Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Odpowiedz w temacie

II Runda DM I ligi Stal Gorzów - Marma Rzeszów 53-37


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 5 kwi 2004, o 18:25
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
To juz sam nie wiem, co myslec - niektorzy mowia, ze czwarty, inni ze drugi...


           
Post 5 kwi 2004, o 19:15
 
Junior
Junior

Dołączył: 1 lip 2003, o 17:42
Skąd: Rzeszów
Posty: 199

Zobacz profil 
trudno powiedziec bo sytuacja wygladala tak ze gjedde jechal drugi i nie widzac za soba trojana troche go przyblokowal...i w tym momendie najprawdopodobniej cos sie stalo z maszyna rafala ale dopiero na wejsciu w luk mu zdefektowala kiedy to juz praktycznie byl na 4 miejscu


           
Post 5 kwi 2004, o 20:00
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
NIe zgodze sie z Wami:P:P:P:P I z Lukashem i Franiskiem. Gjedde byl drugi i zablokowal znajdujacego sie na 3 pozyji Trojana ktory musial nagle zwolinc i wtedy to mial defket. Ja to tak widzialem:D:D

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 5 kwi 2004, o 20:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
haj napisał(a):
NIe zgodze sie z Wami:P:P:P:P I z Lukashem i Franiskiem. Gjedde byl drugi i zablokowal znajdujacego sie na 3 pozyji Trojana ktory musial nagle zwolinc i wtedy to mial defket. Ja to tak widzialem:D:D


Dokładnie haj. Tez tak widziałem :P


           
Post 5 kwi 2004, o 20:35
 
Junior
Junior

Dołączył: 1 lip 2003, o 17:42
Skąd: Rzeszów
Posty: 199

Zobacz profil 
no to przeciez tak napisalem :P
tylko ze trojan jeszcze jechal...ale juz zwalnial


           
Post 5 kwi 2004, o 21:31
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
Mrucky napisał(a):
Obrazek

prosze prosze ;)


Aż strach sie bac :wink: :twisted: Mam pyatnie czemu zdjęcie było robone ztakiej odległosci ?? :)

_________________
Obrazek

P '05


           
Post 5 kwi 2004, o 21:51
 


Jupiter napisał(a):
Mrucky napisał(a):
Obrazek

prosze prosze ;)


Aż strach sie bac :wink: :twisted: Mam pyatnie czemu zdjęcie było robone ztakiej odległosci ?? :)

Strach to się Ciebie bać :P

Spytaj tego co je robił... Czyli jakiegoś gościa z SportowychFaktów... :twisted:


           
Post 6 kwi 2004, o 15:48
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 3 kwi 2004, o 21:08
Posty: 4

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
Ktory byl Rafal Trojanowski w wyscigu 15 w momencie, gdy zdefektowal mu motocykl?

Tak naprawde trudno to ocenic ... zawsze jest ciezko kiedy defekt nastepuje w sytuacji gdy zawodnicy nie dojada do drugiego luku. Trojanowski przegral start ae dobrze pojechal na pierwszym luku ... po duzej ... a Zorro i Gjedde walczyli miedzy soba kiedy ten mijal ich pod banda... pozniej wychodzac na prosta juz cos zlego zaczelo sie dziac z motorem Rafala i na wejsciu w drugi luk byl juz ostatni (wtedy tez kompletnie juz mu sprzet nie ciagnal). Ja wpisalbym mu jednak d2 bo Zorro i Gjedde by go na prostej nie mineli a Paluch byl juz na zdecydowanym prowadzeniu.


           
Post 6 kwi 2004, o 16:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Wiesz Jupiter... od was do Bydgoszczy nie pojechał zaden autokar...nie mówiąc juz o jakiś oprawach...

Dziś jest wtorek. Juz troche ochłonąłem po tym wszystkim.
Była szansa wygrac ten mecz. Sedzia przegiął pałe...do tego Maciek, taśma Mariusza i upadek Gjedde.
Przegraliśmy, ale myse, ze nikt z osób które sie wybrały do Gorzowa tego nie załuje bo zabawa była przednia.


           
Post 6 kwi 2004, o 16:18
 


StrongU napisał(a):
Przegraliśmy, ale myse, ze nikt z osób które sie wybrały do Gorzowa tego nie załuje bo zabawa była przednia.

Kierowca raczej żałuje... :lol: :lol: :lol:

I Ci co się nie umieli bawić tez :P np. panienki


           
Post 7 kwi 2004, o 14:23
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Dla zainteresowanych - jutro na http://www.speedwaypl.com pojawi sie filmowa relacja ze spotkania w Gorzowie. Serdecznie zapraszam!


           
Post 8 kwi 2004, o 21:19
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Oglądnołem filmy i tak oto w 11 biegu MAciek był szybszy widac to było jednak Hlib go poprostu zamknał :( Za co nie mozna miec az taki welkich preensji do niego, ale jak ktos z Gorzowian moze pisac ze on mu sie wepchał pod łokiec :roll: :roll: :| Jechali prawie równo a Maciek wszedł bardziej w kraweznik a Hlib troche mniej i poproostu do niego dojechal zamykajac go :( JEDNAK MÓGŁ ZOSTAWIC TROCHE MSC, A NIE ZOSTAWIŁ ANI CM!! I NIE ROZUMIE DLACZEGO ZOSTAŁ WYKLCZONY MACIEK TO BYŁA NORMALNA WALKA NA TORZE!!!
ALE ZA TO CO ZROBIŁ W 14 BIEGU HLIB TO SKANDAL!!! POSTAWIŁO GO NA ŁUKU I STRACIŁ CAŁA SZYBKOSC !! I PRÓBOWAŁ JESZCZE FIERLEJA ZABLOKOWAC!! KRETYN I TYLE !!WPADŁ NA NIEGO MARIUSZ Z CAŁA PREDKOSCIA :|:| MIAŁ FARTA ZE JEMU NIC SIE NIE STAŁO!! I TO CO ZROBIŁ SEDZIA NEI WYKLUCZAJC GO TO JEST PARODIA!!

JAK BYM BYŁ OBSERWATOREM TO SEDZIA BY DOSTAL NOTE 1

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 8 kwi 2004, o 22:36
 


Eeeeeeeeeee a ja sobie nie moge filmików ściągnąć... :/ Coś się zwaliło MaK wiesz coś może na ten temat?

Kod:
[Error : Błąd]

[404] File Not Found
[404] Plik nie istnieje


           
Post 8 kwi 2004, o 22:46
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Eeeeeeeeeee a ja sobie nie moge filmików ściągnąć... :/ Coś się zwaliło MaK wiesz coś może na ten temat?

Kod:
[Error : Błąd]

[404] File Not Found
[404] Plik nie istnieje

ja tez juz nie scignąłem tylko 1,2,3,11,14 :P:P:D:D
A chce wszystkie, a juz nei ma :cry:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 9 kwi 2004, o 01:00
 
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
Filmy są, tylko troszkę jest zamieszanie na serwerze speedwaypl.com, oto co znalazłem w katalogu, gdzie powinny być filmy:
Kod:
Mariola
filmy wkladja do FILMY_TU!! i podpinaj klientow przez ftp
np ftp://filmy:filmy@speedwaypl.com/1.avi da ci plik 1.avi z katalogu FILMY_TU!!
popraw sobie linki a wszystkie filmy tam zostaly jak co to 606 431 xxx

Końcówkę telefonu pozwoliłem sobie ocenzurować ;)
Z tego co zrozumialem z tego malego info zostawionego ukradkiem na serwerze, to wlasciwe linki powinny wyglądać jakos tak:
ftp://filmy:filmy@speedwaypl.com/Gorzow_Rzeszow2004_04_04/1.avi
ftp://filmy:filmy@speedwaypl.com/Gorzow_Rzeszow2004_04_04/2.avi
ftp://filmy:filmy@speedwaypl.com/Gorzow_Rzeszow2004_04_04/3.avi
ftp://filmy:filmy@speedwaypl.com/Gorzow_Rzeszow2004_04_04/4.avi
ftp://filmy:filmy@speedwaypl.com/Gorzow_Rzeszow2004_04_04/5.avi
ftp://filmy:filmy@speedwaypl.com/Gorzow_Rzeszow2004_04_04/6upadek.avi
ftp://filmy:filmy@speedwaypl.com/Gorzow_Rzeszow2004_04_04/6.avi
ftp://filmy:filmy@speedwaypl.com/Gorzow_Rzeszow2004_04_04/7.avi
ftp://filmy:filmy@speedwaypl.com/Gorzow_Rzeszow2004_04_04/8.avi
ftp://filmy:filmy@speedwaypl.com/Gorzow_Rzeszow2004_04_04/9.avi
ftp://filmy:filmy@speedwaypl.com/Gorzow_Rzeszow2004_04_04/10.avi
ftp://filmy:filmy@speedwaypl.com/Gorzow_Rzeszow2004_04_04/11upadek.avi
ftp://filmy:filmy@speedwaypl.com/Gorzow_Rzeszow2004_04_04/11.avi
ftp://filmy:filmy@speedwaypl.com/Gorzow_Rzeszow2004_04_04/12.avi
ftp://filmy:filmy@speedwaypl.com/Gorzow_Rzeszow2004_04_04/13.avi
ftp://filmy:filmy@speedwaypl.com/Gorzow_Rzeszow2004_04_04/14upadek.avi
ftp://filmy:filmy@speedwaypl.com/Gorzow_Rzeszow2004_04_04/14.avi
ftp://filmy:filmy@speedwaypl.com/Gorzow_Rzeszow2004_04_04/15.avi

Nie mozna sciagac wiecej niz jednego filmu na raz. Damon, nie wątp we mnie... who's Neo now? 8-)


Ostatnio edytowano 9 kwi 2004, o 01:44 przez L0Lek, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 9 kwi 2004, o 01:03
 


Ano masz racje nie jesteś :P bo filmów jak nie mogłem ściągnąć tak nie moge... :roll:


           
Post 9 kwi 2004, o 01:25
 
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Ano masz racje nie jesteś :P bo filmów jak nie mogłem ściągnąć tak nie moge... :roll:

Mi działa ją wszystkie :) , ale próbuj... moze i Tobie się uda :P :D

Filmiki mają po 3 MB (rozdzielczość 320x240), są skompresowane DivX'em 5, więc konieczny jest odpowiedni kodek.

Jeden filmik na raz - serwer FTP ma ograniczenia, Jak nie działa, to będzie trzeba próbować później. Można próbować sciągać korzystając z downloadmanagerów typu Flashget pamiętając o ograniczeniach (jedno połączenie). Jak komuś mimo to nie działa to nie moj problem (mi działa wszystko bez łaski, można mieć pretensje wyłącznie do: własnej przeglądarki lub klienta ftp, administratora swojej sieci lokalnej, niewłaściwej konfiguracji swojego komputera, braku odpowiednich kodeków do filmu w systemie, redakcji speedwayp.com, ale najprawdopodobniej tylko i wyłacznie do siebie!), a jak komuś jednak działają odnośniki, które dodałem, to proszę napisać.

Nie będę nic więcej tłumaczył, bo nie jestem płatną pomocą techniczną - jak ktoś nie umie sobie poradzić z pobraniem, albo mu nie się nie wyświetla film, to współczuję.

Mimo wszystko udanego pobierania

Niektórzy to mają ciężkie życie - patrz post niżej...


Ostatnio edytowano 9 kwi 2004, o 08:59 przez L0Lek, łącznie edytowano 4 razy

           
Post 9 kwi 2004, o 07:34
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
ej kurde ja tez nie moge wlączyc zadnego z tych linków, nawet jak wlanczam pojedynczo, bo pisze ze nie mozna wyswietlis strony ??!!!!!!!????!!!!!

_________________
Obrazek


           
Post 9 kwi 2004, o 09:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
L0Lek napisał(a):
Damon napisał(a):
Ano masz racje nie jesteś :P bo filmów jak nie mogłem ściągnąć tak nie moge... :roll:

Mi działa ją wszystkie :) , ale próbuj... moze i Tobie się uda :P :D

Filmiki mają po 3 MB (rozdzielczość 320x240), są skompresowane DivX'em 5, więc konieczny jest odpowiedni kodek.

Jeden filmik na raz - serwer FTP ma ograniczenia, Jak nie działa, to będzie trzeba próbować później. Można próbować sciągać korzystając z downloadmanagerów typu Flashget pamiętając o ograniczeniach (jedno połączenie). Jak komuś mimo to nie działa to nie moj problem (mi działa wszystko bez łaski, można mieć pretensje wyłącznie do: własnej przeglądarki lub klienta ftp, administratora swojej sieci lokalnej, niewłaściwej konfiguracji swojego komputera, braku odpowiednich kodeków do filmu w systemie, redakcji speedwayp.com, ale najprawdopodobniej tylko i wyłacznie do siebie!), a jak komuś jednak działają odnośniki, które dodałem, to proszę napisać.

Nie będę nic więcej tłumaczył, bo nie jestem płatną pomocą techniczną - jak ktoś nie umie sobie poradzić z pobraniem, albo mu nie się nie wyświetla film, to współczuję.

Mimo wszystko udanego pobierania

Niektórzy to mają ciężkie życie - patrz post niżej...



Tak tak L0lek, to ze ktos nie ma odpowiednich kodekow ma najwieksze znaczenie przy tym, ze nie moze sciagnac filmikow na dysk.
A bulwersujesz sie conajmniej jakby Ci ktos po rodzinie pojechal...

_________________
Obrazek


           
Post 9 kwi 2004, o 10:03
 
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
cvieQ napisał(a):
Tak tak L0lek, to ze ktos nie ma odpowiednich kodekow ma najwieksze znaczenie przy tym, ze nie moze sciagnac filmikow na dysk.
A bulwersujesz sie conajmniej jakby Ci ktos po rodzinie pojechal...

Nie badz taki cwany, bo jak ktos napisal, ze "nie dziala" to nie oznacza, ze mu nie pobiera. Wporzo - ja sie nie bulwersuje, tylko chcialem pomoc, nie pasi - nie czytaj i nie korzystaj z odnosnikow


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi