Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Odpowiedz w temacie

NOWY ZAWODNIK - RAJKOWSKI


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 31 mar 2004, o 16:02
 NOWY ZAWODNIK - RAJKOWSKI
Junior
Junior

Dołączył: 11 maja 2003, o 11:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 240

Zobacz profil 
MAM NADZIEJE, ZE NIE ZAMKNIECIE TEGO TEMETU. CHCE TYLKO WYRAZIC SWOJA OPINIE NA TEMAT MARCINA, NASZEGO NOWEGO ZAWODNIKA MŁODZIEZOWEGO. PO RAZ PIERWSZY W TYM ROKU BYLEM NA TRENINGU NASZYCH ZAWODNIKOW I AKURAT TRAFILEM NA UPADEK TOMKA KLISIA I MARCINA. NIE WYDAJE MI SIE BY BYLA TO WINA MARCINA ALE NIESTETY NIE TO BYLO NAJGORSZE.......
WIEKSZOSC OSOB KTORE TAM BYLY NAPEWNO TO ZAUWAZYLY- MARCIN NIE JEST TOLEROWANY WSROD ZAWODNIKOW STAL!!!!! CZEMU???? PO UPADKU NIKT DO NIEGO NIE PODSZEDL. ZAUWAZYLEM IZ MARCIN NIE CZUJE SIE Z TYM DOBRZE. WSZYSCY MIELI DO NIEGO PRETENSJE!!!!!!!!! ZA CO??? ZA TO, ZE CHCIAL SIE POKAZAC?? PODJAL WALKE Z NASZYMI ZUZLOWCAMI, CHCIAL SIE POKAZAC Z JAK NAJLEPSZEJ STRONY. ROZMAWIALEM Z NIM JUZ WCZESNIEJ I WEDLUG MNIE JEST W PORZADKU.UWAZAM, ZE JAK MAJA GO TRAKTOWAC W TEN SPOSOB TO NIE BYLO SENSU PODPISYWAC Z NIM KONTRAKTU!!!!!!!
CO O TYM MYSLICIE????


           
Post 31 mar 2004, o 16:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Równiez to zauwazylem. Rajkowski najczesciej podczas treningow stoi sam przy motorze i nikt z nim nie gada, nikt do niego nie podchodzi. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje, ale nie jest to za dobrze...

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 31 mar 2004, o 17:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Mnie tez to konkretnie poruszylo, stanąłem z Nobim kolo jego boxu i jego mina nie byla za ciekawa:/ Byl strasznie smutny nikt nie raczyl z nim pogadac wesprzec na duchu. Nie podoba mi sie to, patrzac na Fierleja to on gada, smieje sie z wszystkimi, ale dlaczego nasi zuzlowcy maja takie nastawienie do Rajkowskiego???? Moim zdaniem to byla wina Klisia ktory chcial pokazac, ze jest od niego lepszy :/

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 31 mar 2004, o 17:25
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Dzis po treningu ja i Radek rozmawialismy z Marcinem. Chłopak jest zdołowany! Obiecano mu ze dostanie dwa motocykle...a nie ma praktycznie nic...tylko połamaną ramę na której nie da się jeździć! Nie ma nawet pieniedzy na sprzegło które ma już zjechane...jest załamany i mówi, że jeśli klub nadal będzie tak postępował wobec niego to zrezygnuje, da sobie spokój bo szkoda kości.

Dziś o 19 Marcin jedzie do Gorzowa. W piątek na treningu go nie będzie, tak więc zobaczymy go dopiero na meczu w jego rodzinnym mieście - Gorzowie. Tylko jeszcze nie wiadomo czy na torze czy na trybunach...


           
Post 31 mar 2004, o 17:36
 
Junior
Junior

Dołączył: 11 maja 2003, o 11:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 240

Zobacz profil 
mnie niestety nie bedzie w Gorzowie w zwiazku z tym prosze Was(osoby ktore jada do Gorzowa) zrobcie cos by Marcin czul sie potrzebny druzynie. to bardzo fajny chlopak, wg. mnie lepszy od klisia i micala!!!
Qrwa nie rozumiem postawy naszych zawodnikow:(
po co Go kontraktowali skoro nikt w Niego nie wierzy??


           
Post 31 mar 2004, o 19:49
 
Junior
Junior

Dołączył: 1 lip 2003, o 17:42
Skąd: Rzeszów
Posty: 200

Zobacz profil 
po spotkaniu zarzadu okazuje sie ze rajkowski najprawdopodobniej wogole nie pojedzie w gorzowie...a w jego miejsce wskoczy mical


           
Post 31 mar 2004, o 20:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
lukash napisał(a):
po spotkaniu zarzadu okazuje sie ze rajkowski najprawdopodobniej wogole nie pojedzie w gorzowie...a w jego miejsce wskoczy mical

Skąd to wiesz??

Dobrze Tomek ze poruszyłeś ten temat, tylko czemu nie w ogólnodostępnym dziale??
Również miałem okazje zamienić kilka słów z Marcinem. Fajny z niego chłopak i jest o wiele lepszy od Klisiów i Micałów tylko NIE MA SPRZETU!!!
Jeśli bedzie jechał w Gorzowie to pokażmy mu, ze my kibice jesteśmy z nim.


           
Post 31 mar 2004, o 20:39
 ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Nie rozmawialem z Rajkowskim, jednak uwazam, ze jest bardzo sympatycznym zawodnikiem, niestety nasi zawodnicy z tego co czytam zachowuja sie jak prostaki, oczywiscie chodzi o konkurencje, jednak takie nastawienie i taka atmosfera w druzynie to nie wrozy niczego dobrego...
Wiedzialem, ze nasi mlodziezowcy inteligencja nie tryskaja, jednak spodziewalem sie po nich choc troche wyruzomialosci :(


           
Post 31 mar 2004, o 20:47
 


No niestety ja też to zauważyłem, może nie po dzsiejeszym treningu, bo mnie na nim nie było, ale to widać...

Chłopak jest zagubiony, nowi ludzie, nowe otoczenie... On mieszka w Rzeszowie obecnie i nie ma tak na prawde co ze sobą zrobić... Nie ma kolegów z którymi pójdzie na miasto, czy do knajpy...

Mam propozycje małą, abyśmy w Gorzowie, trochę poskanowali jego imię i nazwisko... :?


           
Post 31 mar 2004, o 21:09
 
Junior
Junior

Dołączył: 1 lip 2003, o 17:42
Skąd: Rzeszów
Posty: 200

Zobacz profil 
StrongU jakbys zostal to bys wiedzial :P
bylo zebrania zarzadu i sponsorym a potem pan Grzesiek z makaronow :D do nasz przyszedl ogladac bande i wlasnie powiedzial ze rajkowski raczej nie jedzie bo na treningach przegrywa...


           
Post 31 mar 2004, o 21:23
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 wrz 2003, o 20:07
Skąd: Czestochowa
Posty: 20

Zobacz profil 
Ja myślę ze Rajkowski to dobra nabytka dla Gorzowa . Jeździ on dobrze .. :)
Cytuj:
Gratuluje kupna Rajkowskiego


           
Post 31 mar 2004, o 21:54
 


No niestety, smuci, ze taka sytuacja ma miejsce w naszym zespole, ale znowu nie mozna robic ofiary z Marcina! Spojrzcie przeciez na Fierleja, on jakos bezproblemowo zaaklimatyzowal sie w zespole...Widac Rajkowski jeszcez nie oswoil sie z nowa sytuacja, a byc moze nigdy tego nie zrobi, co jednak niekoniecznie musi byc wina pozostalych zawdonikow, moze po prostu ten mlody chlopak nie pasuje do naszej druzyny...mam jednak nadzieje, ze Marcin szybko dojdzie do siebie :)


           
Post 31 mar 2004, o 22:04
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
No niestety, smuci, ze taka sytuacja ma miejsce w naszym zespole, ale znowu nie mozna robic ofiary z Marcina! Spojrzcie przeciez na Fierleja, on jakos bezproblemowo zaaklimatyzowal sie w zespole...Widac Rajkowski jeszcez nie oswoil sie z nowa sytuacja, a byc moze nigdy tego nie zrobi, co jednak niekoniecznie musi byc wina pozostalych zawdonikow, moze po prostu ten mlody chlopak nie pasuje do naszej druzyny...mam jednak nadzieje, ze Marcin szybko dojdzie do siebie :)


Zauwaz, ze wieksa rywalizacja jest wsrod mlodziezowcow...
I zauwaz, ze nasi zawodnicy Kuciapa, Trojan, Wilk itd... nie sa tak prosci, zeby nie rozmawiac ze swoim kolega z druzyny... Rywalizacja rywalizacja, ale nie mozna zapominac, ze sa w jednej druzynie i walcza o punkty dla jednego klubu... mlodziezowcy to chyba licza tylko pieniadze...


           
Post 31 mar 2004, o 22:13
 


Tak tylko, że Fierlej to całkiem inna osobowość... Niektórzy mają problem z dostostowaniem się do nowego otoczenia, a inni nie...


           
Post 31 mar 2004, o 22:15
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 27 mar 2004, o 12:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 30

Zobacz profil 
Gołym okiem widać, że chłopak nie ma czym jechać. Powiniem dostać do klubu lepszy sprzęt i wtedy można od niego coś wymagać, a tak to szkoda gadać...


           
Post 31 mar 2004, o 22:43
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2003, o 18:35
Skąd: Rzeszów
Posty: 313

Zobacz profil 
witam
wiecie co ,zgadzam sie z wami w pelni,ale musi byc jakas przyczyna dlaczego z nim nie rozmawiaja ,chlopak lezal na torze ,nikt z naszych nie poszedl do niego by sie chodziaz zapytal jak sie czujesz ,wszystko ok itd......tylko taka o obojetnosc ,zal mi goscia bo naprawde gosc jest spoko ,moza pogadac i wogole ,moze w kiedy wibierzemy z gosciem gdzies na browarka zeby sie troche oswoil i poznal rzeszow,dziewczyny:D:D:D ehehe itd
a w gorzowie niech mu dadza szanse ........
coz lubie goscia w koncu moj imiennik
martin trzymaj sie powodzenia na torze !!!

pozdrawiam wszystkich :))))))))))))))))))))))))))


           
Post 31 mar 2004, o 22:54
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 mar 2004, o 22:44
Posty: 406

Zobacz profil 
Zobaczycie będziecie tego żałować. Mowie tu oczywiście o tych, którzy lekceważą Marcina i się z niego naśmiewają. Ja żałuje, że On w Krośnie nie pojeździł troszke dużej. Bo było widać, że się wjeżdza w tor. Podzczas el.MPPK przez dwa okrążenia jechał przed samym Andrzejem Huszczą. A to już o czymś świadczy. Nie chciał bym tu obrażać waszych juniorów, ale Klisiowi, Micałowi czy innym juniorom dużo brakuje do Rajkosia. Jedynie Miesiąc może być lepszym juniorem. W takich meczach jak z Gorzowem różnicy widać nie będzie bo z Hlibem czy Michałem Rajkowskim szans nie ma, ale w meczu z Ostrowem, Gnieznem czy Gdańskiem brak Rajkosia może zaważyć o losach spotkania. I zamiast zwycięstwa Rzeszów przegra 46:44. Ja się nie chce z nikim spierać, ale zobaczycie jakie efekty będą na koniec sezonu i zamiast spokojnego miejsca w środku stawki to za rok będziecie musieli jeździć do Krakowa czy Łodzi na DMP II ligi. Jednak życze aby sie tak nie stało.

Pozdrawiam wszystkich fanów KSŻ Krosno i Stali Rzeszów


           
Post 1 kwi 2004, o 01:04
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
Zauważcie tylko że Firlej jest uważany za gwiazdę, a z gwiazdami się obchodzi bardzo dobrze.... natomiast biedny Rajkowski ma za swoimi plecami wrogów jakimi są Miesiąc i Micał... jest to dla mnie kretynizm...,
mam nadzieję że zajmie się ktoś tym Rajkowskim i on jescze pokaże Micałowi, bo do Miesiąca nie mam zastrzeżeń gdzie jest jego miejsce...
Gdyby tylko dostał jakiś motocykl to by jeździł na pewno lepiej...
Pozdro all

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 1 kwi 2004, o 02:29
 
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
Zaśpiewajmy mu w Gorzowie i na meczykach u nas, by było widać i słychać, że kibice są z nim. Myślcie juz nad czymś ciekawym: "Marcin Rajkowski - dajcie mu motocykl!" albo "Marcin szybciej, Marcin gazu! - Klisia bierzesz na wirażu!" itp. - coś się wymyśli :D

Chłopak chyba nie przejmuje się prostactwem taśmozrywacza Klisia, tylko raczej dobija go to, że nie ma ani pieniedzy na remonty, ani obiecanych motorów z klubu, a bez tego przecież nie zdobezie dla drużyny punktów...

Lepiej, zeby on pojechał w Gorzowie jako jeden z młodzieżowców, skoro zna tor - żle, że prezes nie zadbał o dosprzętownienie naszego nowego juniora.

Ale zobaczymy - "MaRaj" zamiast się dołować buractwem buraków lepiej by sobie pogadał z prezesem i załatwił obiecany sprzęt + pozwiedzał Rzeszów i poznał ludzi. (Chyba prezesowi powinno zależeć na dobrym wyniku zespołu i by zawodnicy tworzyli zgraną paczkę. Tylko być tu sprawiedliwym... - zainwestuje w "nowego", to by reszta młodzików na niego z zawiścią patrzyła). :oops:

Skoro Marcin jest OK, to możemy pokazać, że kibice go lubią. :)

MaRaj gazuuuu! :twisted:


           
Post 1 kwi 2004, o 08:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2002, o 01:49
Skąd: Rzeszow
Posty: 916

Zobacz profil 
Taka jest prawda ze Mical czy Klis prezentuja od zawsze poziom zadny.Tak jak Miesiac zrobil jakies posytey tak oni sa lata swietlne za Miesiacem.Jest jeszcze inna sprawa Rajkowskim nawet na tym zdezelowanym sprzecie na wyjazdach moglby robic Klisia i Micala jakby tylko chcial gdyz dwaj ostatni na torach obcych sa tylko i wylacznie przeciwnikami dla samych siebie...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 148 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi