Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Odpowiedz w temacie

II Runda DM I ligi Stal Gorzów - Marma Rzeszów 53-37


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 27 mar 2004, o 13:02
 II Runda DM I ligi Stal Gorzów - Marma Rzeszów 53-37
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Ponieważ absolutnie wszystko wskazuje na to, że mecz z Lublinem się nie odbędzie (wyjrzyj za okno 8-) ) to zakładam nowy wątek o czekającym nas już za 8 dni spotkaniu wyjazdowym w Gorzowie.
Przewidywane składy:
Stal:
9.Flis
10.Rajkowski
11.Paluch
12.Hućko
13.Zetterstroem
14.Hlib
15.Głuchy
Marma:
1.Rempała
2.Fierlej
3.Trojanowski
4.Wilk (Baran,Pedersen)
5.Kuciapa
6.Miesiąc
7.Rajkowski

Niestety przed tym meczem nie jestem optymistą. Jak dla mnie Gorzów będzie czarnym koniem rozgrywek. Do tego mają trudny technicznie i krótki tor, poza Mackiem to nasi mogą nie dać sobie rady.
Mój typ to 53-37 :cry:


Ostatnio edytowano 4 kwi 2004, o 19:07 przez micson, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 27 mar 2004, o 13:05
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Jak zwykle w Listopadzie raven pisał ze nie zostanie Maciek i Baran w styczniu mówił ze nie bedzie sponsora w Lutym ze juz nie bedzie wzmocnien a w Marcu typuje same porazki :? :?
Czy ty wogole dostrzegasz cos dobrego w naszym klubie :?: :?:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 27 mar 2004, o 13:10
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Jak zwykle w Listopadzie raven pisał ze nie zostanie Maciek i Baran w styczniu mówił ze nie bedzie sponsora w Lutym ze juz nie bedzie wzmocnien a w Marcu typuje same porazki :? :?
Czy ty wogole dostrzegasz cos dobrego w naszym klubie :?: :?:

Szczerze? Niewiele.
I nie mam ochoty się kłócić, jestem pesymistą i nie ukrywam tego.
I pogadamy po meczu w Gorzowie, zobaczymy kto miał rację, OK?
PS. I nie typuję samych porażek, z Lublinem zatypowałem nasze zwycięstwo :!:


           
Post 27 mar 2004, o 13:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Jeśli popatrzeć na skład Gorzowa, to wcale nie są tacy mocni. Ich najwiekszym atutem będzie tor. Pedersen i Zoetterstrem to podobne klasy zawodnicy. Seniorzy również prezentują podobny poźniom. Przwaga Gorzowa to Hilb. My mamy Rajkowskiego który zna tor jak własną kieszeń. Na zwyciestwo zbyt nie licze, choć może jakaś mała niespodzianka...28 osób wybiera sie na drugi koniec Polski. Dopingu im nie zabraknie i mam nadzieje, ze powalczą.


           
Post 27 mar 2004, o 14:28
 


StrongU napisał(a):
My mamy Rajkowskiego który zna tor jak własną kieszeń.

I na co Ty StrongU liczysz? Że będzie tam kogoś objeżdżał? Ja w to nie wierze, tor można znać... To tak samo Kliś czy Prucnal zna tor w Rzeszowie...

No ja oczywiście wierze w zwycięstwo... :wink: Ale racjonalnie patrząc dostaniemy baty... Gorzów jak dla mnie jest czarnym koniem rozgrywek... Ma zajebistą młodzież... Do tego Flis i Paluch...


           
Post 27 mar 2004, o 15:00
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
poczekajmy z tym tematem... Proponuje go zamknac i otworzyc w poniedzialek... Bo narazie wprowadza male zamiesznko... :) Wiecej o samym meczu bede mogl powiedziec dopiero po meczu z Lublinem :)

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 27 mar 2004, o 15:04
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
i nie rozumie dlaczego w temacie jest Marma Rzeszów rozumie, ze w gazetach czy nawet na stronach musi tak byc ale na forum juz nie :o :o przeciez go nie zamkna jak bedzie sie pisac Stal Rzeszó to moze jeszcze zmienimy znak w lewym górnym rogu na marmy no bez przeesady.... proponuje zmienic temat na Stal Gorzów-Stal Rzeszów :)

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 27 mar 2004, o 16:01
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 27 mar 2004, o 15:53
Skąd: Gorzów Wlkp
Posty: 10

Zobacz profil 
Witam was wszystkich bardzo serdecznie jestem z Gorzowa i tak jakoś trafiłem na wasze forum no i spox że można coś napisać co do jutrzejszego "waszego" meczu z Lublinem no to Rzeszów spokojnie wygra a co do meczu w II rundzie to...mam nadzieję że nie. Na teraz jest ciężko oceniać tak naprawdę,będziemy bogatsi w wiedzę po I rundzie.No i wielkie brawo ode mnie za to że się tutaj do nas wybieracie(pogoda powinna być) w życiu też się troszkę najeżdziłem na wyjazdy ale w Rzeszowie nie miałem okazji być zawsze za daleko się wydawało żeby pojechać a niech deszcz lunie... i dlatego Was podziwiam a u nas hamówy nie ma kto był to wie i zapraszam serdecznie.


           
Post 27 mar 2004, o 16:04
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
bedzie ciezko ale licze na 2 pkt dla nas

_________________
Obrazek


           
Post 27 mar 2004, o 16:33
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
Bedzie ciezko, ale chyba wyjsc z 35 pkt. Chociaz przez chwile pomyslcie realnie. Przeciez Gorzow malo kto ma szanse pokonac na ich torze. Nie dosc, ze "stara gwardia" w sparingu z Bydgoszcza zaprezentowala sie bardzo dobrze, to jeszcze punktowac beda mlodzi. Kazdego, kto mysli, ze Stal jest w stanie wywiezc stamtad 2 duze punkty uwazam za hurra-optymiste i czlowieka nie stapajacego pewna noga po ziemi.

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 27 mar 2004, o 17:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
W sumie to jeszcze meczu z Lublinem nie bylo a ty juz zakladasz temat o Gorzowie heh :D Moze dzisiaj zalozymy temat o wyjezdzie do Ostrowa :P Chociaz wczesniejszy jest do Grudziadza trzeba sie martwic o jutro :P

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 27 mar 2004, o 20:21
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
Ja mysle ze bedzie ciezko ale nasi powalcza o 2 punkty i bedzie dobrze :-)

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 27 mar 2004, o 22:41
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lut 2004, o 19:21
Skąd: Lublin
Posty: 55

Zobacz profil 
nie stety nie przewiduje dobrego poczatku sezonu Stali. Z Lublinem przegracie, w Gorzowie dostaniecie !! chociaz nic nie wiadomo to jest sport w ktorym wszystko moze sie zdarzyc !! ale raczej Stal po 2 rundzie bedzie miala 0 pkt, a lublin 4, wygrana u was i usiebie z grudziadzem !!


           
Post 27 mar 2004, o 23:59
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Cytuj:
Z Lublinem przegracie, w Gorzowie dostaniecie


Czyli co z Lublinem przegramy a w Gorzowie dostaniemy w pale od kibicow?? :)


           
Post 28 mar 2004, o 00:07
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
bajerant napisał(a):
Cytuj:
Z Lublinem przegracie, w Gorzowie dostaniecie


Czyli co z Lublinem przegramy a w Gorzowie dostaniemy w pale od kibicow?? :)


Bardziej podejzewam, ze w Gorzowie na stadionie zaczai sie za kasa albo jakims innym budynkiem jakis zartownis i jak kibice z Rzeszowa przejda, to wyskoczy za nimi i zacznie glosno tupac. Wtedy przyjezdni dostana takiego szwunga, zaczna tak spierniczac, ze sami sie potratuja i porozbijaja o ogrodzenia. :D

PS. Wybaczcie te zarty, ale o tym numerze z akcja AntySlaczki i jego kompanow dowiedzialem sie stosunkowo niedawno i do tej pory nie moge sie nie usmiechnac, gdy o tym pomysle. :D

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 28 mar 2004, o 00:08
 
Junior
Junior

Dołączył: 1 lip 2003, o 17:42
Skąd: Rzeszów
Posty: 199

Zobacz profil 
strasznie pewnie jestescie tego wyjazdowego zwyciestwa...
jesli to prawda ze pedersen nie pojedzie to mysle ze stal ma duzo szanse na zwyciestwo...
natomiast w gorzowie bedzie bardzo ciezko nie tylko nam wygrac ale i pozostalym druzynom...


           
Post 28 mar 2004, o 00:10
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
gushman napisał(a):
bajerant napisał(a):
Cytuj:
Z Lublinem przegracie, w Gorzowie dostaniecie


Czyli co z Lublinem przegramy a w Gorzowie dostaniemy w pale od kibicow?? :)


Bardziej podejzewam, ze w Gorzowie na stadionie zaczai sie za kasa albo jakims innym budynkiem jakis zartownis i jak kibice z Rzeszowa przejda, to wyskoczy za nimi i zacznie glosno tupac. Wtedy przyjezdni dostana takiego szwunga, zaczna tak spierniczac, ze sami sie potratuja i porozbijaja o ogrodzenia. :D

PS. Wybaczcie te zarty, ale o tym numerze z akcja AntySlaczki i jego kompanow dowiedzialem sie stosunkowo niedawno i do tej pory nie moge sie nie usmiechnac, gdy o tym pomysle. :D


Wiesz, jesli atakuje sie kogos od tylu to... jest sie szmaciarzem tak samo jak bije sie lezacego... na ten temat nie che sie wypowiadac poniewaz mam swoje zdanie... zreszta wielcy mi bohaterowie nie dosc ze od tylu to jeszcze tak szybko uciekli, czyzby sie bali?


           
Post 28 mar 2004, o 08:32
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 27 mar 2004, o 15:53
Skąd: Gorzów Wlkp
Posty: 10

Zobacz profil 
Panowie co wy za jazdy wymyślacie jakie bicie?! Ja osobiście daję głowę że zostaniecie powitani u nas na stadionie brawami bo każdy sobie zdaje sprawę z tego jaką drogę przebyliście.
Co do Meczu Ostrów-Gorzów to jesteśmy napewno zgodni:Ostrów wygra bo są mocni,a wogóle sięgając już w daleką przyszłość moja pierwsza "4" wygląda tak: 1.Grudziądz , 2.Gdańsk , 3.Ostrów , i jakoś tak szczęśliwie się składa że o czwarte miejsce powalczą drużyny Rzeszoswka i Gorzowska. Jestem Realistą i nie jestem święcie przekonany o jeżdzie Gorzowian , ale jedno jest pewne ten sezon "nasza" liga powinna być bardzo emocjonująca. Pozdrawiam wszystkich


           
Post 28 mar 2004, o 15:09
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
na nie swoim torze zawsze jest trudno ale mysle ze są szanse na wygraną:)

_________________
Obrazek


           
Post 28 mar 2004, o 16:56
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 27 mar 2004, o 15:53
Skąd: Gorzów Wlkp
Posty: 10

Zobacz profil 
Witam serdecznie 20 : 34 co wy na to bo ja sam przecieram oczy to nie Stal taka mocna tylko Ostrów przereklamowany,fakt że Ostrowianie mieli pecha defekty na podwójnych prowadzeniach ale Nasi też fikołki niezłe do tej pory odwalali....a teraz nie wiadomo czy mecz "pojedzie" dalej ...a wszystko po to że w Ostrowie nie ma spawarki !!!!!! Bo Roberto" dziurę" w bandzie zrobił Hi Hi


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 205 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi