Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

Nowy kapitan - po co? - opinie


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 24 mar 2004, o 10:09
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Radku, Ty tez nie dopisuj teorii spiskowych. Skad wiesz, ze Piotrek bedzie na wszystkich meczach? moze planowana jest np. jakas rehabilitacja? A poza tym nie przemeczajmy Piotrka. To by bylo kolejne utrapienie na jego glowie, niech dochodzi w spokoju do pelni zdrowia.


           
Post 24 mar 2004, o 10:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Domyślam się, że tak właśnie będzie.Czy planowana jest rehabilitacja poza Rzeszowem - nie wiem, ale Piotrek mowił mi w poniedziałek, że już najprawdopodobniej nie pojedzie ani do Bydgoszczy, ani do Iwonicza na rehabilitację. Co stoi na przeszkodzie, by był kapitanem? Czy byłoby to dla niego przemęczeniem? Myśle, ze nie. Byłaby to dla niego dodatkowa motywacja!

Lubię Rafała, ale o tym, że nie miał poparcia wśród kolegów z drużyny mówił prezes Szylar na spotkaniu z okazji podpisania umowy z Marmą. Troszke prawdy w tym być musi.


           
Post 24 mar 2004, o 10:32
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2004, o 23:36
Skąd: Falubaz Town
Posty: 55

Zobacz profil 
Widze, że macie strasznie podzielone zdania na temat wyoru Wilka na Capitana. Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy do dlaczego nie Kuciapa. W końcu lider i przykład do naśladowania. Jednak po głębszym zastanowienu się stwierdzam, że ten wasz temat jest troche bez sensu. Przecież speedway do nie piłja nożna. Tu kapinat nie ma takiego znaczenia. Nie rozmawia z zędzią podczas psornych sytuacji, itp. Kapitan w żużlu to jak prezydent, taka marionetka do pokazywania ładnej buxi, kompletnie bez władzy. W Zielonce kapitanem jest od dłuższago czasu "Niezniszczalny i niezatapialny" Huszcza. To człowiek legenda, który jest przykładem dla młodszych. Dlatego stwierdzam, że ze względu na brak Siwego kapinanem powinien być Maciek, bo jakoś nie wiem jaki przykład można by było czerpać z Rafała Wilka (respekt) 8-)

_________________
Obrazek


           
Post 24 mar 2004, o 10:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
Diamond godzę się z twoją opinią w 100%. Nie rozumiem posunięcia włodarzy naszej drużyny. Skoro została podpisana umowa(symboliczna) z Piotrkiem, to dlaczego nie może on dalej być kapitanem Stali? Wydaje mi się, że jeśli będziemy mieć u siebie Frankówa i Firleja, to Wilk nie załapie się do składu. Czyli można wywnioskować, że tytuł kapitana przyznano mu tak dla radochy.

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 24 mar 2004, o 13:29
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Zapewne byly jakies powody. Jesliby ich nie bylo, to z pewnoscia zespol albo nie zgodzilby sie na glosowanie, albo wybralby Piotrka. Wszyscy doskonale wiedza, ze Piotrkowi potrzeba wsparcia, ale widocznie uznali, ze to nie jest najlepsza forma. Dajmy spokoj, jest jak jest, nie placzmy nad rozlanym mlekiem.

A PIOTREK I TAK WROCI - JAK NIE NA TOR, TO NA PEWNO DO ZDROWIA. TAK MA BYC I TYLE. I SIWY JEST OSTATNIA OSOBA, KTORA MOGLABY Z TEGO NIE WYJSC OBRONNA REKA. A NIECH MI TYLKO KK SPROBUJE NIE ZASPIEWAC NA KAZDYM MECZU: PIOTREK WINIARZ PIOTREK


           
Post 24 mar 2004, o 13:52
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
A w sumie to tak mi sie wydaje ze to nie jest wazne kto zostal kapitanem. Skoro Wilk chcial i reszta zawodnikow takze to niech im bedzie, dla nas najwazniejszy jest wynik druzyny. :roll:


           
Post 24 mar 2004, o 18:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
krzysiek_f napisał(a):
Cytuj:
Dla niedoinformowanych chciałbym dodać, że kapitana drużyny wybiera się przeważnie co roku przed sezonem.


Taaa ??? To chyba nie u Nas, bo z tego co pamietam to Winiarz byl kapitanem ladnych kilka lat. Ponad 5 napewno. Jasiek powie ile dokladnie :P


Gratuluję logicznego wywodu...
Tak, co roku przed sezonem w Rzeszowie wybiera się kapitana drużyny i nie ma problemu aby ktoś sprawował tę funkcję ponad jeden sezon....
Nigdzie nie napisałem, że nie można być kapitanem kilka sezonów z rzędu...
Nie pamiętam ile lat kapitanem był Siwy ale to w tej kwestii jest nieistotne...


           
Post 24 mar 2004, o 19:51
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
Cytuj:
Taaa ??? To chyba nie u Nas, bo z tego co pamietam to Winiarz byl kapitanem ladnych kilka lat. Ponad 5 napewno. Jasiek powie ile dokladnie

moze byl wybierany co roku...?:|

_________________
Obrazek


           
Post 25 mar 2004, o 15:32
 Re: Nowy kapitan - po co?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Seweryn napisał(a):
Moim zdaniem rafał został wybrany chyba przez pomyłke , przecież jak zakontraktuja Firleja i Frankowa to si enie będzie mieścił w składzie. A Piotrek zawsze będzie naszym :) kapitanem w sercu !!!



no ale rafal jest doświadczonym zuzlowcem i to doswiadczenie na nieobecność siwego bedzie druzynie napewno pomocne :|


           
Post 25 mar 2004, o 21:26
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2003, o 11:37
Posty: 115

Zobacz profil 
Kapitan jest potrzebny drużynie, nie po to, by wywyższać sie nad jej pozostałą częscią, ale po to,by ją wspierać. Fakt, że Winiarz był dobrym, zawsze uśmiechniętym kapitanem ,ale teraz chyba nie będzie jeżdził z drużyną na każdy mecz wyjazdowy. A własnie na wyjazdach kapitan jest szczególnie potrzebny>


           
Post 25 mar 2004, o 22:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
krzysiek_f napisał(a):
Cytuj:
Dla niedoinformowanych chciałbym dodać, że kapitana drużyny wybiera się przeważnie co roku przed sezonem.


Taaa ??? To chyba nie u Nas, bo z tego co pamietam to Winiarz byl kapitanem ladnych kilka lat. Ponad 5 napewno. Jasiek powie ile dokladnie :P


Gratuluję logicznego wywodu...
Tak, co roku przed sezonem w Rzeszowie wybiera się kapitana drużyny i nie ma problemu aby ktoś sprawował tę funkcję ponad jeden sezon....
Nigdzie nie napisałem, że nie można być kapitanem kilka sezonów z rzędu...
Nie pamiętam ile lat kapitanem był Siwy ale to w tej kwestii jest nieistotne...


NIe przypominam sobie aby przed sezonem ukazywala sie informacja: Piotr Winiarz zostal kolejny raz wybrany na kapitana zesopolu. Tak wiec nie musicie tak na mnie najerzdzac, w koncu jestem tylko czlowiekiem :|:|:|

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Grembi, ptbjl i 186 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi