Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Mamy nowego sponsora!!!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 1 kwi 2004, o 12:18
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Kenny napisał(a):
Kto chciałby się nazywać Polmos Polska Wódka Rzeszów? :D



A czemu taq ?? a Może "Polestar 16,99 Rzeszów" ?? :P


           
Post 1 kwi 2004, o 12:25
 


Najlepszym zartem sa te rozmowy ze Stonehewerem, ktory dosc jasno
daje wszystkim do zrozumienia, ze po pierwsze - jest w kiepskiej formie,
po drugie - chce sobie odpoczac od Polski.

Moze ja tylko dodam, ze juz od dawna na budynku klubowym Stali
znajduje sie banner Polmosu Lancut, a zatem firma ta musiala zaplacic
klubowi za jego postawienie. Wiec taka calkowita sciema ta informacja nie
jest.

Strongu - ciekawe, co powiesz 2 kwietnia. :P

Ja moze tylko dodam, ze australijska firma austudies.com.au rowniez
chce sie reklamowac w Polsce (jej biuro znajduje sie na rzeszowskim
Rynku) i w zwiazku z tym zamierza wspomoc rzeszowski zuzel. Nie beda
to wielkie dotacje, ale ma objac swoim patronatem jednego z
zawodnikow. Jakiego? Tego juz nie powiedzieli, ale postaram sie
dowiedziec, bo w firmie tej pracuje praktycznie od samego przyjazdu do
Australii.


Ostatnio edytowano 1 kwi 2004, o 12:29 przez Jasiek, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 1 kwi 2004, o 12:27
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
Mrucky napisał(a):
Tak a ja słyszałem że do Rzeszowa przysłał faxs Bill Gates że Microstoft chce wyłożyć 1.000.000 $ na sprzęt dla Rajkowskiego i Klisa bo wczoraj dzięki przekazowi satelitarnemu widział ich walkę w pierwszym łuku :P


Uuuaaa, to paskudnie. Gdyby faktycznie Bill wszedl w uklady z tymi dwoma mlodzianami, to zawodnicy i ich maszyny beda sprawowac sie tak samo jak Windows:
- beda rozbijac sie po kilka razy na kazdym treningu bez zadnego powodu,
- po kazdym rownaniu toru nalezloby kupowac dla nich nowe motocykle,
- od czasu do czasu beda zatrzymywali sie w czasie wyscigu bez powodu i co trzeba bedzie uznac za normalne,
- wykonanie przez nich jakiegokolwiek manewru na torze bedzie powodowalo gasniecie silnika, niemozliwosc jego ponownego odpalenia i w efekcie koniecznosc zakupu nowego,
- nie beda musieli sie martwic o szczegoly usterek w ich motocyklach - beda mieli wbudowana kontrolke "general engine fault",
- przed odcieciem doplywu paliwa po upadku motocykl pytalby sie zawodnika: "are you sure?",
- od czasu do czasu, bez powodu, motocykl jednego z tych zawodnikow gaslby i dalby sie odpalic przez jednoczesne przekrecenie manetki gazu, kopniecie w deflektor i przytrzymanie korka od zbiornika na paliwo,
- aby zgasic silnik nalezy odkrecic przepustnice na maksa,
- pozostali zawodnicy Stali jezdzacy 5 razy szybciej, dwukrotnie szybciej kumajacy wskazowki trenera i tak nie mogliby jezdzic z nimi w parze ze wzgledu na brak kompatybilnosci.

:D

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 1 kwi 2004, o 12:30
 


Gushman, serio Cie iZu wywalil? No to chyba najszczesliwsza osoba na
forum Unii jest niejaki >MaXiM< :lol:


           
Post 1 kwi 2004, o 12:42
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Nie ja wolalbym ''Marma Polskie Folie End Polsmos ŁaŃcut Zks Stal Rzeszow Makarony''


           
Post 1 kwi 2004, o 13:00
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Gushman, serio Cie iZu wywalil? No to chyba najszczesliwsza osoba na
forum Unii jest niejaki >MaXiM< :lol:


Powaznie. Nie zauwazyles, ze nie ma mnie tam, a jestem tu? :)
A co do Maxima i Acmariana - pewnie Cie zaskocze, ale jestesmy juz po slowie, z tym drugim juz prawie umowilismy sie na wyjazd do Bydzi w jednym samochodzie! :) Z przyczyn obiektywnych jednak nie pojedziemy razem. Chlopcy potrafia przyjac konstruktywna krytyke. :D

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 1 kwi 2004, o 13:16
 


Cytuj:
A co do Maxima i Acmariana - pewnie Cie zaskocze, ale jestesmy juz po slowie


To Wy tak we trojke? :lol: Nie dosc, ze jedna plec, to jeszcze
bigamisci. :lol: Niech tylko Antyslaczka to przeczyta. :lol:


           
Post 1 kwi 2004, o 13:19
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
bajerant napisał(a):
Nie ja wolalbym ''Marma Polskie Folie End Polsmos ŁaŃcut Zks Stal Rzeszow Makarony''


Mnie bardziej podobalaby sie nazwa:
Skład Trującego Azbestu Leżajsk Razem Z Elektrociepłownią Sponsorują Zawodników Ósemkę W Torze Owalnym Ćwierć Wydatków Opłacając, Kibiców Irytując.
Ze wzgledu na ciut przydluga nazwe, proponuje podawac w prasie jej skrot. Co bystrzejsi pewnie go dostrzega. :D

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 1 kwi 2004, o 13:25
 


gushman napisał(a):
bajerant napisał(a):
Nie ja wolalbym ''Marma Polskie Folie End Polsmos ŁaŃcut Zks Stal Rzeszow Makarony''


Mnie bardziej podobalaby sie nazwa:
Skład Trującego Azbestu Leżajsk Razem Z Elektrociepłownią Sponsorują Zawodników Ósemkę W Torze Owalnym Ćwierć Wydatków Opłacając, Kibiców Irytując.
Ze wzgledu na ciut przydluga nazwe, proponuje podawac w prasie jej skrot. Co bystrzejsi pewnie go dostrzega. :D

hmmm, szykuje sie ban dla serdeczego Buczoka?


           
Post 1 kwi 2004, o 13:29
 ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Cytuj:
hmmm, szykuje sie ban dla serdeczego Buczoka?


Niestety, a byl tak bardzo sympatyczny;)
Pozdro gushman, spotkamy sie jeszcze na forum tarnowskim;)

Wielkie JOOOł ;)


           
Post 1 kwi 2004, o 13:29
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
gushman napisał(a):
Mrucky napisał(a):
Tak a ja słyszałem że do Rzeszowa przysłał faxs Bill Gates że Microstoft chce wyłożyć 1.000.000 $ na sprzęt dla Rajkowskiego i Klisa bo wczoraj dzięki przekazowi satelitarnemu widział ich walkę w pierwszym łuku :P


Uuuaaa, to paskudnie. Gdyby faktycznie Bill wszedl w uklady z tymi dwoma mlodzianami, to zawodnicy i ich maszyny beda sprawowac sie tak samo jak Windows:
- beda rozbijac sie po kilka razy na kazdym treningu bez zadnego powodu,
- po kazdym rownaniu toru nalezloby kupowac dla nich nowe motocykle,
- od czasu do czasu beda zatrzymywali sie w czasie wyscigu bez powodu i co trzeba bedzie uznac za normalne,
- wykonanie przez nich jakiegokolwiek manewru na torze bedzie powodowalo gasniecie silnika, niemozliwosc jego ponownego odpalenia i w efekcie koniecznosc zakupu nowego,
- nie beda musieli sie martwic o szczegoly usterek w ich motocyklach - beda mieli wbudowana kontrolke "general engine fault",
- przed odcieciem doplywu paliwa po upadku motocykl pytalby sie zawodnika: "are you sure?",
- od czasu do czasu, bez powodu, motocykl jednego z tych zawodnikow gaslby i dalby sie odpalic przez jednoczesne przekrecenie manetki gazu, kopniecie w deflektor i przytrzymanie korka od zbiornika na paliwo,
- aby zgasic silnik nalezy odkrecic przepustnice na maksa,
- pozostali zawodnicy Stali jezdzacy 5 razy szybciej, dwukrotnie szybciej kumajacy wskazowki trenera i tak nie mogliby jezdzic z nimi w parze ze wzgledu na brak kompatybilnosci.

:D


O matko! Jesli takie sa objawy, to znaczy, ze Gates juz wylozyl te pieniadze!!!


           
Post 1 kwi 2004, o 13:31
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
To świetnie, ze bedzie nastepny sponsor, sytuacja robi sie ciekawa no i e liga coraz bliżej :D

_________________
Obrazek


           
Post 1 kwi 2004, o 13:32
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
gushman napisał(a):
bajerant napisał(a):
Nie ja wolalbym ''Marma Polskie Folie End Polsmos ŁaŃcut Zks Stal Rzeszow Makarony''


Mnie bardziej podobalaby sie nazwa:
Skład Trującego Azbestu Leżajsk Razem Z Elektrociepłownią Sponsorują Zawodników Ósemkę W Torze Owalnym Ćwierć Wydatków Opłacając, Kibiców Irytując.
Ze wzgledu na ciut przydluga nazwe, proponuje podawac w prasie jej skrot. Co bystrzejsi pewnie go dostrzega. :D

hmmm, szykuje sie ban dla serdeczego Buczoka?


I kto Wam wtedy takie delikatne aluzje bedzie czynil? Kto bedzie Wam w tak kulturalny sposob przykrosci sprawial? Kto Wasze mocarstwowe, z bezplciowymi logami na plastronach, zapedy bedzie studzil? Znowu przyjdzie sie Wam zmagac z zoltodziobami z Tarnowa, ktorzy beda wyzywac Was od rudych frycow i przeklenstwami Wasze oczy i uszy kalac. Jam poczciwiec, ktory nie orezem i miesem chce walczyc, ale cietym jezykiem sztychy zadawac, oczywiscie na risposte z Waszej strony sie wystawiajac. Zem takiej jeszcze do tej pory nie zaznal? Moze czeka mnie cios jeden, acz ostateczny, ktory usta na zawsze mi zamknie a na palce okowy przywdzieje i kaze tulac sie w internetowym niebycie...

PS. :D

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 1 kwi 2004, o 13:36
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
gushman napisał(a):
I kto Wam wtedy takie delikatne aluzje bedzie czynil? Kto bedzie Wam w tak kulturalny sposob przykrosci sprawial? Kto Wasze mocarstwowe, z bezplciowymi logami na plastronach, zapedy bedzie studzil? Znowu przyjdzie sie Wam zmagac z zoltodziobami z Tarnowa, ktorzy beda wyzywac Was od rudych frycow i przeklenstwami Wasze oczy i uszy kalac. Jam poczciwiec, ktory nie orezem i miesem chce walczyc, ale cietym jezykiem sztychy zadawac, oczywiscie na risposte z Waszej strony sie wystawiajac. Zem takiego jeszcze do tej pory nie zaznal? Moze czeka mnie cios jeden, acz ostateczny, ktory usta na zawsze mi zamknie a na palce okowy przywdzieje i kaze tulac sie w internetowym niebycie...

PS. :D


Internetowym napinaczo-podjudzaczom mowimy stanowcze: "nie".

Moze by tak dac mimo wszystko gushmanowi na prima aprilis jednodniowego bana? He? Tak, zeby mu sie w koncu jakis sen spelnil. Ok, zartowalem. Niemniej jednak chwilami gushman przekraczasz pewne granice (ot, chocby tym postem o sprzedaniu meczu w Gorzowie)


           
Post 1 kwi 2004, o 13:48
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
Kenny napisał(a):
Kto chciałby się nazywać Polmos Polska Wódka Rzeszów? :D


Mnie ta nazwa pasuje :twisted: Może bedą rozdawać "połówki" na stadionie :lol:


           
Post 1 kwi 2004, o 13:53
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
MaK napisał(a):

Internetowym napinaczo-podjudzaczom mowimy stanowcze: "nie".

Moze by tak dac mimo wszystko gushmanowi na prima aprilis jednodniowego bana? He? Tak, zeby mu sie w koncu jakis sen spelnil. Ok, zartowalem. Niemniej jednak chwilami gushman przekraczasz pewne granice (ot, chocby tym postem o sprzedaniu meczu w Gorzowie)


A co Wy jestescie tacy nerwowi? Jakis zarcik, jakas aluzyjka, a tu takie poruszenie. Wiesz jak to bylo z nozycami? Co zrobily, gdy ktos walnal piescia w stol? Ja w ogole tamtego meczu nie pamietam, tak sobie tylko powiedzialem. Przeciez nikogo o nic nie oskarzylem, nie mam najmniejszego cienia dowodu. :) Ja wiem, ze przed Wami nerwowy sezon, ale ciut luzu tylko wspomoze godne przezywanie emocji zuzlowych. :)

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 1 kwi 2004, o 19:58
 Re: Mamy nowego sponsora!!!!
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lis 2002, o 00:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 434

Zobacz profil 
gushman napisał(a):
StrongU napisał(a):
Tarnów w Rzeszowie??


Hę?

Cytuj:
Przed chwilą dowiedziałem sie rzeczy która mnie zaskoczyła.
Otóż okazuje się, ze do sponsorowania speedwaya w Rzeszowie powraca Polmos Łańcut. CHCĄ WYŁOŻYĆ KASE NA POŻĄDNEGO OBCOKRAJOWCA, MŁODZIEŻOWCA I DOSPRZĘTOWIĆ ZESPÓŁ.
CELEM DRUŻYNY MA BYĆ AWANS DO E-LIGI!!!


Z tej wypowiedzi wnioskuje, ze to zart, bo "pożądnego" pisze sie przez "rz". :)

Cytuj:
Zaskoczenie było tym wieksze gdyż w ostatnim czasie Polmos Łańcut
miał problemy finansowe. Kilka dni temu został przejęty przez grupe Sobieski Dystrybucja która planuje wypromować marke Polmnos Łancut na podkarpaciu i nie tylko.
Stad sie wzieło zainteresowanie włodaży tej firmy żużlem...


Bardziej wydaje mi sie, ze wreszcie w Polmosie zauwazyli, ze ich produkt trafia do licznego grona mlodziezy, a ta tlumnie odwiedza stadiony zuzlowe. :) Ale tlumniej w Tarnowie, wiec podejzewam, ze to jednak kaczka dziennikarska i Polmos predzej bedzie chcial sponsorowac Unie niz Marme Foliowa Rozkosz.


A podejrzewać piszę się przez "rz". :lol:

_________________
14 lipca 2006 r. 71:18 :)


           
Post 1 kwi 2004, o 20:02
 


Pietras nie masz juz o czym pisać? Widocznie nie każdy zna tak zasady polskiej gramatyki jak Ty...


           
Post 1 kwi 2004, o 20:03
 Re: Mamy nowego sponsora!!!!
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
gushman napisał(a):
Bardziej wydaje mi sie, ze wreszcie w Polmosie zauwazyli, ze ich produkt trafia do licznego grona mlodziezy, a ta tlumnie odwiedza stadiony zuzlowe. :) Ale tlumniej w Tarnowie, wiec podejzewam, ze to jednak kaczka dziennikarska i Polmos predzej bedzie chcial sponsorowac Unie niz Marme Foliowa Rozkosz.


Ale wiesz, im bardziej na wschód tym łeb twardszy :P


           
Post 1 kwi 2004, o 20:07
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lut 2004, o 19:21
Skąd: Lublin
Posty: 55

Zobacz profil 
hehe. dobre!! chlopaki realnie trzeba myslec a nie w zarty! a pozadny sponsor to by sie przydal, bo z tego co slyszalem to marma dala wam tylko 180 tys na sezon !! Tż dostal od Sipmy 1,4 mln, i z taka(choc mala kasa)mozna walczyc o e-lige, ale nie z 180 tys. tyle to wydacie na punkty dla Kuciapy, ktory będzie zdobywal ich 15 na kazdym meczu !!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 181 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi