Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

dzięki MARMIE !


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 23 maja 2004, o 10:02
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
powiem tylko tyle nie ma juz dlugow z 2003 r.
sa dlugi w 2004 r.
a....
marma w 1000% wywiazuje sie z umowy


czy tak trudno poskladac to do kupy...

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 23 maja 2004, o 10:47
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
error napisał(a):
N jeszcze lepiej... MARMA placi na czas a ktos kradnie z kasy pieniadze ... oj nieladnie :lol: :lol: :lol:


Kurde przecież budżet klubu to nie tylko kasa od Marmy.


           
Post 24 maja 2004, o 22:54
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Wedlug mnie, to plotek nie bylo, a zawodnicy sami je zrobili, bo nikt wczesniej o czyms takim nie slyszal, a Trojan napisal na forum, Karol powiedzial w telewizji itd... no i wyszlo glupio!


           
Post 13 cze 2004, o 11:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
Kolejny zastrzyk Marmy Polskie Folie

Żużlowcy z Rzeszowa otrzymali od Marmy Polskie Folie, sponsora strategicznego, ponadplanowy zastrzyk finansowy. Pieniądze zostały przelane na konto sekcji i trafią do rąk zawodników.

Informację tę przekazali sportowcom podczas wtorkowego spotkania Marta i Mariusz Półtorakowie, szefowie firmy, gratulując wysokiego zwycięstwa w Gnieźnie. Marma przekroczyła już wydatki na żużel przewidziane w umowie.
W rzeszowskiej ekipie przed sobotnim spotkanie z KM Ostrów, które jest dla niej meczem o wszystko, czyli o miejsce w czwórce, panuje duża mobilizacja. Jak informowaliśmy, spotkanie to zostało przełożone o dzień wcześniej ze względu na start Tomasza Rempały (13 bm.) w ćwierćfinale IME w Mseno. Gospodarze wystąpią w tym ciekawym pojedynku (organizatorzy zapowiadają dodatkowe atrakcje) w krajowym składzie, bo Charlie Gjedde wciąż leczy kontuzję.
źródło NOWINY
pzdr all

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 13 cze 2004, o 11:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Coz to byly za dodatkowe atrakcje, chyba nerwowy mecz :)

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 13 cze 2004, o 12:03
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
krzysiek_f napisał(a):
Coz to byly za dodatkowe atrakcje, chyba nerwowy mecz :)

a helikopter latajacy wokół jupiterów to co :P:P:P :mrgreen:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 13 cze 2004, o 12:12
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
krzysiek_f napisał(a):
Coz to byly za dodatkowe atrakcje, chyba nerwowy mecz :)


Atrakcje to chyba dziś mają być na memoriale :P a główną to pewnie będzie deszcz :P


           
Post 13 cze 2004, o 13:25
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
krzysiek_f napisał(a):
Coz to byly za dodatkowe atrakcje, chyba nerwowy mecz :)

a helikopter latajacy wokół jupiterów to co :P:P:P :mrgreen:


hehe no kamil napewno on byl specjalnie sciagany na zuzel i robil nam zdjecia,;p:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 14 cze 2004, o 08:32
 Marma to dobry sposoro i basta :)
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 cze 2004, o 21:00
Skąd: Rzeszów
Posty: 7

Zobacz profil 
Znam troche sprawe i musz epowiedziec ze jesli ktos w ogole powiedzial takie slowa ze MArma sie nie wywiazuje, to jest w calkowitym bledzie. Marma oprocz tego ze dala ponadplanowa kase to jeszcze pomogla kilku zawodnikom, ktorzy mieli problemy ze sprzetem, jacy to zawodnicy - chyba kazdy sie domysli.

DSzczerze mowiac to po raz kolejny mamy dobrego sponsora ktory nie mysli o sobie tylko o teamie.

Oby tak dalej

Pozdrawiam przyokazji Pania Prezes :)

Czuj Czuj Czuwaj - Czujnik


           
Post 14 cze 2004, o 09:41
 Re: Marma to dobry sposoro i basta :)
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
czujnik napisał(a):
DSzczerze mowiac to po raz kolejny mamy dobrego sponsora ktory nie mysli o sobie tylko o teamie.


Gdyby tak myślała o teamie a nie o sobie, to by nazwy tego teamu nie zamieniła na swoją firmę, ok?!

Sorry, miałem już się nie wypowiadać w tej kwestii, bo raz że to nic nie da, a dwa Marma to naprawdę solidna, przyjazna naszemu żużlowi firma i trzeba się z tego cieszyć, a jej serdecznie za to podziękować. Ale takiego dupowłażenia, jakie zaprezentował czujnik to ja "nie zniese". Cieszmy się, że państwo Póltorakowie ponadplanowo pomagają żużlowcom, ale zachowajmy zdrowy umiar i już tak ich nie ubóstwiajmy!


           
Post 14 cze 2004, o 12:48
 Re: Marma to dobry sposoro i basta :)
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2002, o 01:49
Skąd: Rzeszow
Posty: 916

Zobacz profil 
Kenny napisał(a):
czujnik napisał(a):
DSzczerze mowiac to po raz kolejny mamy dobrego sponsora ktory nie mysli o sobie tylko o teamie.


Gdyby tak myślała o teamie a nie o sobie, to by nazwy tego teamu nie zamieniła na swoją firmę, ok?!

Kenny !!!Co ty piszesz!!
Przeciez to normalne ze firma dajac kase czegos wymaga
To sa proste dzialania marketingowe.
Inna sprawa ze nie rozumiem twojego zalu ze Marma jest w nazwie zespolu bylo KKER bylo VAN PUR wiec teraz moze byc MArma.
Jesli pociagnie to za soba wynik to jestem za!!!!Nie jestesmy Realem Madryt:))))))


           
Post 14 cze 2004, o 16:53
 Moje dupo....
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 cze 2004, o 21:00
Skąd: Rzeszów
Posty: 7

Zobacz profil 
Hmmm... Powiem Ci tak Kenny, swiat zmienia sie codziennie. Ja nie mam kasy od Marmy za to co napisalem, po prostu to moje spostrzezenia. I nie wiem czty wiesz ze gdyby nie oni to bysmy nie spierali sie pewnie teraz na tym formu o sponsora. A nazwa... coz, Marma musi miec cos z tego w koncu i nie ma sie co dziwic, ze takie sa efekty.

A jak byl Van Pur, Czy Jasol to tez plakalismy nad nazwa??

No coz... Sport to juz nie sentymenty, to juz pieniadze i trzeba sie z tym pogodzic..

POZDRAIWAM!
Czujnik


           
Post 14 cze 2004, o 17:52
 Re: Marma to dobry sposoro i basta :)
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
dutche napisał(a):
Kenny !!!Co ty piszesz!!


Jesli nie potrafisz sam wyciągnąć wniosku, to Ci pomogę :P Więc napisałem, że nie zgadzam się, że Marma myśli o drużynie, a nie myśli o sobie. Uważam, że gdyby Marma nie myślała o sobie, nie zmieniałaby nazwy tej drużyny. Reasumując Marma myśli tak drużynie jak i o sobie. Jest to normalne działanie marktingowe, a nie altruizm jak może sugerować tekst kolegi czujnika. To właśnie napisałem.

Cytuj:
Przeciez to normalne ze firma dajac kase czegos wymaga
To sa proste dzialania marketingowe.


Na całym świecie wymaga się loga głównego sponsora w strategicznych miejscach: na koszulkach, na najlepszych miejscach reklamowych na stadionie. Na planszach z tyłu podczas konferncji prasowej. W żużlu można dodać przód motocykla (Jak w GP) i wystarczy. Sponsor płaci za reklamę "na tym" klubie. Bo chodzi o to by sponsor kojarzył się z drużyną, a nie jakby zajmował jej miejsce, bo na tym cierpi jej prestiż (drużyny, klubu) - sponsor kiedyś odejdzie, a klub musi pozostać dalej! I musi się utożsamiać z samym sobą. To są najprostsze działania marketingowe, które w kraju nad Wisłą ktoś musiał skomplikować

Cytuj:
Inna sprawa ze nie rozumiem twojego zalu ze Marma jest w nazwie zespolu bylo KKER bylo VAN PUR wiec teraz moze byc MArma.
Jesli pociagnie to za soba wynik to jestem za!!!!Nie jestesmy Realem Madryt:))))))


A ja przeciw. Realem nie będziemy, ale możemy się na nim wzorować.

Czujnik - z nazwą nie chodzi tylko o sentymenty. Tu także chodzi o działania marktingowe. Klub powinien dbać o swoją markę, o siebie, bo jak on tego nie będzie robił, to kto? Sponsor? Dam Ci coś do zastanowienia. Odkąd handlujemy "Stalą" pieniędzy od sponsorów strategicznych jest z każdy rokiem co raz mniej... W tym sezonie jest trochę lepiej, ale można to nazwać odbiciem się od dna... Oto, gdzie nas zaprowadził brak tych "sentymentów"


           
Post 14 cze 2004, o 19:31
 Re: Marma to dobry sposoro i basta :)
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
dutche napisał(a):
Jesli pociagnie to za soba wynik to jestem za!!!!Nie jestesmy Realem Madryt:))))))
Nom nie mamy kilkudziesieciu milionow euro dlugow... :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 14 cze 2004, o 21:34
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
zastanawiające 1/2 sezonu a marma już PRZEKROCZYŁA WYDATKI NA ŻUŻEL W TYM SEZONIE ( czy ja źle zrozumiałem)

_________________
joo


           
Post 15 cze 2004, o 01:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2002, o 01:49
Skąd: Rzeszow
Posty: 916

Zobacz profil 
Marma to nie instytucja charytatywna!!!!Zreszta kazdy jak cos daje to cos oczekuje!!!Takie sa prawa rynku

A inna sprawa skad ty mozesz wiedziec o czym Marma mysli:))a wlasciwie jej wlasciciele.Szczerze Ci powiem ze malo mnie to interesuje.Wazne jest to ze znalazl sie ktos kto wsparl rzeszowski zuzel do tego poziomu ze caly czas jezdzimy i caly czas walczymy!!!I napisze tu duzymi literami !!! CIESZE SIE A WRECZ JESTEM SZCZESLIWY ZE MOGE W NIEDZIELNE POPOLUDNIE WYBRAC SIE NA MECZ MARMY STAL RZESZOW!!!!!!!!!!


           
Post 15 cze 2004, o 12:48
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
dutche napisał(a):
Marma to nie instytucja charytatywna!!!!Zreszta kazdy jak cos daje to cos oczekuje!!!Takie sa prawa rynku


Chłopie, Twoja zdolność wnioskowania mnie zatrważa! Wiem, że Marma to nie instytucja charytatywna, co chyba jasno wyłożyłem, pisząc jak wygląda (w dużym uproszczeniu, mniej więcej, z moich obserwacji) sponsoring na świecie.

Cytuj:
A inna sprawa skad ty mozesz wiedziec o czym Marma mysli:))a wlasciwie jej wlasciciele.

Nie wiem, co Marma "myśli". Wiem o niej tyle, ile mogę wywnioskować z jej działań. Wnioskowanie powinno zajmować ważne miejsce w życiu każdego człowieka...

Cytuj:
CIESZE SIE A WRECZ JESTEM SZCZESLIWY ZE MOGE W NIEDZIELNE POPOLUDNIE WYBRAC SIE NA MECZ MARMY STAL RZESZOW!!!!!!!!!!


Cieszę się Twoim szczęściem, tylko ciekawe, gdzie Ty tam "Stal" widzisz. :)
EOT

joo napisał(a):
zastanawiające 1/2 sezonu a marma już PRZEKROCZYŁA WYDATKI NA ŻUŻEL W TYM SEZONIE ( czy ja źle zrozumiałem)


Z tego wniosek, że gdyby nie ta firma, byłoby już bardzo nieciekawie, jeśli idzie o finanse. A najtrudniejsza część sezonu dopiero przed nami. Na sobotnich-niedzielnych zawodach klub też się raczej nie dorobił. Z tego, co widziałem w TV stadion był jeszcze bardziej pusty niż zwykle... :(


           
Post 15 cze 2004, o 15:33
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
Czytałem w jakies gazecie, ze Tomek potrzebuje kasy na remont silnika...zapewna jak i cała druzyna i pytanie czy oni ta kase dostana ???
Bo jak nie to ja to czarno widze....
i jeszcze....
Cytuj:
CIESZE SIE A WRECZ JESTEM SZCZESLIWY ZE MOGE W NIEDZIELNE POPOLUDNIE WYBRAC SIE NA MECZ MARMY STAL RZESZOW!!!!!!!!!!

Chyba Marmy Polskie Folie Rzeszów.......... :(

Moge pojac to choc z trudem, ze takie sa prawa rynku ze sie sprzedaje nazwe (chocby przykład z niedalaka Tarnów, gdzie tak nie jest;/) , i ciesze sie ze mamy Marme i ze sie tak nazywamy, ale po co ten człon "Polskie Folie" ...obciach :(

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 15 cze 2004, o 20:16
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
ale pierdoXicie (cenzura) wiadomo że jak ktoś pisze Stal Rzeszów to nie myśłi o Tłokah Gorzyce takie czepianie jest tylko wk...... Kenny twoje wniski doprowadzają mnie do białej gorączki

_________________
joo


           
Post 15 cze 2004, o 23:01
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
joo napisał(a):
Kenny twoje wniski doprowadzają mnie do białej gorączki


to nie czytaj .. jak jeszcze nie wiesz to Kenny ma swój włąsny swiat dlatego taki jest a nie inny ..


P.S
Kto uzywa mojego avatara obecnego na forum Ruchu Chorzów ? :shock: :oops: bo ktos musi byc pieknym debilem .. przecviez na avatarze dokłądnie pisze NoBi

Pozdrawiam

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 183 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi