Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

IV Runda DM I ligi GTŻ Grudziądz-Stal Rzeszów 45-45 !!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 13 kwi 2004, o 10:13
 IV Runda DM I ligi GTŻ Grudziądz-Stal Rzeszów 45-45 !!!
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Zakładam wątek, bo to spotkano już w tą niedzielę. Podstawowe pytanie to czy pojedzie Maciek? Jeśli nie to raczej nie ma sensu sprowadzać Gjedde i robić sobie długów. Grudziądz po 3 porażkach wyjdzie z siebie aby nas pokonać. To mocny zespół, ale mieli jak na razie wyjątkowo niekorzystny układ meczy.
9.Sawina
10.Pawlikowski
11.Puszakowski
12.Łukaszewski/Staszek
13.Hamill
14.Buczkowski
15.Musiał

Mają lepszego obcokrajowca i juniora, seniorzy u siebie również będą skuteczniejsi.
Żeby Stal chociaż powalczyła.


           
Post 13 kwi 2004, o 10:27
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Billy Hamill wczoraj doznał kontuzji i w meczu tym ma nie jechać :P

Trudno coś na temat tego meczu powiedzieć...będzie Maciek to na pewno nasi powalczą bo Grudziądz nie jest wcale taki mocny, jeszcze jak nie bedzie Amerykanina...

Wydaje mi się, że mecz będzie na styku, ale mam dziwne przeczucie, że wygramy w tym roku tylko jeden wyjazdowy mecz w Gnieźnie...obym się mylił...


           
Post 13 kwi 2004, o 10:40
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2004, o 08:05
Skąd: Skwierzyna/Grudziądz
Posty: 64

Zobacz profil 
Grudziadz wita Rzeszów i zaprasza do siebie 18.04 :!:
Wczoraj w Ostrowie (byłem i widziałem) rozbił nam sie Billy. Całe szczęście się nie połamał, a wygladało to makabrycznie...Mecz w plecy dzieki koncertowej jezdzie Ogóra dla Ostrowa. U nas kompletna kicha Pawlikowskiego i jego w Grudziadzu raczej nie zobaczycie. Moim zdaniem skład na mecz z wami:
1. Sawina
2. Staszek
3. Lindgren (albo Łukaszewski)
4. Kempiński
5. Puszakowski
6. Musiał
7. Buczkowski

Pozdro

PS. Ilu was się mozna spodziewać :?:

_________________
Zawsze z Grudziadzem - na dobre i złe


           
Post 13 kwi 2004, o 10:54
 ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Cytuj:
PS. Ilu was się mozna spodziewać


0


           
Post 13 kwi 2004, o 11:07
 


bajerant kilka osób się wybiera... :P

Co do meczu to musze wierzyć w swój zespół, może to trochę nie ładnie :lol: ale mam nadzieje, że Billy nie wykuruje się do meczu z nami...

Aha Raven, dłógów wcale sobie nie będziemy robić, bo za przyjazd Charliemu płacić nie trzeba będzie, gdyż w piątek pojedzie z Lublinem... :P No jedynie za punkty, o ile jakieś zrobi... :wink:


           
Post 13 kwi 2004, o 11:26
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
billy kontuzja? niema problemu jest Lindgren! niewidzialem jak gjede jezdzil na wyjezdzie slyszlaem ze elegancko ale mi wystarczy ten mecz wczorajszy....moim zdaniem narazie jest przecietniakiem! a obcokrajowiec w moim mniemaniu to lider druzyny wiec niepokladam zbyt wielkih andizeji w szanse wygrania moimo braku bioiliego w grudizadzu..

_________________
Obrazek


           
Post 13 kwi 2004, o 11:29
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
bajerant kilka osób się wybiera... :P


Z pewnoscia pojada jacys zawodnicy, moze trener i ew. kierownik druzyny.
Poza tym nie ma sie co radowac, ze Hamill moze nie pojedzie, bo to samo bylo wczoraj w Zielonce. Najpierw euforia, ze nie ma Hancocka, a pozniej lzy rozpaczy. Kibice sie zapominaja i zachowuja jak w poprzednich sezonach. A tu nic z tego - ZZ i juz po klopocie. :)

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 13 kwi 2004, o 12:08
 


gushman napisał(a):
Damon napisał(a):
bajerant kilka osób się wybiera... :P


Z pewnoscia pojada jacys zawodnicy, moze trener i ew. kierownik druzyny.
Poza tym nie ma sie co radowac, ze Hamill moze nie pojedzie, bo to samo bylo wczoraj w Zielonce. Najpierw euforia, ze nie ma Hancocka, a pozniej lzy rozpaczy. Kibice sie zapominaja i zachowuja jak w poprzednich sezonach. A tu nic z tego - ZZ i juz po klopocie. :)

Chodziło mi o to, że kilku kibiców się tam wybiera... :P Pozdro dla kumatych... :twisted:


           
Post 13 kwi 2004, o 12:22
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
Dziwi mnie za to az tak wielki upadek Waszego morale po wczorajszym meczu. I to pomimo tego, ze komus udalo sie znalezc pozytywne elementy tego spotkania i promyki nadziei na przyszlosc. Nie robcie mi tego i zacznijcie snuc plany pokonania GKM na wyjezdzie. Dla ulatwienia zalozmy, ze pojedzie Maciek. To co? Moze ja zaczne: Rzeszow wygra, z kilkupunktowym marginesem bledu... 57-33. Tomek juz dostal do myslenia i bez watpienia kolo 12 pkt. zrobi. Maciek co najmniej punkt - dwa wiecej. Gjedde sie kapnie, ze ten mecz to ostatnie wolanie dla niego przy abordazu na nastepne spotkania i rowniez wskoczy na poklad z dwucyfrowym wynikiem. Co do "Trojana", to watpliowsci nie ma - po meczu z Gorzowem i Wybrzezem latwo ocenic, ze dwucyfrowka nie bedzie dla niego problemem. Drugi garnitur dorzuci co trzeba, zeby juz po 10 wyscigach byc spokojnym o losy meczu.
Kto podejmie snucie wizji?

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 13 kwi 2004, o 18:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 903

Zobacz profil 
oj gushman gusgman :lol:

Ja jestem w dalszym ciagu optymista i wierze w zwyciestwo! Wierze w Charliego, wierze w Fierleja, wierze w Rempale, a przedewszystkim w Trojana. Do tego 6 pkt Wilka i 3 Miesiaca i 2 pkt w Rzeszowie! :)

_________________
Obrazek


           
Post 13 kwi 2004, o 18:58
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Ja wierze ze bedzie dobrze, naprawde jest tam szansa powalczyc, watpie w zwyciestwo bo stwierdzilem ze na chwile obecna procz Macka i Charliego no i moze Trojana to mamy sprzet, na druga lige :/
Takim skladem jest szansa wyjsc powyzej 40:

1. Maciek Kuciapa
2. Tomek Rempała
3. Charlie Gjedde
4. Rafał Wilk / Mariusz Fierlej
5. Rafał Trojanowski
6. Paweł Miesiac
7. Michał Rajkowski - MUSI JEZDZIC !!!

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 13 kwi 2004, o 22:46
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
Cytuj:
7. Michał Rajkowski - MUSI JEZDZIC !!!

Oj aronek :P gdyby on był u nas to rzeczywsice by musiał jechac, bo byłoby grzechem go nie wpuszczac, ale ze my mamy Marcina R:( to nie ma róznicy czy jedzie on czy Micał :(

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 13 kwi 2004, o 22:54
 


Kamil napisał(a):
Cytuj:
7. Michał Rajkowski - MUSI JEZDZIC !!!

Oj aronek :P gdyby on był u nas to rzeczywsice by musiał jechac, bo byłoby grzechem go nie wpuszczac, ale ze my mamy Marcina R:( to nie ma róznicy czy jedzie on czy Micał :(

Nie zgodzę się z Tobą co do Marcina i Micała...

Szkoda mi Marcina, bo chłopak wogole szansy nie dostal jeszcze na występ, ostatnio nawet przyjechał z Gorzowa z motorami, ale nie dane mu było wysyąpić w mecz z Gdańskiem... Ja bym mimo wszystko zainwestwał w sprzet dla niego, jeżeli się nie sprawdzi to sprzęt da się komuś innemu...

Micał to niech jedzie do Włoch i owoce zbiera... Chłopak ma 21 lat i szkolne błędy popełnia, paranoja... Po co on się jeszcze meczy i jeździ? Czy nie lepiej by było dać sobie spokój? Niech idzie śladami Suszczyńskiego...


           
Post 13 kwi 2004, o 22:56
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
Damon nie chodziło mi o to kto jest lepszy bo proste ze to Marcin!
Tylko własnie chodziło o to ze taki jak ma sprzet to na nim nic nie zrobi i nie ma róznicy czy bedzie jechał on czy Micał bo na tym sprzecie co ma Marcin to niestety równiez bedzie miał "0"
:cry:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 14 kwi 2004, o 07:53
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lut 2004, o 19:21
Skąd: Lublin
Posty: 55

Zobacz profil 
Witam, Ja juz kiedys pisalem ze lubie Stal ale nie widze dobrego sezonu dla tego klubu. Juz po 2 kolejce 0 pkt, w piątek Tż nie pozwoli sobie na przegrana poniewaz sa w siwtniej formie. Gdybyscie przegrali w piatek z nami, to po 3 kolejce znow 0 pkt, w niedziele tez raczej dostaniecie od Grudziądza i po 4 kolejce nadal 0 pkt. Stalowcy trzeba zacząc jeździc !! Tż ledwo wygral u siebie z Grudziądzem i pewnie wygral tylko dla tego ze nie bylo Hamilla !! Inaczej to by nas rozwalili !! Kuciapa kontuzja i juz po meczu z GKM. Sorry lesli kogos urazilem ale dla Stali to będzie ciezki sezon


           
Post 14 kwi 2004, o 08:30
 ahoj
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2004, o 08:05
Skąd: Skwierzyna/Grudziądz
Posty: 64

Zobacz profil 
Damon - Billy nawet zdrowy nie był przewidywany do startu z Wami, bo po prostu za słabi jesteście :|
Co do Lindgrena - nie wiadomo do końca, ale coś przebąkują, że tez nie jedzie...
Może prezes czeka na dyspozycję Kuciapy :?: Jak wy z nim, to my z Lindgrenem, jak wy bez Macka to my w krajówce...
Pozdrawiam tych kilku powyżej zera, o którym pisał bajerant :)

PS. A Prognoza tż-fana jak najbardziej możliwa...

_________________
Zawsze z Grudziadzem - na dobre i złe


           
Post 14 kwi 2004, o 19:58
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2003, o 11:37
Posty: 115

Zobacz profil 
Ja myśle,ze Grudziądz napewno u siebie wygra, bo stal od dawna kiepsko jeździ na wyjazdach. Poza kilkoma wyjątkami. Ale prawie zawsze na wyjezdzie jest tak, ze zabraknie im punktow, bo jeden z nich nawali. Ale to sport i moze sie wszystko zdarzyc, ja jednak obstawiam Grudziądz.


           
Post 14 kwi 2004, o 20:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
tz fan napisał(a):
Witam, Ja juz kiedys pisalem ze lubie Stal ale nie widze dobrego sezonu dla tego klubu. Juz po 2 kolejce 0 pkt, w piątek Tż nie pozwoli sobie na przegrana poniewaz sa w siwtniej formie. Gdybyscie przegrali w piatek z nami, to po 3 kolejce znow 0 pkt, w niedziele tez raczej dostaniecie od Grudziądza i po 4 kolejce nadal 0 pkt. Stalowcy trzeba zacząc jeździc !! Tż ledwo wygral u siebie z Grudziądzem i pewnie wygral tylko dla tego ze nie bylo Hamilla !! Inaczej to by nas rozwalili !! Kuciapa kontuzja i juz po meczu z GKM. Sorry lesli kogos urazilem ale dla Stali to będzie ciezki sezon


buhahaha Tak sie podniecacie tą wygrana w Gnieźnie?? haha zobzcymy w jak dobrej jestescie formie juz po jutrze.


           
Post 14 kwi 2004, o 21:03
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2003, o 12:26
Skąd: Rzeszow!!
Posty: 94

Zobacz profil 
Ja jestem pelny optymizmu i mysle ze pewnie wygramy. Wierze ze Fierlej bedzie ostro walczyc, zarowno jak Trojan. Jak narazie to Maciek nie jest zdolny do jazdy ( tak mi sie wydaje ), a Rempala po ostanim nie udanym meczu w Gorzowie mocno sie zmobilizuje i pojedzie conajmniej 8 ptk. A bez Hamill bedzie GTz naprawde trundo.[/list]

_________________
email: krupio88@interia.pl
GG: 1613826


           
Post 14 kwi 2004, o 21:18
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lut 2004, o 19:21
Skąd: Lublin
Posty: 55

Zobacz profil 
StrongU, nie ma co sie smiac. W piątek dostaniecie od Tż po dupie !! Mieliscie byc "czarnym koniem", ktory będzie wszystko wygrywal a ja nie widze na waszym koncie punktow, po 4 kolejce będziecie mieli ich nadal 0, jesli przegracie 5 runde z Ostrowem(w co wątpie) to wycofajcie sie z ligi !! nie ma sensu tracic kase i miec na koniec sezonu po 20 meczach gora 10 pkt


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 165 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi