Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Sklep z gadżetami...


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 13 kwi 2004, o 23:40
 Sklep z gadżetami...


Chyba możemy sobie tylko pomarzey o takim sklepie jaki ma Wybrzeże Gdańsk... :( http://www.butik.pl/wybrzeze

Na pewno wiele osób by bylo chętnych na tekie gadżety związane z naszą drużyną i ktoś mógłby sobie interes zrobić, jednak odkąd żyje nikt się czymś takim nie zainteresował... Na stadionie to góra jakieś szajskie koszulki i szaliki sprzedają... :|


           
Post 14 kwi 2004, o 13:42
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
No, nie chcialbym takiego sklepu, bo ceny sa o 1/2 za duze:)


           
Post 14 kwi 2004, o 14:55
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2003, o 11:37
Posty: 115

Zobacz profil 
zawsze mozna cos wybrac, fajny pomysl


           
Post 14 kwi 2004, o 15:18
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
Zawsze taki sklepik moglibyscie postawic gdzies na stadionie przy wejsciu lub jeszcze przed obiektem - w kazdym razie tak, aby kibice pilki noznej najpierw na (do) niego wpadali i tam zaopatrywali sie na swoje mecze, a wtedy Wy mielibyscie spokoj i moglibyscie spokojnie dochodzic do fazy oprawy wlasciwej. :D

Poza tym dziwi mnie nieco dretwe podejscie do druzyny i kibicow Waszego sponsora. Czyzby po zajeciu nazwy i plastronow osiadl na laurach? Taki produkt jak folia moze miec tak nieprzeliczone zastosowania, ze kibicow moznaby napawac marmymi produktami przez caly mecz i to z pewnoscia przekladaloby sie na sprzedaz juz produktow wlasciwych.
Prosze, na poczekaniu moge podac pare pomyslow:
- jeden z innego watku - foliowe okladki na programy (zabezpieczaja przed deszczem i lzami);
- foliowe konfetti - wykonane z przezroczystego materialu da frajde z rzucania kibicom i swiety spokoj dzialaczom, ktorzy nie beda musieli zbierac niewidocznych smieci;
- foliowe peleryny - zastosowanie oczywiste. Dodatkowa atrakcja mogloby byc wykonanie tego plaszczyka z takiej szeleszczacej folii - wyobrazcie sobie ten niesamowity efekt akustyczny podskakujacych i szeleszczacych przy tym jak diabli kilku tysiecy kibicow; :)
- foliowe opakowania na bufetowe jedzienie - jak czlowiek zasmakuje w stadionowych rarytasach lub szuka dobrego powodu, zeby nastepnego dnia nie pojsc do pracy z powodu zatrucia pokarmowego, to chetnie zapakuje pare porcji w woreczki i poniesie je do domu;
- wreszcie foliowe flagi i transparenty, nawet sektorowka - zadne z nich nie bedzie nic nikomu zaslanialo, bedzie mozna wieszac ja dowoli. A z olbrzymiej sektorowki w razie deszczu mozna zrobic dodatkowe zabezpieczenie przed deszczem.

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 14 kwi 2004, o 15:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
sorki damonku ale niewidzę w tym sklepiku żadnych rewelacji, jak chcesz coś porządnego, możemy sami sobie takie gadżety zrobić, ja już sobie koszulkę zrobiłem, a kubek ZKS już mam - też sobie zrobiłem.
Po prostu zrobiłem projekt dałem gościowi w tpm-ie. $$ w łapę i nadrukował mi na koszulkę za 8 zł kupioną w respanie :D, a kubek kupiłem czysty i prawie to samo tylko w innej firmie :D

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 14 kwi 2004, o 17:11
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
No fajny pomysł z takim pożądnym sklepikiem, bo to co teraz mamy na naszym stadionie czyli sklapiki z pamiotkami to........ mogą nam tylko inni pozazdrościc :D Teraz sa jakies 2 :D malutkie, badziewne sklepiki...... a jak dawniej było?? Duzo stoisk gdzie mozna zawsze bylo znaleść cos fajnego i ceny nie te co teraz :P

_________________
Obrazek


           
Post 14 kwi 2004, o 17:12
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2003, o 12:26
Skąd: Rzeszow!!
Posty: 94

Zobacz profil 
mychas napisał(a):
sorki damonku ale niewidzę w tym sklepiku żadnych rewelacji, jak chcesz coś porządnego, możemy sami sobie takie gadżety zrobić, ja już sobie koszulkę zrobiłem, a kubek ZKS już mam - też sobie zrobiłem.
Po prostu zrobiłem projekt dałem gościowi w tpm-ie. $$ w łapę i nadrukował mi na koszulkę za 8 zł kupioną w respanie :D, a kubek kupiłem czysty i prawie to samo tylko w innej firmie :D


podobnie mozemy zrobic na stadion dac fajny projekt (podobizna jakiegos zuzlowca) i wtedy tylko sprzedawac. Mysle ze wiele wiecej osob kupilo by sobie koszulke z Kuciapa niz tylko Stal Rzeszow.

_________________
email: krupio88@interia.pl
GG: 1613826


           
Post 14 kwi 2004, o 17:19
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Ehh .. jak juz napisał Damon o takim czyms w Rzeszowie mozemy sobie ewentualnie pomarzyc :P

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 14 kwi 2004, o 18:25
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
jest jedna zasadnicza roznica... wybrzeze to wielki klub, do ktorego mam rownie wielki szacunek, zespol ktory jest zawsze druzyna z przyszloscia...

u nas na meczu na szczycie wlasnie z nimi bylo 7,5 tys, a u nich na takim gnieznie 12 tys... nie ma co porownywac, o takim sklepie mozmey pomazyc na razie..

_________________
Sveriges Radio P3


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi