Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Pech Charliego Gjedde


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 5 maja 2004, o 09:08
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
Nie no jak pech to pech. :cry: :cry: Czy wiadomo ktora noge zlamal?? Bo jesli jest to zlamanie prawej nogi to z powrotem na tor bedzie mniej problemow niz w przypadku lewej nogi.

No coz a wydawalo sie ze od meczu w Gnieznie wszystko bedzie juz w pozadku zadnych kontuzji, pecha idt. itp...
Duzo zdrowia Charlie


           
Post 5 maja 2004, o 09:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Tak naprawde to szkoda już pisać o pechu, my go po prostu mamy w niebotycznych rozmiarach i tyle, może Gjedde nie jest jakimś niewaidomo jakim zawodnikiem ale swoje punkty przywozi, kolejna strata......

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 5 maja 2004, o 09:14
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Niestety, Charlie zostanie wpakowany w gips az na szesc tygodni. Noga jest zlamana w dwoch miejscach (w kostce i tuz ponad nia :( ).

Proponuje, zebysmy w tym dziale napisali zyczenia dla Charliego, zeby wiedzial, ze kibice w Rzeszowie tez o nim pamietaja. A wkrotce mu je przekazemy.


           
Post 5 maja 2004, o 12:24
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
kur.............de czego ten pech trzyma tylko Stal. Od 2 lat caly czas nie mozemy skompletowac przez kontuzje najbardziej optymalnego składu. Jesli to prawda to ja nie wiem co teraz bedzie i nie weim czy teraz tak latwo pojdą nastepne mecze.........
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

_________________
Obrazek


           
Post 5 maja 2004, o 12:34
 
Junior
Junior

Dołączył: 10 lut 2004, o 17:42
Skąd: Lublin
Posty: 168

Zobacz profil 
Nie ma co sie dziwic. Slabeusze narzekaja na pecha a dobrzy jezdza ...i wygrywaja :)


           
Post 5 maja 2004, o 12:45
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Cytuj:
Slabeusze narzekaja na pecha a dobrzy jezdza ...i wygrywaja


jak tu nie narzeac na pecha ... gdyby nie pech to w tamtym sezonie moze (przeciez nie na 100%) awansowalismy do e-ligii. Moze nie kosztem rybnika ale kosztem tarnowa. Mielismy druzyne bardzo dobrą moglismy wygrac prawie z kazdym. Kontyzje robily swoje.

Z drugierj strony przeciez jest teraz ponad miesiąc przerwy!!! Jest duzo czasu. Charlie pewnie pojedzie na spawanie (o ile to mozliwe bedzie) jak kazdy po zlamaniach i moze jednak nie bedzie tak zle i bedziemy mogli jechac "najlepszym" skladem :D

_________________
Obrazek


           
Post 5 maja 2004, o 13:17
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Eh niestety okazalem sie zlym prorokiem... My to mamy faktycznie pecha za wszystkie druzyny razem wziete... :/ Trafilismy na dobrego zagranicznego i jak zwykle cos musialo mu sie stac :( Szkoda strasznie...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 5 maja 2004, o 13:40
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Bez nerwów...będzie dobrze.

Cytuj:
Po dokładnym badaniu lekarskim okazało się, iż Charlie Gjedde ma złamaną nogę w dwóch miejscach: w kostce oraz powyżej niej . Działacze Stali nie robią jednak z tego powodu tragedii i uspokajają kibiców! "Możliwe, że Gjedde dojdzie do zdrowia trochę szybciej i wystąpi już w Gnieźnie" - mówi Tadeusz Szylar.

Jeśli natomiast Duńczyk będzie musiał pauzować trochę dłużej wtedy zakontraktowany zostanie na jedno spotkanie inny zawodnik zagraniczny! "W połowie maja zostanie rozegrany Memoriał Nazimka i na pewno na te zawody sprowadzimy z dwóch cudzoziemców. Jeśli okaże się, że Gjedde nie będzie wstanie pojechać do Gniezna, to tydzień przed meczem podpiszemy umowę z drugim obcokrajowcem, rzecz jasna tym, który lepiej pojedzie w turnieju - kończy prezes.

A nam, kibicom nie pozostaje nic innego jak życzyć Charliemu szybkiego powrotu do zdrowia!


http://www.stal.rzeszow.pl


           
Post 5 maja 2004, o 13:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Nie no masakra z tymi kontuzjami :roll: Nie pozostaje nic innego jak życzyć Charliemu szybkiego powrotu do zdrowia :!:
I oby ten ewentualny nabytek nie rozwalił sie na memoriale, bo z naszym szczęściem to różnie może być :( .

_________________
Obrazek


           
Post 5 maja 2004, o 14:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Wiecie co...nie zdziwiłbym sie, gdyby i w tym sezonie nie udało sie objechac jednego meczu w pełnym składzie.

W tamtym roku w Wawie Siwy jechał z kontuzja tylko 2 biegi. W tym Maciek objechał tylko 4. W tamtym roku Trojan miał kontuzje która wyłaczyła go z gry na pół sezonu, w tym roku Charlie złapał i nie daj Boże on musiał pauzować pół sezonu...kto nastepny?? ktoś z młodzieżowców...na to wychodzi...

Odpukać w niemalowane to co napisałem.


           
Post 5 maja 2004, o 15:33
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Matius a skad Ty to niby mozesz wiedziec?

Owszem jest to prawda... :( I to straszna prawda... Do meczu z Gnieznem mamy jednak miesiac i mam nadzieje, że ta kontuzja nie jest na tyle poważna by Gjedde nie wystąpił w meczu ze Startem...

:(


Damon a moze przeczytał wczesniej tak jak ja na przegladzie ..
Nie zapominaj ze to jest Twój dobry kumpel wiem ze wkurzenia i wogóle smutno ze taka rzecz sie wydarzyła ale pomysl ze moze nie warto sie czepiac ..

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 5 maja 2004, o 16:16
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
Giene napisał(a):
Nie no jak pech to pech. :cry: :cry: Czy wiadomo ktora noge zlamal?? Bo jesli jest to zlamanie prawej nogi to z powrotem na tor bedzie mniej problemow niz w przypadku lewej nogi.


To jest taka sama bzdura powtarzana przez zuzlowych dyletantow jak ta z zapachem metanolu.
Ktos dobrze kiedys na tarnowskim forum napisal w skrocie: "bez lewej nogi zuzlowec pojedzie, bez prawej - nie ma mowy" czy jakos tak. Chodzi o to, ze prawa noga spoczywajaca przez niemal caly bieg na haku odpowiada za balans motocyklem, jego prowadzenie i manewry. Byly juz przypadki, gdy zawodnicy startowali z kontuzjami lewej nogi. Kontuzja prawej praktycznie uniemozliwia jazde. Ot co.

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 5 maja 2004, o 17:28
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
NoBi napisał(a):
Damon napisał(a):
Matius a skad Ty to niby mozesz wiedziec?

Owszem jest to prawda... :( I to straszna prawda... Do meczu z Gnieznem mamy jednak miesiac i mam nadzieje, że ta kontuzja nie jest na tyle poważna by Gjedde nie wystąpił w meczu ze Startem...

:(


Damon a moze przeczytał wczesniej tak jak ja na przegladzie ..
Nie zapominaj ze to jest Twój dobry kumpel wiem ze wkurzenia i wogóle smutno ze taka rzecz sie wydarzyła ale pomysl ze moze nie warto sie czepiac ..

Nobi nie o to mi chodziło, że się czepiam... Mianowicie na przeglądzie wtedy jeszcze nic nie pisało na temat zdrowia Charliego, tylko, że jak informują kibice złamał on nogę... Nie pisalo, ile będzie pałzował... A Matius napisał wprost tak jakby wiedział na 100%, mygł napisać wg mnie, albo myśle, że Charliego nie będzie w Gnieźnie o to mi chodzi...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 5 maja 2004, o 19:32
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 maja 2004, o 11:32
Skąd: rzeszowa
Posty: 121

Zobacz profil 
:lol: zobaczymy czy tak szybko wroci maciek moze wystapi w gnieznie (moze) zobaczym 6 czerwca


           
Post 5 maja 2004, o 20:04
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
Powem krótko ( może ktoś powie że nabijam posty ale mam to w dupie) :cenzura: MAĆ !! (sorka za łacine) przecież to jest nie możliwe nie wiem no wioasdh'osdaho !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:


           
Post 5 maja 2004, o 21:20
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
7 plaga Egipska-(FARAON)
Winiarz Trojan Kuciapa Gjedde........

_________________
joo


           
Post 5 maja 2004, o 22:55
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 kwi 2004, o 09:41
Posty: 8

Zobacz profil 
Kurna co jest z waszą drużyną.... pechowa jakaś czy co?? Wy naprawde macie (mielibyście) mocna pakę jakby wszyscy jechali...W zasadzie 3 liderów kontuzjowanych. A "druga linia" (choć teraz to pierwsza) Rempała, Trojan, Baran w takiej dyspozycji jak jest ...... Myśle że pierwsza czwórka i walka o awans byłaby u was pewna. Ale i tak mam nadzieję że do czwórki wejdziecie bo wybrałbym się jeszcze raz do Rzeszowa...


           
Post 5 maja 2004, o 23:16
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Coś mi się zdaje, że Pan Wacław Kawa fakczynie puścił na nasz zespół jaką klątwe FARAONA... ;) To co się dzieje, przechodzi już ludzkie pojęcie... :/

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 6 maja 2004, o 00:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Nie to zebym sie czepial. Oczywiscie od pewnego czasu nasz zespol jest skazany na kontuzje jak malo ktory ale uwazam ze optymalny sklad w przypadku Rzeszowa nie istnieje. Zawodnicy nierowno punktuja, raz jeden raz drugi raz trzeci. Chrlie oczywiscie jest dobrym zawodnikiem ale nie jest powiedziane ze w gnieznie bez niego nie powalczymy, bo uwazam ze powinnismy wygrac w takim skladzie jaki mamy. A z innymi druzynami to z Charlim czy bez niego i tak na wyjazdach dostaniemy w d.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 6 maja 2004, o 08:13
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Coś mi się zdaje, że Pan Wacław Kawa fakczynie puścił na nasz zespół jaką klątwe FARAONA... ;) To co się dzieje, przechodzi już ludzkie pojęcie... :/


Przystopujcie troche chlopaki... Zarty zartami ale mozna sie przez cos takiego obrazonym poczoc...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 156 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi