Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

O 12:00 czat z Woźniakiem


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 25 mar 2004, o 12:37
 O 12:00 czat z Woźniakiem
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
... na stronie "Nowin" http://www.gcnowiny.pl na kanale sportowym.

Dodatkowo w dzisiejszych "Nowinach" skarb kibica. Jeszcze go nie przeglądałem, więc nie mam żadnej opinii...


           
Post 25 mar 2004, o 12:52
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 kwi 2003, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 15

Zobacz profil 
podobno ma być jeszcze prezes Szylar

Ja już oglądałem skarb kibica jest ok. :!:


           
Post 25 mar 2004, o 12:54
 ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Ja juz sie laduje na chat'a :)
Zadan pare pytan...
Tez przegladalem nowiny, w miare ciekawy ten skarb ;)


           
Post 25 mar 2004, o 13:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Ja wchodze zeby poczytac..... :D:D:D:D Nie bede chyba pytal nic

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 25 mar 2004, o 13:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
ale gopscie szybko odpowiadaja :x :x :x :x :x

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 25 mar 2004, o 14:02
 ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Super Chat;) Wiekszosc pewnie wymoderuja, te takie trudne pytania np o oswietlenie itd;)) Zobaczymy jutro w Nowinach;)

Pozdrawiam
Wojtek


           
Post 25 mar 2004, o 14:05
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 kwi 2003, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 15

Zobacz profil 
Czat przed chwilą się skończył, trwał 15 minut dłużej niż zakładano

moim nickiem na czacie był lukasz.


           
Post 25 mar 2004, o 14:57
 ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Malo bylo ludzi, mozna sie bylo spodziewac srodek tygodnia, poludnie... to czas gdzie 90% osob jest w szkole/pracy :)
Nie wiem jak mozna bylo wybrac taka pore...
Chyba, ze odpowiadajacy bali sie wiekszej ilosci pytan? :)


           
Post 25 mar 2004, o 15:01
 Re: ...
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
bajerant napisał(a):
Malo bylo ludzi, mozna sie bylo spodziewac srodek tygodnia, poludnie... to czas gdzie 90% osob jest w szkole/pracy :)
Nie wiem jak mozna bylo wybrac taka pore...


Zauwaz, ze na kurniku wlasnie najwiecej ludzi gra przed 15. Bo sa w pracy. :) Albo w szkole na "informatyce". Bardziej przyczyny w "malosci" ludzi na czacie upatrywalbym w tym, ze grono rzeszowskich fanow "zinternetowanych" jest dosc waskie, poza tym przepytywani nie sa atrakcyjnym celem pytan dla znakomitej wiekszosci internautow.

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 25 mar 2004, o 15:20
 ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Nie bede sie klocil, jestem pewien, ze chat miedzy 18-22 cieszylby sie duzo duzo duzo wiekszym zainteresowaniem :)


           
Post 25 mar 2004, o 16:08
 Re: ...
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
gushman napisał(a):
bajerant napisał(a):
Malo bylo ludzi, mozna sie bylo spodziewac srodek tygodnia, poludnie... to czas gdzie 90% osob jest w szkole/pracy :)
Nie wiem jak mozna bylo wybrac taka pore...


Zauwaz, ze na kurniku wlasnie najwiecej ludzi gra przed 15. Bo sa w pracy. :) Albo w szkole na "informatyce". Bardziej przyczyny w "malosci" ludzi na czacie upatrywalbym w tym, ze grono rzeszowskich fanow "zinternetowanych" jest dosc waskie, poza tym przepytywani nie sa atrakcyjnym celem pytan dla znakomitej wiekszosci internautow.


hehe noto popatrz sobie na ilośc osób piszących na naszym forum :lol:
Jeśli tą miarą brać liczbe ,,zainteresowanych,, to można powiedzieć, ze Wy - tarnowianie macie bardzo niewielką ilośc takich osób. Wystarczy wejść na Wasze forum...
Pozdrawiam


           
Post 25 mar 2004, o 16:21
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Zgadzam sie z gushmanem. Sam pracowalem kiedys jako przedstawiciel handlowy oferujac ludziom podlaczenie internetu i wielokrotnie spotkalem sie z odpowiedzia: "nie potrzeba mi, mam w pracy". A nasze forum jest w 97% "opanowane" przez ludzi mlodych, jeszcze sie uczacych, a w szkolach nie jest pod wzgledem ilosci komputerow najlepiej, stad wieksza aktywnosc wieczorami.


           
Post 25 mar 2004, o 16:31
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
ja mysle ze po prostu zbyt malo ten czat byl rozglosniony i wiele osob po prostu nie wiedzialo.
Sam ogolnie zjawilem sie na ostatnie 2 minuty :) wiec duuuzo sie dowiedzialem :lol:


           
Post 25 mar 2004, o 18:53
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
gushman = AntySlaczka :?::!:

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 25 mar 2004, o 18:58
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
arOn_ek napisał(a):
gushman = AntySlaczka :?::!:

:lol: NIE!


           
Post 25 mar 2004, o 20:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Giene napisał(a):
ja mysle ze po prostu zbyt malo ten czat byl rozglosniony i wiele osob po prostu nie wiedzialo.
Sam ogolnie zjawilem sie na ostatnie 2 minuty :) wiec duuuzo sie dowiedzialem :lol:


Ja z kolei tu się zgadzam :). Sam o czacie dowiedziałem się przypadkiem, bo przypadkiem zajrzałem do wczorajszych "Nowin", które przypadkiem znalazły się w moim pokoju :)


           
Post 26 mar 2004, o 09:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
W sumie nawet jeżeli byłaby większa ilość uczestników to i tak niewiele by to zmieniło ponieważ pytania zasypywały moderatora i wybierano tylko nieliczne...
Inna sprawa, że strasznie dłużyło się samo moderowanie... Moim zdaniem w tym samym czasie można by było odpowiedzieć na znacznie większą ilość pytań...


           
Post 26 mar 2004, o 15:29
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
arOn_ek napisał(a):
gushman = AntySlaczka :?::!:


Jejku, chlopie, nie! :D Ja, w przeciwienstwie do niego nie uwazam, ze powinni Wasze miasto zrownac z ziemia i zasadzic na tym miejscu ziemniaki. Albo, ze wszyscy jestescie rudzi. Widzialem kiedys na wlasne oczy rzeszkowianina, ktory nie byl rudy!

PS. :)

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 26 mar 2004, o 15:49
 ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Czat
Żużel

Rozmowa z Mieczysławem Woźniakiem i Tadeuszem Szylarem

- WITAMY na czacie "Nowin". Gościmy MIECZYSLAWA WOŹNIAKA - trenera żużlowców Marmy Polskie Folie Rzeszów, i TADEUSZA SZYLARA - a sekcji żużlowej. Prosimy o rozmaite, ale niezbyt długie pytania
- ile będzie trwał czat?
- Zaplanowaliśmy, ze trzy kwadranse. Jeśli będzie ciekawie, mamy obiecane kilka minut więcej.
- Jakie założenia na sezon 2004?
- Wypaść jak najlepiej, w pierwszej czwórce I ligi
- Miejsce w pierwszej czwórce,
- Czy w niedzielnym meczu wystąpi już Ronni Pedersen
- trener: Czy Ronni PEdersen to wartościowy zawodnik?
- Co będzie, jeśli Ronni Pedersen nie spełni oczekiwań kibiców?
- Tak, wczoraj o godzinie 1 w nocy dobiliśmy targu, wszystkie szczegóły kontraktu zostały ustalone, w niedziele ma się zjawić na meczu
- Panie prezesie dlaczego nie zakontraktowaliście Frankowa od razu?
- W rozmowach stwierdził, ze w tym roku nie był jeszcze na torze i trener Woźniak stwierdził ze nawet gdyby rewelacyjnie jeździł na treningu nie zaryzykuje wystawienia go do składu na pierwszy mecz aby nie zrobić mu krzywdy.
- Panie prezesie czy to Pana jednoroczna przygoda z zespołem STALI?
- To się okaże. Bezpośrednio po objęciu tej funkcji zarzekałem się ze będę prezesował tylko rok, Jeśli okazie Sie ze moja praca i zarządu przynosi dobre efekty to rozważę możliwość jej kontynuowania
- Panie trenerze na treningach jak i w sparingu bardzo słabo wypadł Karol Baran. Czym to jest spowodowane?
- Trener: Co sadzi Pan o słabszej formie Karola Barana, czy spowodowana jest ona tym, ze przesiadł się z Jawy na Gm?
- Zawodnik ten musi dopracować sprzęt. Nikt mu drogi do pierwszego zespołu nie zamyka. Wprost przeciwnie
- Trenerze jaki pan obstawia wynik meczu z Lublinem?
- Musimy wygrać. Nigdy nie bawię się w typowanie wyniku. Poczekajmy do niedzieli
- Panie prezesie a czy Ronni Pedersen zjawi się jutro na treningu?? Jak ocziwyście pogoda dopisze?
- Nie ma takiej możliwości. W sobotę startuje w Anglii, przyleci do Warszawy ostatnim samolotem z Londynu w sobotę lub pierwszym w niedziele.
- Trener: Jak ocenia pan naszych juniorów?
- Trener: Który z zawodników młodzieżowych jest najbardziej utalentowany w naszej drużynie?
- najbardziej doświadczony jest Paweł Miesiąc, pozostali wymagają doszkolenia
- Kto zajmie się szkoleniem młodzieży, czy jest możliwość ściągnięcia -najlepszego trenera w ostatnich latach -SASZY PETROWA???
- Ustaliliśmy ze treningi szkółki poprowadzi również trener Woźniak, ale dotychczas interes pierwszej drużyny zepchnął ten temat na drugi plan.
- Jaka będzie para juniorów w meczu z Lublinem?
- Na pewno wystąpi Miesiąc, drugiego juniora ustalimy po piątkowym treningu
- Panie prezesie, jak wygląda obecnie sytuacja sprzętowa zawodników? Zwłaszcza młodzieżowców?
- Czy zawodnicy będą dysponować nowymi silnikami, czy tylko wyremontowanymi?
- Sprzęt maja przyzwoity, ale jest go za mało. Musimy in zapewnić po drugim motocyklu.
- Trener: Co zdecydowało, że przyjął pan ofertę Stali?
- Porozumiałem się z klubem z Rzeszowa odnośnie szkolenia pierwszego zespołu i juniorów
- Jaki jest cel drużyny w najbliższych latach awans do ekstraligi czy stagnacja w 1 lidze???
- To sprawa oczywista. Jeśli stworzy się szansa aby awansować już w tym roku, to podejmiemy to wyzwanie.
- Czy Piotrek Winiarz wróci na tor??? Jaki jest jego stan zdrowia???
- Ciągle się poprawia, wierzymy ze będzie w pełni zdrowym człowiekiem. O powrocie zadecuduje on sam i jego najbliżsi.
- Kto według panów będzie liderem zespołu w sezonie 2004?
- bardzo wysoką formę prezentuje Kuciapa. najlepiej, gdyby było... sześciu liderów
- Kto jest najdroższym zawodnikiem w Rzeszowie?
- Za podpisanie kontraktu najwięcej zainkasował Maciek Kuciapa, wynagrodzenie za zdobywane punkty dla wszystkich seniorów jest takie samo.
- Trener: Jak ocenia pan nasze nabytki i czy miał pan na nie jakiœ wpływ?
- Myślę, ze są to dobrzy zawodnicy. maja m.in. za zadanie wzmocnić konkurencje w zespole. Miałem wpływ na to, ze znaleźli się w Rzeszowie
- Panie prezesie a czy Ronni Pedersen już podpisał kontrakt?? I czy odesłał umowę??
- Odpowiedzi jeszcze nie otrzymaliśmy, mam nadzieje ze nadejdzie w ciągu najbliższej godziny.
- Najgroźniejszy rywal?
- należy liczyć się z każdym rywalem. Przygotowanie zespołu do meczu z każdym przeciwnikiem musi być maksymalne
- Czy są panowie zadowoleni z postawy Mariusza Fierleja w meczu z Częstochowy?
- tak, pokazał się z dobrej strony
- To zawodnik niezwykle ambitny. Wykazał się dużą determinacja aby móc jeździć w naszym klubie.
- prezes W jakiej kondycji finansowej jest nasz klub?
- Mogę się wypowiadać o kondycji sekcji żużlowej. Jest ona nie najgorsza. Mocne wejście Marmy jako głównego sponsora ożywiło koniunkturę wokół żużla i pozwoliło pozyskać kolejnych sponsorów. Z wieloma firmami prowadzimy negocjacje a na inne czekamy.
Ile kosztuje członkostwo w Klubie? Bo SLD złotówkę :)
- Skladka czlonkowska wynosi okolo 20 zlotych.
- Panie prezesie, co z planami rozgrywania zawodów żużlowych przy sztucznym oświetleniu?
- To duzy problem. Fachowe ekspertyzy wykazaly ze profesjonalna modernizacja oswietlenie kosztowalaby 2,2 mln złotych. A na to nie stac nawet polaczonych sil sekcji pilkarskiej i zuzlowej.
- Trener: Czy mógłby pan opowiedzieć kilka słów o sobie?
- JeŸdzilem 20 lat na żuzlu. W DMP zdobyłem 6 złotyuch medali, dwukrotnie byłem indywidualnym wicemistrzem, byłem w kadrze juniorow i seniorów. Nie jestem w stanie zliczyć wygranych turniejów. W sumie zdobyłem 14 medali w karierze.
- Bylem trenerem w Stali gorzów, w GnieŸnie, Łodzi, a takze w Krosnie i lublinie. Jestem od dłuższego czasu trenerem kadry narodowej juniorów.
- Czy planowane sa jakies prace remontowe na stadionie? Nie planuje nikt odnowienia parku maszyn itd? Stadion jest troche nieaktualny ma reklamy z przed kilku lat.
- Planowana jest duza i droga modernizacja stadionu. Projekt jest gotowy i zarzad klubu liczy na duze dofinansowanie tych prac z funduszy Unii Europejskiej. O tresci reklam decyduja ich zleceniodawcy, czyli firmy za nie placa.
- Pytan jest sporo, tempo rozmowy duze... Nasi Goscie czatuja jeszcze 15 minut, do 13.
- Co to za kontuzja reki u Prucnala? Podobno nabawil sie jej grajac w pilke w ALP. Czy zawodnicy nie powinni miec zakazu uprawiania innych dyscyplin sportu (poza treningami)?
- Nie powinni mieć takiego zakazu. ja równoczesnie z zuzlem trenowałem kajakarstwo, byłem nawet mistzrem Polski w dwójkach. Prucnalowi odnowila się stara kontuzja nadgarstka.
- 2,2 mln zł? Na spotkaniu mikolajkowym mialo to byc tak proste.... Pomoc w tym mogla firma naszego bramkarza (Rafała Pomianka).. koszty mialy byc niewysokie, wszystko proste i ladne...a teraz? sumy z kosmosu...
- Prosze nie lapac mnie za slowo. Jesli mowilem o zamiarze jazdy przy swietle to mialem dobre intencje i mial to byc uklon w strone naszej wspanialej widowni. Okazalo sie ze moje prognozy byly niedoszacowane bo nie jestem inzynierem oswietleniowcem.
- a propos swiatla: nie wystarczy ustawić kilku dodatkowych halogenów na wirażach?
- Fachowcy powiedzieli ze nie wystarczy. Zadna prowizorka nie wchodzi w gre.
- prezesie, dlaczego nie udało się przełożyć pierwszych zawodów na inny termin aby nie kolidowały z zawodami w Tarnowie?
- Od poczatku prac nad terminarzem zglaszalismy do centrali zuzlowej aby go tak ustalic, by terminy meczow w tych miastach sie rozmijaly. Czesciowo zostalo to uwzglednione, ale podobny dylemat jest w przypadku np. Rawicza i Leszna, Zielonej Góry i Gorzowa.
- Czy Stachyra znowu zrobił rozpoznanie toru i mecz jest przegrany?
- Widzieliœmy Stachyre na treningach, ale mnie to w ogóle nie interesuje. My mamy robic swoje i jak najlepiej przygotowac sie do meczu, aby go wygrac.
- Jaki będzie tor na Lublin: beton jak w Tarnowie, kopa jak w Bydgoszczy ???
- Taki, jaki bedzie nam pasował
- Czy zawodnicy zaprezentujš się w nowych plastronach?
- Tak. Glowny sponsor robi wszystko aby plastrony i oslony kierownic z logo Marmy byly gotowe na pierwszy mecz.
- Czy emeryci, renciœci mogš wchodzić na ulgowe bilety???
- To trudny problem. Zadecydowalismy z przykroscia, ze obecnie nie stac nas na wprowadzenie biletow ulgowych dla tej grupy spolecznej. Jesli sytuacja finansowa sekcji wydatnie sie poprawi to wrocimy do tego tematu.
- Dlaczego akurat Rafał Wilk został Kapitanem druzryny?
- Bo tak zadecydowali w glosowaniu koledzy. Jest najstarszy i najbardziej doœwiadczony.
- Gra Pan w szachy?
- Nie gram
- Nie gram, ale kibicuje naszym druzynom narodowym tylko w olimpiadach szachowych.
- Przed nami jeszcze kilka minut rozmowy. Prosimy o ostatnie pytania
- Trenerze czy pamięta Pan jakie skład na niedzielne zawody przesłał LKŻ?
- 1. SledŸ, 2. Dados, 3. Piszcz, 4. Knapp, 5. karlsson, 6. Stachyra, 7. Jeleniewski
- Panie ie, czy jest jakas klotnia miedzy zarzadem a Łukaszem Golonka?
- Absolutnie nie. Zostal wypozyczony bezplatnie, chociaz decyzja w tej kwestii nie byla jednoglosna i zostala podjeta z pewnym opoznieniem.
- czy Karol bedzie w składzie na niedzielny mecz?
- Sklad nie zostal jeszcze ustalony
- Kiedy ogłosi Pan trener skład na mecz???
- na 45 minut przed meczem
- Za Dadosa chyba Frankow?
- O tym nic nam nie wiadomo
- Panie prezesie jak uklada sie Panu wspolpraca z em sekcji pilkarskiej?
- Plaszczyzn tej wspolpracy nie ma zbyt wiele. Szanujemy sie nawzajem.
- Dziekujemy czatownikom za udzial w rozmowie. Jej fragmenty - jutro w "Nowinach"
- Dziekujemy naszym Gosciom, ktorych prosimy o "ostatnie slowo"
- Zapraszam wszystkich serdecznie na niedzielny mecz i zapewniam ze emocji nie zabraknie.
- Zycze wszystkim kibicom wspaniałych emocji i satysfakcji z wyniku. BšdŸcie z nami.


http://www.gcnowiny.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 196 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi