Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Szanse Stali na czwórke...


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 25 kwi 2004, o 21:52
 Szanse Stali na czwórke...
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Zrobiłem małą symulację wyników oczywiście takie jakie zakładam...

Kod:
1 Gdańsk           14   24
2 Gorzów           14   14   
3 Lublin           13   12
4 Grudziądz        14   11

5 Rzeszów          13   11   
6 Ostrów           14   10
7 Gniezno          14    0


6 runda - 3 maja
Rzeszów - Gniezno 1
Gdańsk - Gorzów 1
Lublin - Ostrów Wlkp. 1

7 runda - 16 maja
Gorzów - Grudziądz 1
Gdańsk - Lublin 1
Gniezno - Ostrów Wlkp. 2

8 runda - 30 maja
Grudziądz - Gorzów 1
Lublin - Gdańsk 2
Ostrów Wlkp. - Gniezno 1

9 runda - 6 czerwca
Gniezno - Rzeszów 2
Gorzów - Gdańsk 2
Ostrów Wlkp. - Lublin 1

10 runda - 10 czerwca
Rzeszów - Ostrów Wlkp. 1
Lublin - Gorzów 1
Grudziądz - Gniezno 1

11 runda - 20 czerwca
Rzeszów - Grudziądz 1
Gniezno - Gorzów 2
Ostrów Wlkp. - Gdańsk 2

12 runda - 4 lipca
Gdańsk - Rzeszów 1
Grudziądz - Ostrów Wlkp. 1
Lublin - Gniezno 1

13 runda - 11 lipca
Rzeszów - Gorzów 1
Gniezno - Gdańsk 2
Grudziądz - Lublin 1

14 runda - 18 lipca
Lublin - Rzeszów ?
Gdańsk - Grudziądz 1
Gorzów - Ostrów Wlkp. 1

Gdyby wszystko poszło po mojej myśli to awans do pierwszej czwórki dopiero mógłby się rozstrzygnąć w ostatniej rundzie, gdzie będziemy jeździć w Lublinie... Jak wygramy będziemy na pewno w pierwszej czwórce i to nie bez szans na baraż, a jeżeli przegramy to będą decydować małe punkt lub stosunek dwu mecze z Grudziądzem (jak to jest dokładnie to nie wiem) Więc ja na razie nie wątpie w nasz zespół, niech tylko wróci Maciek Kuciapa, a w lidze nie będzie żadnych niespodzianek... Licze, że Gniezno odbierze komuś punkty u siebie na torze i tym kimś nie będziemy my...

A Wy co myślicie na ten temat?

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 25 kwi 2004, o 22:09
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
Fajna symulacja .To tak szanse to my mamy napewno jesli Maciek wroci to mamy bardzo mocny sklad i Charlie jeszcze !!
Tylko jakby tak sie mialo stac to bedzie ciezko wygracw Lublinie nie prawdaz.

I zakladajac ze zadnych kontuzji do konca sezony chyba ze takie lekkie bo inaczej nic z tego nie wyjdzie.

I zeby Miecio nie popelnial wiekszych bledow w wystawieniu zawodnikow ,kolorow kaskow itd.

Ja wieze w nasza potenge ze bedzie walczyc do konca.
:)

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 25 kwi 2004, o 22:15
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
No tak w Lublinie możemy nie wygrać, ale też awansowac przy równej liczbie punktów z Grudziądzem, tylko może mnie ktoś oświecieć co się liczy? Małe punkty czy dwumecz?

A tak patrząc na tą moją symulację po wygranym meczu z Lublinem, mielibyśmy 13 pkt i tylko jeden tracili do drugiej w tabeli drużyny z Gorzowa... To by było piękne... Może szczęscie się w końcu uśmiechnie do nas?

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 25 kwi 2004, o 22:23
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
Ja tez wlasnie sam nie wiem czy male punkty czy dwu mecz ??

Spoko by bylo 1 punkt do Gorzowa i wszystko sie jeszcze moze rostrzygnac .Bo komus innemu moze sie noga podwinac ,nie tylko jak zawsze do tej pory nam !!

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 25 kwi 2004, o 22:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Moim zdaniem w 8 rundzie - 30 maja Gorzów wygra na wyjeździe z Grudziądzem, który aż taki straszny nie jest i w tym przy zakładanych naszych wygranych możemy dopatrywać się awansu do pierwszej czwórki.

Trzeba jednak zauważyć, że teraz w rachubę wchodzi przegrana tylko w Gdańsku i ewentualnie w Lublinie. Czy jesteśmy w stanie tak to objechać? Mam nadzieje, że tak. Życie pokarze... a ono niestety potrafi być dl nas brutalne :/

_________________
Obrazek


           
Post 25 kwi 2004, o 22:31
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Jestem na 99% pewien, że liczy sie dwumecz :D:D:D


           
Post 25 kwi 2004, o 22:46
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Buber napisał(a):
Jestem na 99% pewien, że liczy sie dwumecz :D:D:D

Jeżeli tak, to przy remisie w Grudziądzu wystarczy nam wygrać w Rzeszowie 46:44

I wolałbym w takim wypadku, żeby Gorzów nie wygrał w Grudziądzu bo wtedy, mógłby mieć o 2pkt więcej przewagi nad nami przed play-offami... Zresztą pożyjemy zobaczymy... Szanse zawsze można ocenić... :)

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 25 kwi 2004, o 22:47
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
14 runda - 18 lipca
Lublin - Rzeszów ?


Powiem tak, jeśli chcemy awansować do pierwszej czwórki, a szanse jeszcze są - minimalne, ale są to trzeba sobie to zapewnić przed tym meczem (patrz wyżej), bo nawet jakby wszystkie biegi mieli jechać Kuciapa i Gjedde to i tak przegramy.


           
Post 25 kwi 2004, o 22:48
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Nie ma to jak wiara w sj zespół :P:P:P:P:P:P:P:P Ja i tak będę wierzył że wygramy w Lublinie bo poprostu taki mam charkater:D

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 25 kwi 2004, o 22:56
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Tu nie chodzi o wiare, bo ja w nich wierze...wierze, że wygrają już wszystko u siebie i minimalnie wygrają w Gnieźnie, ale jestem realistą i umie powiedzieć prawdę choć czasami jest ona okrutna. Mamy w tym momencie rozbitą drużynę z jednym punkcie na koncie. Za dobrze znam naszą ekpię i wiem, że nawet jak do Lublina czy Gdańska pojedziemy w najmocniejszym składzie to naszym sukcesem będzie zrobienie 40 punktów i będę sie wtedy cieszył. Niestety tak na razie jest...

To, że dziś przegrali wcale mnie nie zdziwiło, bo takie jest ryzyko jazdy z ZZ...starali się...nie wyszło. Mówi się trudno i trzeba jechać dalej. Ale największe pretensje mam do ludzi, którzy w tym meczu kierowali drużyną bo wiem, że nie zgłosili w jednym z biegów zmiany za słabego Karola, gdyż po prostu nie wiedzieli, że taką mogą dokonać :| Po tym biegu, przegranym zresztą 5:1 było po frytkach...

Soryy, ale nie można cały czas żyć nadzieją, że za tydzień będzie lepiej, a jak będziemy mieć pełny skład to wszystkich rozwalimy, tym bardziej, że drugi rok z rzędu nasza drużyna ma pecha i nic nie jedzie.


           
Post 25 kwi 2004, o 22:57
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
haj napisał(a):
Nie ma to jak wiara w sj zespół :P:P:P:P:P:P:P:P Ja i tak będę wierzył że wygramy w Lublinie bo poprostu taki mam charkater:D

Co za charrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrakter... :)

Prawidłowo haj i tak ma być... :) Gdyby tak mecz z TŻ-em decydował o naszej czwórce to ładnie ludzi by się z Rzeszowa pojawiło w Lublinie...

Marzenia się spełniaja... :P

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 25 kwi 2004, o 23:03
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
Dzisiaj po spotkaniu wziałem kartke i dokładnie to samo co Ty Damon zrobiłem :P wyszło mi tak samo ze bedziemy mieli z Grudziadzem po 11 pkt :P
Tylko teraz przed nami 6 czerwca mecz o który sie najbardziej boje z tych wszystkich... wyjazd do Gniezna :/ Ten mecz moze byc ciezki, bo jestestmy ogromnymi faworytami i jesli tam nie wygramy to koniec marzen o Czwórce... A nasi zawodnicy juz nie raz przegrywali z takim własnie słabeuszami na wyjazdach...Boje sie strasznie o ten wyjazd bo tam MUSIMY wygrac, a to zawsze usztywnia...
Pozatym w Ostrowie musi wygrac Gdansk.. a jak bedzie miał juz duzą przwage i pewny awans to kto wie czy nie bede oszedzac kasy na obco itd.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 26 kwi 2004, o 02:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Sport ma to do siebie ze nigdy nie mozna z gory nic przewidziec, Statystyki sa dla ludzi ktorzy lubia je sporzadzac natomiast ja uwazam ze nie awansujemy do 1 czworki bo mamy za slaby zespol a do tego kontuzje. To wszystko sprawi ze bedzie powtorka z tamtego sezonu ale nie ma sie co tym przejmowac bo wazne ze wogole wyjechalismy do tegorocznych rozgrywek. Juz teraz widac ze bedzie ciezko wygrywac na wyjazdach a u siebie tez nie bedzie to proste. Od kilku lat przegrywamy u siebie mecze z teoretycznie slabszymi zespolami.
I zapomnijcie o jakichkolwiek ukladach ze Gdansk itp itd. Zawodnicy zarabiaja na punktach i napewno nikt z nich nie odpusci a nawet jak beda jezdzic bez stranieri to itak beda baty o ile wogole nasi na koncu sezonu beda jeszcze mieli na czym jechac.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 26 kwi 2004, o 02:35
 


Cytuj:
Grudziądz - Gorzów 1

Gorzów - Gdańsk 2


Mysle, ze Grudziadz wcale nie musi wygrac u siebie z Gorzowem,
a Gorzow powinien wygrac z Gdanskiem. To praktycznie moje jedyne
zastrzezenia.


Cytuj:
tylko może mnie ktoś oświecieć co się liczy? Małe punkty czy
dwumecz?


Dwumecz.

Choc to niewiarygodne, okazuje sie, ze ciagle mamy realne szanse na
awans do pierwszej czworki. Nawet jesli przegramy w Lublinie, to
mozemy wejsc - pod warunkiem, ze Grudziadz przegra u siebie
z Gorzowem. No i ze my bedziemy juz do konca sezonu wygrywac
wszystko u siebie, a szczegolnie z Gorzowem bedzie ciezko.


           
Post 26 kwi 2004, o 08:04
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2004, o 08:05
Skąd: Skwierzyna/Grudziądz
Posty: 64

Zobacz profil 
Nieźle tu sobie teoretyzujecie...
Mnie układ końcowy tabelki odpowiada - my na 4, wy na 5 miejscu...Zgoda, że o prawie wszystkim zdecyduje nasz mecz z Gorzowem u siebie...ale wygramy :!:
Poza tym, my Gniezno mamy za sobą (a było nielekko :shock: ) a to jeszcze przed Wami. Oni mówią, że wygrana z Wami u siebie to ich ostatnia szansa aby nie miec "zera" po rundzie zasadniczej, a więc Wam lekko też nie będzie :D
Pzdr z G-dza :D

_________________
Zawsze z Grudziadzem - na dobre i złe


           
Post 26 kwi 2004, o 10:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 903

Zobacz profil 
Oczywisice, ze szansa na pierwsza 4 ciagle sa i ja wierze w nasz zespol, niemniej jednak bedzie to naprawde bardzo, bardzo trudne. Nawet ten mecz zGnieznem o wszystko bedzie prawdziwym horrorem. Patrzac na sile zespolow, to realne szanse na awans do grupy walczacej o ekstralige maja Gdansk, Gorzow, Ostrow, Grudziadz i Rzeszow. Pomiedzy tymi dwoma zespolami rozegra sie pewnie walka o awans do tej grupy... Mamy szanse i nie mozemy jej zmarnowac!

_________________
Obrazek


           
Post 26 kwi 2004, o 10:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Misi napisał(a):
Patrzac na sile zespolow, to realne szanse na awans do grupy walczacej o ekstralige maja Gdansk, Gorzow, Ostrow, Grudziadz i Rzeszow. Pomiedzy tymi dwoma zespolami rozegra sie pewnie walka o awans do tej grupy... Mamy szanse i nie mozemy jej zmarnowac!


Chyba zapomniałeś mimo wszystko wspomnieć o Lublinie, który tanio skóry na pewno nie sprzeda, i który bądź co bądź wygrał z nami u nas. Fart fartem, ale widocznie szczęście im przyja i tak może być do końca sezonu. Póki co mają już 6 punktów, a my stoimy cały czas przy jednym punkciku. I teraz jeśli nas wliczasz jako pewniaka do walki o awans do pierwszej 4 a pomijasz Lublin, który ma już o 5 punktów więcej od nas to coś tu jest jednak nie tak.

_________________
Obrazek


           
Post 26 kwi 2004, o 12:30
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 14:30
Posty: 3

Zobacz profil 
:banana: hehe nibedzie pierwszej 4 a najlepiej bedzie jak "awansujecie " :D do II ligi heheh

Stal to piłka i żużel kolego. Pozdr WilmeN

_________________
Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham Cie w sercu moim jest STAL i na dobre i na zle!!

>>>Na STALI tylko pilka sie liczy<<<<paimietajcie o tym MOTOMYSZY!!!


           
Post 26 kwi 2004, o 13:20
 
Junior
Junior

Dołączył: 21 mar 2004, o 22:09
Posty: 165

Zobacz profil 
WIERZE W TO ZE WEJDZIEMY DO PIERWSZEJ CZWORKI ALE BEDZIE ZAJEBISCIE CIEZKO ALE JAK MACIEK WROCI TO MOZEMY NIE JEDNA NIESPODZIANKE SPRAWIC (NIE MOWIE O ZWYCIESTWIE W GDANSKU BO TAM NIKT NIE ZROBI 40 PUNKTOW) NP. ZWYCIESTWO W LUBLINIE MOIM ZDANIEM SA SZANSE REALNE
POZDRAWIAM


           
Post 26 kwi 2004, o 14:58
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
Rzeszów - Gorzów 1
hehhh znajac zycie to jeszcze jakas kontuzja wpadnie i...
z 1 zrobi sie 2
z 1 czwutki zrobi sie 2....
ps- niezla symulacja :D rpzepisze i do sts biegne :D

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 295 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 148 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi