Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Odpowiedz w temacie

X Runda DM I ligi Stal Rzeszów - Intar Ostrów 46-43 !!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 6 cze 2004, o 20:10
 X Runda DM I ligi Stal Rzeszów - Intar Ostrów 46-43 !!!
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Do meczu już tylko 6 dni więc czas na ten temacik.
Przypuszczalne składy:
My:
9.Rempała
10.Wilk
11.Trojanowski
12.Fierlej
13.Kuciapa
14.Miesiąc
15.Micał
Oni:
1.Pietrzyk
2.Fajfer
3.Klingberg/Ferjan
4.Dym
5.Jedrzejak
6.Liberski
7.Brucheiser

Na pewno bedzie ciężko. Ale przy aktualnej dyspozycji Kuciapy i Rempały to my jesteśmy faworytami. Ostrów nigdy u nas nie wygrał i miejmy nadzieję, że tradycja zostanie podtrzymana.
Mój typ to 50-40 :)


           
Post 6 cze 2004, o 20:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Jesli marzy sie o walce o 1sza czworke to nie mozemy pozwolic sobie na wpadke z Ostrowem. Chociaz znajac naszych zawodnikow to tak jak w tej piosence... ze wszystko sie moze zdarzyc... Jestem jednak dobrej mysli i licze na zwyciestwo moze nie tak okazale jek dzisiaj w Gnieznie ale zwyciestwo. Nie bede typowal wyniku bo w przypadku naszych wynik jest niedowytypowania.... 8-) :lol: :lol: :lol:

_________________
Leave Me Alone


           
Post 6 cze 2004, o 21:00
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
Cytuj:
Ostrów nigdy u nas nie wygrał i miejmy nadzieję, że tradycja zostanie podtrzymana.


9 maja 1999r.

Iskra 49:
Oleg Kurguskin 11 (2,2,2,3,2)
Arkadiusz Matuszak 3 (0,0,1,0,2)
Marek Latosi 10 (2,3,2,2,1)
Piotr Kociemba 4 (0,1,1,1,1)
Armando Castanga 12 (3,2,3,1,3)
Tomasz Jędrzejak 9 (1,3,1,1,3)
Sławomir Mendera ns

Stal 41:
Janusz Stachyra 12 (3,0,3,3,3)
Laszlo Bodi 2 (1,1,0,-,d) :(:(:(:(:(:(
Rafał Wilk 13 (3,1,2,3,2,2)
Sławomir Czarnik 4 (1,3,0,-,0)
Sandor Tihanyi 9 (2,3,2,2,0) :D
Grzegorz Bednarski 0 (t,-,t,d)
Łukasz Golonka 1 (u,w,1)

:P:P:P:P:P


           
Post 6 cze 2004, o 21:01
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Boże Bazyli ale to rezerwy <sciana>
Ostrów nigdy nie wygrał ze Stalą, co innego ze Stalą II :lol: :lol:


           
Post 6 cze 2004, o 22:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
ja opowiem się krótko:
50 - 40 lub minimalnie coś koło tego
Stal musi wygrywać jeśli chce walczyć o I czwórkę
PZDR ALL

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 6 cze 2004, o 23:12
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Stal wygra napewno, zawsze z Ostrowem dobrze nam idzie u siebie jak i na wyjezdzie ;)


           
Post 7 cze 2004, o 08:40
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Licze na zwyciestwo Stali chociaz wiem ze bedzie bardzoo ciezkoo .. no ale chłopaki wczorajszym zwyciestwem z Gnieznie sie jeszcze bardzij podbudowali to luzik .. Jezeli w sobote Maciek Trojan i Tomek zaprezentuja taka postawe jak wczoraj .. to 2 duze pkt w sobote zostane w Rzeszowie :]

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 7 cze 2004, o 13:13
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
Mysle iz wyramy z ostrowem pozniewaz mamy rowny sklad wszyscy podochodzili do ladu z motorkami i tez forma.

Bedzie 55-35 :) dla nas bo ni ewidze innej opcji .

Pierwsza 4 zbliza sie wielkimi krokami.........?

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 7 cze 2004, o 14:10
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 maja 2003, o 18:27
Skąd: RzEsZóW
Posty: 173

Zobacz profil 
moim zdaniem 48:42 dla nas

a popatrzcie jak jezdil wilczek wtedy
Janusz Stachyra 12 (3,0,3,3,3)
Laszlo Bodi 2 (1,1,0,-,d)
Rafał Wilk 13 (3,1,2,3,2,2)
Sławomir Czarnik 4 (1,3,0,-,0)
Sandor Tihanyi 9 (2,3,2,2,0)
Grzegorz Bednarski 0 (t,-,t,d)
Łukasz Golonka 1 (u,w,1)

_________________
HEKTOR-TARNóW=najwieksza organizacja w polsce "czujesz sie bezpieczny"


           
Post 7 cze 2004, o 14:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Cieżko?? Piszecie to z przekąsem, czy tak rzeczywiscie sadzicie?? :D
Moim zdaniem to nie będzie ciezki mecz dla naszej druzyny.
Ostrów jesli jedzie, to na swoim torze...na wyjadach są cieńcy.
Wgramy...obiło mi sie o uszy, ze na ten mecz gotowy powinien być jz Charlie Gjedde, ale nie wie czy to prawda. Tak czy inaczej: nawet bez Charliego powinniśmy sobie z nimi poradzić bez wiekszych problemów.
Jeśli biegu młodziwzowego nie wygramy 5:1 to nasi juniorzy będa prze-arcy-mistrzami...Filuś zaczyna jezdzić lepiej, Wilku na swoim torze jest bardzo grozny, do tego mamy Trojana, Tomka no i Maćka. Bedzie ok :)


           
Post 7 cze 2004, o 14:34
 
Junior
Junior

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:49
Skąd: Lublin
Posty: 145

Zobacz profil 
Licze na to nawet bardzo ze wejdziecie do 1-4 jakby niebylo bardzo lubie miasto Rzeszow jaki i wasza druzynke w tamtym sezonie sie szanowalismy w tym hmm roznie z tym bywalo ale raczej za milo niebylo
chyba pora cos z tym zrobic jakby niebylo mamy do siebie najblizej a mecze miedzy Lublin-Rzeszow sa bardzo pasjonujace..

P.S POZDRAWIAM Z LUBLINA I ZAPRASZAM DO LBN NA MECZ RUNDY ZASADNICZEJ NOI W PLAYOFFY OBY Z WAMI TRZYMAJIE SIE!!!!!

_________________
TZ SIPMA LUBLIN


           
Post 7 cze 2004, o 15:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
My Was lubimy odkad wygrlaiscie w Ostrowie :D:D:D :wink: :wink: Wiesz zawsze sa sprzeczki jezeli dochodzi do meczu obu druzyn, przynajmniej przewaznie ale juz jest weszystko ok:D:D:D

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


Ostatnio edytowano 7 cze 2004, o 17:26 przez haj, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 7 cze 2004, o 16:52
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 kwi 2004, o 20:05
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Posty: 16

Zobacz profil 
Mecz wygracie, pozostaje tylko kwestia rozmiarów zwycięstwa. Jesteśmy za słabi na wyjazdy. Jędrzejak na wyjazd to góra 12 w sześciu startach, obcokrajowiec również, reszta to około 4 punkty plus jeden obowiązkowy juniora i wychodzi na... 37? Kurcze, chyba trochę za dużo :wink: A więc 35 to będzie max na co nas stać. Nie chcę w ten sposób odstraszać Waszych kibiców, ale mecz może być średniej klasy widowiskiem, niestety :?

_________________
Hans Clausen!


           
Post 7 cze 2004, o 17:20
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 kwi 2004, o 12:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 31

Zobacz profil 
hehehe kolego z ostrowa cos nie wiadc u ciebie zwiazku z wlasna druzyna skoro zanim mecz sie nie zaczal juz waszych zawodnikow skresliles.wierze sie w swoja druzyne do konca.w sumie maci nielzy skald i wydaje mi sie ze powalczycie.....a Rzeszów musi to spotkanie wygrac i mysle,ze to zrobi.wybieraja sie od was kibice do nas na mecz???pozdro dla ciebie.

_________________
Bialo-niebieskie barwy ma to moj klub to moja stal!!!


           
Post 7 cze 2004, o 17:37
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
To i ja zapodam swoje 2 grosze... :lol:

Odnośnie meczu to nie chce, aby ktoś odebrał, że po wygranym meczu w Gnieźnie uważam, że nikt nam już nie podskoczy, bo to oczywiście jest absurdem, ale...

Ale, ani trochę nie obawiam się meczów z Ostrowem, a tym bardziej Grudziądzem. Co tu dużo mówić...zrobiono przed sezonem dużo szumu w Ostrowie, że co to nie będzie, że pierwsza czwórka na bank, a może później walka o awans, a tak naprawde jest to "zlepek", a nie drużyna. Zaczynając od Jędrzejaka na którego wydano morze kase, a który wcale nie jest pewniakiem...szczególnie na wyjeździe, a i u siebie nie raz miał wpadkę. O Fajferze i Dymie nie będę się wypowiadał bo to krótko mówiąc są wypaleni goście...szczególnie ten pierwszy, który powinien mić ksywke nie "Faja" tylko "Problem ze sprzętem", bo zawsze ma to samo wytlumaczenie i miło będzie oglądać jak gość będzie się męczył z Miesiące...bo tak pewnie będzie. Nie wiem co z Dymem, ale wystarczy popatrzeć na lata poprzednie, czyli średnio na jeża, a nic nie wskazuje, że w tym sezonie będzie inaczej. Artur Pietrzyk na swoim torze jedzie, ale na wyjeździe jest to całkiem inny zawodnik. Juniorzy również nie są rewelacyjni...nasi poradzili sobie z nimi w Ostrowie to poradzą sobie i teraz...uważam, że jeśli nie będzie jakiegoś upadku, defektu to w Rzeszowie obaj zrobią 1 punkt...wywalczony w pierwszym biegu.

Absolutnie nie jest to atak i specjalnie napisany post, aby uderzyć w stronę kibiców z Ostrowa...po prostu pisze to co myśle.

P.S Całkiem inaczej możemy porozmawiać o meczu z Gorzowem... :wink:


           
Post 7 cze 2004, o 17:49
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Dokładnie zgadzam się z Kezmanem... Od samego początku sezonu mam takie samo zdanie na temat drużyny z Ostrowa...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 7 cze 2004, o 17:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2002, o 01:49
Skąd: Rzeszow
Posty: 916

Zobacz profil 
Nie ma co byc takim pewnym.Grudziądz potraktowal nas podobnie i jak sie skonczylo sami wiecie!!!!A jesli chodzi o mecz w Gnieznie to zeby tam wczoraj przegrac to bylaby sztuka!!!Mam nadzieje ze mecz z Ostrowem bedzie zaciety i pelen mijanek na torze a wygra oczywiscie lepszy ,lepiej dysponowany zespol...:)))


           
Post 7 cze 2004, o 18:02
 


dutche napisał(a):
Nie ma co byc takim pewnym.Grudziądz potraktowal nas podobnie i jak sie skonczylo sami wiecie!!!!A jesli chodzi o mecz w Gnieznie to zeby tam wczoraj przegrac to bylaby sztuka!!!

moze wygrac to nie sztuka, ale wygrana w takich rozmiarach zawsze musi cieszyc...

Cytuj:
Mam nadzieje ze mecz z Ostrowem bedzie zaciety i pelen mijanek na torze a wygra oczywiscie lepszy ,lepiej dysponowany zespol...:)))


A ja mam nadzieje, ze wygra Stal :P niech bedzie to nawet nudny mecz, bo tak jak kiedys pisalem, emocji juz w tym seoznie i tak mamy nadmiar i to nie zawze tych najlpeszych;/


           
Post 7 cze 2004, o 19:17
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 kwi 2004, o 20:05
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Posty: 16

Zobacz profil 
piter napisał(a):
hehehe kolego z ostrowa cos nie wiadc u ciebie zwiazku z wlasna druzyna skoro zanim mecz sie nie zaczal juz waszych zawodnikow skresliles.wierze sie w swoja druzyne do konca.w sumie maci nielzy skald i wydaje mi sie ze powalczycie.....a Rzeszów musi to spotkanie wygrac i mysle,ze to zrobi.wybieraja sie od was kibice do nas na mecz???pozdro dla ciebie.


A wiesz... byłem w Lublinie i widziałem jak nasi sobie radzili. Dużo było zamieszania o to, że Fajka nie jechał, ale tak na dobrą sprawę nic by nie zrobił. Po prostu nie chcę pisać, że mamy szansę wygrać bo:
1. Wy i tak nie uwierzycie :P
2. po co mam to pisać, skoro po ostatnich występach przestałem w to wierzyć...

Jasne, że chcę jak najlepiej dla KM-u, ale niestety tym razem obejdzie się bez zbędnych nerwów. Jeśli przegramy - rzecz normalna, jeśli powalczymy - to się zdziwię, a jeśli.... nie, to przecież niemożliwe :wink:

ps. nie wiem czy jedzie ktokolwiek ze względu na dość duże odległości, które musieliśmy już pokonać w czasie sezonu (Gdańsk, Lublin plus wyjazd na GP) tak więc jeśli już to pojawią się pojedyncze osoby. Niestety nie wiem ile ich będzie.
pozdrawiam :wink:

psII. oczywiście życzę Wam wielu emocji, ale jeśli naprawdę tylko w Gnieźnie stać nas było na zdobycie dwóch punktów, to osiągnięcie wspomnianej granicy 35 oczek będzie naszym sukcesem...

_________________
Hans Clausen!


           
Post 8 cze 2004, o 19:51
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 21 kwi 2004, o 17:01
Skąd: Ostrow
Posty: 9

Zobacz profil 
Ja również niestety myśle że nasza drużyna w Rzeszowie polegnie.
Poprostu jesteśmy słabsi.Po cichu licze że KM jest w stanie dobić do 40pkt.Nasze szanse oceniam na 10%(poprostu chce wierzyć że 1 na 10 meczy u was byli by w stanie nasi wygrać,bo przecież może padać i mogą się warunki na torze zmienić,bo nasi zawodnicy mogą nagle rewelacyjnie pojechać :? ,bo może was dopaść plaga łańcuszkowa :lol: jak Częstochowe,bo...,nie,raczej w to niewierze)
Myśle że jednak mecz może być ciekawy bo biegi z takimi zawodnikami jak Ogór,Ferjan czy Pietrzyk(?) mogą się podobać.
No jestem tez ciekaw czy swoją dobrą passe podtrzyma Dymek.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 181 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi