Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

Organizacja zawodów...


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 kwi 2004, o 08:35
 
Junior
Junior

Dołączył: 27 lis 2002, o 17:35
Skąd: nowe miasto
Posty: 158

Zobacz profil 
Cytuj:
Po pierwszy to w wczesniejszym biegu jakbys zauwazyl Trojan zostawił sprzet na murawie bo mu stana juz po dojechaniu do mety!Wiec jak mu nie defektował


I tutaj kolego nie masz racji bo defekt mial dwa wyscigi wczesniej.Defekt mial w biegu nr. 6 , potem objechał jeszcze bieg nr. 8 zdobywając 1 pkt i właśnie nie wyjechał do biegu nr. 9 wiec nie mow mi, ze miał jechac bieg po defekcie...


           
Post 14 kwi 2004, o 08:40
 


dobo napisał(a):
Cytuj:
Po pierwszy to w wczesniejszym biegu jakbys zauwazyl Trojan zostawił sprzet na murawie bo mu stana juz po dojechaniu do mety!Wiec jak mu nie defektował


I tutaj kolego nie masz racji bo defekt mial dwa wyscigi wczesniej.Defekt mial w biegu nr. 6 , potem objechał jeszcze bieg nr. 8 zdobywając 1 pkt i właśnie nie wyjechał do biegu nr. 9 wiec nie mow mi, ze miał jechac bieg po defekcie...

Trojan rowniez wtedy mial defekt, ale tuz po ukonczeniu biegu, zreszta bylo widac, ze zsiadl z motoru, a nastepnie jakis mlody chlopak szukal na torze jakies czesci :wink: pan Wacek tylko potwierdzil nasze przypuszczenia;]

pozdrawiam


           
Post 14 kwi 2004, o 09:58
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
dobo napisał(a):
I tutaj kolego nie masz racji bo defekt mial dwa wyscigi wczesniej.Defekt mial w biegu nr. 6 , potem objechał jeszcze bieg nr. 8 zdobywając 1 pkt i właśnie nie wyjechał do biegu nr. 9 wiec nie mow mi, ze miał jechac bieg po defekcie...


Oj, dobo, dobo. Nieladnie tak kogos pomawiac. Bez watpienia Trojan mial defekt po wyscigu 8. Jestem tego w 100% pewien. Z dwoch wzgledow. A) Tak powiedzial sam Rafal. B) pamietam, jak rzucalem miesem w momencie, gdy Trojan zsiadl z motoru, a chwile pozniej spiker podal komunikat, ze jest zmiana - Trojan za Fierleja. Po co bylo puszczac goscia, ktory mogl nie miec na czym jechac? Dla mnie kosmos.


           
Post 14 kwi 2004, o 14:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2002, o 01:49
Skąd: Rzeszow
Posty: 916

Zobacz profil 
dobo napisał(a):
Witam, może i ja włączę się do dyskusji. Nie będę tutaj wiele pisał na temat samych zawodów, bo każdy wie jak było. Natomiast spodziewałem się czegoś więcej po samych organizatorach. Wydawało mi się, że inauguracja sezonu powinna wyglądać o wiele lepiej niz jakiaś marna wypowiedż pani sponsor. Popatrzmy tutaj np. na Gorzów, przeciwników sprzed tygodnia. Tam na stadionie znalazła się orkiestra, znalazły się fajerwerki, przemówienia byłych żużlowców, świetny spiker który jakoś potrafił umilić czas kibicom na stadionie, prezentowali się również młodzi adepci szkółki żużlowej o czym my nie mamy nawet co marzyć. W ogóle będąc na wczorajszym meczu, zdałem sobie sprawę jakie badziewie przychodzi nam kibicom oglądać w Rzeszowie. To co było w Gorzowie ... niebo a ziemia. Ta atmosfera i w ogóle, zazdroszczę im takiej organizacji, takiego stadionu i pewnie jest więcej takich klubów w Polsce jak oni. Jeszcze to co zaprezentowali zawodnicy, śmiech. Naprawdę nie wiem, czy kiedykolwiek w życiu oglądnę dobry żużel w Rzeszowie i czy dożyję awansu hmmmmm awansu dożyję ale prędzej do 2 ligi... Trojanowski nie wyjechał do biegu, to jest tylko i wyłącznie jego wina. Miał 4 minuty przerwy, motor nie był po defekcie jak widać zbytnio mu się nie spieszyło i nawet nie bardzo rozumiem o co koleś się pultał pod taśmą jakieś dziwne miał te ruchy a pretensje może mieć tylko do siebie. A to, że jak ktoś już wspomniał park maszyn przepełniony jest od niepotrzebnych osób to już swoją drogą. Ludzie od czego jest kierownik parku maszyn? Czy na Stali takie coś jeszcze funkcjonuje? Jak dla mnie nie, a jeżeli dla Was tak to wypadałoby gościa zmienić. Z dnia na dzień przekonuję się, że w Rzeszowie jest totalna olewka, każdemu wszystko wisi, zawody na odwal się, pani od marmy zobaczyła w tym sezonie pierwszy i ostatni raz tylu kibiców na stadionie. Czasami to aż mi się głupio robi, jak widzę i słyszę co się dzieje. A temat finanse normalnie mnie rozwala!! W Rzeszowie na nic na nic !! nie ma pieniędzy. To ja się pytam już któryś raz na tym forum po co ten żużel? Żeby tacy naiwniacy jak my kibice podniecali się byle czym? Nie ma pieniędzy ale na pensje dla Prygonia, Szylara itp znajdą się pokażne sumki. To jest żałosne jak goście nie są w stanie poradzić sobie z najmniejszą pirdułą bo nie ma kasy. Ja wam nie dam bo nie mam. To nawet w krośnie tak nie gadają. Nie ma na nic, ani na sprzęt, ani na młodych zawodników, nie ma kto bandy pomalować tylko młodzi ludzie z KK no to panowie .... Dajcie spokój, radzę Wam, sorry w ogóle za to co piszę, ale po prostu wczorajsza postawa klubu, zawodników tak na mnie wpłynęła. Ci ochroniarze, te baby w kasach... Po co oni w ogóle tam są jak o wszystko trzeba się prosić? Haha pomyślałby kto, że Stali tak bezpiecznie, nie można wnieść butelki ani nic. Ludzie niech pozdychają z pragnienia albo zapraszam do budki kupujcie wode po 1,5 zł 0,4 l taki syf, syf który baby kupuja w Leader Price za 50 groszy hahaha. Szkoda mi tutaj co pisać, bo i tak większośc z Was mnie skrytykuje i zapyta po co na żużel chodzę. Chodzę tylko po to, żeby nie stracić kontaktu z tym sportem. Jakbym mógł to nie dałbym Stali ani grosza za bilet za to, że maja tak w dupie nas kibiców. Wolna amerykanka. Kiedyś lepiej myślałem o rzeszowskim żużlu, tak samo chce mi się śmiać jak widzę komentarze w stylu, że mamy skład na awans. Według mnie największe szanse na awans goście mieli w roku 2000 kiedy to w formie był Brhel i Haverlock, Grzesiek Rempała, Winiarz, Kuciapa, wtedy mogli awansować, a teraz to marnota, Winiarz się rozwalił, Kuciapa też ta gleba w Gorzowie i szkoda mi gościa, mógłby spokojnie trzaskać punkty w innym klubie, jednak on pozostaje wierny. Za to mu dziękuję i pewnie nie tylko ja. Bo jak drużyna wygląda bez niego to każdy mógł zobaczyć choćby wczoraj. Napisałbym wiele więcej na ten temat, bo pisać co jest. Zmieńcie stadion, zmieńcie skład zmieńcie działaczy i bądzcie bardziej poważni a wtedy będziemy mogli rozmawiać... o żużlu.



Zgadzamsie z tym co napisales w 100%.Rzeszow to jedna wielka amatorka i nie mozna ciagle zwalac klopotow na kase.Ale czegos nei rozumiem!!!Skoro podpisalismy kontrakt sponsorski z MArma to gdzie sa pieniadze!!!!!!Nasz klub coraz bardziej staje sie folwarkiem gdzie nikt sobie z niczym nie potrafi poradzic a dlaczego....to juz sobie sami pomysl cie(vide sprawa Van Puru):))))


           
Post 14 kwi 2004, o 15:12
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2003, o 11:37
Posty: 115

Zobacz profil 
Całkowicie zgadzam sie z Kaśką. Tu w Rzeszowie od dawna nie ma porządku. Panowie działacze chodzą tylko podczas meczu jak święte krowy z rękami założonymi do tyłu, a w parkingu burdel i tyle, bo co to za sens wystawiac rezerwe taktyczną skoro nie zdąży wyjechać na tor?
Jeszcze jedna ważna sprawa! Ludzie wymieńcie podprowadzającego. Zarówno teraz jak i rok czy dwa lata temu byli do bani. Byl juz taki przypadek, ze sedzia kazał wymienic startowego. Ale obecny podprowadzający nie ma pojęcia o tym co robi, np zielone swiatła sie pali, a ten dalej macha zawodnikowi przed oczami, albo 5 minut porozumiewa sie przez bande z gosciem z wiezyczki bo sam nie widzi, ze goscie stoją na zlych polach.......... To co prezentuje klub w kwestii organizacyjnej jest żenujące!!!


           
Post 14 kwi 2004, o 18:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Jak wygląda organizacja zawodów wszyscy wiemy. Ja już się nawet przyzwyczaiłem i straciłem wiarę, że będzie lepiej. Poczytałem sobie jeszcze przed chwilą wątek "organizacja zawodów na Stali" /Tak w ogóle Kaśka to po cholerę zakładałaś nowy wątek o niemal identycznej nazwie?/, który powstał w ubiegłym roku i co stwierdzam? Że nikogo z klubu to nie interesuje :( Nie ma co się trudzić nawet na pisanie. To jak walenie głową o mur...
Ale pytam się, gdzie jest czwarta władza? Gdzie jest PZ, SF, Speedwaycom.pl? Gdzie są wszystkie rzeszowskie gazety, które musowo, regularnie odwiedzają to forum? No gdzie? To jest pole do popisu właśnie dla Was. Nie jesteście tylko po to, by pisać pisać relacje, wywiady itp., ale też po to, by kłaść nacisk na klub w imieniu Waszych czytelników...


           
Post 14 kwi 2004, o 22:17
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Cytuj:
Poczytałem sobie jeszcze przed chwilą wątek "organizacja zawodów na Stali" /Tak w ogóle Kaśka to po cholerę zakładałaś nowy wątek o niemal identycznej nazwie?/,

No wybacz, nie wymagaj ode mnie znajomości wszystkich wątków jakie powstały na tym forum! Nie pamiętałam takiego, dlatego napisałam nowy. Zrobiłam to głównie pod wpływem niedzielnego meczu. Zresztą widze, że nie tylko ja mam takie a nie inne przemyslenia i nie tylko mnie nuży już ta farsa przy Hetmańskiej.

_________________
K&P


           
Post 15 kwi 2004, o 11:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Kaśka napisał(a):
No wybacz, nie wymagaj ode mnie znajomości wszystkich wątków jakie powstały na tym forum!


A niby czemu nie? ;P

Cytuj:
Nie pamiętałam takiego, dlatego napisałam nowy. Zrobiłam to głównie pod wpływem niedzielnego meczu.


Ale akurat tamten temat był odświeżany niedawno i kiedy Ty zakładałaś swój, to tamten znajdował się kilkanaście postów niżej...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Grembi i 170 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi