Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46

Odpowiedz w temacie

MDMP/DMPJ


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 lip 2023, o 19:09
 Re: MDMP/DMPJ
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 lut 2023, o 22:02
Posty: 99

Zobacz profil 
Mówiliście, że limit pecha wyczerpany.....
A tu praktycznie same defekty


           
Post 14 lip 2023, o 20:34
 Re: MDMP/DMPJ
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1607

Zobacz profil 
Czy w ciągu wszystkich swoich lat juniorskich Majcher odjechał więcej niż 2 biegi w zawodach typu DMPJ?

_________________
***** ***


           
Post 14 lip 2023, o 20:47
 Re: MDMP/DMPJ
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2005, o 15:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 508

Zobacz profil 
Byłem na zawodach. Postawa zawodników Stali to totalny dramat.
1.Majcher to już chyba bardziej mysli o dołaczeniu do Kreta i Lesia na zmywak w Anglii (szkoda na niego metanolu)
2. Curzytek - wygladał najlepiej z naszych, ale na tle nieznanych juniorów z Lublina i Krosna wyglądał słabo. Brak trójki na własnym torze o czymś świadczy.
3. Mikłoś - start, 30m i potem jazda na 1/3 gazu, bronił sie zaciekle przed zdublowaniem. Nie wiem czy to taki fatalny sprzęt, czy brak objeżdżenia, albo jedno i drugie (szkoda na niego metanolu).
4. Jarosz - dobrze wygląda na motocyklu,starty narazie słabe, ale wygląda obiecująco.

Po tym, co zobaczyłem jedno jest pewne. Stal ma o czym mysleć jeśli chodzi o pozycje polskiego juniora, bo wygląda to dramatycznie.
PS. Zawody trwały 3h, a polewaczki zrobiły wiecej okrążeń, niż żużlowcy przez całe zawody..


           
Post 14 lip 2023, o 21:41
 Re: MDMP/DMPJ
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Młodzieniec Mikłoś to tak hobbystycznie uprawia ten sport na oczach klubowych włodarzy? Bo nie wierzę żeby sam nie widział że od kilku lat coś tu raczej w tej jego karierze nie styknie. Ten sport nie polega na tym, że po starcie czeka się aż pozostała trójka pojedzie na 20 metrów do przodu i wtedy albo się odkręca manetkę albo jakoś dojedzie do mety bez wirażowych uślizgów. Jeśli jednak za srogim w tej opinii i przyczyna takiej opisanej wyżej sceny - widzianej już dziesiątki razy, leży w słabej maszynie. to mam pytanie do władz klubu dlaczego nie zapewnią mu przynajmniej taki sprzęt, który dojedzie do mety w czasie .. no powiedzmy 70 sekund. Zewsząd słysze że młodziez musi miec szansę się objeździć, bo w zawodach ligowych ma jej niewiele. Tymczasem w MDMP wycofywanie się z zawodów, jazda w niepełnych składach, liczba defektów jest porażająca. Niech ktoś mi powie. kto kogo tu robi w balona i na czym polega ta zabawa?
Jestem gotów oklaskiwać nawet i 5 bączków Jarosza widząc że się stara, że jakoś tam punktuje, że utrzymuje się w rywalizacji na torze, ale żeby pojeździć sobie samotnie kilka kółek po stadionie z prędkością Rometu czy Komarka? Nie rozumiem.
Co do Majchera, wybaczcie, ale z perspektywy widza, problemy sprzętowe to blef czyli zwykła bujda na resorach. Kolejna zresztą na tego typu zawodach.

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 14 lip 2023, o 21:58
 Re: MDMP/DMPJ
Senior
Senior

Dołączył: 4 sie 2010, o 10:12
Posty: 349

Zobacz profil 
Nie sposób się nie zgodzić z przedmówcą. Problemy sprzętowe Majchera w związku z którymi wycofuje się z zawodów są jak defekty Nickiego. Widzów było dzisiaj niewiele to rzecz normalna. Ale nawet dla tej garstki ludzi odstawianie takiej szopki to jakby niebyło brak szacunku.

Co do Mikłosia on tak zawsze jeździ czy to jest kwestia upadku który miał w 5 biegu? Nie widziałem pierwszych 4 biegów więc nie wiem.


           
Post 14 lip 2023, o 22:01
 Re: MDMP/DMPJ
Senior
Senior

Dołączył: 4 lis 2017, o 23:40
Posty: 333

Zobacz profil 
To już nie pierwsza sytuacja w której Majcher tak o odpuszcza DMPJ . A z takimi juniorami typu Mikłoś powinno rozwiązywać się kontrakty, w wieku 16 lat jeździł podobnie a nawet cofa się w umiejętnościach. Jeżeli klub nie sięgnie do portfela po bardzo dobrego juniora i drugiego na DMPJ to przyszłości w 1 lidze nie widzę.


           
Post 14 lip 2023, o 22:08
 Re: MDMP/DMPJ
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 kwi 2017, o 21:17
Posty: 949

Zobacz profil 
Majcher znów poobijany po upadku w środę na DMPJ w Krośnie. Pewnie pojawił się na zawodach i wyjechał do jednego biegu żeby klub był klasyfikowany, bo tak była by kara.

_________________
Typer żużlowych wydarzeń: 2023 - 1. ; 2022 - 3. ; 2021 - 1. ; 2020 - 2. ; 2019 - 3. ; 2018 - 2.
Typer Liga: 2023 - 1. ; 2022 - 7 ; 2021 - 1. ; 2020 - 9. ; 2019 - 1. ; 2018 - 8.
Elitserien Trenerów: 2019 - 5. ; 2018 - 4.
Ekstraliga Trenerów: 2023 - 5. ; 2022 - 2. ; 2021 - 5. ; 2020 - 9.
1 Liga Trenerów: 2021 - 5. ; 2019 - 6. ; 2018 - 5.
Duńska Liga Trenerów: 2019 - 6. ; 2018 - 7.


           
Post 14 lip 2023, o 22:32
 Re: MDMP/DMPJ
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1922

Zobacz profil 
I to jest to o czym pisałem. Rzeszów w każdym meczu jedzie w zasadzie bez polskiego juniora. Nieważne kto tam jest wstawiony to możemy mu z góry wpisać 3 razy 0 w program, chyba że zawodnik drużyny przeciwnej zanotuje defekt/upadek/taśmę. Czyli musimy niestety liczyć na obco juniora że on ogarnie temat, a to dość ryzykowne.


           
Post 15 lip 2023, o 08:35
 Re: MDMP/DMPJ
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Majcher kończy wiek juniora
Mikłoś i Curzytek zapewne zostaną
Jarosz chyba od maja będzie mógł startować w następnym roku ?
I co dalej ?
Po ewentualnym awansie wzmocnienie na pozycji juniorskiej to cel numer 1
Ale działać już należy bo za chwilę nikt nie zostanie.
Franciszek Majewski....Dawid Grzeszczyk... może Gracjan Szostak
Tej 3 Majewski najbardziej doświadczony

_________________
ZKS


           
Post 15 lip 2023, o 12:10
 Re: MDMP/DMPJ
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1747

Zobacz profil 
Majewski najsensowniejsza opcja. Zgadzam się z prezesem, żeby brać zawodników na lata młodych wszystkie te kryteria spełnia Majewski ma dopiero 17 lat podpisać z nim kontrakt 4 letni.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 910 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Damie i 29 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi