Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Ocena naszych dzialaczy


Wszystko o Stali Rzeszów


Jak oceniasz prace naszych dzialaczy?
Dobrze 50%  50%  [ 17 ]
Moglo byc lepiej 32%  32%  [ 11 ]
Totalnie do bani 18%  18%  [ 6 ]
Liczba głosów : 34
Opcje      Szukaj
Post 26 mar 2004, o 10:25
 Ocena naszych dzialaczy
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
juz za dwa dni odbedzie sie piewszy mecz na naszym stadionie, martwy sezon dobiegl konca, wiec pomyslalem ze dobrze bedzie ocenic prace naszych dzialaczy. Wedlug mnie tej zimy spisali sie oni bardzo dobrze. Jeszcze pare miesiecy temu wydawalo sie ze ten rok bedzie gorszy od poprzedniego. A teraz mamy sponsora strategicznego, zostali wszystcy podstawowi zawodnicy w skladzie, a takze wzocniono druzyne Mariuszem Firlejem. Mam nadzieje ze kontrakt z R. Pedersenem tez okaze sie wzomocnieniem dla Stali (no oby tak sie stalo).

Jestem ciekawy waszych opini.


Ostatnio edytowano 26 mar 2004, o 16:07 przez Giene, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 26 mar 2004, o 11:01
 


Jak dla mnie zarząd spisal się OK! Mogliśmy nie mieć ani Barana ani Kuciapy, ani nikogo z nowych zawodników! Jednak zarząd na czele z prezesem Szylarem stanął na wyokości zadania i stworzył nam ciekawy skład :!: Nie dość, że się wzmocniliśmy to jeszcze mamy dobrego sponsora... Wg mnie skład jakim dysponujemy nie jest wcale gorszy od ubiegłorocznego...


           
Post 26 mar 2004, o 11:55
 Ocena naszych działaczy ........
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
Dwa dni nas dzielą od pierwszej kolejki 1 ligi ,wszyscy czekali na to z utęsknieniem przez przerwe zimową.Dużo się wydażyło od mowego roku ,sponsor,kontrakty,umocnienia zagranicznym zawodnikiem jak i krajowymi . Ale ocena jest pozytywna dla dzialaczy . I CHWAŁA IM ZA TO :-)

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 26 mar 2004, o 12:27
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2003, o 23:54
Posty: 69

Zobacz profil 
Nie jest żle, wydawało się że będzie gorzej. Jest sponsor, Maciek, Karol, Firlej i Pedersen.
Tylko ochrzan się im należy za Frankowa, bo zamiast zakontraktować jak chciał u nas jeżdzić za czapke gruszek to czekali nie wiem na co. Jakoś Lublin nie musiał go widzieć na torze przed podpisaniem kontraktu.


           
Post 26 mar 2004, o 13:08
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Lublin na siłe szukał zawodnika zastąpiącego Dadosa i według mnie to była przyczyna zakontraktowania Frankówa którego w tym roku nikt nie widział na torze. Moim zdaniem nasi działacz dobrze zrobili że chcieli zobaczyć go na torze a potem ewentualnie kontrakt. Mam tylko jeszcze jedną prośbe do działaczy żeby jeszcze jednego zawodnika zagranicznego zakontraktować. Pozdrawiam

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 26 mar 2004, o 13:11
 


Zawodnik zagraniczny jest. Ciekaw jestem, gdzie sa teraz te osoby, ktore
tak chetnie "jechaly" na forum po prezesie i zarzadzie.


           
Post 26 mar 2004, o 14:34
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
Strasznie stronnicza ta Wasza ankieta. A gdzie opcja "zupelnie do bani"? To, co mozna teraz wybierac, to najoczywistrza manipulacja w zywe oczy. :)

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 26 mar 2004, o 14:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Myślę, że jak do tej pory nasi działacze spisują się bez większych potknięć...
Optymalnie udało się wykorzystać czas przerwy. Może sponsor główny nie jest krezusem ale lepszy taki aniżeli zaden...
Ogólnie to dzięki tym ludziom zwłaszcza Prezesowi możemy patrzeć w miarę spokojnie na nadchodzący sezon bo nie będziemy raczej "chłopcami do bicia"...
Mam tylko mieszane uczucia wobec osoby "cygara" Romaniaka...
Muszę się także zgodzić z powyższym postem kolegi z Tarnowa, że sonda, której wyniki możemy obserwować na górze strony nie jest nawet w najprostrzym rozumieniu obiektywna...
Mam nadzieję, że powodem tego stanu nie jest prymitywna manipulacja...
Wracając do działczy to oby tak dalej...;)

Pozdrawiam...


           
Post 26 mar 2004, o 15:16
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2003, o 11:37
Posty: 115

Zobacz profil 
Powinno być więcej opcji w ankiecie, a nie tylko dwie.


           
Post 26 mar 2004, o 15:18
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
No napoczątku można było wątpić w ich prace ale najgorzej nie jest. Udalo sie zatrzymać MAćka Kuciape :tak: Karola Barana no i sprowadzic w końcu zawodnika zagranicznego(miejmy nadzieje że nas nie zawiedzie). Wiec ich praca powoli idzie w kierunku dobrego, co prawda pierwszy mecz przed nami ale jestem dobrej mysli............

Oby tak dalej:)


           
Post 26 mar 2004, o 15:36
 ..
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Cytuj:
Zawodnik zagraniczny jest. Ciekaw jestem, gdzie sa teraz te osoby, ktore
tak chetnie "jechaly" na forum po prezesie i zarzadzie.


Beda milczec, skoro oceniali Pana Szylara po okresie jednego miesiaca.... :)


           
Post 26 mar 2004, o 15:43
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
No, w ankiecie nie wezmę udziału, choć mógłbym, tak dla zasady, bo jest niezupełna. :)

Gdy zobaczyłem temat, zacząłem się zastanawiać, którzy to są, Ci nasi działacze... I wymyśliłem tylko 2 nazwiska: Szylar i Romaniak. Obu oceniam dobrze. Szylar od początku mi się spodobał (bez skojarzeń proszę :P). Po prostu uznałem, że dziennikarz żużlowy o wiele lepiej poradzi sobie na tej funkcji niż trener zapasów... Potem trochę się dołowałem, kiedy Szylar mówił co innego niż wszyscy pozostali, ale wyszło na jego: i Kuciapa i Baran zostali...
Z kolei Romaniak był dla mnie Panem X. Nic o nim nie mogłem powiedzieć, dopóki nie pomógł mi w klubie kupić karnetu po promocyjnej cenie (oficjalnie promocja skończyła się 2 dni wcześniej). Tak jak dla pani sekretarki te 2 dni okazały się przeszkodą zbyt wielką, by wyjątkowo "przedłużyć" promocję, tak dla p. Romaniaka nie był to problem żaden. Trudno więc, a bym miał do niego jakiekolwiek pretensje... :)


           
Post 26 mar 2004, o 16:09
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
Kenny napisał(a):
No, w ankiecie nie wezmę udziału, choć mógłbym, tak dla zasady, bo jest niezupełna. :)


Dodalem nowa opcje do ankiety i mam nadzie ze teraz kazdy bedzie mogl pelniej wyrazic swoja opinie :wink:


           
Post 26 mar 2004, o 17:22
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 22 gru 2003, o 21:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 501

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Zawodnik zagraniczny jest. Ciekaw jestem, gdzie sa teraz te osoby, ktore
tak chetnie "jechaly" na forum po prezesie i zarzadzie.


Przyznaje się bez bicia, że jeszcze w lutym wypowiadałem sie negatywnie na temat pana prezesa ale widze, że sie bardzo myliłem. Pan Szylar zrobił co w jego mocy aby skład drużyny na ten sezon był jak najmocniejszy i chwała mu za to........

_________________
"Humans need fantasy to be human" Terry Pratchett


           
Post 26 mar 2004, o 20:22
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
To co zaimponowało mi w pracy naszych działaczy to brak "wirtualnych piniędzy"! Mamy taki skład na ile na stać, taki sprzęt na ile na stać...to jest bardzo ważne i za to bardzo duży plus dla zarządu.


           
Post 27 mar 2004, o 03:33
 


Cytuj:
Mam tylko mieszane uczucia wobec osoby "cygara" Romaniaka...


Ja wszystko moge zrozumiec, ale nie tego "cygara". Skad taka ksywka? :lol: Moglbys rozwinac swoja mysl? Co akurat kierownik zrobil
nie tak?


           
Post 27 mar 2004, o 22:22
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lip 2003, o 14:22
Skąd: Rzeszów..::B4::..
Posty: 145

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Zawodnik zagraniczny jest. Ciekaw jestem, gdzie sa teraz te osoby, ktore
tak chetnie "jechaly" na forum po prezesie i zarzadzie.


Heh no napewno zdarzało mnie sie najezdzac na prezesa ale tylko dlatego ze denerwowały mnie ciagłe obietnice( jak sie okazało niektore spełnione , niektore nie).No ale teraaz moge stwierdzic ze sie pomylilem - jest Ciapek , Karol , nawet ten stranieri jest. :) :) No ale ludzka rzecza jest bładzic...:D PozDraWiam !!


           
Post 29 mar 2004, o 20:00
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
no no jest coraz lepiej :)

_________________
Obrazek


           
Post 29 mar 2004, o 20:33
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Tak, to i ja sobie nabije posta :-). Eisenhower, zacznij w koncu pisac cokolwiek sensownego, bo znudzilo mi sie juz czytanie jednego rownowaznika zdania Twojego autorstwa w kazdym watku.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi