Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Odpowiedz w temacie

Maciek złamał 2 żebra


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 1 maja 2004, o 13:30
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Cytuj:
Zawodnik Marmy Rzeszów, Maciej Kuciapa, który blisko miesiąc temu doznał kontuzji w meczu ze Stalą Gorzów wraca do zdrowia. Powrót "Ciapka" na tor przewidziany jest maksymalnie za cztery tygodnie. Wszystko wskazuje więc na to, że lider rzeszowskiej drużyny wystartuje już 6 czerwca w ważnym pojedynku ligowym w Gnieźnie, gdzie zespół Marmy zmierzy się z miejscowym Startem.

"Na dzień dzisiejszy jest wszystko w porządku. Wczoraj byłem u kontroli u lekarza, rana się goi. Problem mam jednie z żebrami, które jak wiadomo miałem złamane. To właśnie one najbardziej mi dokuczają. Na mogę na 100% powiedzieć kiedy wrócę na tor. Jeżeli tylko nie będzie mnie nic bolało, a kontrola, którą mam przewidzianą na 20 maja nie wykaże nic złego, to będę chciał jak najszybciej powrócić do treningów. Myślę, że potrwa to jeszcze jakieś 3-4 tygodnie maksimum" - powiedział Maciej Kuciapa.

Maciek nie może być zadowolony z postawy swoich kolegów, którzy pod jego nieobecność zdołali wywalczyć jedynie jeden punkt na torze w Grudziądzu - "Sytuacja nie jest za wesoła, dlatego tym bardziej chce jak najszybciej powrócić do pełnej sprawności i pomoc kolegom w walce o ligowe punkty. Będę robił wszystko, żeby jak najszybciej potrenować i wrócić na tor, codziennie trzy razy dziennie chodzą na rehabilitację, która ma mi w tym pomóc"

Mimo wszystko lider rzeszowskiej drużyny nadal wierzy w awans do pierwszej czwórki - "Tak taka szansa istnieje. Zawodnicy zapewniają, że będą się starać, aby tak się stało, ja również będę się starał"

"Chciałbym podziękować Pani Marcie i Panu Mariuszowi Półtorak, właścicielom firmy Marma Polskie Folie oraz dyrekcji rzeszowskiego klubu za pomoc w rehabilitacji jaką mi okazali po upadku, którego doznałem w Gorzowie - zakończył Maciek.


http://www.stal.rzeszow.pl & http://www.przegladzuzlowy.pl

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 5 maja 2004, o 07:56
 Nowy sponsor ?
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
Dla Macieja Kuciapy lidera rzeszowskiej MARMY sezon 2004 rozpoczął się bardzo pechowo. Rzeszowianin w pierwszym ligowym meczu w Gorzowie zanotował upadek, który wykluczył go ze startów na kilka tygodni. „Ciapek” powinien pojawić się na torze już za miesiąc w ligowym pojedynku w Gnieźnie.

W związku z powrotem zawodnika na tor rzeszowscy działacze starają się znaleźć nowego indywidualnego sponsora dla żużlowca. Nowy sponsor dla Maćka znacznie odciążyłby budżet klubu znad Wisłoka.
- Nie wykluczone, że jedna z firm, w której 100% udziałów ma pani Marta Półtorak obejmie sponsoringiem Macieja. W dużym stopniu ułatwiłoby to klubowi poprawne funkcjonowanie – powiedział prezes sekcji żużlowej Tadeusz Szylar.

Zrodlo http://www.stal.rze.pl :)

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 5 maja 2004, o 21:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
arOn_ek, iti i ramzy dzisiaj w "Naszej" szkole "ZST" :P był Maciek Kuciapa i Rafał Trojanowski nie wiem czy wiecie :P dzisiaj był Pierwszy dzień europejski czy coś takiego... LoL

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 6 maja 2004, o 21:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
buried napisał(a):
arOn_ek, iti i ramzy dzisiaj w "Naszej" szkole "ZST" :P był Maciek Kuciapa i Rafał Trojanowski nie wiem czy wiecie :P dzisiaj był Pierwszy dzień europejski czy coś takiego... LoL


Caly dzien (od 9.40 do 17) bylem w szkole i ich nie widzialem !! Wes ale porazka !!!!!!!!!!1 kur.. mac


           
Post 6 maja 2004, o 22:07
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
iti napisał(a):
buried napisał(a):
arOn_ek, iti i ramzy dzisiaj w "Naszej" szkole "ZST" :P był Maciek Kuciapa i Rafał Trojanowski nie wiem czy wiecie :P dzisiaj był Pierwszy dzień europejski czy coś takiego... LoL


Caly dzien (od 9.40 do 17) bylem w szkole i ich nie widzialem !! Wes ale porazka !!!!!!!!!!1 kur.. mac


naprawde straszneeee !!
Itius tlyko nie płacz :D :P

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 7 maja 2004, o 16:08
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
najnowsze info
Cytuj:
Jest juz ustalona data wizyty kontrolnej (20 maja), podczas której zapadnie decyzja dotycząca powroru na tor Macieja Kuciapy.

- Bardzo chcę jużpo 20 maja wznowić treningi. Na razie staram sie jak najwięcej odpoczywać, nie chce przesilać dochodzącego do pełnej sprawności płuca. Każda praca przeze mnie wykonywana wiąże sie teraz z dużym wysiłkiem- mówi zawodnik



źródło- TŻ nr19

_________________
Obrazek


           
Post 9 maja 2004, o 21:31
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Niech sie Macius wykuruje i wroci w pelni zdrowia, nie ma pospiechu o nic nie walczymy!!!


           
Post 17 cze 2004, o 15:05
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2004, o 23:36
Skąd: Falubaz Town
Posty: 55

Zobacz profil 
Z całym szcunkiem ale co to za miasto Rzeszów. Dlaczego nie leczyliście Macka. Jego sponsor z Zielonki "gaja" ściągneła Go aż do nas i tu sieleczył w krio komorze itd.
Jakoś to dziwne. W Rzeszowie nie ma szpitali :?: :twisted:

_________________
Obrazek


           
Post 17 cze 2004, o 15:09
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
Jak to :roll: :roll: Przeciez Marma załatwiła krikomere..dla Macka i duzo dla niego zrobiła....
Wiec nie mów ze mysmy go nie leczyli :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 26 cze 2004, o 15:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Za http://www.speedwaypl.com :

"Zwycięstwem Fritza Wallnera zakończył się turniej o Wielką Nagrodę Preloga. Austriak wygrał wszystkie pięć biegów rundy zasadniczej, a także półfinał i finał. Czwarte miejsce zajął Maciej Kuciapa, który był drugi po rundzie zasadniczej. W turnieju wystąpili także: Rafał Chiński, rekonwalescent - Robert Mikołajczak oraz Robert Kasprzak.

Wyniki rundy zasadniczej:
1. Fritz Wallner (Austria) 15 (3,3,3,3,3)
2. Maciej Kuciapa (Polska) 12 (2,3,1,3,3)
3. Szatmari Laszlo (Węgry) 12 (2,2,3,2,3)
4. Santej Izak (Słowenia) 11 (3,2,3,2,1)
5. Jernej Kolenko (Słowenia) 9 (0,1,3,3,2)
6. Joachim Kugelmann (Niemcy) 7 (0,3,2,2,0)
7. Jurica Pavlic (Chorwacja) 7 (3,1,1,0,2)
8. Rafał Chiński (Polska) 7 (2,1,0,2,2)
9. Robert Mikołajczak (Polska) 6 (3,0,2,1,0)
10. Adam Allot (Wielka Brytania) 6 (u,1,2,3,0)
11. Wolff Richard (Czechy) 6 (2,2,0,1,1)
12. Doolan Kevin (Australia) 6 (1,2,1,1,1)
13. Robert Kasprzak (Polska) 5 (0,0,2,0,3)
14. Manuel Hauzinger (Austria) 4 (1,3,0,0,0)
15. Mattia Carpanese (Włochy) 4 (1,0,1,1,1)
16. Ivan Vargek (Chorwacja) 3 (1,0,0,0,2)

Półfinały:
1: Wallner, Kolenko, Szatmari, Pavlic
2: Kuciapa, Santej, Kugelmann, Chiński

Finał: Wallner, Kolenko, Santej, Kuciapa"

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 182 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi