Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Organizacja zawodów...


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 13 kwi 2004, o 17:46
 Organizacja zawodów...
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Mamy się ponoć za profesjonalny klub, którym prawdopodobnie jesteśmy. Przynajmniej z założenia. Gorzej, bowiem, z praktyką. To, co wczoraj na meczu miało miejsce przelało kielich goryczy. Jakaś farsa! W ogóle robi się coraz zabawniej (bo z głupoty już tylko śmiać się można).
Programy za 5 zł. No tak, pewnie jakiś wymóg Unijny... Heh. Tylko za co te 5 zł? Z ciekawości wczoraj pożyczyłam od kibica obok. Reklamy,kadra, reklamy, "wycięte z forum", reklamy, prezentacja drużyny Lotosu, reklamy,krzyżówka dla inteligentnych z odpowiedziami u dołu strony i reklamy, reklamy, reklamy. Za to 5 zł.
Ale nic... Żeby w ogóle można było kupić program na stadion trzeba było ustawić się w jednej z kilometrowych kolejek do kas. Nie łaska było otworzyć wszystkich! Inna sprawa też, że panie w kasach nie mają wielkiego pojęcia o liczeniu. Przed półfinałem el. krajowych IMŚ mój chłopak przez dobre pół minuty uświadamiał panią, że 20-7 na pewno równa się 13. Może zamiast kartki z tabliczką mnożenia przez "7" panie powinny mieć zwykły kalkulator? Myślę, że taka innowacja (Boże, ale innowacja!!) usprawniłaby sprzedaż...
A w ogóle, to ceny za bilety też są śmieszne. Śmiesznie wysokie, jak na to, jakie widowiska możemy oglądać na stadionie.
Co dalej?
Być może część z Was zauważyła, że wczoraj tuż przed meczem do budki spikerskiej w "bardzo pilnej sprawie" był wzywany Józef Batko. Mniejsza część już wie, po co. Otóż, nagle przed meczem okazało się, że... nie ma nikogo do chronometrażu! Rychło w czas.
Setka ludzi na parku maszyn, a nikt nie zadbał o to, żeby Trojan w odpowiednim momencie wjechał na tor. Punkty w plecy. Rezerwa w plecy.
...To takie najbardziej spektakularne wpadki organizacji meczu wczorajszego. Sami doskonale wiemy, że to tylko kropla w morzu.
Sparring Rzeszowa z Częstochową. Na trybunach z 2, 3 tysiące (już nie pamiętam, ale sporo nas było) kibiców, w tym kilkanaście osób z tego grona w ogóle wie, co się na torze dzieje, bo oczywiście nikt nie kwapi się z informowaniem kibiców. Osobiście udałam się na budkę spikerską na początku zawodów. Tam, w świetnych nastrojach przy herbatce siedzi sobie trzech panów+ jedna pani. Oni, rzecz jasna, program mają, a jak! Kiedy w końcu uprosiłam, żeby pozwolili mi go przepisać, to zostałam zapytana do jakiej parafii należę (chciano sprawdzić, czy na pewno jestem z Rzeszowa, bo ponoć przyjechali "szpiedzy" z Lublina i nie chciano, żeby wiedzieli kto z naszych jak jeździ- śmiech na sali!), poza tym jak się nazywam, na jakiej ulicy mieszkam i... dlaczego mam odpięty jeden guzik płaszcza... Aa no i jaki żużlowiec mieszka na Nowym Mieście. Okazało się, że państwo sami mieli przeterminowane wiadomości co do tego:P.
Coś trzeba z tym zrobić, bo delikatna paranoja się tworzy. A najgorzej, to popaść w śmieszność.

_________________
K&P


           
Post 13 kwi 2004, o 18:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
Fakt faktem stać mnie na te bilety. Ale płacę wymagam, nie tyle co od organizatorów, od zawodników również, przecież taki Karol wczorajszego dnia był zupełnie niepotrzebny na torze, zamiast niego mógł się pojawić T.R. (tak sądzę). I popieram fakt iż trener jako jedyna i niepodważalna osoba powinna wybierać i ustalać skład na mecze...( sorki że to wtrącam właśnie tutaj, ale nie wiem gdzie to ktoś napisał, a nie chce mi się szukać)
Pozdrawiam all

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 13 kwi 2004, o 18:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Ze tak powiem od kilku lat tak jest tylko nikt o tym nie pisze. Pracuja ludzie za male pieniadze ale za to o niektorych rzeczach nie maja pojecia. A to w tej budke spikerskiej to juz jest paranoja.
A W RZESZOWIE ZACZYNA ROBIC SIE TAK ZE SKLAD NA MECZ USTALA SPONSOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Karol Baran pojechal tylko dlatego, ze musial sie pokazac w nowej skorze, ze on jest Makaron Lacki. To mi sie nie podoba jak ma sklad ustalac sponsor to nie patrzy sie na mecz tylko ile ludzi przyjdzie zeby jak najbardziej zareklamowac druzyne. Tomek Rempala jestem pewny ze wczoraj by zrobil nie mniej niz 8 punktow ale coz...... Makaron Lacki byl innego zdania :P

Jezeli chodzi o cene biletow i programow to cena biletu jest do przelkniecia ale cena programy to juz jest masakra.

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


Ostatnio edytowano 13 kwi 2004, o 18:08 przez Matius, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 13 kwi 2004, o 18:08
 ..
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Cytuj:
Tam, w świetnych nastrojach przy herbatce siedzi sobie trzech panów+ jedna pani. Oni, rzecz jasna, program mają, a jak! Kiedy w końcu uprosiłam, żeby pozwolili mi go przepisać, to zostałam zapytana do jakiej parafii należę (chciano sprawdzić, czy na pewno jestem z Rzeszowa, bo ponoć przyjechali "szpiedzy" z Lublina i nie chciano, żeby wiedzieli kto z naszych jak jeździ- śmiech na sali!), poza tym jak się nazywam, na jakiej ulicy mieszkam i... dlaczego mam odpięty jeden guzik płaszcza... Aa no i jaki żużlowiec mieszka na Nowym Mieście. Okazało się, że państwo sami mieli przeterminowane wiadomości co do tego:P.


Oj dziewczyno, dzialali zgodnie z planem, bo pan Janusz S (pseudonim Stachyra) robil wywiad, a oni kochaja klub no to go chronia... a te pytania byly rowniez dlatego, ze spodobalas sie trzem panom :)


           
Post 13 kwi 2004, o 18:13
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Cytuj:
Oj dziewczyno, dzialali zgodnie z planem, bo pan Janusz S (pseudonim Stachyra) robil wywiad, a oni kochaja klub no to go chronia... a te pytania byly rowniez dlatego, ze spodobalas sie trzem panom :)

Myśle, że pan Janusz S. na tyle dobrze zna klub i naszych zawodników, że nawet jakby jexdzili w tych samych skórach to i tak by ich pewnie rozpoznał. To było jedynie utrudnienie dla kibiców. Abstrahuje od tego, że na parku były wtedy ogromne ilości osób i jakoś nie wierze, żeby tam kogoś z Lublina nie było, jeżeli rzeczywiście planowali nas "szpiegować" :)
Nie wiem czy się panom spodobałam, ale na pewno pani, bo próbowała mi włożyć rękę w szparę po nie zapiętym guziku płaszcza :))))))))))))))))))))))))))).

_________________
K&P


           
Post 13 kwi 2004, o 18:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Kaśka napisał(a):
Nie wiem czy się panom spodobałam, ale na pewno pani, bo próbowała mi włożyć rękę w szparę po nie zapiętym guziku płaszcza :))))))))))))))))))))))))))).


I co dalej? I co dalej?! :)


           
Post 13 kwi 2004, o 18:38
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Cytuj:
Nie wiem czy się panom spodobałam, ale na pewno pani, bo próbowała mi włożyć rękę w szparę


No No, faktycznie, robi sie ciekawie, co dalej? :))[/code]


           
Post 13 kwi 2004, o 18:39
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 kwi 2004, o 18:57
Posty: 2

Zobacz profil 
bajerant ma racje moze poprostu im sie spodobalas:)ale z tym sparingiem z Czestochowa to masz racje zero organizacji!!malo kto wiedzial kto jedzie w danym biegu jakie sa wogole sklady:/


           
Post 13 kwi 2004, o 18:42
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
krzychu!!! napisał(a):
bajerant ma racje moze poprostu im sie spodobalas:)ale z tym sparingiem z Czestochowa to masz racje zero organizacji!!malo kto wiedzial kto jedzie w danym biegu jakie sa wogole sklady:/


Bo to nie był sparing tylko trening punktowany, bez sędziego, spikera, bez czasów...to nie były zawody organizowane dla kibiców tylko trening dla zawodników...


           
Post 13 kwi 2004, o 20:01
 Moje 3 grosze
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 10:33
Posty: 101

Zobacz profil 
Kaska wspomniala juz o wykluczeniu Trojana za 2 minuty. Ja tylko dodam i przypomne Wam, co sie dzialo rok temu. Ano wtedy wszyscy psioczyli i q....ali na Boba Brhela, ze jest niezorganizowany itp itd. A to g.....o prawda. Burdel w parku maszyn byl, jest i pewnie bedzie. Masa niepotrzebnych osobob, znajomqw oraz znajomqw znajomqw a w efekcie brak kogos kto by koordynowal to co sie tam dzieje i co dzieje sie na torze. Po co ci trenerzy, kierownicy itp itd.

Programy, fakt, zenada na maxa. Ale jak sobie przypomne te z ostatnich kilku sezonow to nie da sie niezauwazyc, ze jakis postep jest. Zawartosc sie poprawila, ale mimo wszystko maly to progres. A na pewno nie wart dodatkowych 2 zeta. Niestety, albo pan Andrzej Guz z Boguchalwy sie tak ceni, albo klub dorzuca sobie marze do jego programow.

Kupowanie biletow na trybune krzeselkowa. Jeden wiarus zajal miejsce po lewej stronie trybuny i tylko u niego mozna kupic ow bilet. Jakby drugi takze nie mogl posiadac jakiejs porcji ticketow. Kompletny brak organizacji.

Poza tym, te dzianki od ochrony, pseudo porzadkowi powinny juz zakonczyc kariere, bo nie nadaja sie do tej roboty, niedzowidza, nie doslysza itp itd.

Dziwne tez bylo dla mnie to, co dzialo sie na lawce prasowej. Mamy w Rzeszowie 4 dzienniki (N, SN, GW, DZP) + Tempo. Az oczy ze zdumienia przecieralem, jak sie nam journalisci cudownie w niedziele rozmnozyli. Znowu przyklad prywaty nad ktorym nikt nie panuje.

Kolejna sprawa to punktualnosc. To termin calkowicie obcy w Rzeszowie. Mecz ma sie rozpczac o 16, to o 16 a u nas oznacza to, ze o 16.17.

Na cale szczescie sedzia Kusmierz narzucil niezle tempo i te mizerne zawody nie ciagnely sie jak flaki z olejem.

Dla przykladu, w Anglii dokladnie podane jest. Prezentacja zawodnikow 15.45. Rozpoczecie meczu = start do 1 wyscigu o 16. Czy to takie trudne?

Jest jeszcze pare spraw, ale juz mi sie nie chce pisac.


           
Post 13 kwi 2004, o 20:10
 Re: Moje 3 grosze


Crumpy napisał(a):
.

Kolejna sprawa to punktualnosc. To termin calkowicie obcy w Rzeszowie. Mecz ma sie rozpczac o 16, to o 16 a u nas oznacza to, ze o 16.17.


jesli brac pod uwage wczorajszy mecz to ow zarzut w moim mniemaniu jest bezpodsatwny! Dlaczego? Otoz, przed kasami ok 16 wciaz byly duze kolejki i trzeba przyklasnac tylko zarzadwo, sedziemu, czy komus tam ;], ze pozwolili wiekszosci obejrzec mecz od poczatku;]


           
Post 13 kwi 2004, o 20:43
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Cytuj:
I co dalej? I co dalej?!

Nie dałam się! :)

kezman napisał(a):
Bo to nie był sparing tylko trening punktowany, bez sędziego, spikera, bez czasów...to nie były zawody organizowane dla kibiców tylko trening dla zawodników...

Masz rację, ale nigdzie nie jest napisane, że skoro odbywa się trening punktowany, kibice którzy zasiedli w takiej liczbie mają być po prostu zignorowani. Myślę, że niewiele by się stało, gdyby ktoś był łaskaw te kilka tysięcy poinformować kto zamierza w biegu jechać. To było totalne olanie Nas kibiców.

_________________
K&P


           
Post 13 kwi 2004, o 22:27
 
Junior
Junior

Dołączył: 27 lis 2002, o 17:35
Skąd: nowe miasto
Posty: 158

Zobacz profil 
Witam, może i ja włączę się do dyskusji. Nie będę tutaj wiele pisał na temat samych zawodów, bo każdy wie jak było. Natomiast spodziewałem się czegoś więcej po samych organizatorach. Wydawało mi się, że inauguracja sezonu powinna wyglądać o wiele lepiej niz jakiaś marna wypowiedż pani sponsor. Popatrzmy tutaj np. na Gorzów, przeciwników sprzed tygodnia. Tam na stadionie znalazła się orkiestra, znalazły się fajerwerki, przemówienia byłych żużlowców, świetny spiker który jakoś potrafił umilić czas kibicom na stadionie, prezentowali się również młodzi adepci szkółki żużlowej o czym my nie mamy nawet co marzyć. W ogóle będąc na wczorajszym meczu, zdałem sobie sprawę jakie badziewie przychodzi nam kibicom oglądać w Rzeszowie. To co było w Gorzowie ... niebo a ziemia. Ta atmosfera i w ogóle, zazdroszczę im takiej organizacji, takiego stadionu i pewnie jest więcej takich klubów w Polsce jak oni. Jeszcze to co zaprezentowali zawodnicy, śmiech. Naprawdę nie wiem, czy kiedykolwiek w życiu oglądnę dobry żużel w Rzeszowie i czy dożyję awansu hmmmmm awansu dożyję ale prędzej do 2 ligi... Trojanowski nie wyjechał do biegu, to jest tylko i wyłącznie jego wina. Miał 4 minuty przerwy, motor nie był po defekcie jak widać zbytnio mu się nie spieszyło i nawet nie bardzo rozumiem o co koleś się pultał pod taśmą jakieś dziwne miał te ruchy a pretensje może mieć tylko do siebie. A to, że jak ktoś już wspomniał park maszyn przepełniony jest od niepotrzebnych osób to już swoją drogą. Ludzie od czego jest kierownik parku maszyn? Czy na Stali takie coś jeszcze funkcjonuje? Jak dla mnie nie, a jeżeli dla Was tak to wypadałoby gościa zmienić. Z dnia na dzień przekonuję się, że w Rzeszowie jest totalna olewka, każdemu wszystko wisi, zawody na odwal się, pani od marmy zobaczyła w tym sezonie pierwszy i ostatni raz tylu kibiców na stadionie. Czasami to aż mi się głupio robi, jak widzę i słyszę co się dzieje. A temat finanse normalnie mnie rozwala!! W Rzeszowie na nic na nic !! nie ma pieniędzy. To ja się pytam już któryś raz na tym forum po co ten żużel? Żeby tacy naiwniacy jak my kibice podniecali się byle czym? Nie ma pieniędzy ale na pensje dla Prygonia, Szylara itp znajdą się pokażne sumki. To jest żałosne jak goście nie są w stanie poradzić sobie z najmniejszą pirdułą bo nie ma kasy. Ja wam nie dam bo nie mam. To nawet w krośnie tak nie gadają. Nie ma na nic, ani na sprzęt, ani na młodych zawodników, nie ma kto bandy pomalować tylko młodzi ludzie z KK no to panowie .... Dajcie spokój, radzę Wam, sorry w ogóle za to co piszę, ale po prostu wczorajsza postawa klubu, zawodników tak na mnie wpłynęła. Ci ochroniarze, te baby w kasach... Po co oni w ogóle tam są jak o wszystko trzeba się prosić? Haha pomyślałby kto, że Stali tak bezpiecznie, nie można wnieść butelki ani nic. Ludzie niech pozdychają z pragnienia albo zapraszam do budki kupujcie wode po 1,5 zł 0,4 l taki syf, syf który baby kupuja w Leader Price za 50 groszy hahaha. Szkoda mi tutaj co pisać, bo i tak większośc z Was mnie skrytykuje i zapyta po co na żużel chodzę. Chodzę tylko po to, żeby nie stracić kontaktu z tym sportem. Jakbym mógł to nie dałbym Stali ani grosza za bilet za to, że maja tak w dupie nas kibiców. Wolna amerykanka. Kiedyś lepiej myślałem o rzeszowskim żużlu, tak samo chce mi się śmiać jak widzę komentarze w stylu, że mamy skład na awans. Według mnie największe szanse na awans goście mieli w roku 2000 kiedy to w formie był Brhel i Haverlock, Grzesiek Rempała, Winiarz, Kuciapa, wtedy mogli awansować, a teraz to marnota, Winiarz się rozwalił, Kuciapa też ta gleba w Gorzowie i szkoda mi gościa, mógłby spokojnie trzaskać punkty w innym klubie, jednak on pozostaje wierny. Za to mu dziękuję i pewnie nie tylko ja. Bo jak drużyna wygląda bez niego to każdy mógł zobaczyć choćby wczoraj. Napisałbym wiele więcej na ten temat, bo pisać co jest. Zmieńcie stadion, zmieńcie skład zmieńcie działaczy i bądzcie bardziej poważni a wtedy będziemy mogli rozmawiać... o żużlu.


           
Post 13 kwi 2004, o 22:41
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Niestety wiekszosc tego co napisałes jest racja, ale nie wszystko!!
Cytuj:
Trojanowski nie wyjechał do biegu, to jest tylko i wyłącznie jego wina. Miał 4 minuty przerwy, motor nie był po defekcie jak widać zbytnio mu się nie spieszyło i nawet nie bardzo rozumiem o co koleś się pultał pod taśmą jakieś dziwne miał te ruchy a pretensje może mieć tylko do siebie.

Byłem po meczu w parkingu i słyszałem pewne rzeczy! Po pierwszy to w wczesniejszym biegu jakbys zauwazyl Trojan zostawił sprzet na murawie bo mu stana juz po dojechaniu do mety!Wiec jak mu nie defektował :roll: Po drugie Trojan wchodzac do parkingu czy bedac juz tam zgłosił ze oprócz przysługujacych mu 4 min, zeby jeszzcze zgłosili 4 !! A ze w parkingu było w :cenzura: ludzi to Romaniak pewnie nie usłyszał, a jak usłyszał to juz było za poźno, wiec nie widze w tym momencie winy Trojana!

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 13 kwi 2004, o 22:42
 


dobo napisał(a):
Trojanowski nie wyjechał do biegu, to jest tylko i wyłącznie jego wina. Miał 4 minuty przerwy, motor nie był po defekcie jak widać zbytnio mu się nie spieszyło i nawet ni bardzo rozumię o co koleś się pultał pod taśmą jakieś dziwne miał te ruchy a pretensje może mieć tylko do siebie.

Po raz kolejny powtarzam, że nie jest to wina Trojana, że nie zgłosili dla mnie 4 minut przerwy, niestety nie zdążył się wyrobić, w wyniku czego przekroczył czas 2 minut...
Cytuj:
Nie ma pieniędzy ale na pensje dla Prygonia, Szylara itp znajdą się pokażne sumki.

Co do Szylara to pełni on funkcje społeczną i nie dostaje wynagrodzenia za pracę w sekcji...
Cytuj:
Nie ma na nic, ani na sprzęt, ani na młodych zawodników, nie ma kto bandy pomalować tylko młodzi ludzie z KK no to panowie ....

Hmmm a co klub obchodzi banda jakiegos sponsora? Oni wylką są od tego, aby sprzedać miejsce na reklame, a to sponsor ma się zatroszczyć o jej pomalowanie, klubu to nie interesuje... Że Pan Barłog skorzystał z usług KK to jego dycyzja, równie dobrze mógł sobie wynająć profesionalną firme, która by mu to profesionalnie zrobiła...
Cytuj:
Kuciapa też ta gleba w Gorzowie i szkoda mi gościa, mógłby spokojnie trzaskać punkty w innym klubie, jednak on pozostaje wierny. Za to mu dziękuję i pewnie nie tylko ja. Bo jak drużyna wygląda bez niego to każdy mógł zobaczyć choćby wczoraj. Napisałbym wiele więcej na ten temat, bo pisać co jest.

Tak zgadzam się Kuciapa się marnuje u nas kolejny już rok, ale chwała mu za wiare...
Cytuj:
Zmieńcie stadion

Co Ty chcesz od naszego stadionu? Patrząc na polskie stadiony żużlowe to nie mamy najgorszego i jestem z niego zadowolony... Daj kase to się wybuduje Arena auf Stal...


           
Post 13 kwi 2004, o 22:47
 Re: Moje 3 grosze
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 10:33
Posty: 101

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Crumpy napisał(a):
.

jesli brac pod uwage wczorajszy mecz to ow zarzut w moim mniemaniu jest bezpodsatwny! Dlaczego? Otoz, przed kasami ok 16 wciaz byly duze kolejki i trzeba przyklasnac tylko zarzadwo, sedziemu, czy komus tam ;], ze pozwolili wiekszosci obejrzec mecz od poczatku;]


Hahaha. Za co przyklasnac? Za to, ze byly czynne ledo 3 kasy ???

Fakt, bylo takze otwarcie sezon, mwa trawa itp itd. Ale mimo wszystko. Godzina rozpoczecia meczu, to godzina rozpoczecia meczu a nie przedmow i innych ceregieli.


           
Post 13 kwi 2004, o 22:50
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Racja w tym Crumpy ze powinno byc wiecej kas otwartych !!, ale ze tak nie było to b. dobrze ze zawody sie rozpoczołey pozniej bo były ogormne kolejki!!! Jakbys Ty np. soe spoznił na mecz i przyszedł w okoliach 16 i musiał czekac jeszcze z 15 min na bilet a oni by zaczeli jechac to jakby sie czuł :| Wg. mnie to było b.dobre posuniece co nie zmienia faktu ze wiecej kas powinno byc otwartych!!!
Co do tej godiny to nawet na jakims meczu e-ligi transmitownym na ps słyszałem ze zawody opóźnione o iles tam minut bo sa kolejki przy kasie !

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 13 kwi 2004, o 22:56
 


Kamil napisał(a):
Co do tej godiny to nawet na jakims meczu e-ligi transmitownym na ps słyszałem ze zawody opóźnione o iles tam minut bo sa kolejki przy kasie !

zreszta jest to normalnoscia na swiecie, nawet mecze pilkarskie w Anglii sa nie raz opoznione bo sa kroki na ulicach;]!


           
Post 13 kwi 2004, o 23:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Reasumując, nie obrażając ludzi z Krosna - grozi nam "skrośnienie"...


           
Post 14 kwi 2004, o 00:56
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 kwi 2004, o 00:02
Posty: 8

Zobacz profil 
Brawo Kaska Brawo Dobo.Wreszcie ktos zauwazyl jak chu.....o jest na stali.Totalna zlewa wszystkiego.Nawet patrzac na kible na zewnatrz to jak staniesz i zaczniesz to malo sie nie udusisz.Na budkach z jedzeniem to przeciez mogła by stal sama robic kase i za to posadzic wiecej pan w kasach a wtedy zawody odbyly by sie punktualnie.Spiker zaprasza do punktow gastronomicznych.Ludzie przeciez to jest smieszne.On chyba tam nie byl.Żeby kupic syf do picia trzeba z 5 wyscigow sobie odpuscic.

ZGODNIE Z AMERYKAŃSKA MAKSYMA ZE:PIENIADZE LEZA NA ULICY
PROPONUJE KOMUS WZIASC SOBIE TO DO SERCA I ZADBAC O TO WSZYSTKO CO JEST ZLE.
MOZNA BY TAK PISAC I PISAC ALE MI SIE JUZ NIE CHCE BO I TAK KAZDY MA TO W D...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Grembi i 54 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi