Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Maciek złamał 2 żebra


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 22 kwi 2004, o 22:43
 
Junior
Junior

Dołączył: 13 maja 2003, o 23:04
Posty: 200

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
OTO PRZYKŁAD JAK LUBLINIANIN ZACZYNA GIEŁDE NA FORUM...

Może się chłopakowi pomyliło? Ale to chyba nie powód, żebyś go zjebem nazywał, bo zjebem to co najwyżej jesteś Ty...

Jeszcze jakieś ale?;) I nie może się chłopakowi pomyliło a na pewno.


           
Post 22 kwi 2004, o 22:44
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Uwaga, powinismy rozmawiac o Macku Kuciapie, a nie klocic sie... wiec szaa i nie wyzywac sie ! ;-)


           
Post 22 kwi 2004, o 22:45
 


gelo napisał(a):
Damon napisał(a):
OTO PRZYKŁAD JAK LUBLINIANIN ZACZYNA GIEŁDE NA FORUM...

Może się chłopakowi pomyliło? Ale to chyba nie powód, żebyś go zjebem nazywał, bo zjebem to co najwyżej jesteś Ty...

Jeszcze jakieś ale?;)


chyba zapomniales sie pozegnac? :lol:


           
Post 22 kwi 2004, o 22:47
 
Junior
Junior

Dołączył: 13 maja 2003, o 23:04
Posty: 200

Zobacz profil 
bajerant napisał(a):
Uwaga, powinismy rozmawiac o Macku Kuciapie, a nie klocic sie... wiec szaa i nie wyzywac sie ! ;-)

Okej - szkoda tylko ze ktos robi gnój nie odróżniając zawodników, a potem to lublin jest najgorszy. Nie dziwcie się - szlag człowieka trafia


           
Post 22 kwi 2004, o 22:48
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Maciek mi sie dzisaij bardzo podobal wpadl jak gdyby nigdy nic usmiechaniety razem z Trojanem i Siwym trojkacik zrobili i pogadali, poszydzili.

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 22 kwi 2004, o 22:50
 
Junior
Junior

Dołączył: 13 maja 2003, o 23:04
Posty: 200

Zobacz profil 
Matius napisał(a):
Maciek mi sie dzisaij bardzo podobal wpadl jak gdyby nigdy nic usmiechaniety razem z Trojanem i Siwym trojkacik zrobili i pogadali, poszydzili.

Trojkącik powiadasz? Ach te dziubaski...


           
Post 24 kwi 2004, o 08:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Czy ktoś coś wie na temat rehabilitacji Maćka i kiedy planuje się jego powrót na tor?


           
Post 24 kwi 2004, o 08:59
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
Z tego co przeczytalem i uslyszalem od innych to na gniezno chce juz wrocic na tor ,ale to pokaze czas rehabilitacja. Maciek juz od 2-3 dni jest w domu byl ostatnio na treningu.

Bedzie dobrze :)

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 24 kwi 2004, o 09:55
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Seweryn napisał(a):
Z tego co przeczytalem i uslyszalem od innych to na gniezno chce juz wrocic na tor ,ale to pokaze czas rehabilitacja. Maciek juz od 2-3 dni jest w domu byl ostatnio na treningu.

Bedzie dobrze :)


No potwierdzam .. :wink:
Wczoraj rozmawiałem z Piotrkiem Winiarzem i powiedział ze Maciek raczej napewno pojedzie w meczu z Gnieznem(u nas) .. ale tak mysle czy jest sens zeby Maciek pojechał w tym meczu .. moze sobie odpoczac chwilke i pojechac dopiero do Gniezna :)

Jak sie równiez dowiedziałem w meczu z Gnieznem na torze zobaczymy Piotrka Winiarza

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 24 kwi 2004, o 10:23
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Cytuj:
Jak sie równiez dowiedziałem w meczu z Gnieznem na torze zobaczymy Piotrka Winiarza


Po co? Zeby nie stracic licencji? Strzeli w tasme czy jak? Podaj jakies konkretniejsze info ;-))


           
Post 24 kwi 2004, o 10:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Bajerant zapewene tak. Albo jest mozliwosc że nie wyjedzie na tor i bedzie mial wykluczenie za przekroczenie 2 minut. Tez jest chyba taka mozliwosc:D:D:D

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 24 kwi 2004, o 10:44
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Acha, no i wystarczy raz ''wyjechac'' i licencja jest podtrzymana..... spoczko, to lepiej niech Piotrus nie wyjezda tylko zrobi tak jak mowi Haj... po co ma ryzykowac swoje zycie...


           
Post 24 kwi 2004, o 10:48
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Nie no, panowie. Dajmy spokoj, z pewnoscia jeszcze za wczesnie na wstawianie Piotrka do skladu. Tym bardziej, ze - aby zachowac licencje - trzeba ruszyc spod tasmy. Niech Piotrek spokojnie sie kuruje, nie ma sie co spieszyc.


           
Post 24 kwi 2004, o 11:10
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Niech mi ktoś pojaśni - jak to możliwe aby Piotr Winiarz mógł pojechać w meczu? Aby wystapić w oficjalnych zawodach trzeba mieć waźne badania lekarskie, a takowych Piotrek NA PEWNO nie ma :!: I nieistotne jest w tym momencie, że bedzie chciał tylko wyjechać raz i dotknąc taśmy. Żaden sędzia nie dopuści go do zawodów...


           
Post 24 kwi 2004, o 12:22
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Niech mi ktoś pojaśni - jak to możliwe aby Piotr Winiarz mógł pojechać w meczu? Aby wystapić w oficjalnych zawodach trzeba mieć waźne badania lekarskie, a takowych Piotrek NA PEWNO nie ma :!: I nieistotne jest w tym momencie, że bedzie chciał tylko wyjechać raz i dotknąc taśmy. Żaden sędzia nie dopuści go do zawodów...


Masz racje micson .. ale Siwy chyba wie co mówi .. taka informacje dostałem od samego zaintereowanego czyli Piotrka Winiarza

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 24 kwi 2004, o 13:30
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2003, o 18:35
Skąd: Rzeszów
Posty: 313

Zobacz profil 
CO WY ZA PIERDOLY PISZECIE

JA WCZORAJ ROZMAWIALEM CHWILE Z PIOTRKIEM ,I MUSZE PRZYZNAC ZE JESTEM PELEN PODZIWU CO ON MA ZAMIAR ZROBIC,PYTALEM SIE CZY WYJEDZIE W TYM SEZONIE NA TOR A ON NA TO :

PIOTREK- "JA SOBIE CONAJMNIEJ JEDEN MECZ ZALICZE BY MI LICENCJA NIE PRZEPADALA A CO DALEJ ZOBACZYMY"

MARTINI-PIOTREK JAK WYJEDZIESZ NA TOR TO OWACJA NA STOJACO

TAKIEGO USMIECHU U PIOTRKA TO JA JESZCZE NIE WIDZIALEM

MARTINI-ALE CHCESZ WYJECHAC TYLKO W 1 BIEGU

PIOTREK-"ZOBACZE NA ILE MI ZDROWIE POZWOLI,JAK BEDE POD TASMA TO SPOKOJNIE,, A JAK JAKOS POJDZIE TO ODKRECE MANETKE GAZU DO KONCA CO SIE BEDE ..." (SMIECH)

CO GOSC JEST DLA MNIE SYMPATYCZNY TO TYLE

A PYTALEM SIE (*SMIEJAC) KIEDY PIOTREK BEDZIESZ O MISTRZA WALCZYL SGP

A ON ZE TO GO NIE INTERESUJE CHCE JEZDZIC TUTAJ TU JEST JEGO MIEJSCE I 2005 BEDZIE CHCIAL POJECHAC CALY SEZON

SUPER SIE Z NIM ROZMAWIALO ,NIC NIE ZAPOMNIAL JAK SIE MOTOR PRZESTAWIA ,SPRZEGLO REGULUJE.ITDD NIC

A WIERZE ZE WYJEDZIE NA TOR !!


A CO WAM BEDE MOWIL EHEH

OK POZDRAWIAM

*********************
"PO PROSTU BĄDŻ ,PO PROSTU BĄDŻ I WALCZ.,/..."


           
Post 24 kwi 2004, o 14:49
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Cytuj:
PIOTREK- "JA SOBIE CONAJMNIEJ JEDEN MECZ ZALICZE BY MI LICENCJA NIE PRZEPADALA A CO DALEJ ZOBACZYMY"


To mowi sam Piotrek, ale na pewno nie zaliczy calego meczu tak mi sie wydaje, po pierwsze, byloby to oslabienie dla druzyny, po drugie nikt by do tego nie dopuscil.


           
Post 24 kwi 2004, o 23:36
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
bajerant napisał(a):
Cytuj:
PIOTREK- "JA SOBIE CONAJMNIEJ JEDEN MECZ ZALICZE BY MI LICENCJA NIE PRZEPADALA A CO DALEJ ZOBACZYMY"


To mowi sam Piotrek, ale na pewno nie zaliczy calego meczu tak mi sie wydaje, po pierwsze, byloby to oslabienie dla druzyny, po drugie nikt by do tego nie dopuscil.


A JA SIE PYTAM CO TO ZA OSŁABIENIE ??? CZŁOWIEKU DLA PIOTRKA TO JA CAŁE ZAWODY JESTEM W STANIE ODPUŚCIĆ ŻEBY TYLKO ZOBACZYĆ GO SPRAWNEGO I ZDROWEGO NA TORZE !!!!!! A CO MY W TYM SEZONIE WYWALCZYMY ????

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 24 kwi 2004, o 23:56
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
maniek napisał(a):
bajerant napisał(a):
Cytuj:
PIOTREK- "JA SOBIE CONAJMNIEJ JEDEN MECZ ZALICZE BY MI LICENCJA NIE PRZEPADALA A CO DALEJ ZOBACZYMY"


To mowi sam Piotrek, ale na pewno nie zaliczy calego meczu tak mi sie wydaje, po pierwsze, byloby to oslabienie dla druzyny, po drugie nikt by do tego nie dopuscil.


A JA SIE PYTAM CO TO ZA OSŁABIENIE ???? CZŁOWIEKU DLA PIOTRKA TO JA CAŁE ZAWODY JESTEM W STANIE ODPUŚCIĆ ŻEBY TYLKO ZOBACZYĆ GO SPRAWNEGO I ZDROWEGO NA TORZE !!!!!! A CO MY W TYM SEZONIE WYWALCZYMY ????


A ja wole zeby Piotrek spokojnie sie kurowal, znajac Piotrka to nie strzeli w tasme tylko bedzie jechal, to bardzo sympatyczny i ambitny chlopak... sami wiecie jak jest... jak dla mnie to nie powinien wyjedzac na tor, odkladam na bok juz wynik druzny i to o co walczy..., ale Piotrek ryzykowalby zdrowie, a tego naprawde nie chcialbym.


           
Post 25 kwi 2004, o 10:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Cytuj:
PIOTREK-"ZOBACZE NA ILE MI ZDROWIE POZWOLI,JAK BEDE POD TASMA TO SPOKOJNIE,, A JAK JAKOS POJDZIE TO ODKRECE MANETKE GAZU DO KONCA CO SIE BEDE ..." (SMIECH)

Gosc co jest wyluzowany to ja nie moge :D Jestesmy z toba hej Piotrek jestesmy z toba..... Powodzenia mu zycze :D

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 182 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi