Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

12 czerwca - żużel na Stali, ale i... derby na Resovii!


Wszystko o Stali Rzeszów


Gdzie się wybierzesz w sobotę - na Stal czy na Resovię?
Ankieta wygasła 13 cze 2004, o 16:31
na Stal 67%  67%  [ 30 ]
na Resovię 13%  13%  [ 6 ]
na planty ;) 11%  11%  [ 5 ]
jestem z Tarnowa ;((( 9%  9%  [ 4 ]
Liczba głosów : 45
Opcje      Szukaj
Post 4 cze 2004, o 08:56
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
Ja na pilke nie chodze wiec nigdy nie mialem takich dylematow. Zreszta 3 liga pilki noznej to nie jest zbyt wielka atrakcja, chociaz to derby. Jedynie mozna popatrzec na "kibicow" probujacych sie wyzywac i jeszcze lepszych "kibicow" szukajacych powodow do niezlej zadymy. Tak wiec zuzel to jest to. Lepsze widowisko i 100 krotnie bezpieczniej.


           
Post 4 cze 2004, o 09:27
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
. Derby Resovia - Stal to tylko w
cudzyslowiu sportowe swieto.Tak naprawde daleko tym meczom do
dobrego poziomu.


Zgadzam sie z Jaskiem .. .poza tym na kurnik nie mam zamiaru sie wybieraz oraz zuzel is number 1 :wink:

Pzdr.

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 4 cze 2004, o 10:30
 
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2004, o 11:55
Skąd: Rzeszów
Posty: 57

Zobacz profil 
barsdzo mnie wqrwili dzialcze stali!!!!!!!!!!w ogole zero myslenia o kibicu...mogli przelozyc mecz z ostropwem na jakis inny termin.a tu sobie umysleli sobote!!!!!to szczytw syztskiego..bedzie garstka ludiz i tak sie to skpnczy,parodia!!!!no i do tego derbow rzeszowa w pilke nie mozna bedzie obejrzec.pozdrawiam dzialczy i gratuluje-jestescie"zajebisci"!!!:(


           
Post 4 cze 2004, o 11:04
 


mulek18 napisał(a):
barsdzo mnie wqrwili dzialcze stali!!!!!!!!!!w ogole zero myslenia o kibicu...mogli przelozyc mecz z ostropwem na jakis inny termin.a tu sobie umysleli sobote!!!!!to szczytw syztskiego..bedzie garstka ludiz i tak sie to skpnczy,parodia!!!!no i do tego derbow rzeszowa w pilke nie mozna bedzie obejrzec.pozdrawiam dzialczy i gratuluje-jestescie"zajebisci"!!!:(


buahaha, nie wiedzailem, ze stadion Resovii jest taki pojemny :lol: Ja bym raczej sie nie martwil o frekwencje na meczu z Ostrowem...Na zuzel raczej chodza osoby, ktore w leb nie chca zaliczyc, a idac na derby tylko sie na to czeka :wink: :lol:


           
Post 4 cze 2004, o 12:20
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 29 gru 2003, o 17:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 69

Zobacz profil 
zgadzam sie z michalem jak isc na resovie to tylko w leb chycic a pozatym pilka jest w polsce na bardzo niskim poziomie dlatego nie chodze na mecze no moze w 1 lidze jest inaczej ale z tego co wiem od kolegow ze szkoly to na mecz w 3 lidze idzie sie aby sie powyzywac pobic i tyle a na zuzlu jest zajebista atmosfera ja wole zdecydowanie zuzel i go wybiore przynajmniej wiem ze w leb nie chyce


           
Post 4 cze 2004, o 12:33
 
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2004, o 11:55
Skąd: Rzeszów
Posty: 57

Zobacz profil 
no to zobaczymy ile ludzi bedzie!i to nie tylko ze wzgledu na derby!:cenzura: kto to widzial mecz ligowy w sobote jechac????????dzien jakis w srodku tygodnia to rozumiem,ale sobota?chyab ich pojebalo!


           
Post 4 cze 2004, o 13:23
 


mulek18 napisał(a):
no to zobaczymy ile ludzi bedzie!i to nie tylko ze wzgledu na derby!k***a kto to widzial mecz ligowy w sobote jechac????????dzien jakis w srodku tygodnia to rozumiem,ale sobota?chyab ich pojebalo!


czy Ty wiesz co gadasz? lepiej zrobic w srodku tygodnia, gdzie dorosli chodza do pracy, a mlodziez do szkoly?Wtedy to dopiero stadion swiecilby pustakmi...Nie rozumiem, co masz do soboty?w ten dzien tygodnia np. odbywa sie zawsze gp :lol: Najlatwiej to znalezc sobie jakis powod do wyzycia sie na niczemu niewinnych dzalaczach :wink:


           
Post 4 cze 2004, o 15:05
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2003, o 11:37
Posty: 115

Zobacz profil 
mozna isc i tu i tu, ale piłke mozna przesunąc na 17:30 i wtedy 100% wszyscy zdążą.


           
Post 4 cze 2004, o 15:53
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Tak gwoli scislosci - nasi dzialacze chcieli przelozyc mecz na czwartek, ale Ostrow jedzie wtedy memorial Saigariejewa. Nie wszystko jest takie proste, oba kluby musza sie zgodzic na konkretna date. A pamietac nalezy, ze w zespole z Ostrowa Ferjan, Klingberg i Jedrzejak jezdza w Anglii/Szwecji/Danii. A niektorzy we wszystkich trzech ligach! Wiec znalezc odpowiedni termin jest naprawde cholernie trudno


           
Post 4 cze 2004, o 16:40
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 lut 2004, o 19:32
Posty: 31

Zobacz profil 
mogliby by zrobić żużel o14 i nie było by problemu

_________________
!!!!!!!!!!GŁOSUJCIE NA NASZ STADION!!!!!!!!!!
http://www.stadiony.com/stadiony.php?id=64
http://www.stadiony.com
Obrazek


           
Post 4 cze 2004, o 16:44
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
zeman napisał(a):
mozna isc i tu i tu, ale piłke mozna przesunąc na 17:30 i wtedy 100% wszyscy zdążą.


Tak zdaza na zuzel, ale moga nie zdazyc ogladnac go w calosci bo zapadnie zmrok;)


           
Post 4 cze 2004, o 17:15
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 29 gru 2003, o 17:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 69

Zobacz profil 
bajerant napisał(a):
zeman napisał(a):
mozna isc i tu i tu, ale piłke mozna przesunąc na 17:30 i wtedy 100% wszyscy zdążą.


Tak zdaza na zuzel, ale moga nie zdazyc ogladnac go w calosci bo zapadnie zmrok;)


potwierdzam bo na kurniku nie ma oswietlenia
a jak sie myle to prosze o poprawienie mnie ale zdaje mi sie ze nie ma chociaz zadko tam jestem ale pary razy bylem


           
Post 4 cze 2004, o 22:51
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Taaa maja oswietlenie... :lol: :lol: Chyba jak ten znicz "opimpijski" co tam stoi odpalą... ;)

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 5 cze 2004, o 10:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
No takich wyników można było się spodziewać :). Cieszą także głosy na planty 8-) Jednakże jestem przekonany, że mecz odbije się negatywnie na frekwencji na Hetmańskiej. Przecież w dni poprzedzające derby, zwłaszcza w piątek - w prasie i telewizji będzie się mówić tylko o derbach, nie o żużlu. To będzie musiało się negatywnie odbić na kibicach :( Szkoda. Mecz z Ostrowem przecież też nie jest o pietruszkę...


           
Post 5 cze 2004, o 19:55
 12 czerwca - żużel na Stali, ale i... derby na Resovii!
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2339

Zobacz profil 
Nieco dziwnie że w jeden dzień będzie żużel i piłka :( . Lepiej było by rozegrać któryś z meczów np. w Boże Ciało 10 czerwca i wszyscy byliby zadowoleni. Ale ja i tak wybiorę ŻUŻEL i udam się na STAL !!!
:peace:

_________________
Obrazek


           
Post 9 cze 2004, o 09:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Cytuj:
Rekord frekwencji?


Jak zwykle przed meczem derbowym, "ulica" pełna jest plotek. Mniej lub bardziej wiarygodnych. Jedną, mówiącą o rzekomym przeniesieniu pojedynku ze stadionu Resovii na obiekt Stali, można włożyć między bajki. - Dotarły do nas takie głosy, ale wczoraj rano spotkaliśmy się u prezydenta miasta ze wszystkimi zainteresowanymi stronami i uzgodniliśmy szczegóły - informuje Zbigniew Wiech, kierownik sekcji piłki nożnej Resovii. - Obawa przed chuliganami zawsze istnieje, bo żyjemy w takim, a nie innym świecie. Jeżeli kilkoro osiłków uprze się, żeby wyrwać ogrodzenie, to przecież ich nie przekonam, iż źle robią. Jeszcze dzisiaj obiekt zlustrują policjanci, ale wierzę, że skomasowane siły porządkowe nie będą miały dużo pracy. Ponadto pamiętajmy, że stadion spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa. Organizatorzy spodziewają się ponad 2 tysięcy widzów, ale wydaje się, że może paść rekord frekwencji i ta liczba wzrośnie nawet dwukrotnie. Nad bezpieczeństwem czuwać będzie ponad 80 ochroniarzy, kasy otwarte zostaną o godzinie 15 (mecz rozpoczyna się o 17). Ceny biletów nie ulegną zmianie (10 zł normalny, 7 zł ulgowy).

(TSZ)


źródło: http://dzis.dziennik.krakow.pl/?2004/06 ... 19/19.html

A czy te 4 tysiące zmieści się w ogóle na Resovii? Wie ktoś, jaka tam jest pojemność stadionu?

Raz jeden pożytek z tych pseudokibiców. Jaki? Odstraszą ludzi, którym życie miłe, od przyjścia na piłkę i przyślą ich na żużel :)


           
Post 9 cze 2004, o 11:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Ja idę na żużel i tylko będe chodził na żużel. Nie chodze i nie chodziłęm nigdy na piłke :P :>

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 9 cze 2004, o 23:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Ciekawa sprawa. Najlepiej by bylo aby Stal nie zaczela zadymy bo jak juz zacznie to jak sedzia przerwie meczto walkower dla Resovi wtedy jak Heko wygra to po zawodach bedzie. Ja osobiscie stwierdzam iz jezeli zbiorka jest o 14 a zuzel o 15 to jak zobacze duzo ludzi wybierajacych sie na derby to tez pojde :) A jezeli ludzi bedzie malo to ide na zuzel :)

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 10 cze 2004, o 18:21
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
moze byc jeszcze jedna "atrakcja" wpadniencie na zuzel i pozbieranie sobie np serpentyn lub konfeetii

a moje zdanie jest takie My jako kibice zuzla i pilki(przynajmniej ze 30 osob takich jest) jestesmy troche w glupiej sytuacji, ponieważ mamy sie na tym meczu pokazac tak? jesli Stal(pilka) pojdzie to wszystko nam sie uda pokzac serpentyny jakims tam doping?
ale druga sprawa to isc na kurnik, co jak co ale zapomnijmi o tych wszystkich animozjach hoolsow i chocmy dokopac sovii;/;/

no a ja nie wiem gdzie pojde znaczy wiem ale nie powiem?:P ktos chce to na GG ale mowie banie mam straszna bo to jedyne derby w moim zyciu ktore bede pamietal na sovii... ale z drugiej strony trzeba sie pokazac na zuzlu...

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 10 cze 2004, o 21:01
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 30 sty 2003, o 14:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 405

Zobacz profil 
Ja osobicie podjolem juz decyzje, wybieram sie na mecz pilki na resovie, beda to zapewne derby jedne z ostatnich w najblizszych latach wiec ide tam, zuzel bedzie jeszcze nie jeden ;) a derbow moze nie byc przez wiele lat


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 181 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi