Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Odpowiedz w temacie

PROGRAMY ZDECYDOWANIE ZA DROGIE...


Wszystko o Stali Rzeszów


Jaki program byś wybrał??
Jak najtańszy - do 3 złotych który niekoniecznie zawiera dużo artykułów i zdjęć! 39%  39%  [ 24 ]
Droższy - 5 złotych z paroma artykułami i zdjęciami! 29%  29%  [ 18 ]
Wolę sobie sam wydrukować program! 23%  23%  [ 14 ]
Nie potrzebuje programu na meczu! 10%  10%  [ 6 ]
Liczba głosów : 62
Opcje      Szukaj
Post 9 sie 2004, o 23:37
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Ares napisał(a):
Damon napisał(a):
Każdy kto nie kupił od początku sezonu żadnego programu może dzisiaj śmiało powiedzieć, że jest 50zl do przodu... :)


No to moge powiedziec ze jestem prawie dwie 0,7 do przodu :P

Albo prawie 10 ramek petów... ;)

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 9 sie 2004, o 23:39
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 22 gru 2003, o 21:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 501

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Ares napisał(a):
Damon napisał(a):
Każdy kto nie kupił od początku sezonu żadnego programu może dzisiaj śmiało powiedzieć, że jest 50zl do przodu... :)


No to moge powiedziec ze jestem prawie dwie 0,7 do przodu :P

Albo prawie 10 ramek petów... ;)


Jak kto woli :D

_________________
"Humans need fantasy to be human" Terry Pratchett


           
Post 10 sie 2004, o 10:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
WT napisał(a):
Sztandar cos chyba sie mylisz- bo juz ktores zawody z rzedu brakuje programow..

A na temat ceny juz sie nie wypowiadam, bo na pewno do konca sezonu sie nie zmieni. A w nastepnym kto wie, moze wroci ta co robila poprzednio...


To czy się Sztandar myli czy nie zależy od nakładu. Jeśli drukujecie 800 programów na mecz to nie dziwne, że przy ok 8000 widzów wszystkie wyprzedajecie. Lecz nie zmienia to faktu, że ogólna liczba programów oficjalnych na stadionie jest relatywnie niska.


           
Post 10 sie 2004, o 12:56
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lip 2004, o 19:23
Posty: 23

Zobacz profil 
NoBi napisał(a):
Justa napisał(a):
ale osatni program wg mnie byl zajebisty !!! slyszalam ze nie wszyscy takie mieli,ale coz... bez reklam kartki twarde,fajne zdjecie druzyny !! po prostu bomba !!! najlepszy chyba jaki byl :)


buehehe no strasznie fajny poprsotu bomba :wink: :wink:
Ale sie osmiałem :] Ty kolezanko chyba nie widziałas nigdy fajnych programow :]

Pzdr. :D:D


dla mnie ten byl FAJNY a fakt faktem to za duzo tych programow nie widzialam :( a tak szczerze mowiac to widzialam tylko te marmy( no i chyba jeden z lublina) i z tych obecnych ten podobal mi sie najbardziej,chociaz jak piszesz ze byly lepsze to moze i prawda :)


           
Post 10 sie 2004, o 13:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Fajny, czy nie w każdym razie drogi.

_________________
Obrazek


           
Post 10 sie 2004, o 13:03
 Program
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2004, o 12:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1173

Zobacz profil 
Wg mnie obecny program (taki jaki byl na meczu Rzeszow-Gorzow) jest naprawde swietnie opracowany,bogaty w zdjecia, informacje. Na pewno klub nie ma sie czego wstydzic w porownaniu z dawniej obecnymi "czarno-bialymi ulotkami". Cena 5 PLN chyba odzwierciedla jego zawartosc i choc jest wysoka to na pewno do zaakceptowania (twierdze tak,poniewaz duzo osob te programy nabywa). Ale czy jest to program na zawody 1 ligowe ? Wydaje mi sie, ze druzyny walczace o medale na najwazniejszych miedzynarodowych zawodach nie powstydzilyby sie takich efektownych programow ! Brawo !
:D
Pozdrawiam !

_________________
Barty
Obrazek


           
Post 10 sie 2004, o 13:05
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 kwi 2003, o 12:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 745

Zobacz profil 
u buczoków jest fajny program, ale to ekstraliga...


           
Post 10 sie 2004, o 13:21
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Jaką Wy tam zawartość widzicie? Mnie mdli, kiedy czytam te teksty. Tak więc zdecydowanie wole pooglądać sobie reklamy. Co do ceny, to jest ona chyba optymalna. Nie zapominajcie, że 7% odprowadzane jest do US, część zabiera wydawca, a śladowa cząstka trafia do klubu : )


           
Post 10 sie 2004, o 14:50
 Re: Program
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Barty napisał(a):
Wg mnie obecny program (taki jaki byl na meczu Rzeszow-Gorzow) jest naprawde swietnie opracowany,bogaty w zdjecia, informacje. Na pewno klub nie ma sie czego wstydzic w porownaniu z dawniej obecnymi "czarno-bialymi ulotkami". Cena 5 PLN chyba odzwierciedla jego zawartosc i choc jest wysoka to na pewno do zaakceptowania (twierdze tak,poniewaz duzo osob te programy nabywa). Ale czy jest to program na zawody 1 ligowe ? Wydaje mi sie, ze druzyny walczace o medale na najwazniejszych miedzynarodowych zawodach nie powstydzilyby sie takich efektownych programow ! Brawo !
:D
Pozdrawiam !

Stary co Ty piszesz? Widziałeś wogóle programy z innych miast? Rowniez tych pierwszoligowych? Nasze programy nie umywają się do tych jakie są np. w Gorzowie czy Ostrowie... Programy w Gnieznie w tamtym roku to juz wogole poezja była...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 10 sie 2004, o 20:08
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Diamond z tym przepływem pieniędzy za programy chyba nie jest tak jak Ty piszesz. Nie chce się powtarzać, poszukaj w tym wątku. W każdym razie WT to opisywała.


           
Post 10 sie 2004, o 20:47
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 8 lip 2004, o 20:28
Skąd: Rzeszów
Posty: 64

Zobacz profil 
Ja tam robię własne programy :) kupuję zwykły 32-kartkowy zeszyt i robię program każdego meczu :) A po sezonie mam satysfakcję że znam zdobycze punktowe wszystkich zawodników w poszczególnych meczach.Pozdro


           
Post 10 sie 2004, o 21:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Nie wiem jak rozkłada się zysk między klub, US, a WT. Szczerze mówiąc nie interesuje mnie to. Jednak, jeśli program ma wyglądac tak jak wygląda, a teksty w nim zawierane mają być takie jakie są... to WT życzę powodzenia : )


           
Post 11 sie 2004, o 17:22
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 3 kwi 2004, o 17:36
Posty: 21

Zobacz profil 
Cokolwiek tu nie napiszecie, nie zmieni to faktu ze programy beda kosztowac 5 zl, ze zawartosc bedzie taka jaka bedzie, ze wbrew temu co piszecie nie bankrutujemy- ale jezeli chcecie sie powyzywac to prosze bardzo! My staramy sie by na obecne warunki robic ten program jak najlepiej- chociaz niestety ilosc reklam nie pozwala na zbyt wiele. Stad dodawane sa czasami pocztowki, a byc moze bedzie dodawany rowniez kalendarz..
No ale przeciez to nie dla Was, a dla tych co ten program kupia...


           
Post 11 sie 2004, o 17:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
WT, z całym szacunkiem dla Ciebie. Program zwykłem z klubu dostawać - nie kupować. Gdybym miał kupować, to powiem Ci szczerze, że zdecydowanie wolałbym wydrukować sobie sam. Zaiste jesteś osobą odpowiedzialną za teksty zawierane w programie, a te - choć merytorycznie ciekawe, przez rażące błędy odstraszają kibiców. Chwała, że mamy tylu reklamodawców, bo naprawde nie byłoby co oglądać w programie. "Jeźdźcy Z NAD Wisłoka..." - to ostatni program. Ale idźmy dalej. "Dziewczyny na starcie do każdego biegu..." - faktycznie - w Rzeszowie są one zawsze ; ). O przecinkach wole nie wspominać, bo pewnie WT nie wie cóż to takiego. Dowód? Proszę! "Coraz lepiej i coraz ładniej bawimy się na stadionie rzeszowskiej Stali. Sądzimy że dziś będzie podobnie jak na powyższym zdjęciu. Szkoda że tylko część publiczności bawi się w ten sposób. Miejmy nadzieję że pozostała "niema" część publiczności dołączy do bawiących" - rewelacja. Dlatego 5 zł za taki program, to cena troszkę wygórowana. Niemniej - rynek jest ciężki, a firma która chce się na nim utrzymać, musi zarabiać, nie dokładać do interesu.


           
Post 11 sie 2004, o 17:57
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
a moze WT jakas konkurencja by sie przydala od nowego sezonu ??? Kibic mialby cos... do wyboru...

W sumie mam kilka zastrzezen do waszego programu. Dostaje program przed meczem to na szczescie placic 5 zl nie musze... Zrobcie cos ze strona tytulowa i kolorami ramek na stronach tekstowych... jak widzialas program z tego roku z ostrowa to wiesz, a jak nie to chetnie uzycze, albo z gorzowa... a moze z gniezna z tamtego roku? tez 5 zl a format A4, kolorystyka i rozplanowanie kartek idealne... i pocztowek dodawac nie musieli...

PS: Nie odbieraj tego zle, jest temat to po prostu sie wypowiadam, nie zebym sie czepial :) wszyscy rzeszowianie chcemy miec wszystko jak najlepsze...

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 11 sie 2004, o 18:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
A moze jakiś dodatek zdjęcia nie zamieszczone w programie. A z tyłu np. w dane zawodnika tj. Imię, nazwisko, data urodzenia, kluby, osiągnięcia średnia ksm itp. itd. :>i tak na każdym meczu po jednym zawodniku z Naszej drużyny?

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 11 sie 2004, o 18:59
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 3 kwi 2004, o 17:36
Posty: 21

Zobacz profil 
1. skoro te programy sa tak tragiczne to ja bym ich nawet za darmo nie wziela...
2. ja nie mowie, ze nie robimy bledow- bo kto ich nie robi? ale jakosc nie zawsze od nas zalezy...

ps. Diamond- Radoslaw Krol? jezeli tak to ja tez cos slyszalam o Twojej 'tworczosci' ...
bo najlatwiej jest kogos krytykowac- ale niech bedzie... wszelkie uwagi co poprawic, bo zrobic jeszcze na pewno przyjmuje do siebie- a cala reszte- no coz.....


           
Post 11 sie 2004, o 21:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
WT - mylisz się. Programy w środku wg. mnie są bardzo dobre. Wiesz dlaczego? Są po prostu czytelne. A środek natomiast wystarcza mi w zupełności. Dlatego, by zaoszczędzić - biorę program z klubu. I pewnie brał będę jeszcze długo.

Nie pisałbym o błędach, gdyby nie fakt, że zdarzają Ci się one w każdym programie, a, że mam tą niewątpliwą przyjemność korespondować za pośrednictwem forum z przedstawicielem WT - po prostu piszę, co mi się nie podoba.

A na "p.s" - znajdziesz odpowiedź w skrzynce prywatnej.


           
Post 11 sie 2004, o 22:58
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
Diamond_ napisał(a):
WT - mylisz się. Programy w środku wg. mnie są bardzo dobre. Wiesz dlaczego? Są po prostu czytelne. A środek natomiast wystarcza mi w zupełności. Dlatego, by zaoszczędzić - biorę program z klubu. I pewnie brał będę jeszcze długo.

Nie pisałbym o błędach, gdyby nie fakt, że zdarzają Ci się one w każdym programie, a, że mam tą niewątpliwą przyjemność korespondować za pośrednictwem forum z przedstawicielem WT - po prostu piszę, co mi się nie podoba.

A na "p.s" - znajdziesz odpowiedź w skrzynce prywatnej.


A czy ja równiez mógłbym pójśc do klubu i dostać program za darmoche ??:P

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 11 sie 2004, o 23:27
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Diamond_ napisał(a):
WT - mylisz się. Programy w środku wg. mnie są bardzo dobre. Wiesz dlaczego? Są po prostu czytelne. A środek natomiast wystarcza mi w zupełności. Dlatego, by zaoszczędzić - biorę program z klubu. I pewnie brał będę jeszcze długo.

Nie pisałbym o błędach, gdyby nie fakt, że zdarzają Ci się one w każdym programie, a, że mam tą niewątpliwą przyjemność korespondować za pośrednictwem forum z przedstawicielem WT - po prostu piszę, co mi się nie podoba.

A na "p.s" - znajdziesz odpowiedź w skrzynce prywatnej.


A czy ja równiez mógłbym pójśc do klubu i dostać program za darmoche ??:P

Kamil za darmo to nawet w klubie być w łeb nie dostał... ;)

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 176 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi