Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

VI Runda DM I ligi Stal Rzeszów - Start Gniezno 55-23


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 2 maja 2004, o 16:27
 


kozek napisał(a):
wlasnie jest ten zuzel ?


podobno w radiu via mowili, ze zuzel jednak dojdzie do skutku...Nie wiem jak W, ale ja zaraz wyjezdzam na stadion 8-) pozdrawiam


           
Post 2 maja 2004, o 20:33
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Czas zeby ktos wyniki dal :D

START GNIEZNO
1. Tomasz Cieślewicz 5 (1,2,2,w)
2. Mariusz Lisiak 3+1 (d,1*,-,2)
3. Łukasz Linette 5 (3,1,d,d,1)
4. Marcin Bzdęga 0 (d,-,-,0)
5. Paweł Duszyński 8 (2,w,2,2,2)
6. Jakub Śpiewanek 2 (1,0,1,-,-)
7. Adrian Gomólski 0 (0,0,0,0)

MARMA POLSKIE FOLIE RZESZÓW
9. Tomasz Rempała 10 (3,3,1,3)
10. Karol Baran 9+3 (2*,2*,3,2*)
11. Rafał Wilk 10+1 (2,2*,3,3)
12. Mariusz Fierlej 6 (1,3,1,1)
13. Rafał Trojanowski 12 (3,3,3,3)
14. Marian Micał 2+1 (2*,-,-,1,-)
15. Paweł Miesiąc 5 (3,1,0,1)

WYŚCIG PO WYŚCIGU:
I.Miesiąc, Micał, Śpiewanek, Gomólski 5:1
II. Rempała, Baran, Cieślewicz, Lisiak (d) 5:1 (10:2)
III. Linette, Wilk, Fierlej, Bzdęga (d) 3:3 (13:5)
IV. Trojanowski, Duszyński, Miesiąc, Śpiewanek 4:2 (17:7)
V. Rempała, Baran, Linette, Gomólski 5:1 (22:8)
VI. Trojanowski, Cieślewicz, Lisiak, Miesiąc 3:3 (25:11)
VII. Fierlej, Wilk, Śpiewanek, Duszyński (w/2min) 5:1 (30:12)
VIII. Trojanowski, Duszyński, Micał, Linette (d) 4:2 (34:14)
IX. Baran, Duszyński, Rempała, Gomólski 4:2 (38:16)
X. Wilk, Cieślewicz, Fierlej, Linette (d) 4:2 (42:18)
XI. Rempała, Baran, Linette, Bzdęga 5:1 (47:19)
XII. Wilk, Duszyński, Fierlej, Gomólski 4:2 (51:21)
XIII. Trojanowski, Lisiak, Miesiąc, Cieślewicz (w/su) 4:2 (55:23)

Wygrana i mamy 3 punkty :) Nie moge meczu komentowac, bo mnie na nim nie bylo :/

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 2 maja 2004, o 20:48
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Nooo w końcu wychodziłęm szczęśliwy ze stadionu :D
Nie ma co komentować, wygraliśym 32 pkt, a jak by jeszcze 2 ostatnie biegi były to podejrzewam, że wygralibyśmy 40 pkt
Tomasz Rempała - Dobrze pojechał :P, podobała mi się ta akcja z 9 biegu :D
Karol Baran - Komplecik, nic dodać, nie ująć :)
Rafał Wilk - No co tu dużo mówić, prawię komplet :D:P
Mariusz Fierlej - Jeden z dwóch zawodników, któy mnie zawiódł, jedyny spośród seniorów, który przegrywał z seniorami Gnieźnieńskimi. Coś mi się zdaje, że to przez ten motor, najpierw w Gorzowie, potem rusek mu rozwalił i nie ma nic.
Rafał Trojanowski - Patrz - Karol Baran :)
Marian Micał - Nieźle, nawet z Linette wygrał :P
Paweł Miesiąc - Pierwszy bieg to już nas przyzwyczaja powoli, że wygrywa, ale z niektórymi seniorami też powinien dać radę, troszeczkę się zawiodłem.


           
Post 2 maja 2004, o 22:14
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Najważniejsze jest, że mamy te dwa duże punkty! Teraz miesiąc przerwy, mam nadzieje, że w tym czasie wszyscy wyleczą swoje kontuzje i popracują nad sprzętem...to drugie na pewno musi zrobić Filuś i mam nadzieje, że teraz będzie jeździł już tylko lepiej, bo ja wierze w niego cały czas...niestety sprzęt nie pozwala mu pokazać co naprawdę potrafi.

Teraz trzeba wygrać w Gnieźnie, a to jest bardzo realne z Gjedde i Kuciapą w składzie, a wtedy...no właśnie, wtedy wracy do walki o pierwszą czwórkę.


           
Post 2 maja 2004, o 23:05
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Jakby kazdy mecz u nas wygladał tak jak dzis to ja nei miałbym nic przeciwko ..
Widac ze Fierlej jest strasznie słaby on sam narzeka na siebie :?

ale to co zrobił Tomek Rempała w 9 biegu to juz przechodzi szczyt wszystkiego .. Tomek wyrasta na krajowego lidera zespołu pod nieobecnosc Macka Kuciapy ...
Uwazam iz do konca rundy zasadniczej w barwach naszego zespołu nie powinien wystartowac juz Mariusz Fierlej

Pozdrawiam :)

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 2 maja 2004, o 23:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Pięknie, pięknie, a mogło być jeszcze piękniej.. brakło tych dwóch końcowych biegów, bo śmiem twierdzić, że mielibyśmy 8 punktów więcej! :)

Tomasz Rempała 10 (3,3,1,3)
Znów potwierdził, że jest w wysokiej formie. Sądze, że jest to ta forma, której Tomek spodziewał się w tym sezonie i nad którą pracował przed sezonem. Walka o każdy punkt! Zaimponował mi tym , że przy defekcie nie odpuścił, gdy motor odżył tylko ruszył do przodu i minął zaspanego Gomólskiego. Jego występ oceniam na 5!

Karol Baran 9+3 (2*,2*,3,2*)
Nic dodać nic ująć. Gdyby tylko takie występy były u niego codziennością mógłbym go bardziej pochwalić. Jeśli pojedzie na podobnym poziomie w 2-3 meczach pod rząd to będzie klasą dla siebie. Jego DZISIEJSZY występ oceniam na 5!

Rafał Wilk 10+1 (2,2*,3,3)
Punktów dużo, ale za pierwszy bieg wiele stracił dzisiajszy występ. Później niewiele brakowało, b Cieślewicz go wyprzedził. Jechał dobrze, ale jego starty przyprawiły o wiele nerwów. Dzisiajszą postawę oceniam na 4!

Mariusz Fierlej 6 (1,3,1,1)
Ojoojooooj, co tu wiele mówić. Mariusz narzeka na sprzęt i widać, że nie ma czym pociągnąc. DObre stary, ale co z tego jak później zostaje z tyłu, bo sprzęt jak sprzęt.. marniutko. Licze na to ze przez te dwa wolne tygodnie troche nad nim popracuje, a może jakiś sponsor się znajdzie (w końcu) dla niego (w co wątpie :|). Za występ, starania i przede wszystkim za stary jego występ oceniam na 4! Mimo wszystko.

Rafał Trojanowski 12 (3,3,3,3)
Bez komentarza! To co Rafał robi w tym sezonie jest mistrzostwem świata! To nie są jakieś tam zwykłe trójk. To są trójki pełne emocji, pełne walki i naprawdę jest na co popatrzeć, gdy Rafał jest na torze. Super! Super występ! Występ oceniam na 5, bo 6 nie uznaje :>

Marian Micał 2+1 (2*,-,-,1,-)
Jak na Mariana to dobry występ. Cieszą punkty zdobyte przez niego, gdyż dwa oczka dały nam dobry początek a jedno oczko było wywalczone, a nie objechane (pomimo defektu Linette). Jego występ oceniam na +3.

Paweł Miesiąc 5 (3,1,0,1)
I tutaj właśnie po nim spodziewałem się więcej. Mógł sie bardziej postarać. 3 punkty w biegu młodzieżowym to na niego mimo wszytsko troszkę mało. Fakt tor był dzisiaj trudny, ale Paweł musi się zmobilizować do lepszej jazdy. Jego występ oceniam na 3.


Mecz bez emocji, ale na pewno wnosi większy optymizm w nasze serca. Przy włączeniu do składu Kuciapy i Gjedde ten sezon naprawdę nie musi być zmarnowany! Oby tak dalej!

_________________
Obrazek


           
Post 2 maja 2004, o 23:21
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
cvieQ napisał(a):
Paweł Miesiąc 5 (3,1,0,1)
I tutaj właśnie po nim spodziewałem się więcej. Mógł sie bardziej postarać. 3 punkty w biegu młodzieżowym to na niego mimo wszytsko troszkę mało. Fakt tor był dzisiaj trudny, ale Paweł musi się zmobilizować do lepszej jazdy. Jego występ oceniam na 3.


Dziwie Ci sie. Przed sezonem do kazdy zakaldal że 4 punkty juz po pierwszym biegu bedziemy odrabiac. a tu Paweł nam bardzo mila niespodzanke sprawia ze min. jak na razie w kazdym meczu to 3:3. On jest po to aby ten pierwszy bieg nie przegrac i weypelnia tą role w 100% moim zdaniem. Równiez dobrze jedzie w dalszej czesci meczu. Jakbys ogladal wywiad z PAwłem to chyba bys zmienil zdanie.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 3 maja 2004, o 00:16
 


cvieQ napisał(a):
Pięknie, pięknie, a mogło być jeszcze piękniej.. brakło tych dwóch końcowych biegów, bo śmiem twierdzić, że mielibyśmy 8 punktów więcej! :)

Tomasz Rempała 10 (3,3,1,3)
Znów potwierdził, że jest w wysokiej formie. Sądze, że jest to ta forma, której Tomek spodziewał się w tym sezonie i nad którą pracował przed sezonem. Walka o każdy punkt! Zaimponował mi tym , że przy defekcie nie odpuścił, gdy motor odżył tylko ruszył do przodu i minął zaspanego Gomólskiego. Jego występ oceniam na 5!


co do domniemanego defektu, to niektorzy maja na ten temat nieco inne zdanie :P Chyba jednak nie mial czym w tym wypadku zaimponowac, no chyab ,ze ...ehhh, ugryze sie w jezyk ;) Jednak nie ma co narzekac, Tomek osttanio prezentuje sie wybornie! Oby tak dalej!


           
Post 3 maja 2004, o 00:22
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
cvieQ napisał(a):
Pięknie, pięknie, a mogło być jeszcze piękniej.. brakło tych dwóch końcowych biegów, bo śmiem twierdzić, że mielibyśmy 8 punktów więcej! :)

Tomasz Rempała 10 (3,3,1,3)
Znów potwierdził, że jest w wysokiej formie. Sądze, że jest to ta forma, której Tomek spodziewał się w tym sezonie i nad którą pracował przed sezonem. Walka o każdy punkt! Zaimponował mi tym , że przy defekcie nie odpuścił, gdy motor odżył tylko ruszył do przodu i minął zaspanego Gomólskiego. Jego występ oceniam na 5!


co do domniemanego defektu, to niektorzy maja na ten temat nieco inne zdanie :P Chyba jednak nie mial czym w tym wypadku zaimponowac, no chyab ,ze ...ehhh, ugryze sie w jezyk ;) Jednak nie ma co narzekac, Tomek osttanio prezentuje sie wybornie! Oby tak dalej!


Widze że jesteście zadowoleni z Tomka i bardzo mnie to cieszy 8-) niech już zostanie na zawsze w rzeszowie i nie pokazuje sie w Tarnowie na wieki wieków amen.Weżcie jeszcze drugiego z waszych po zakonczeniu sezonu(Grzegorz) .

_________________
Obrazek

P '05


           
Post 3 maja 2004, o 00:34
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
Nudy jak cholera może tak z 3 biegi mi sie podobały a tak to... ale ciesze sie ze zdobytych pkt.

PS: :cenzura: sądziłem że meczu nie bedzie więc siedziałem w domq i piłem piwko na kaca (POLECAM) a tu nagle sie okazuje że jest o 17:50 wyszedłem z domq ale że nie chciałem opuścić ani jednego biegu to dzwonie po taxi jak sie okazało od Krzyżanowskiego (blok koło tego duzego krzyża) do stadionu wyniosło mnie 10,50 :shock: :evil: kiedyś spod domu jechałem do Przybyszówki i zapłaciłem nieco ponad 15 zł kurwaaa nie dzwońcie pod 9622 a tymbardziej jeśli chodzi o 919 o tej akcji już nie bede pisał bo zbłaz totalny (chodzi o to że sie nie kłuciłem na temat ceny)


           
Post 3 maja 2004, o 01:55
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Tomek Rempala wyrasta na krajowego lidera pod nieboecnosc Macka Kuciapy? Jak dla mnie LOL i to wielki... Tak to jest jak to kiedys ktos madrze powiedzial... Raz sie klaszcze, a raz gwizdze... Jak Tomek utrzyma taka forme do konca sezonu to wtedy bede mogl powiedziec tak byl zajebisty, ale jeden czy dwa mecze nie przesadza, ze jest w znakomitej formie... Zreszta on dla mnie jest zawodnikiem, ktory w jednym meczu moze zrobic 2pkt, a w nastepnym 12pkt... Nie pewnt strasznie... Chyba w koncu opony dobre zalozyl... :P

Gadalem dzisiaj z Filusiem i przyznam, ze mi goscia szkoda... :( Stara sie chlopak, ale mu nie wychodzi... Nie moze sie odnalesc sprzetowo w tym sezonie... Mam nadzieje, ze pokaze jeszcze w Rzeszowie 100% swoich umiejetnosci...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 3 maja 2004, o 05:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2002, o 01:49
Skąd: Rzeszow
Posty: 916

Zobacz profil 
A Tomek to chyab kurka z paliwem nie odkrecil heheh.Gbyby nie to pewnie byloby 12 punktow czyli komplet...


           
Post 3 maja 2004, o 09:52
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Ta, Tomek oczywiscie zapomnial odkrecic kranika. Dawno nie widzialem rownie nerwowych ruchow na torze :P


           
Post 3 maja 2004, o 10:04
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
haj napisał(a):
cvieQ napisał(a):
Paweł Miesiąc 5 (3,1,0,1)
I tutaj właśnie po nim spodziewałem się więcej. Mógł sie bardziej postarać. 3 punkty w biegu młodzieżowym to na niego mimo wszytsko troszkę mało. Fakt tor był dzisiaj trudny, ale Paweł musi się zmobilizować do lepszej jazdy. Jego występ oceniam na 3.


Dziwie Ci sie. Przed sezonem do kazdy zakaldal że 4 punkty juz po pierwszym biegu bedziemy odrabiac. a tu Paweł nam bardzo mila niespodzanke sprawia ze min. jak na razie w kazdym meczu to 3:3. On jest po to aby ten pierwszy bieg nie przegrac i weypelnia tą role w 100% moim zdaniem. Równiez dobrze jedzie w dalszej czesci meczu. Jakbys ogladal wywiad z PAwłem to chyba bys zmienil zdanie.


haj wywiad oglądałem na TVP3, ale to naprawdę nie zmieniło mojego zdania. Fakt faktem w biegu młodzieżowym punktuje dobrze prawie od początku sezony, bo z tego co pamiętam w Gorzowie przegraliśmy 5:1, ale tam miał przeciwników, z ktorymi nawet Kuciapa mógł się dobrze pościgać.
Jeśli chodzi jednak o wczorajszy mecz, to zawodnicy Gniezna nie mieli czym jechać i było to bardzo widoczne. Paweł mógł w tym meczu zaszaleć, ale strasznie miotało go po torze. Jeździł od krawężnika po samą bandę i tylko dlatego mnie troszkę zawiódł, bo widać po nim już większe doświadczenie, ale jeszcze nie wykorzystuje go w pełni.

Miesiąc startował 4 razy:
1. Miesiąc, Micał, Śpiewanek, Gomólski 5:1
Bez komentarza, rewelacyjny start i automatycznie rewelacyjny początek zawodów.
4. Trojanowski, Duszyński, Miesiąc, Śpiewanek 4:2 (17:7)
Wygrana ze Śpiewankiem (in plus), a z Duszyńskim mimo wszystko nie miał wczoraj raczej szans bo spisywał się najlepiej spośród zawodników rywala.
6. Trojanowski, Cieślewicz, Lisiak, Miesiąc 3:3 (25:11)
I tutaj wlaśnie Paweł mógł postarać się o troszkę więcej, bo Lisiak w ogóle nie błyszczał, a sprzętu też nie miał jakiegoś rewelacyjnego.
13. Trojanowski, Lisiak, Miesiąc, Cieślewicz (w/su) 4:2 (55:23)
W tym biegu miał za sobą nawet Cieślewicza, ale popełnił błędy i dał się wyprzedzić. W powtórce znów przegrał z szarym Lisiakiem.

Liczyłem na więcej z jego strony, ale przy tak trudnym torze jego 5 punktów było bardzo cenne. Szacunek :>

_________________
Obrazek


           
Post 3 maja 2004, o 10:28
 


cvieQ napisał(a):
haj napisał(a):
cvieQ napisał(a):
Paweł Miesiąc 5 (3,1,0,1)
I tutaj właśnie po nim spodziewałem się więcej. Mógł sie bardziej postarać. 3 punkty w biegu młodzieżowym to na niego mimo wszytsko troszkę mało. Fakt tor był dzisiaj trudny, ale Paweł musi się zmobilizować do lepszej jazdy. Jego występ oceniam na 3.


Dziwie Ci sie. Przed sezonem do kazdy zakaldal że 4 punkty juz po pierwszym biegu bedziemy odrabiac. a tu Paweł nam bardzo mila niespodzanke sprawia ze min. jak na razie w kazdym meczu to 3:3. On jest po to aby ten pierwszy bieg nie przegrac i weypelnia tą role w 100% moim zdaniem. Równiez dobrze jedzie w dalszej czesci meczu. Jakbys ogladal wywiad z PAwłem to chyba bys zmienil zdanie.


haj wywiad oglądałem na TVP3, ale to naprawdę nie zmieniło mojego zdania. Fakt faktem w biegu młodzieżowym punktuje dobrze prawie od początku sezony, bo z tego co pamiętam w Gorzowie przegraliśmy 5:1, ale tam miał przeciwników, z ktorymi nawet Kuciapa mógł się dobrze pościgać.
Jeśli chodzi jednak o wczorajszy mecz, to zawodnicy Gniezna nie mieli czym jechać i było to bardzo widoczne. Paweł mógł w tym meczu zaszaleć, ale strasznie miotało go po torze. Jeździł od krawężnika po samą bandę i tylko dlatego mnie troszkę zawiódł, bo widać po nim już większe doświadczenie, ale jeszcze nie wykorzystuje go w pełni.

Miesiąc startował 4 razy:
1. Miesiąc, Micał, Śpiewanek, Gomólski 5:1
Bez komentarza, rewelacyjny start i automatycznie rewelacyjny początek zawodów.
4. Trojanowski, Duszyński, Miesiąc, Śpiewanek 4:2 (17:7)
Wygrana ze Śpiewankiem (in plus), a z Duszyńskim mimo wszystko nie miał wczoraj raczej szans bo spisywał się najlepiej spośród zawodników rywala.
6. Trojanowski, Cieślewicz, Lisiak, Miesiąc 3:3 (25:11)
I tutaj wlaśnie Paweł mógł postarać się o troszkę więcej, bo Lisiak w ogóle nie błyszczał, a sprzętu też nie miał jakiegoś rewelacyjnego.
13. Trojanowski, Lisiak, Miesiąc, Cieślewicz (w/su) 4:2 (55:23)
W tym biegu miał za sobą nawet Cieślewicza, ale popełnił błędy i dał się wyprzedzić. W powtórce znów przegrał z szarym Lisiakiem.

Liczyłem na więcej z jego strony, ale przy tak trudnym torze jego 5 punktów było bardzo cenne. Szacunek :>


a Pawel ma moze jakas rakiete? :roll: Pawel na razie na tak trudnym torze sobie noie radzi, jednak mam nadzieje, ze niedlugo sie to zmieni...Trezba sie cieszyc, ze wbrew opiniom niektorych nasz junior jezdzi bardzo solidnie. Jestem pewien, ze w Rzeszowie sprawi jeszcez niejedna niespodzianke! :)


           
Post 3 maja 2004, o 12:07
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2003, o 18:35
Skąd: Rzeszów
Posty: 313

Zobacz profil 
WITAM

MECZYK JAK MECZYK ,WAZNE ZE WYGRANY I TO SIE LICZY ,CO PRAWDA WIEDZIALEM JAK SOBIE RADZA NASI ZAWODNICY NA TAKIM TRUDNYM TORZE I MUSZE PRZYZNAC ZE NIE BARDZO IM TO WYCHODZI ..
ROZMAWIALEM Z FILUSIEM WCZORAJ I SAM NIE WIE CZEMU TEN MOTOR MU NIE CIAGNIE ,ZE STARU WYCHODZI EXTRA A POZNIEJ COZ WSZYSY WIDZIELI JAK DAWAL SIE OBJEZDZAC .....JA JEDNAK WIERZE W TEGO CZLOWIEKA ,I JAK W KONCU UPORA SIE Z KLOPOTAMI
SPRZETOWYMI ,POKARZE NA CO GO STAC .....

WIERZE W TO GLEBOKO ZE JESTESMY W STANIE NIE TYLKO WEJSC DO PIERWSZEJ 4, ALE I ZAJAC PO RUNDACH PLAY -OFF 2 MIEJSCE


SZKODA ZE KONTUZJE NAS DOPADLY ,BO W GORZOWIE,OSTROWIE,GRUDZIADZU I U NAS Z LUBLINEM MOGLY BYC MECZE WYGRANE !!!!!!


AAAAA MOZE BYC WIERZE ZE BEDZIE GITTT

POZDRO
DLA TYCH KTORYCH ZNAM !!!!

*********************
"POZWOJ MI LEPSZYM BYC,POMORZ MI ,ZROZUMIEC SNY ,CHCE KOCHAC JAK NIGDY NIKT ./......"


           
Post 3 maja 2004, o 19:00
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2003, o 12:26
Skąd: Rzeszow!!
Posty: 94

Zobacz profil 
Mecz nie nalezal do najciekawszych, jednak mamy cenne 3 punkty na koniec VI kolejki. Fierlej w biegu 10 zawalil gdy zostal wyprzedzony na luku przez Cieslewicza. A do reszty nie mozna miec zadncyh zastrzezen. Szkoda ze nie bylo biegow nominowanych, Trojan mogl by miec 15 punktow.

_________________
email: krupio88@interia.pl
GG: 1613826


           
Post 3 maja 2004, o 20:04
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Jak kolo 14.30 zaczelasie u mnie burza to muslalem ze na pewno zuzla nie bedzie. Lalo ok 3o minut. Juz sie troche wkurzylem ale piojechalem tak sobie zobaczyc na stadion. Dobrze ze tak zrobilem bo sie odbyl :) .

Juz po 3 biegu wiedzialem ze nie mozemy raczej przegrac tego meczu. Troche ten tor nie byl najlepiej przygotowany :P :D no ale po takiej ulewie nie moglismy sie spodziewac cudów :D . Śmiesznie to wuglądalo jak w wejsciu w I łuk wszyscy podskakiwali na górce :D

Stalowcy jedzdzili raczej równo, tylko Mariusz troche odstawal. Wydaje mi sie ze dalej nioe moze xisie dopasowac ze sprzetem. Znowu dobrze wypadl Tomek Rempala o Trojan. Oby tak dalej... :)

No ale zwycięstwo cieszy :)

_________________
Obrazek


           
Post 3 maja 2004, o 21:33
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
Konferencję rozpoczął Tadeusz Szylar. Prezes sekcji żużlowej nie ukrywał zadowolenia z pierwszego w tym sezonie zwycięstwa.
- Czekaliśmy dość długo na to zwycięstwo. Wreszcie w Rzeszowie jest powód do zadowolenia. Miejmy nadzieję, że od tego momentu pech opuści zespół znad Wisłoka. Nigdy nie szukam prostych usprawiedliwień, ale gdyby nie pech to bylibyśmy bogatsi o co najmniej 4 punkty. Cieszę się, że Maciek dochodzi do zdrowia. Jest szansa, że wystartuje już w Gnieźnie podczas rewanżowego meczu. Nie ma wyjścia, teraz będzie z górki.



Leon Kujawski trener Startu Gniezno
- Wydaje mi się, że cały mecz był na średnim poziomie. Zawodnicy na tyle ile potrafili na tyle pojechali. Na słowa uznania w moim zespole zasługuje Paweł Duszyński. Na jednym z treningów odniósł kontuzję. Wyskoczył mu bark, a dziś mimo wszystko walczył z rywalami na równym poziomie.
W żużlu bez pieniędzy nie da się wygrywać. Jeśli nie zwiększymy budżetu to nie jesteśmy w stanie wygrywać.


Paweł Duszyński (Start Gniezno) 8 punktów
- Od początku sezonu nie jestem zadowolony ze swoich wyników. Na dzień dzisiejszy dysponuje tylko dwoma używanymi przez Krzyśka Cegielskiego i Tomasza Bajerskiego silnikami. Nie mogę na tych silnikach się spasować. W pierwszym biegu wygrywam, a później jest tylko gorzej. W tym tygodniu powinienem dostać nowy silnik i wtedy będę mógł powiedzieć po czyjej stronie leży wina. Po mojej czy po stronie silników.
Obecny sezon jest bardzo trudny dla całego zespołu, jednak myślę, że będzie lepiej.


Łukasz Linette (Start Gniezno) 5 punktów
- Wytworzyły się naprawdę duże dziury. Tor nie nadawał się pod koniec zawodów do jazdy. Skakało się na tych dziurach jak na trampolinie. Było to małe nieporozumienie, jednak dobrze, że mecz się odbył, bo do Rzeszowa mamy sporą odległość. Dobrze, że objechaliśmy zawody cało i zdrowo.


Tomasz Cieślewicz (Start Gniezno) 5 punktów
- Myślę, że teraz podczas tej tygodniowej przerwy trzeba wyciągnąć wnioski ze swojej jazdy i z sytuacji klubowej. Mam nadzieję, że te straty odrobimy i Start się utrzyma w lidze. Cała drużyna się zmobilizuje i będzie lepiej.
Warunki na torze nie były najlepsze, ale aura nie dopisała. Dobrze, że ten mecz się odbył i wszyscy dojadą szczęśliwie do domu.





Mieczysław Woźniak trener MARMY Polskie Folie Rzeszów
- Wreszcie zdobyliśmy 2 punkty. Po kontuzji z dobrej strony pokazał się Rafał Trojanowski i reszta nie jechała źle. Za miesiąc do składu powinien wskoczyć Maciej Kuciapa i miejmy nadzieję, że będzie tylko lepiej.
Pech nękał nas od początku sezonu, ale podzielam optymizm Tadeusza Szylara. Jest realna szansa na awans do pierwszej czwórki.
Na pewno nie odłożymy w ciągu tego miesiąca motorów w kąt. Będziemy starali się zorganizować jakiś sparing.


Rafał Trojanowski (MARMA Polskie Folie Rzeszów) 12 punktów
- Moje gorsze starty spowodowane były kłopotami ze sprzęgłem. Jest ono już dwuletnie i dlatego starty były słabsze. Jechaliśmy u siebie, więc tor znam dobrze i wiedziałem gdzie zaatakować stąd mijanki na dystansie. Goście w niektórych momentach stawiali większy opór, dlatego tym bardziej cieszy wysokie zwycięstwo.
W ciągu tego wolnego miesiąca może uda mi się pojechać na turniej do Francji z Fierlejem. Trener planuje jakiś sparing, ale jeszcze zobaczymy.


Karol Baran (MARMA Polskie Folie Rzeszów) 9+3
- Forma zawsze była, bo jazdy od tamtego roku nie zapomniałem. Miałem bardzo dużo problemów ze sprzętem. Z Jawami doszedłem do porozumienia i pozostaje znaleźć odpowiedniego sponsora na wyremontowani GM-a.
Będzie miesiąc czasu na przygotowanie się do następnych meczów. Chciałbym podczas tego miesiąca zaliczyć jakieś wystepy. 22 ma być turniej w Tarnowie. Rozmawiałem z tamtejszym kierownikiem i powiedział, że przygotuje dla mnie zaproszenie. Od jutra siądę i będę szukał jakichś turniejów.


Mariusz Fierlej (MARMA Polskie Folie Rzeszów) 6 punktów
- Od rana do wieczora siedzę w warsztacie a efektów jak nie było tak nie ma. Nie jest to przyjemne. Ile tak można? Jutro znów będę siedział przy silnikach. O skład będzie bardzo trudno, ale na treningach będę walczył.


Rafał Wilk (MARMA Polskie Folie Rzeszów) 10 punktów
- Gdy dopisze nam szczęście to awans do pierwszej czwórki jest bardziej niż pewny. Ciężki wyjazd na pewno będzie w Lublinie, ale mamy z ekipą Janusza Stachyry pewne rachunki do wyrównania.


Maciej Kuciapa (MARMA Polskie Folie) nie startował
- Zawody nie były porywającym widowiskiem, nieliczne biegi mogły się podobać, ale ważne, że wygraliśmy. Moja rehabilitacja trwa, ale na razie nie jestem w stanie siąść na motor.


Głos zabrał nawet Piotr Winiarz. Rzeszowianin opowiedział o swojej rehabilitacji i odczuciach po dzisiejszym meczu.


Zrodla http://www.sportowefakty.pl

Widac iz nasi chlopcy nie beda proznowac w wolnym czasie !!

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 4 maja 2004, o 21:35
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 gru 2003, o 14:22
Skąd: www.henwal.pl
Posty: 414

Zobacz profil 
Ja chciałem tylko pochwalić Tomka Rempałe ze przy defekcie nie zjechał odrazu na murawe!
Widząc (po zaskoczeniu motoru) że ma szanse dogonić rywala podjął próbe - brawo!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 142 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi