Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Wałek z biletami


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 9 maja 2004, o 11:56
 Wałek z biletami
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 10 kwi 2004, o 19:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1

Zobacz profil 
:x
Nic dziwnego ,że w klubie cienko z kasą ,sam byłem świadkiem jak jeden z ochrony stojący na małej bramie od strony V lo nie odrywa kuponów od biletów (w jednej ręce ma bilet cały a w drugiej bez kuponu) . Ja się zorientowałem ,że coś jest nie tak stałem sobie pare metrów dalej i odserwowałem kolesi. Przed końcem spotkania jeden z nich poszedł do kasy i wymienił ~10 BILETÓW!
A TO TYLKO DWÓCH CWANIAKÓW, NA STADIONIE JEST ICH WIĘCEJ!

A JEŚLI CHODZI O KASE TO KOLEŚ POSZEDŁ DO 2 KASY OD WSK.
JEDNO MOIM ZDANIEM CO MOŻNA NA TO PORADZIĆ TO BILETY W BLOCZKU ODRYWANE :KTOŚ KUPUJE BILET DAJE PIENIĄDZE KASJERKA ODRYWA I WRĘCZA BILET(OCZYWIŚCIE BEZ ZWROTÓW).
I WTEDY KOLEŚ Z "ochrony" MA CO NAKLEJAĆ NA ŚCIANE :D


Ostatnio edytowano 10 maja 2004, o 20:07 przez Tomasz Walat, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 9 maja 2004, o 12:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
No prosze...to jest własnie ochrona zatrudniona na naszym stadionie.
Dla mnie oni powinni już dawno wylecieć!! Ja rownież nieraz widziałem jak znajomych puszczali ,,na Jaśka,,...ale nie oni chca jeszcze zarobić!!
Moim zdaniem z tym należy pójsc do Prezesa Szylara...


           
Post 9 maja 2004, o 12:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Goscie co robia tak nie moze byc :/:/

kezman: Proponuje trochę wyluzować...

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 9 maja 2004, o 12:44
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
hehe to jest i tak nic... My wbijalismy sie wejsciem dla VIP-ow :P i stal jakis starszy typ najpierw to polecialo pare bluzg, pozniej wparowal jakis mlody przegonil nas... I stwierdzil ze nas wposci jak damy 40 zl (bylo nas 8 osob), nie zgodzilismy sie i powiedzielismy ze po 5 zl na dwie osoby, typ sie zgodzil dostal w lape i weszlismy :D

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 9 maja 2004, o 12:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
jest sie czym chwalic...

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 9 maja 2004, o 13:00
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Bardzo dobrze, ze ktoś napisał na forum o przekrętach ochroniarzy.
Ludzie z klubu czytają to forum.
Wreszcie ktoś musi sie wziasc za dupy tym pajacom, którzy potrafią wywalić Klub Kibica ze swojego sektora, a n nie umieją przypilnowac zeby kazdy kto jest na stadionie zapłacił za bilet, a kasa poszła do klubu a nie w ręce złodziei.


           
Post 9 maja 2004, o 13:50
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
haj napisał(a):
jest sie czym chwalic...


Wiesz Haj dla mnie to jest szydera... Jak typ robi wszystko co chcesz za 25 zl to ja nie mam pytan :D

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 9 maja 2004, o 13:55
 


Element napisał(a):
haj napisał(a):
jest sie czym chwalic...


Wiesz Haj dla mnie to jest szydera... Jak typ robi wszystko co chcesz za 25 zl to ja nie mam pytan :D


no najwieksza szydera jest wtedy, kiedy na stadionie wydaje sie, ze jest duzo ludzi, a pozniej okazuje sie ,ze klub zalega z wyplatami...To jest najwieksza szydera :| Pozdro dla uczciwych, nie okradjacych swojego klubu :wink:


           
Post 9 maja 2004, o 14:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Przekrety, przekretami ale ktos musi sie wziasc za tych debili. Moze nagrac moment przekazywania pieniedzy, i bedzie zamiast afera Rywina, to bedzie Afera Stali Rzeszow, przyszedl Rywin do Michnika ----->Przyszedl kibic do ochroniarza i skandal sportowy na cala Polske :P

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 9 maja 2004, o 14:37
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Dobrze, że pisze sie tu a takich rzeczach. Ujawia sie smutna prawda. Czy tak powinno być? Kto na tym traci? Klub. Ucieka kasa przez takie głupoty, którym mozna przeciez zapobiec... :?

Warto jeszce dodać to, że ochroniarze nie widzą, lub nie chcą widziec jak kolesie przechodzą sobie przez mur kolo kibli!!!! Trzeba zapobiec takim rzeczom! :?

_________________
Obrazek


           
Post 9 maja 2004, o 17:30
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
Sam znam wiele osób :P Które wchodza przez mur a ochroniarze nic na to.... No cóz, dopoki nie bedzie dobra ochronna klub bedzie na tym tracił i wszystko w tym teamcie :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 9 maja 2004, o 17:30
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 sie 2003, o 14:04
Posty: 27

Zobacz profil 
No ja też uważam ze takie zeczy powinny byc karane...:!::!::!::!: Widac komu zalezy na klubie i na tym zeby ten zuzel w rzeszowie jeszcze byl a komu nie....bo jak nie bedziemy kupowac biletow no to kto bedzie utrzymywal tez zuzel....skad beda mieli pieniadze... :| :| :| :| watpie czy poruszenie tego tematu na forum cos pomorze ale mam wielka nadzieje ze pomorze...i wszyscy ktozy beda chcieli chodzic na mecze beda kupowac bilety..!!!!! :!: :):):):)


           
Post 9 maja 2004, o 20:33
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Ja sie tak zastanawiam czy to nie jest sciema czasem.Nie wiem jak wam ale ja jak kupuje bilet zawsze dostaje ten bilet do reki.

Poza tym nie mogą Ci wziasc bileu za który zapłaciłes .. bo w razie przerwania meczu .. w nastepnym terminie wchodzisz na ten sam bilet !!

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 9 maja 2004, o 20:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
NoBi napisał(a):
Ja sie tak zastanawiam czy to nie jest sciema czasem.Nie wiem jak wam ale ja jak kupuje bilet zawsze dostaje ten bilet do reki.

Poza tym nie mogą Ci wziasc bileu za który zapłaciłes .. bo w razie przerwania meczu .. w nastepnym terminie wchodzisz na ten sam bilet !!


Właśnie. A może żerują na takich, którzy dają bilet i nie czekając idą dalej?
Ale jeśli to prawda to znaczy, że kasjerki w tym uczestniczą, bo sorry, ale czy normalny kasjer wypłaciłby komuś kasę za 10 biletów? Ja bym stwierdził w takim wypadku, że to jakiś konik, więc jak kupił, to niech teraz spada.
A jeśli, z kolei, to prawda z kasjerkami, to pomyślcie sobie, jakie one mogą przekręty robić...


           
Post 9 maja 2004, o 21:10
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Kenny napisał(a):
NoBi napisał(a):
Ja sie tak zastanawiam czy to nie jest sciema czasem.Nie wiem jak wam ale ja jak kupuje bilet zawsze dostaje ten bilet do reki.

Poza tym nie mogą Ci wziasc bileu za który zapłaciłes .. bo w razie przerwania meczu .. w nastepnym terminie wchodzisz na ten sam bilet !!


Właśnie. A może żerują na takich, którzy dają bilet i nie czekając idą dalej?
Ale jeśli to prawda to znaczy, że kasjerki w tym uczestniczą, bo sorry, ale czy normalny kasjer wypłaciłby komuś kasę za 10 biletów? Ja bym stwierdził w takim wypadku, że to jakiś konik, więc jak kupił, to niech teraz spada.
A jeśli, z kolei, to prawda z kasjerkami, to pomyślcie sobie, jakie one mogą przekręty robić...


PIERWSZY RAZ OD DŁUZSZEGO CZASU KENNY ZGADZAM SIE Z TOBA.

NIE DZIWMY SIE ALE W KAZDEJ PRACY LECA PRZEKRETY I TO PIEKNE .. TAK SAMO MUSI BYC Z KASJERKAMI I OCHRONA ... EH SZKODA GADAC :cry: :cry: :cry:

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 9 maja 2004, o 21:13
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Ta ochrona to w ogole tak jakby jej nie bylo, to co robi dobrze, to to, ze nie pozwala wnosic butelek plastikowych - szydera!!!


           
Post 9 maja 2004, o 21:50
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
poraz kolejny, niektórzy okazują jaki maja stosunek do zużla.... no coment.... ja się wbijam na piłke zawsze przez jakas dziure, bo sram kupować bilet na jakies Heko za 10 zł na III ligę polską paranoja

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 9 maja 2004, o 22:07
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Fransik napisał(a):
poraz kolejny, niektórzy okazują jaki maja stosunek do zużla.... no coment.... ja się wbijam na piłke zawsze przez jakas dziure, bo sram kupować bilet na jakies Heko za 10 zł na III ligę polską paranoja


Ty stary jakis nienormalny jestes <sciana>...

Jak mam akredytke to mam kupowac bilet??

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 9 maja 2004, o 23:24
 Przekręty na kasie
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 kwi 2004, o 14:03
Posty: 3

Zobacz profil 
Drodzy forumowicze przekręty na kasach można w bardzo prosty sposób wyeliminować , mianowicie:
Jest 4 kasy kasjerki mają bilety całe i ulgowe na każdym bilecie jest numer.
kasjer 1 bilety od 1 do 5000 ulgowe i 1-5000 całe
kasjer 2 bilety od 5001 do 10000 ulgowe 5001-10000.itd
Kasjerom na odprawie trzeba nakazać sprzedaż biletów numerami po kolei pod odpowiednią karą przecierz oni zarabiają tym że siedzą przed okienkiem. Jeżeli faktycznie zdarzy się tak, że ochroniarz sprzeda bilet z powrotem do kasy to można to odrazu wykazać przy rozliczaniu kasjera ponieważ numery będą wcześniejsze. Tylko musi się tym zająć ktoś kompetentny.
Cała filozofia. A mojego klubu nikt nie będzie okradał. ZKS ZKS ZKS.


           
Post 10 maja 2004, o 02:37
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 kwi 2004, o 13:46
Posty: 5

Zobacz profil 
O waszej ochronie moge powiedziec tylko tyle- błazenada-
Czego oni pilnują,bram wejściowych i do parkingu nic wiecej .
Gdzie była ochrona jak kradli wam race albo jak chcieli nam buchnąc flage i gdzie byli jak ci -panowie -wchodzili przez płot bez biletu?A zapomniałbym ze sam szef ochrony czepił sie ze pijemy piwo na stadionie jeszcze z 1h przed meczem .No to tyle co do ochrony , tylko tyle widziałem ale bez biletu wejsc na wasz stadion to żaden problem 3 h przed meczem pijany dziadek stara sie oczyscic trybuny z -elemetu- przestepczego ale marnie mu to idzie,poprostu jest mało przekonujący w tym stanie :piwo:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 158 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi