Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

dzięki MARMIE !


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 19 maja 2004, o 22:33
 dzięki MARMIE !
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 9 lis 2003, o 21:59
Posty: 4

Zobacz profil 
witam ,doszły nas (zawodników) słuchy,że są ludzie którzy sądzą ,iż problemy finansowe naszej druzyny są wynikiem niewywiązania sie z umowy finansowej sponsora strategicznego "MARMA POLSKIE FOLIE"Chciałbym uświadomić wszystkim plotkarzom ,iż firma ta wywiązała się z umowy nie w 100% tach, lecz 130stu ,i nadal pozyskują sponsorów dla sekcji mimo tego ,że nasza pozycja w tabeli jest fatalna.Takie plotki mogą doprowadzić do odsuniecia się sponsora "MARMA POLSKIE FOLIE" od naszej drużyny.
pozdrawiam R.TROJANOWSKI


           
Post 19 maja 2004, o 22:38
 


Szczerze mowiac, pierwszy raz slysze cos takiego. :) No ale do Sydney
nie docieraja wszystkie przecieki. :)


           
Post 19 maja 2004, o 23:04
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Jesli ktos mowi, ze w druzynie mamy tylko jednego profesjonaliste, to jest w duzym bledzie.


           
Post 19 maja 2004, o 23:34
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Pierwsze slysze:)
A jezeli takie plotki sa faktycznie, to nie sa az tak strasznie rozpowszechnione, bo do Australii nie doszly :)

Pozdro Rafal !!! :)


           
Post 19 maja 2004, o 23:46
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Oczywiscie takie plotki mogly sie pojawic, ale ich autorami sa ludzie, ktorzy ledwo co interesuja sie tym co dzieje sie w klubie i realiami rzeszowskiego zuzla... podobnie jak Rafal rowniez ja uswiadamiam wszystkim, ze nasz sponsor strategiczny w pelni wywiazal sie z umowy i na dodatek ciagle dziala i poszukuje dalszych sponsorow dla rzeszowskiego zuzla i wcale nie sa to male firmy (zainteresowani wiedza o co/kogo chodzi)... mialem ta wielka przyjemnosc poznac zarowno Pania Prezes jak i Pana Prezesa strategicznego sponsora i mysle, ze wielu osobom przydaloby sie osobiste spotkanie z nimi... plotki tworzyc nie problem, ale pozniej moga miec one swoje konsekwencje...

prawda jest taka, ze gdyby nie MARMA... zuzla w rzeszowie mogloby... Kazdy wie! Wielki szacunek dla wladz firmy za pomoc naszej sekcji... Jesli jeszcze bylaby ona dlugotrwala jestem przekonany, ze szybko przyniosla by korzysci w postaci rowniez wyniku sportowego, a co za tym idzie takze marketingowego...

a nam kibicom tym bardziej interesujacym sie i tym mniej pozostaje tylko sie cieszyc, ze wsrod naszych zawodnikow sa goscie, ktorzy w pelni profesjonalnie podchodza do sprawy i swoich zadan...

Serdecznie pozdrawiam!

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 19 maja 2004, o 23:53
 


no i wszystko wyjasnione...Niektorzy utwierdzili sie w przekoaniu, ze Marma to bardzo solidny sponsor, coniektorzy w to nie wierzyli, ale coz, taka prawda, ktora dla nas z pewnoscia nie jest smutna :D Oby tak dalej...A Rafałowi z tego miejsca moge zyczyc utrzymania formy i zdrowia ;] pozdrawiam


           
Post 19 maja 2004, o 23:58
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Ja tez zycze aby Marma sponsorowala nas dlugo dlugo, wedlug mnie to najlepsza reklama, bo potem ludzie nie mowia jedzimy z Rzeszowem tylko z Marma, tak samo jak sie mowi, ogladalem w telewizji Atlas a nie Wroclaw:)) I potem juz ta nazwe druzyny uswiadamia sie z firma......


           
Post 20 maja 2004, o 05:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Zawsze gdy nie ma wyniku, a w naszym przypadku tak jest szuka sie usprawiedliwienia w brakach finansowych. Wiec domysly ze Marma sie niewywiazuje byly najblizszymi domyslami. Teraz kiedy Trojan to sprostowal to mamy jasne ze to nie chodzi o finanse ale o... no wlasnie, nie bede tego glosno mowil :) Ale zycze Wam chlopaki szybkiego powrotu do formy bo jezdzic potraficie. :) :) ;)

_________________
Leave Me Alone


           
Post 20 maja 2004, o 08:56
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
od poczatku uwazalem ze marma to solidna firma, przede wszyskim konkretni wlasciciele:)
w tym przypadku nalezy sie zastanowic kto od kogo sie uczy profesionalizmu?
w kazdym razie wszyscy sie ciesza ze wy sie cieszycie :))))


           
Post 20 maja 2004, o 11:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
jesli ktoś cos takiego pisał albo mówił, to raczej nie na naszm forum :)
wiadomo, ze gdyby nie marma, było by cieńko.
osoby które nie zajmują sie plotami, tylko znaja fakty nie mogą powiedziec złego słowa o marmie.


           
Post 20 maja 2004, o 11:41
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
Ktos musial niezlego kita walnac ,przeciez MARMA tak jakby utrzymala nasz zuzel w rzeszowie,i go powoli rozkreca !!

I jeszcze sie bardzo stara aby pozyskac nowych sponsorow,takiego jak maz pani prezes wymienil LNB,bylo by fajnie lepiej miec wiecej pieniedzy na sprzet niz mniej to wiadome .
Mam nadzieje ze MARMA zostanie w rzeszowie na dlugiiiiiiiiiiii czas dobrej wspolpracy .

Serdecznie Pozdrawiam Rafala :)

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 20 maja 2004, o 13:30
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Nie slyszalem jeszcze o czyms takim. O Marmie ja przynajmniej słysze same pozytywy (splacanie dlugów zawodnikom, itp...)
A kłopoty funansowe jeski jakiej są to pewnie przez Jasol i RJ. Bo z tego co wiem to oni nie dotrzymywali umów...

pozdrowienia dla Rafała :D

_________________
Obrazek


           
Post 20 maja 2004, o 15:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Eisenhower napisał(a):
Nie slyszalem jeszcze o czyms takim. O Marmie ja przynajmniej słysze same pozytywy (splacanie dlugów zawodnikom, itp...)
A kłopoty funansowe jeski jakiej są to pewnie przez Jasol i RJ. Bo z tego co wiem to oni nie dotrzymywali umów...

pozdrowienia dla Rafała :D


Nie spokojnie Eisenhower. RJ to co obiecała to dała...
To ze po tamtym sezonie pozostały długi nie jest winą RJ


           
Post 21 maja 2004, o 00:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
StrongU napisał(a):
jesli ktoś cos takiego pisał albo mówił, to raczej nie na naszm forum :)
wiadomo, ze gdyby nie marma, było by cieńko.
osoby które nie zajmują sie plotami, tylko znaja fakty nie mogą powiedziec złego słowa o marmie.


No to uwaznie czytaj forum nastepnym razem :)
http://www.stal.rzeszow.pl/phpbb/viewtopic.php?t=1310

_________________
Leave Me Alone


           
Post 21 maja 2004, o 10:09
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Tylko gdzie tam pisze coś na temat "winy" Marmy ?


           
Post 21 maja 2004, o 11:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Error, przeczytałem sobie jeszcze raz cały tekst odnosnie rady sponsorów, i nic o zaległosciach RJ w stosunku do klubu nie znalazłem :lol:

Nie chce mi sie czytac wszystkich postów z tego tamatu, i jeśli ktoś w nich pisał, ze RJ nie wywiązała sie z kontraktu, to są to takie sami ploty, jak w stosunku do Marmy!
O tym Ciebie zapewniam.


           
Post 22 maja 2004, o 00:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
przeciez pisze ze Marma ( MY- to chyba Marma...) ma zaleglosci finansowe. :? i podobno to powiedzial Prezes Szylar. Podane jest nawet zrodlo. Ja tylko udowadniam ze na temat zaleglosci finansowych Marmy pisano tez na tym forum ale nie wnikam w to czy to prawda czy nie, poniewaz nie mam pojecia jak jest.

Cytuj:
Żużlowcy w dotychczasowych meczach zarobili na torze ponad 100 tysięcy złotych. My wypłaciliśmy dopiero 20. Najwięcej dostał Charlie Gjedde, ale polski żużel rządzi się takimi prawami i nikt tego nie zmieni. Duńczyk i tak jest bardzo wyrozumiały, ponieważ bardziej zależy mu na tym, żeby wtopić się w drużynę. - dodał prezes Tadeusz Szylar.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 22 maja 2004, o 01:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Ale to klub ma zaleglosci wobec zawodnikow, a nie MARMA wobec klubu ... chyba :P :wink:

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 22 maja 2004, o 10:24
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 22 gru 2003, o 21:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 501

Zobacz profil 
error napisał(a):
przeciez pisze ze Marma ( MY- to chyba Marma...) ma zaleglosci finansowe. :? i podobno to powiedzial Prezes Szylar. Podane jest nawet zrodlo. Ja tylko udowadniam ze na temat zaleglosci finansowych Marmy pisano tez na tym forum ale nie wnikam w to czy to prawda czy nie, poniewaz nie mam pojecia jak jest.


error "MY" w ty tekście znaczy klub a nie Marma poniewarz to mówi prezes Szylar :P Więc to nie sponsor ma zaległości finansowe wobec zawodników tylko klub.

_________________
"Humans need fantasy to be human" Terry Pratchett


           
Post 23 maja 2004, o 02:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
N jeszcze lepiej... MARMA placi na czas a ktos kradnie z kasy pieniadze ... oj nieladnie :lol: :lol: :lol:

_________________
Leave Me Alone


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 158 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi