Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Mamy nowego sponsora!!!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 1 kwi 2004, o 20:11
 
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
gushman napisał(a):
MaK napisał(a):

Internetowym napinaczo-podjudzaczom mowimy stanowcze: "nie".

Moze by tak dac mimo wszystko gushmanowi na prima aprilis jednodniowego bana? He? Tak, zeby mu sie w koncu jakis sen spelnil. Ok, zartowalem. Niemniej jednak chwilami gushman przekraczasz pewne granice (ot, chocby tym postem o sprzedaniu meczu w Gorzowie)


A co Wy jestescie tacy nerwowi? Jakis zarcik, jakas aluzyjka, a tu takie poruszenie. Wiesz jak to bylo z nozycami? Co zrobily, gdy ktos walnal piescia w stol? Ja w ogole tamtego meczu nie pamietam, tak sobie tylko powiedzialem. Przeciez nikogo o nic nie oskarzylem, nie mam najmniejszego cienia dowodu. :) Ja wiem, ze przed Wami nerwowy sezon, ale ciut luzu tylko wspomoze godne przezywanie emocji zuzlowych. :)


gushman - czekam na kolejne przezabawne posty - prawdziwy z Ciebie artysta :D A ciety humor, choc moze po troche skierowany i we mnie, to lubie 8-) :lol:
Tytul honorowego, słodko-kwaśnego buczoka (jak ten uśmiech za order uśmiechu) na forum proponuję właśnie Tobie!
PS. Dzięki, że dbasz o zdrowie rzeszowskich forumowiczów (śmiech to zdrowie) - dawno tak zabawno-szyderczych majstersztyków nie czytałem.

Oby tak dalej! :wow: :wstyd:


           
Post 1 kwi 2004, o 20:27
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lis 2002, o 00:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 434

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Pietras nie masz juz o czym pisać? Widocznie nie każdy zna tak zasady polskiej gramatyki jak Ty...


To niejaki gushman zaczął.

_________________
14 lipca 2006 r. 71:18 :)


           
Post 1 kwi 2004, o 21:56
 
Senior
Senior

Dołączył: 20 kwi 2003, o 13:29
Skąd: Trzciana k/Rzeszowa
Posty: 317

Zobacz profil 
witam, fajnie by bylo jakby faktycznie taki sponsor byl, a czy bedzie, poczekajmy do jutra (juz nie bedzie prima aprilis czy jakos tak sie to pisze) i niech ktos jutro potwierdzi to info i po sprawie, przed sezonem kazdy plakal ze nie ma sponsora i ze jest ogolnie do dupy wiec moze teraz sie karta odwrocila i bedzie juz tylko lepiej:)
pozdrawiam Bysiu


           
Post 1 kwi 2004, o 22:14
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
tz fan napisał(a):
Tż dostal od Sipmy 1,4 mln, i z taka(choc mala kasa)mozna walczyc o e-lige,


Buhaha to jest najlepszy żart jaki słyszałem dzisiaj :P


           
Post 2 kwi 2004, o 11:00
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lut 2004, o 19:21
Skąd: Lublin
Posty: 55

Zobacz profil 
Mrucky, z czego sie smiejesz ?? myslisz ze Tż nie wejdzie do e-ligi !!?? Predzej Stal nie wejdzie, stal nie ma najmniejszych szans na e-lige, będzie super jak wogole wejdzie do 1 czworki !! i żalujcie ze ta pala Wozniak zwlekal z Frankowem, my go kupilismy w ciemno i wczoraj na treningu pokazal jak sie jezdzi !! lepiej zrobcie zrzute na klub bo mowie, 180 tys to wydacie na punkty dla Kuciapy, a gdzie inni zawodnicy, Tż ma budrzet na ten rok 1,4 mln i ja uwazam ze to jest bardzo malo !! a co dopiero mowic 180 tys


           
Post 2 kwi 2004, o 11:05
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
tz fan napisał(a):
Mrucky, z czego sie smiejesz ?? myslisz ze Tż nie wejdzie do e-ligi !!?? Predzej Stal nie wejdzie, stal nie ma najmniejszych szans na e-lige, będzie super jak wogole wejdzie do 1 czworki !! i żalujcie ze ta pala Wozniak zwlekal z Frankowem, my go kupilismy w ciemno i wczoraj na treningu pokazal jak sie jezdzi !! lepiej zrobcie zrzute na klub bo mowie, 180 tys to wydacie na punkty dla Kuciapy, a gdzie inni zawodnicy, Tż ma budrzet na ten rok 1,4 mln i ja uwazam ze to jest bardzo malo !! a co dopiero mowic 180 tys


Dobrze, ze w koncu napisales, ze tz ma BUDZET w wysokosci 1,4 mln. A kwota, jaka wymieniasz w przypadku Rzeszowa, to jedynie suma, jaka wylozyl glowny sponsor. Na budzet sklada sie jeszcze wiele innych czynnikow. I wlasnie z kwoty 1,4 mln zlotych, o jakiej mowiles, ze jest pomoca ze strony Sipmy, smial sie Mrucky


           
Post 2 kwi 2004, o 12:00
 


No Strongu, jest 2 kwietnia, wiec powiedz nam kilka slow o tym nowym
sponsorze. :P


           
Post 2 kwi 2004, o 12:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Właśnie dzwonił do mnie v-ce prezes (chyba już moge ujawnić skad miałem to info) i powiedział, ze niestety ale Polmos Łańcut nie doszedł do porozumienia z zarządem sekcji.
Nie znam szczegółów, ale podobno wywiązała sie bójka pomiędzy głównym negocjatorem a dziadkiem z jednym zębem pilnującym stadionu , który próbował przeszkodzić owemu negocjatorowi w wejściu na murawe.
Efety były opłakane. Do bójki włączyli sie prezes Szylar, mr. Romianiak i sekretarka. Ze strony Polmosu udział brał prezes zarządu oraz 2 ochroniarze polnujący pana prezesa.
Dziadek stracił swojego jedynego zęba a prezes Szylar z odgryzionym uchem (przez ochroniarza) udał sie do szpitala.
Na stadionie pojawiło sie pogotowie psychiatryczne z dwoma kaftanami bezpieczeństwa. Zabrano dziadka bez zębów oraz ochroniarza który odgryzł ucho prezesowi (podobno tak szybko ich wieźli ze nie widzieli bram Jarosławia).
Negocjacje zostały zarwane a nam pozostaje nic innego jak czekać az kolejna firma typu Faraon (pozdrowienia dla pana Wacka K. :D )
wejdzie w żużel w Rzeszowie.


           
Post 2 kwi 2004, o 13:40
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
a czy to nie jest znowu prima aprilisowy żart???????

_________________
Obrazek


           
Post 2 kwi 2004, o 14:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Eisenhower, co Ty radia nie sluchasz? :> pewnie ze to nie zart.. okrutna szara prawda :>

_________________
Obrazek


           
Post 2 kwi 2004, o 15:43
 ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Cytuj:
- przed odcieciem doplywu paliwa po upadku motocykl pytalby sie zawodnika: "are you sure?",


Tam w Tarnowie to motory sa na paliwo?

Cytuj:
a czy to nie jest znowu prima aprilisowy żart???????


Eisenhower, sluchaj, to byly zarty, nic z tego nie jest prawda, jak zreszta latwo sie domyslec ;-)
A Ty moglbys napisac choc raz cos dluzszego, a nie tylko takie same proste zdania, albo potwierdzenia itd...


           
Post 2 kwi 2004, o 17:06
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Kończąc chciałem dodać, że od najbliższej kolejki żużlowcy w swoich motocyklach muszą mieć hamulec.

:wink:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: objt i 129 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi