowuja (notorycznie Gabriel Janowski),
- sa wyraznie zaczerwienieni (Endrju Leppiej po turbo solarium),
- trzymaja sie wladzy, jak pijany baru (juz niedlugo, ale wciaz Leszek Zmyłłer),
wcale nie oznacza, ze wszyscy politycy pija!

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 4 kwi 2004, o 10:59
 
Junior
Junior

Dołączył: 27 mar 2004, o 22:34
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
POWODZENIA W MECZU W GORZOWIE I POZDROWIENIA DLA KIBICÓW KTÓRZY TANM JADĄ!!


           
Post 5 kwi 2004, o 08:57
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Kto byl to raczej zalowal nie bedzie, szkoda wyniku, bo spokojnie moglismy uzyskac tam 42 pkt (to juz same bledy arbitra)... Gdyby Maciek jechal do konca... - eee nie gdybajmy...

Nasza druzyna zaprezentowala sie z na prawde dobrej strony i naleza sie wielkie brawa dla Charliego Gjedde, ale przederwszystkim dla Kuciapy i Trojanowskiego. Ladnie jechal rowniez Fierlej. Postawy Rempaly nie bede komentowal.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 5 kwi 2004, o 17:30
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
ja mam pytanie. po ile na leba kosztowal was ten wyjazd. to pierwsze
a drugie czy jesli beda jeszcze jakies to czy mozna by sie zabrac z wami


           
Post 5 kwi 2004, o 17:38
 


nyks napisał(a):
ja mam pytanie. po ile na leba kosztowal was ten wyjazd. to pierwsze
a drugie czy jesli beda jeszcze jakies to czy mozna by sie zabrac z wami

Normalnie powinniśmy zapłacić po 80zł, jednak dzięki uprzejmości sponsorów (ukłon w ich strone) płaciliśmy po 40zł.

Na pewno będzie organizowany wyjazd do Ostrowa, więc myślę, że spokojnie możesz się z nami zabrać... Myśle, że Ramelow już nie długo napisze coś więcej o tym...

P.S. Jeśli pojedziesz z nami, to mam nadzieje, że jesteś imprezowy chłopak :lol: bo w innym razie możesz psychicznie nie wytrzymać... :lol: :lol: :lol: Nie no żartuje :wink:


           
Post 5 kwi 2004, o 18:14
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
chyba nie wytrzymają mu płuca lub inne częsci narządu które mają cos wspolnego z oddychaniem i wąchaniem:D:D meczyk był spoko chodź niektorzy Gorzowianie nie umieli się zachować naapewno Ci z lewej storny (od klatki)

a jeszcze Gorzowianie macie super spikera dawno lepszego nie widzialem.... pozdro

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 5 kwi 2004, o 20:43
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Fransik napisał(a):
a jeszcze Gorzowianie macie super spikera dawno lepszego nie widzialem.... pozdro


To nie :) :) :lol: słaby z goscia wogóle luzak .. az sie chce go posłuchac czasem a nie to co u nas Wacek :)

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Dociekliwy i 45 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi