Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Szanse Stali na czwórke...


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 24 cze 2004, o 09:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Powiedzialem wszytsko co slyszalem od kogosc tam, ze dostaja 500 z
    za pkt...

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 24 cze 2004, o 10:14
 


krzysiek_f napisał(a):
Powiedzialem wszytsko co slyszalem od kogosc tam, ze dostaja 500 z
    za pkt...


oj krzysiu ile razy juz cos takiego od Ciebie slyszelismy...Myslalem, ze juz sie czegos nauczyles ;) :P


           
Post 24 cze 2004, o 10:44
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
A czy myślicie, że 500 zł za punkt to dużo? Weźmy np. Karola.
8 000 zł kosztował go remont silnika + koszty podróży do Torunia + jeszcze jedno sprawdzenie bo coś tam w silniku stukało. Wyszło pewnie ponad 10 000 zł. Za 18 pkt "dostał" (cudzysłów bo wiemy jak w Stali jest z płaceniem) 9 000 zł i jeszcze 11 pkt z Ostrowem =5 500. Dochodzą do tego jeszcze łańcuchy, opony, zrzutki, olej, ZUS, Urząd Skarbowy itp. i gość wychodzi na zero albo debet.
I co?
Zawodnicy muszą mieć przynajmniej 5 stów za punkt bo inaczej nie dadzą rady skutecznie jeździć.
Aha, a gdzie jeszcze drugi motocykl?


           
Post 24 cze 2004, o 11:06
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Ja nie wiem czy wy wogole o zuzlu nie macie pojecia... Nasi seniorzy przeciez maja kontrakty zawodowe czyli nie sa utrzymywani przez klub, dostaja tylko kase za punkty plus jakies tam bonusy za zwyciestwa... A tak to dla siebie maja sponsorow indywidualnych...

Jak mnie to wkurwia jak wy szukacie dziury w calym, oderwijcie sie wkoncu od tego konputera i wyjdzcie chciwle na swierze powietrze, pozniej stuknijcie sie makowke... :/

Ciagle ktos szuka jakies dziury w calym... Nie wiem czy wy nierozumiecie ze zawodnicy sa zadowoleni... A wam ciegle cos nie pasuje... A tak wogole co was to :cenzura: interesuje ile zawodnik zarabia??

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 24 cze 2004, o 11:41
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Element, to ty nie wkurwiaj innych, bo to ty chyba nie masz pojęcia o żużlu a raczej o tych finansowych niuansach.
Jak to klub nie utrzymuje zawodników? A wyplaty za punkty to kto? Św. Mikołaj im płaci? I bardzo często muszą kasę za punkty ładować w sprzęt, bo sponsor nie zawsze da tyle ile potrzeba...
I z tego jeszcze muszą sie utrzymać.
I dobrze, że tobie zawsze wszystko pasuje.


           
Post 24 cze 2004, o 12:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
krzysiek_f napisał(a):
Ja slyszalem ze wszytsce krajowi dostaja w tym sezonie po 500 zl na pkt, ale to nie jest pewne info, iwec przy 200 pkt, klub zalega 100.000 zł, a nie 200.000 zl...


Na pewno tak nie jest. Np. Nie trudno się domyśleć, że Maciek Kuciapa bierze więcej kasy niż np. Rafał Wilk czy Mariusz Fierlej. To samo dotyczy młodych, którzy mają całkiem niższe premie, nie wspominając już o Gjedde, który natomiast brał najwięcej.


Heh, no dokładnie. Kuciapa bierze więcej, ale pewnikiem dlatego, że o wiele więcej punktów robi :). Na czacie na "Nowinach" Szylar powiedział, że wszyscy zawodnicy krajowi biorą tyle samo za punkt (choć tu raczej uprościł i IMO nie miał na myśli juniorów). Natomiast za podpis zgarnął najwięcej Maciek. To są słowa prezesa. No chyba, że pisząc o premiach masz na myśli jakieś ekstra pieniądze. O tym Szylar nie wspomniał.


           
Post 24 cze 2004, o 12:16
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Skonczcie ta bezsensowna dyskucje nie na temat. Jesli kogos tak strasznie interesuja zarobki zawodnikow to dowiadujcie sie z pierwszej reki, a nie z osmej, bo tak pozniej wychodza smenty ktore tutaj piszecie. Temat dotyczy szans na pierwsza czworke...

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 24 cze 2004, o 12:32
 


Cytuj:
A tak wogole co was to k***a interesuje ile zawodnik zarabia??


Pewnie, jak to dla Polakow typowe, chca pozazdroscic. :P

Tylko zanim ktos zrobi z zuzlowcow bogaczy, policzcie sobie koszty,
jakie zawodnik ponosi odnawiajac ciagle swoj sprzet, ktory wymaga
niemal nieustannych remontow. Ot chocby zakupow nowych opon.


           
Post 24 cze 2004, o 12:50
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Cytuj:

Tylko zanim ktos zrobi z zuzlowcow bogaczy, policzcie sobie koszty,
jakie zawodnik ponosi odnawiajac ciagle swoj sprzet, ktory wymaga
niemal nieustannych remontow. Ot chocby zakupow nowych opon.


Dopiero co o tym napisałem kilka postów wyżej...

A szanse na pierwszą czwórkę mamy duże. Warunek? Victory z Gorzowem. A jak dobrze pójdzie to i w Lublinie chłopaki wygrają... W co b. mocno wierzę! :banana:


           
Post 24 cze 2004, o 13:09
 
Junior
Junior

Dołączył: 10 lut 2004, o 17:42
Skąd: Lublin
Posty: 168

Zobacz profil 
Coraz czesciej pojawia sie tu opinia ze Stal wygra w Lublinie :)
Gdansk nie wygral Gorzow nie wygral ... a wygra Rzeszow :)!
Tz to juz nie ta sama druzyna co na poczatku sezonu gdzie meczylismy sie ze Stala w Rzeszowie :) Czyzby wyniki do was nie przemawialy :) ?


           
Post 24 cze 2004, o 13:13
 


jacur78 napisał(a):
Coraz czesciej pojawia sie tu opinia ze Stal wygra w Lublinie :)
Gdansk nie wygral Gorzow nie wygral ... a wygra Rzeszow :)!
Tz to juz nie ta sama druzyna co na poczatku sezonu gdzie meczylismy sie ze Stala w Rzeszowie :) Czyzby wyniki do was nie przemawialy :) ?


jacur, kazdy wie,ze zdecydowanym faworytem potyczki w Lublinie beda gospodarze, aczkolwiek MY-kibice Stali Rzeszow-zyjemy nadzieje, ze nasi przynajmniej powalcza. Nasi niejednokrotnie podkreslali, ze maja cos do udowodnienia w lublinie, wiec licze na jakaas niespodzianke;] (czytaj:na wyrownany mecz ) ;)


           
Post 24 cze 2004, o 13:32
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
jacur78 napisał(a):
Coraz czesciej pojawia sie tu opinia ze Stal wygra w Lublinie :)
Gdansk nie wygral Gorzow nie wygral ... a wygra Rzeszow :)!
Tz to juz nie ta sama druzyna co na poczatku sezonu gdzie meczylismy sie ze Stala w Rzeszowie :) Czyzby wyniki do was nie przemawialy :) ?

Jacur, zgadza sie ja tam nie bardzo wierze w nasze zwyciestwo w LBN :evil: Jednak jedziecie bez PIszcza wiec byc moze mecz bedzie jednak wyrównany :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 24 cze 2004, o 13:46
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
A ja mówie Wam.
Będzie miła niespodzianka dla nas!


           
Post 24 cze 2004, o 15:04
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
jacur78 napisał(a):
Coraz czesciej pojawia sie tu opinia ze Stal wygra w Lublinie :)
Gdansk nie wygral Gorzow nie wygral ... a wygra Rzeszow :)!
Tz to juz nie ta sama druzyna co na poczatku sezonu gdzie meczylismy sie ze Stala w Rzeszowie :) Czyzby wyniki do was nie przemawialy :) ?


Masz racje ze trudno bedzie tam wygrac i szanse sa prawie nierealne .. no ale ja jako kibic z Rzeszowa wierze w swoja druzyne .. i chciałbym bardzoo zobaczyc w Lublinie wyrównany meczy .. a moze nawet jakas niespodzianke :] Jezeli przegramy z Gorzowem to mecz u was bedzie o byc nalbo nie byc w I czwórce dla Stali Rzeszów ..

Aha i jeszcze cos . jakbyscie teraz u nas jechali to nie ma szans zebyscie wygrali .. chłopaki sie rozjeździli i w krajówce wygrywaja z Ostrowem i Grudziadzem - przeciez to nie sa byle jakie druzyny ..

Pzdr.

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 24 cze 2004, o 15:26
 
Junior
Junior

Dołączył: 10 lut 2004, o 17:42
Skąd: Lublin
Posty: 168

Zobacz profil 
[quote="NoBi
Aha i jeszcze cos . jakbyscie teraz u nas jechali to nie ma szans zebyscie wygrali .. chłopaki sie rozjeździli i w krajówce wygrywaja z Ostrowem i Grudziadzem - przeciez to nie sa byle jakie druzyny ..
Pzdr.[/quote]
I tu sie nie zgadzam bo to wlasnie TZ sie rozjezdzil i to nie jest ta sama druzyna ktora pamietacie z poczatkow sezonu


           
Post 24 cze 2004, o 15:39
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
jacur78 napisał(a):
jacur78 napisał(a):
i jeszcze cos . jakbyscie teraz u nas jechali to nie ma szans zebyscie wygrali .. chłopaki sie rozjeździli i w krajówce wygrywaja z Ostrowem i Grudziadzem - przeciez to nie sa byle jakie druzyny ..
Pzdr.

jacur78 napisał(a):
I tu sie nie zgadzam bo to wlasnie TZ sie rozjezdzil i to nie jest ta sama druzyna ktora pamietacie z poczatkow sezonu


Jacur nie wiem .. moze i wasi sie rozjechali ... ja moge to samo powiedziec o zaowdnikach Stali .. no ale ok koniec gadki bo nie chce rozpetac kolejne wojny na linii Rzeszów - Lublin ..

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 24 cze 2004, o 17:03
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2003, o 18:35
Skąd: Rzeszów
Posty: 313

Zobacz profil 
ojjjj fachowcy z lublina myslicie ze jestescie lepszi od nas
fuxem z nami wygraliscie a poza tym poczekam jak wam jeszcze karlsson wypierdoli i złamie sobie łape ehheheehehhe
i co wtedy zrobicie noooooo krajowa
bojcie sie chamy w lipcu do was przyjezdzamy :D:DD:

pozdro lublin !!!!!!!!


           
Post 24 cze 2004, o 21:54
 


Cytuj:
ojjjj fachowcy z lublina myslicie ze jestescie lepszi od nas


1. Wygrali w Rzeszowie (mniejsza o to, czy fuksem czy nie)
2. Sa wyzej w tabeli i maja wiecej punktow

Jasny stad wniosek, ze sa. :)


           
Post 24 cze 2004, o 21:55
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
troche pokory wygraliście z grudziadzem czy ostrowem a juz myślicie ze jesteście mistrzami świata, Niechby teraz przyjechał ,,tylko" RKM Rybnik króry do tuzów ekstraligi nie należy nasi nie wychodzą z 30.....z tego co widze w klubie kibica siedza głównie ludzie w wieku 14 15 lat wiec jeszcze nie wiedzieliście wielkiego żużla.....

_________________
joo


           
Post 24 cze 2004, o 21:56
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
jasiek ma racje sa lepsi...NIESTETY

_________________
joo


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 295 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 151 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi