Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Co zrobić by żużel był jeszcze atrakcyjniejszy ?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 10 kwi 2004, o 11:19
 Co zrobić by żużel był jeszcze atrakcyjniejszy ?
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2004, o 16:08
Posty: 5

Zobacz profil 
Macie jakieś pomysły by na żużel przychodziło jeszcze więcej ludzi ? jak uświetnić i zaciekawić jeszcze szerszą publikę? Nie wiem moze jakies darmowe kiełbaski :) Trzeba coś zrobić żeby Rzeszów był miastem kojarzonym przede wszytskim ze świetnej zabawy na żużlowych meczach na poziomie ekstraligi . . Kibice pomóżcie coś zawodnikom zróbmy oprawe lepszą niż robią kibicie legii na meczach piłki nożnej !! wielkie pozdro :)

_________________
taaa...


           
Post 10 kwi 2004, o 11:28
 


Żeby uatrakcyjnić Żużel w Rzeszowie wiele nie potrzeba...

Potrzebne są do tego pieniądze, na oprawy oraz ludzie, aby dopingowali swoją drużynę... Na Gdańsku damy próbke swoich możliwości...


           
Post 10 kwi 2004, o 11:57
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Wiele nie trzeba, wposcic wiare 3 zł ulgowy 8 zł zwykly, kobiety za darmo i masz pelny stadion a zyski takie same :)


           
Post 10 kwi 2004, o 12:50
 


Cytuj:
Co zrobić by żużel był jeszcze atrakcyjniejszy ?


Ja mam propozycje - wiecej panienek z pomponami. :P Niech potem
kreca sie wsrod panow na trybunach. :P Na pewno bedzie milej. :D


           
Post 10 kwi 2004, o 13:09
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Cytuj:
Co zrobić by żużel był jeszcze atrakcyjniejszy ?


Ja mam propozycje - wiecej panienek z pomponami. :P Niech potem
kreca sie wsrod panow na trybunach. :P Na pewno bedzie milej. :D


Nie są wcale potrzebne, wkurzają tylko zawodników :lol:


Lepiej zrobić tak:
1) Fajne konkursy na temat rzeszowskiego i nie tylko żużla

2) Wymyślenie hymnu naszego klubu, a potem śpiewanie go na stadionie

3) Po kolejnych wyścigach spiker mówi : I miejsce : Maciek, a ludzie wołają Kuciapa itp.

4) Pokazy akrobatów, break dance

5) Obstawianie wyniku przed rozpoczęciem spotkania - komu się sprawdzi, ten dostaje np. jakieś fajne fotki w nagrodę

6) W trakcie przerw, bądź pół godziny przed meczem spiker czyta pozdrowienia od fanów, które wcześniej zostaną wrzucone na kartkach do koszyka, pudełka

7) Lista top 3 na 3 - po meczu kibice na kartkach typują trzech zawodników, którzy zasłużyli na "+" i trzech , którzy zasłużyli na "-". Typuje się wśród zawodników gospodarzy, jak i gości.
Na kolejnym meczu przedstawiane są wyniki.

Jak coś jeszcze wymyślę, to napiszę :)

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 10 kwi 2004, o 13:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Wystarczy miec takiego spikera jak Gorzow :P Robic duzo konkursow i zeby non stop byla zabawa co chwile fale :P tak jak rok temu. Bilety troche tansze tak zeby ulgowy kosztowal 5zl :P

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 10 kwi 2004, o 13:26
 


Jowita co Ty chcesz wiejski festyn z meczy robić? Bez przesady... :?

I tak wystarczająco wiochy na mecze chodzi... :P


           
Post 10 kwi 2004, o 13:30
 ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Wiecie co, moze nie byc spikera, moze nie byc zadnych konkursow, moze nie byc krzeselek, moze nie byc muzyki, poprostu nic, gdyby tylko byl poziom jazdy, dobrzy zawodnicy i extraliga ludzie przyszliby sami! :)


           
Post 10 kwi 2004, o 13:47
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Ludzie co wy tu wymyślacie !!! Po co to wszystko przecież wystarczy pozwolić sprzedawać jakiemuś browarowi PIWO i już jest pięknie :) siedzisz sobie na stadionie słonko świeci ptaszek kwili a ty popijasz zimne piwko przegryzasz kiełbaską z grilla. Czego chcieć więcej, ludzie z całymi rodzinami walą na stadion z godzine wcześniej żeby coś zjeść spokojnie a potem ekscytować się zawodami POPIJAJĄC PIWKO. Dzięki temu ludzie spontaniczniej reagóją na to co dzieje się na stadionie i jest wesoło :).

Kolejna sprawa to oCHRONIARZE !!! PATAŁACHY macają każdego kto wchodzi nie tylko z plecakiem!!! Pytam sie po co nie wystarczy zapytać kulturalnie co jest w plecaku ?? Stają kolosy po 2 m i straszą ludzi odrazu przed bramą. TO NIE PIŁKA ŻE kibic z maczetą kijem albo tassakiem wchodzi na stadion!!! Pomyślcie co rodzicom chodzi po głowie jak zobaczą tak uzbrojonych kiziorów na bramie ?? Napewno dzieciakowi nie pozwolą samemu iść na zawody, a wiadome jest jak to rodzice mają czas w niedziele ??

Podsumowując ochrona mniej widoczna, wpóścić browar na stadion, ładna muzyczka, kiełbaski z grilla i piękne widowisko tego właśnie brakuje w rzeszowie na stadionie według mnie :).

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 10 kwi 2004, o 14:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
1. Browarek, winko ;)
2. ChWD ochronie
3. Lepsza i głośniejsza muza
4. zdjąć Pyrę z wieży (dosłownie)
5. Żeby zawodnicy nie traktowali prezentacji jak zło koniecznie (spójrzcie jak oni się tam zachowują, wychodzą po to, by pokopać, a nie przywitać się z kibicami)
6. A tak w ogóle to nowoczesny stadion ;)
7. Zlikwidowac lożę, tak jak na piłce!!!!! Jedynie pierwszy rząd dla pismaków, reszta dla wszystkich!
8. Może zamiast jeździć po owalu jeździć po ósemce?
9. zmienić metanol na paliwo rakietowe
9. Nic nie robić, obniżyć ceny o połowę...


           
Post 10 kwi 2004, o 15:26
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2003, o 18:35
Skąd: Rzeszów
Posty: 313

Zobacz profil 
no w gorzowie to wiocha ladna ,ale spiker moze byc ,szkoda ze my takiego nie mamy ,bo przynajmniej by sie ludzie nie nudzili, zawsze mozna posmiac z dziadkow :D:D:D]

pozdrawiam :))))))
damon,ramelow,haj,matius, a zreszta caly KK jedziemy do ostrocha co nie ??
jak bedzie #$$$$$$$$$$$$$

aj aj mam hajs hajs ....

heeheh


hhhhhhhh
trojka trojka trojka
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu hhhhhhhhaaaaaaaa
tutututututttut,t,t,iu,t
narazie :))))))))0


           
Post 10 kwi 2004, o 15:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
Kenny napisał(a):
4. zdjąć Pyrę z wieży (dosłownie)


A co masz do niego ?

_________________
Obrazek


           
Post 10 kwi 2004, o 15:44
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 22 gru 2003, o 21:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 501

Zobacz profil 
Po piersze jak juz większość osób zauważyło to trzeba zacząć sprzedawać Braworek na stadionie :D pozatym przydała by się jakaś lepsza muza bo ta co obeznie leci to jest dno oraz zmienić spikera. Oczywiście wszyscy widzą, że dobre wyniki drużyny też przyciągają kibiców. :D

_________________
"Humans need fantasy to be human" Terry Pratchett


           
Post 10 kwi 2004, o 16:21
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lip 2003, o 14:22
Skąd: Rzeszów..::B4::..
Posty: 145

Zobacz profil 
3) Po kolejnych wyścigach spiker mówi : I miejsce : Maciek, a ludzie wołają Kuciapa itp , - z tym sie zgadzam + Bronxiki i jakis grill i zajeboza jest :D No i ceny obnizyc . Tylko ze z piffkiem to moze byc problem - nie wiem czy tego nie zabrania jakas kolejna po***** ustawa naszego drogiego sejmu - nie wiem ale tak mnie sie wydaje :D:D


           
Post 10 kwi 2004, o 16:38
 


martini napisał(a):
damon,ramelow,haj,matius, a zreszta caly KK jedziemy do ostrocha co nie ??
jak bedzie #$$$$$$$$$$$$$

Oczywiście, że tak... :D


           
Post 10 kwi 2004, o 16:47
 ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Nie wiem czy wiecie, ale alkohol powoduje agresje i jest zakazany na stadionach :P


           
Post 10 kwi 2004, o 17:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
Ares napisał(a):
oraz zmienić spikera


A czym ci zawinil ?

_________________
Obrazek


           
Post 10 kwi 2004, o 17:16
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
bajerant napisał(a):
Nie wiem czy wiecie, ale alkohol powoduje agresje i jest zakazany na stadionach :P


Bajerant to nie wiesz ze jak cos piszesz to trzeba podac żródło :wink: informacja własna czy ktos mi powiedział :) :?:

_________________
Obrazek

P '05


           
Post 10 kwi 2004, o 17:40
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
Jowita napisał(a):
Jasiek napisał(a):
Cytuj:
Co zrobić by żużel był jeszcze atrakcyjniejszy ?


Ja mam propozycje - wiecej panienek z pomponami. :P Niech potem
kreca sie wsrod panow na trybunach. :P Na pewno bedzie milej. :D


Nie są wcale potrzebne, wkurzają tylko zawodników :lol:


To zdanie wiele wyjasnia - jestes kobieta! :)

Cytuj:
Lepiej zrobić tak:
1) Fajne konkursy na temat rzeszowskiego i nie tylko żużla


Co to znaczy fajne? I jak to przeprowadzic? Spiker czyta pytanie i kto pierwszy podniesie reke, to tam pan z mikrofonem pedzi, zeby uslyszec odpowiedz? Hehe, przemyslane, co?

Cytuj:
2) Wymyślenie hymnu naszego klubu, a potem śpiewanie go na stadionie


Macie jak w banku, ze jak wymyslicie hymn, to od razu stadion bedzie pekal w szwach. :) Kazdy chcialby, tak lekko przymierzajac, zaspiewac jedna melodie z 15 razy, po kazdym biegu na przyklad. Hehe, przemyslane, co?

Cytuj:
3) Po kolejnych wyścigach spiker mówi : I miejsce : Maciek, a ludzie wołają Kuciapa itp.


Gdzies Ty to widziala? Na skokach narciarskich? Przeciez to juz festyn na calego. Poza tym nie sadze, zeby caly stadion dal sie namowic do krzyczenia na cale gardlo tak niecenzuralnego slowa, jakim jest "kuciapa". Hehe, przemyslane, co?

Cytuj:
4) Pokazy akrobatów, break dance


Hehe, przemyslane, co? :D Ten pomysl jest najlepszy. Ale rzuca nieco swiatla na zainteresowania kolezanki. A tych krytykowac nie wolno. Ale mam propozycje - kupcie sobie kawalek linoleum, rozwincie pod jakims blokiem i tam sie "bujajcie" z ta swoja "muzyka". A nie demonstrowac swoje kalectwo umyslowe przed tysiacami ludzi.

Cytuj:
5) Obstawianie wyniku przed rozpoczęciem spotkania - komu się sprawdzi, ten dostaje np. jakieś fajne fotki w nagrodę


Ja mam propozycje, zeby jeszcze uatrakcyjnic konkurs i na przyklad wszyscy obstawiaja wyniki biegu. Komu sie sprawdzi - ten dostaje fotke, albo butelke coli. Co woli.

Cytuj:
6) W trakcie przerw, bądź pół godziny przed meczem spiker czyta pozdrowienia od fanów, które wcześniej zostaną wrzucone na kartkach do koszyka, pudełka


:D :D :D Hehe, ale jaja, mowisz powaznie? :D Ojej, dzieki, taka dawka dobrego humoru sprzyja zdrowiu. :) A czy mozna pisac tez wyznania milosci? To by zdecydowanie poprawilo frekwencje na stadionie. Moznaby tez zrobic cos w stylu tego programu z telewizji, gdzie ludzie przepraszali sie za jakies straszne krzywdy. I na przyklad po kazdym biegu (gdy juz wyniki beda wytypowane, brejkdensowcy zejda do szatni, rozwiazane beda wszystkie konkursy i przeprowadzone wszelkie losowania oraz odspiewany hymn) wychodzilby taki czlowieczek i przepraszal sasiada, ze jego pies podlal mu kwiatki lub cos w tym stylu.

Cytuj:
7) Lista top 3 na 3 - po meczu kibice na kartkach typują trzech zawodników, którzy zasłużyli na "+" i trzech , którzy zasłużyli na "-". Typuje się wśród zawodników gospodarzy, jak i gości.
Na kolejnym meczu przedstawiane są wyniki.


Trzeba Ci przyznac - jestes wyjatkowo plodna. Moze powinnas zabrac sie za rezyserowanie jakich teleturniejow? A do proponowanego konkursu ja dorzucilbym jeszcze odstawianie takich kategorii: "Ktory zawodnik najbardziej rozmienil sie na drobne", "Plusy i minusy bycia rzeszowiakiem", "Wzloty i upadki"

Cytuj:
Jak coś jeszcze wymyślę, to napiszę :)


Rozumiem, ze pomyslow jest tak wiele, ze zdecydowalas sie wydac podrecznik kibica, tzw. kibicownik? Bo nic nowego nie napisalas. Smialo, smialo - im wiecej pomyslow, tym wieksza szansa, ze ktorys sie przebije. :D

A teraz powaznie, bo kolezanka wprowadzila mnie w humorystyczny nastroj. To nie atrakcje dodatkowe maja przyciagac ludzi. Chcesz festynu, to jedz na jakis odpust albo sezonowe otwarcie stadniny koni. Ale rece precz od zuzla. Jezeli chcemy miec wiecej ludzi na trybunach, to trzeba:
- silnego, strategicznego sponsora, jednym slowem kupe pieniedzy,
- telewizji, ktora bedzie miala prawa do pokazywania zawodow ze wszystkich stadionow, cotygodniowych transmisji na zywo,
- ligi, ktora kazdego roku liczy taka sama liczbe druzyn, tabeli biegow, ktora nie zmienia sie co roku, tych samych zasad rozgrywania zawodow przez dlugie lata - takie tradycje sa bardzo wazne, a w sporcie, ktory jest bardzo zawily pod wzgledem roznych przepisow ich stalosc jest bardzo wazna,
- oswietlenia na kazdym stadionie, dachu nad kazdym torem,
- wygodnych warunkow dla kibicowania, a nie siedzenia w trawie w kilku przypadkach
- itd. itp.

Praktycznie wszystkie pomysly sa mzonkami, ale to one zwieksza ilosc ludzi na stadionie, a nie spiewanie co chwila jakiegos bzdurnego hymnu.

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 10 kwi 2004, o 17:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
A ja napisze tak, niech kazdy klub (czyt. toromistrz) przygotuje dobrze tor czyli lekko przyczepnie do walki, nic tak nie przyciaga kibicow jak walka na calej dlugosci toru, niech sie wreszcie w klubach oducza robic tor twardy jak beton lub dziurway z wieloma pulapkami!! to tak na pierwszy ogien. Po drugie zawodnicy tez (oczywiscie niektorzy !!!) musza zmienic swoje myslenie na torze bo coraz czesciej mamy doczynienia z markowaniem defektow, czyli po prostu taki zawodnik jadacy czwarty powinien zamiast spacerkiem popierniczac za przeciwnikiem. Po trzecie kluby powinny sie postarac o ogolne zaplecze stadionowe, to wcale nie jest az tak strasznie drogie, ot chociazby poprawic naglosnienie, zatrudnic spikera z prawdziwego zdarzenia, zrobic porzadek z tzw mala gastronomia czyli niech kibic nie bedzie mial tylko do wyboru hot doga lub hot doga..... . I tak malych spraw jest wiele, ktore jednak zebrane tworza calosc ktora rzutuje na coraz mniejsza atrakcyjnosc zuzlowych widowisk. Kibic ktory przychodzi od lat przyjedzie zawsze ale tu chodzi aby zachecic tych ktorzy nigdy nie byli na zadnych zawodach...
I jeszcze jedno, tak naprawde to jakies pokazy break dance czy akrobatow nie przciagna kibicow, same zawody moga byc wystarczajacym magnesem tylko tak jak pisalem na poczatku zacznijmy od porzadnego przygotowania toru bo to jest podstawa !!!

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 64 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi