Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

VI Runda DM I ligi Stal Rzeszów - Start Gniezno 55-23


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 26 kwi 2004, o 12:36
 VI Runda DM I ligi Stal Rzeszów - Start Gniezno 55-23
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Juz 3 maja rzeszowski zespoł podejmie na własnym torze słabą w tym sezonie druzyne z Gniezna.
Stal powinna wystapic w tym meczu w najsilniejszym składzie z Mackiem Kuciapa na czele.Po kilka porazkach Stali czas chyba na zwyciestwo.

Proponuje rozpoczac dyskusje o tym meczu ..

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 26 kwi 2004, o 12:43
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Nobi - Maciek Kuciapa na 99% nie pojedzie w meczu z Gnieznam (tym u siebie). NIe pojedzie również Gjedde, tak wiec w składzie zobaczymy Fierleja i Wilka.

Pozdrawiam


           
Post 26 kwi 2004, o 13:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
1. Będzie dobra okazja do sprawdzenia zawodników na przyszłość, czyli kto w składzie, kto na ławę
2. Czy Gjedde'go nie będzie, bo ma mecz w jakiejś innej lidze, czy lekceważymy rywala? Mam nadzieję, że to pierwsze... Nie chodzi nawet o lekceważenie, tylko sorry, ale jak drużyna to drużyna - Charliego na trudne, ale i na łatwe mecze! A co! Nie zasłużył sobie? Nigdy nie rozumiałem takiej polityki trenerów i działaczy dzielenia drużyn na naszych i obcych. A potem się dziwić, że przyjeżdżają do PL tylko po kapuchę...


           
Post 26 kwi 2004, o 13:23
 


Kenny napisał(a):
2. Czy Gjedde'go nie będzie, bo ma mecz w jakiejś innej lidze, czy lekceważymy rywala? Mam nadzieję, że to pierwsze... Nie chodzi nawet o lekceważenie, tylko sorry, ale jak drużyna to drużyna - Charliego na trudne, ale i na łatwe mecze! A co! Nie zasłużył sobie? Nigdy nie rozumiałem takiej polityki trenerów i działaczy dzielenia drużyn na naszych i obcych. A potem się dziwić, że przyjeżdżają do PL tylko po kapuchę...


no tak, wszystko ok, ale nasz klub nie jest krezusem i powinien ograniczyc swoje wydatki do minimum! Ja jestem tego samego zdania, z Gnieznem w krajowce! Przeciez kibicow nie bedzie zapewne wielu, a jeszcez jakby doszla sporo wyplata dla chrliego to w ogole nasz skarbnik mialby jeszcez wiekszy bol glowy :wink: A potem sie dziwic, ze nie ma na opny dla Pawla...


           
Post 26 kwi 2004, o 14:17
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
A o czym tu pisać? Będzie to dobry sprawdzian dla miejscowych zawodników. I nie sądzę, żeby mieli jakieś wieksze problemy z pokonaniem Gniezna... A Maciek zapewne nie pojedzie w tym meczu. Lepiej niech jeszcze odpoczywa.


           
Post 26 kwi 2004, o 14:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Owszem. Charlie zasłużył na to, zeby brac go na kazdy mecz!! Niestety w klubie nie ma pieniedzy!!! Maciek nie pojedzie, bo nie ma sensu ryzykować...


           
Post 26 kwi 2004, o 14:54
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
kurde zebysmy nie wpadli tak jak grudziac z nami...:|

_________________
Obrazek


           
Post 26 kwi 2004, o 15:05
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2003, o 18:35
Skąd: Rzeszów
Posty: 313

Zobacz profil 
YOOOOOOOOŁ]

WIECIE CO NIE WIEM CZY TO DOBRY POMYSL BEZ CHARLIEGO
KTO POJDZIE
BARAN,REMPALA,TROJAN,FIERLEJ,WILK,MICAL,MIESIAC
ZAKLADAJAC ZE BARAN I FIERLEJ POJADA SLABO NIE MOWIAC O MLODZIEZOWCACH

TO MOZE BYC MECZ W PLECY !

PAWEL DUSZYNSKI
DAWID CIESLEWICZ
LUKASZ LINETTE
TOMASZ CIESLEWICZ
STEFAN ANDERSSON ALBO PETER LJUNG
JAKUB SPIEWANEK
ADRIAN GOMÓLSKI

NO I .............

P[OZDRAWIAM I JESTEM CIEKAWY JAKIE MACIE ZDANIE....


           
Post 26 kwi 2004, o 15:12
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Dajcie spokoj. Koszty przyjazdu Charliego bylyby naprawde niewspolmierne do klasy rywala. Jesli w krajowym skladzie (nawet bez Macka) nie wygramy 55:35, to z czym do ludzi? Ciekaw jestem, czy - jesli nie przyjedzie Charlie - w meczu zastosowane zostanie ZZ?


           
Post 26 kwi 2004, o 15:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
Dajcie spokoj. Koszty przyjazdu Charliego bylyby naprawde niewspolmierne do klasy rywala. Jesli w krajowym skladzie (nawet bez Macka) nie wygramy 55:35, to z czym do ludzi? Ciekaw jestem, czy - jesli nie przyjedzie Charlie - w meczu zastosowane zostanie ZZ?


Zapewniam Ciebie Maciek że nie (już wczoraj były pewne zastrzezenia do tego, czy ZZ było słusznie zastosowane w meczu z Ostrowem).
Niestety, ale mamy az 6 seniorów, a kazdy musi coś zarobić. Koszt ściagniecia Charliego na ten mecz był by bardzo duży i na pewno pojedziemy krajówką bez ZZ.


           
Post 26 kwi 2004, o 16:09
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
Wygramy z nimi na spokojnie, zreszta jesli oni przegrywaja nawet z takze slabym Grudziazem to naprawde nie ma co tracic pieniedzy na przyjazd Charliego. A co do wystepu Macka to wydaje mi sie ze mogl by pojechac w tym meczu 2 biegi tak dla oswojenia sie z motocyklem. A nastepnie w zastepstwie za niego moze jechac zawodnik mlodziezowy.


           
Post 26 kwi 2004, o 16:11
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 kwi 2004, o 17:03
Skąd: Jarosław
Posty: 82

Zobacz profil 
moim zdaniem wiele zalezec bedzie od dyspozycji Karola Barana. :afro: jesli pojedzie na rownym wysokim poziomie zwyciestwo mamy w kieszeni.Z tym ZZ to chyba moze byc problem bo slyszalem ze zawodnik ktory jest zastepiony takim zastepstwem nie moze wystapic 3 kolejki po ostatnim zastepstwie za jego osobe wiec jesli maciek ma wrocic na mecz wyjazdowy z gniznem zrobienie za niego ZZ bedzie glupstwem.Wierze ze zwyciestwo z gnieznem bedzie przelomowym momentem w tym sezonie i porazke odniesiemy juz tylko w gdansku :wink:


           
Post 26 kwi 2004, o 16:14
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
i na pewno pojedziemy krajówką bez ZZ.


ZZ jest dobre jak ma się w drużynie czterech bardzo pewnych zawodników. Niestety my takich czterech nie mamy i nie ma sensu robić już ZZ...chyba, że będą szanse na awans do czwórki to np. do Lublina można pojechać w składzie:

1. Gjedde
2. Trojanowski
3. Kuciapa
4. Rempała
5. Winiarz zz
6. Miesiąc
7. Micał

i wtedy można "coś" walczyć. Ale jeśli nie będzie takiej potrzeby to nie ma co robić ZZ z prostej przyczyny...jakby nie patrzeć Wilk czy Fierlej też chcą zarabiać...


           
Post 26 kwi 2004, o 16:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Rozmawiałem wczoraj z kierownikiem Romaniakiem.
Jak sie okazuje Piotrek Winiarz nie jest na zwolnieniu lekarskim, do tego nie ma wykupinej licencji.
ZZ będzie brane pod uwage jako jedna z opcji
na wyjazdowy mecz do Gniezna, lecz ja uwazam ze jest mala sznasa, ze coś takiego zastosujemy.


           
Post 26 kwi 2004, o 16:52
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
StrongU napisał(a):
Rozmawiałem wczoraj z kierownikiem Romaniakiem.
Jak sie okazuje Piotrek Winiarz nie jest na zwolnieniu lekarskim

Z prostej przyczyny - z pewnoscia nie jest mu do niczego potrzebne. Gdyby taka koniecznosc zaistniala, na pewno kazdy lekarz wypisalby mu takie zwolnienie. Choc nie ukrywam, ze wierze, iz za kilka mieisecy juz zaden lekarz nie bedzie w stanie czegokolwiek zlego powiedziec o stanie Piotrka.

StrongU napisał(a):
do tego nie ma wykupinej licencji.

Bo wiadomo, ze nie bedzie jezdzil na razie.


           
Post 26 kwi 2004, o 16:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Owszem Maćku, nie będzie jeździł, ale z tego co wiem aby znalesc sie w składzie trzeba miec wykupioną licencje a z nią może być problem, bo wiadomo, ze takowa kosztuje :)


           
Post 26 kwi 2004, o 17:03
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
StrongU napisał(a):
Owszem Maćku, nie będzie jeździł, ale z tego co wiem aby znalesc sie w składzie trzeba miec wykupioną licencje a z nią może być problem, bo wiadomo, ze takowa kosztuje :)


No, no. Wlasnie o to mi chodzi. Poniewaz na razie nie ma takiej potrzeby, licencja Piotrka nie zostala wykupiona... No, ale przeciez Piotrek chce przedluzyc licencje w tym sezonie, wiec... :)))


           
Post 26 kwi 2004, o 17:05
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
StrongU napisał(a):
Owszem Maćku, nie będzie jeździł, ale z tego co wiem aby znalesc sie w składzie trzeba miec wykupioną licencje a z nią może być problem, bo wiadomo, ze takowa kosztuje :)


Zgadza się, ale jeśli o naszym awansie decydowałby mecz w Lublinie to zapewniam Cię, że ta kasa by się znalazła :)


           
Post 26 kwi 2004, o 19:16
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Baran niech sobie na tę kolejkę odpocznie i popracuje nad sprzętem, chociaż lepiej zrobi jak dzień w dzień poimprezuje w Akademii.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Filuś" - do roboty i w meczu z Gnieznem ma być komplecik :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Reszta też do boju - walka od nowa się zaczyna !!!!!!!!

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 26 kwi 2004, o 19:22
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Gniezno nie jest silnym przeciwnikiem, lecz nawet słabych przeciwnikópw jak oni nie należy lekceważyć (może być :/ :P )...... Są jednak chyba najsłabszym teamem w naszej lidze wiec grzechem bylo by nie wygrac. Jedziemy u siebie, nie wiem czy maciek pojedzie na 100%, ale raczej trzeba sie oswoic z informacja ze jednak nie pojedzie. Musimy jechac w krajowym skladzie bez Gjedde, wiec moze byc nieco trudniej, ale powinniśmy w koncu wygrac!!!!
Tylko oby nie bylo tak jak nasz mecz w grudziądzu. Tak byli pewni wygranej i tu remis..... Oby sie to nie powtorzylo.....

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 kwi 2004, o 15:38 przez Eisenhower, łącznie edytowano 1 raz

           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jjgarcia i 166 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi