Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Szkółka żużlowa w Rzeszowie


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 19 kwi 2004, o 11:30
 Szkółka żużlowa w Rzeszowie
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2004, o 11:55
Skąd: Rzeszów
Posty: 57

Zobacz profil 
zakladam ten temat poniewaz zastanawia mnie dlaczego nie ma juz u nas szkolki?czy to tylko ze wzgledu na finanse?czy moze nie ma kto sie tym zajac???przez to bardzo teraz cierpimy....gdzie te zcasy gdzie tomek r.byl juniorem...zreszta nie tylko on. a teraz nie dosc ze poza pwalem nie mamy innego nawet srednio jezdzacego mlodego zawodnika to musimy sie po innych klubach za mlodziezowcami rozgladac...to chore.i niepotrzebne ewentuane wydawanie kasy.czy to sie przy hetmanskiej zmieni?widze,ze wladze klubu sobie to olewaja...a pozniej tylko druzyna cierpi...moze warto byloby pomyslec nad zorganizowaniem kasy i przywroceniem do zycia szkolki??


Bialo-niebieskie barwy ma to moj klub to moja Stal!!!


           
Post 19 kwi 2004, o 14:34
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Dlatego nie ma bo kasy nie ma!! Przeciez nawet jak Rajkowski jeźdźi na sprzetach na których szkółka nie powinna jeźdźic i w Gorzowie szkółkama lepsze, wiec o czym my to gadamy....

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 19 kwi 2004, o 14:45
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Szkolka jest!! jest w niej 4 zawodnikow Marcin Leś Maciej Pietraszek i Szyszki


           
Post 19 kwi 2004, o 14:54
 Re: Dlaczego nie ma szkółki???
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:02
Skąd: rzeszów
Posty: 176

Zobacz profil 
mulek18 napisał(a):
zakladam ten temat poniewaz zastanawia mnie dlaczego nie ma juz u nas szkolki?czy to tylko ze wzgledu na finanse?czy moze nie ma kto sie tym zajac???przez to bardzo teraz cierpimy....gdzie te zcasy gdzie tomek r.byl juniorem...zreszta nie tylko on. a teraz nie dosc ze poza pwalem nie mamy innego nawet srednio jezdzacego mlodego zawodnika to musimy sie po innych klubach za mlodziezowcami rozgladac...to chore.i niepotrzebne ewentuane wydawanie kasy.czy to sie przy hetmanskiej zmieni?widze,ze wladze klubu sobie to olewaja...a pozniej tylko druzyna cierpi...moze warto byloby pomyslec nad zorganizowaniem kasy i przywroceniem do zycia szkolki??


po pierwsze tomek rempala nie jest wychowankiem rzeszowa ale unii tarnow i zostal sprowadzony do nas za gruba kapone .

po drugie dzialacze chyba juz od dawna mysla skad wziac kase na szkolke

po trzecie jak zorganizujesz kase na szkolke to bedziesz dla mnie bossem bo nawet dla seniorow ciezko kase znalezc a co dopiero dla szkolki

_________________
living just for dying ,dying just for you ,yea


           
Post 19 kwi 2004, o 15:30
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 22 gru 2003, o 21:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 501

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Szkolka jest!! jest w niej 4 zawodnikow Marcin Leś Maciej Pietraszek i Szyszki


Skoro szkólka jest to moze powiesz kiedy i gdzie trenuja????

_________________
"Humans need fantasy to be human" Terry Pratchett


Ostatnio edytowano 21 kwi 2004, o 21:46 przez Ares, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 19 kwi 2004, o 15:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Trenuja czasem z I skladem ale to rzadko gdyz nie zawsze maja sprzety...

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 19 kwi 2004, o 15:52
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Szkolka jest!! jest w niej 4 zawodnikow Marcin Leś Maciej Pietraszek i Szyszki


Mylisz sie, sam znam jeszcze dwie osoby ktore sa w szkolce a nie wymieniles ich... tam w kolejce czekac moze jeszcze wiecej osob, tylko to zludne nadzieje.


           
Post 19 kwi 2004, o 16:24
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
Tacy mlodzi czyli szkolkowicze powinni trenowac na technicznym torze wtedy lepiej by sie wyszkolili, przeciez jest ten tor w machowej czy cos tam ,a nawet nasi mogli by trenowac tam zawsze wieksze doswiadczenie !!

:)

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 19 kwi 2004, o 17:11
 
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2004, o 11:55
Skąd: Rzeszów
Posty: 57

Zobacz profil 
ja nie napsialem,ze tomek jest wychowankiem tylko gdzie te zcasy jak byl juniorem!!!


           
Post 19 kwi 2004, o 17:49
 
Junior
Junior

Dołączył: 16 lis 2002, o 21:04
Skąd: Aleja Rejtana
Posty: 212

Zobacz profil 
w tamtym roku na wakacjach pamietam obok mojej dzialki w przylasku przyjezdzal koles żukiem ;) z mlodymi ludzikami i pomykali na mini motorach zuzlowych na polu utwardzonym wiec ktos cos robi tylko nie wiem kto to byl moze ktos ma jakies inf??

_________________
"I UJRZAŁEM RZEKĘ KONGO POPRZEZ CZARNĄ CZERŃ PEŁZNĄCĄ ZŁOTYM TRAKTEM GĘSTĄ DŻUNGLĘ NA POŁOWY TNĄCĄ"


           
Post 19 kwi 2004, o 19:37
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2003, o 11:37
Posty: 115

Zobacz profil 
Kinius ci z tego zuka to szyszki. Jak ktos ma kase na sprzet to bedzie miał szkólke/


           
Post 19 kwi 2004, o 20:52
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Zgadza się nie ma kasy na sprzęt dla chłopaków. Dysponują jednym motorem :| I też trzeba zaznaczyć, że pierwsza drużtyna spycha baaaardzo na drugi plna szkółkę...


           
Post 19 kwi 2004, o 22:06
 


Zgadzam się z Kezmanem...

Tu wogóle nie myśli się przyszłościowo... :? Co będzie za kilka, kilkanaście lat, jak tacy zawodnicy jak Kuciapa, Trojanowski zakończą karierę? Kto będzie jeździł?

Podobno ma być lub jest przepis, że min. jeden zawodnik musi w każdnym klubie licencje zdać? To prawda? Bo jeżeli tak, to nie widze w Rzeszowie takiego zawodnika... :P


           
Post 19 kwi 2004, o 22:14
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Ares napisał(a):
brzycho napisał(a):
Szkolka jest!! jest w niej 4 zawodnikow Marcin Leś Maciej Pietraszek i Szyszki


Skoro szkólka jest to moze powiesz kiedy i gdzie ci mlodzi trenuja????


Widze ze jestes obeznany w temacie .. Pietraszek wcale nie jest młody .. On juz jest w wieku seniora ale nie pamietam ile dokłądnie ma lat :)

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 19 kwi 2004, o 22:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Damon aż tak źle chyba nie jest. Doszły mnie kiedyś słuchy, że Szyszki, a w szczególności jeden (doklanie nie wiem który) prezentują się całkiem przyzwoicie jak na NASZEGO wychowanka.

Od siebie nic na temat jego jazdyniestety nie moge powiedzieć, gdyż nie było mi dane zobaczyć go w akcji. W sumie nawet koło motoru go nie widziałem.. w zasadzie to nawet nie wiem jak wygląda :P

_________________
Obrazek


           
Post 19 kwi 2004, o 22:20
 


cvieQ napisał(a):
Damon aż tak źle chyba nie jest. Doszły mnie kiedyś słuchy, że Szyszki, a w szczególności jeden (doklanie nie wiem który) prezentują się całkiem przyzwoicie jak na NASZEGO wychowanka.

Od siebie nic na temat jego jazdyniestety nie moge powiedzieć, gdyż nie było mi dane zobaczyć go w akcji. W sumie nawet koło motoru go nie widziałem.. w zasadzie to nawet nie wiem jak wygląda :P

Oweszem młodszy Szyszka w tamtym, powtarzam w tamtym roku prezentował się bardzo dobrze... Jednak teraz? Nie sądze, żeby przepracował zime, a pozatym na motorze siedział może z dwa razy w tym sezonie, a za nami już 1/4 jego minęła... Więc wątpie, żeby był w stanie licencje zdać...


           
Post 19 kwi 2004, o 22:24
 


cvieQ napisał(a):
Damon aż tak źle chyba nie jest. Doszły mnie kiedyś słuchy, że Szyszki, a w szczególności jeden (doklanie nie wiem który) prezentują się całkiem przyzwoicie jak na NASZEGO wychowanka.

Od siebie nic na temat jego jazdyniestety nie moge powiedzieć, gdyż nie było mi dane zobaczyć go w akcji. W sumie nawet koło motoru go nie widziałem.. w zasadzie to nawet nie wiem jak wygląda :P


moim skromnym zdaniem NIKT w naszej "szkolce" nie prezentuje obecnie poziomu zblizonego nawet do tomasza klisia :P Niestety, moze troche lpeszy jest mlodszy Szyszka, ale wydaje mi sie, ze z tej maki nie bedzie chleba :wink: Trzeb poczekac na koljna "dostwe" mlodych gniewnych :wink:


           
Post 20 kwi 2004, o 09:53
 
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2004, o 11:55
Skąd: Rzeszów
Posty: 57

Zobacz profil 
faktem ejst ,ze nawet ejsli ta szkolka istenieje to nie ma tam NIKOGO kto moglby choc plynniej pokonywac luki od klisia taka prawda:(a ze sie przyszlosciowo nie mysli to rzecywiscie prawda,bo az sie boje myslec co bedzie jak kuciapa,trojan i inni pokoncza kariere...klubu stac nie bedzie na zakupy.....wychowankow nie bedzie i co wtedy??????????


           
Post 20 kwi 2004, o 16:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
mulek18 napisał(a):
faktem jest ,ze nawet jesli ta szkolka istenieje to nie ma tam NIKOGO kto moglby choc plynniej pokonywac luki od klisia taka prawda:(a ze sie przyszlosciowo nie mysli to rzecywiscie prawda,bo az sie boje myslec co bedzie jak kuciapa,trojan i inni pokoncza kariere...klubu stac nie bedzie na zakupy.....wychowankow nie bedzie i co wtedy??????????

Aha to wg Ciebie do szkółki przychodzą młodzi chłopcy, którzy śmigają na motorach jak Kuciapa :roll: Szkółka właśnie jest od tego, że w niej uczy się jeździć, a że rzeszowska szkółka prawie nic nie jeździ więc i umiejętności naszych szkółkowiczów nie są zbyt wielkie. Przecież nikt nie rodzi się od razu Tomkiem Gollobem czy choćby Maćkiem Kuciapą :P a żeby osiągnąć taki poziom jak oni trzena jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć. U nas brakuje kasy na trening pierwszego zespołu, co dopiero na szkółkę, a szkoda :(

_________________
Obrazek


           
Post 20 kwi 2004, o 20:07
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2003, o 14:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 32

Zobacz profil 
No coz widze, ze co niektorzy nie sa w temacie-Maciek Pietraszek juz od kilku sezonow nie trenuje.Teraz "bawi sie" w mechanika,o ile sie nie myle Macka Kuciapy i pomaga w miare mozliwosci reszcie naszych chlopakow.A wracajac do tematu szkolki,to rzeczywiscie chyba w tym sezonie nie bylo treningu tylko dla samej szkolki,bo takowa najprawdopodobniej nie ma miejsca w tym roku-no chyba,ze cos sie zmieni w tym temacie.Przydaloby sie,aby pojawili sie u nas w szkolce nowi adepci,bo tak,jak juz moi poprzednicy napisali-jak za kilka lat Maciek i spolka skoncza kariere,to kto wtedy bedzie jezdzil w Rz-wie?Trzeba zaczac myslec troszke przyszlosciowo,a nie tylko wybiegac myslalami w obecny sezon.Teraz pewnie nie ma na szkolke pieniazkow,ale jak znajda sie datki,to przydaloby sie,aby ktos zajal sie ta,jakze wazna dla Rz-wa sprawa.Pozdrawiam.

_________________
Mysia


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 794 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 25 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi