Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Stal Rzeszów - GTŻ Grudziądz 49-41!!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 13 cze 2004, o 13:14
 Stal Rzeszów - GTŻ Grudziądz 49-41!!!
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Wszyscy ochłonęli już po meczu z Ostrowem, więc wypada założyć nowy temat odnośnie kolejnego bardzo, ale to bardzo ważnego meczu tym razem z Grudziądzem. Nasi goście muszą szukać punktów na wyjeździe, aby myśleć o pierwszej czwórce, natomiast my po prostu musimy ten mecz wygrać. Na pewno jedziemy bez Charliego Gjedde, który nadal jest kontuzjowany, ale za to do lepszej dyspozji powinien wrócić Trojan, a za Wilka, który jest trochę poturbowany powinien jechać (powinien dostać szansę) Filuś :!:

Wygrywając ten mecz bardzo, ale do bardzo zbliżymy się do górnej czwórki :D A co Wy o tym sądzicie ? :P


           
Post 13 cze 2004, o 13:26
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Będzie bardzo ciężko, szczególnie jeśli juniorzy nie zapunktują :|

K. Buczkowski może pokazać lwi pazur...

Powinien pojechać Filuś, skoro ma świetne maszyny już.
Może coś ponamiesza? :wink:


Wszystkim zawodnikom życzą bezkolizyjnej jazdy !!!

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 13 cze 2004, o 13:32
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Mecz mamy u siebie wiec zle nie powinno byc. Z Ostrowem wygraliśmy po ciężkim boju. Grudziądz powinien byc troszeczke łatwiejszym przeciwnikiem. Widać, ze na naszym torze Maciek jest "praktycznie" nie do pokonania(przegrał 2 razy z Ferianem, po zlym rozegraniu I łuku). Inni też jezdza dobrze. Mam nadzieje ze Karol jush jest zgrany ze sprzetem, Trojanowi nic juz nie jest i jeśli pojedzieje Filus to moze bedzie ok. Ostatnio sie spasował z motorami, a i w Gnieznie pokazał sie z dobrej strony. No zobaczym jak bedzie. Ttrzeba liczyc na zwycięstwo :)

A no żeczywiście, Mak masz racje.XIII bieg przegrana z Pietrzykiem XV bieg przegrana w Ferianem.... Przyznaje mój błąd :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 13 cze 2004, o 13:47 przez Eisenhower, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 13 cze 2004, o 13:37
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Eisenhower napisał(a):
(...) Maciek jest "praktycznie" nie do pokonania(przegrał 2 razy z Ferianem, po zlym rozegraniu I łuku).


Oj, jakby Maciek uslyszal, ze przegral dwa razy z tym samym zawodnikiem... :) Raz z Ferjanem, raz z Pietrzykiem.

Co do meczu, na pewno bedzie to bardzo ciezka batalia. Zobaczymy, czy Billy Hamill sie przelamie i przyjedzie do Rzeszowa. Jesli nie, szanse gosci sa zdecydowanie mniejsze. Na pewno nie nalezy lekcewazyc rywala - Sawina, Lukaszewski, Puszakowski czy Hamill albo Buczkowski moga nam napsuc krwi. Nudno na pewno nie bedzie.


           
Post 13 cze 2004, o 13:45
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Ciekawy jestem co z Billy Hamillem. Chłopak wiele razy zastrzegał, że do Rzeszowa nigdy więcej nie przyjedzie bo ten tor jest dla niego pechowy. Czy działaczom uda się nakłonić Bulleta do startu? Wątpię...
Patrząc na skład gości jakoś nie widzę zawodnika, które podobnie jak Ferjan czy Jedrzejak może siać postrać na naszym torze. Sawina czy Łukaszewski to weterani preferujący spokojną jazdę na ostatnim miejscu (:P) Puszakowski jest nieobliczalny, ale powyżej 10 oczek nie jest w stanie zdobyć. Buczkowski to spory talent, ale póki co bedzie objeżdżał tylko naszą młodzież. Tak czy owak, powinniśmy to wygrać. Jeśli Trojanowski dogada się z silnikami to będzie jakieś 51-39 :)


           
Post 13 cze 2004, o 14:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Zapowiada się niezłe widowisko 8-) Żużlowcy na torze a piłkarze na murawie :P . Czy aby napewno mecz odbędzie się 20 czerwca w końcu w tym dniu ma odbyć się mecz barażowy pomiędzy Stalą a Ruchem Chorzów :?: No chyba, że będzie to impreza z cyklu 2 w 1 :P

_________________
Obrazek


           
Post 13 cze 2004, o 14:23
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
WilmeN napisał(a):
Zapowiada się niezłe widowisko 8-) Żużlowcy na torze a piłkarze na murawie :P . Czy aby napewno mecz odbędzie się 20 czerwca w końcu w tym dniu ma odbyć się mecz barażowy pomiędzy Stalą a Ruchem Chorzów :?: No chyba, że będzie to impreza z cyklu 2 w 1 :P
Żużel jest ważniejszy, piłkarze niech grają na bocznym boisku :peace: :osama: :P :fuckyou: :luzak:


           
Post 13 cze 2004, o 14:25
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
Po pierwsze jesli ktos możeniech wytłumaczy mi dokładnie o co chodzi z Hamillem, ze nie przyjedzie bo nie kapuje :P:P:P
Co do meczu, musimy pojechac o wiele lepiej niż wczoraj ;/
Mam nadzieje ze Trojan wykurju sie i zdobedzie wiele wiecj pkt, w msc Wilka wstawiłbym mimo wszystko Filusia, Rafał niech wykuruje noge ;]
O Macka i Kraola jestem raczej spokojny, T.Rempała mimo wszystko musi jeszce popracowac nad sprzetami ;] Wczoraj widac było ze nie ciągnął tak jak powinien :) Juniorzy oby nie przegrali biegu pierwsszego 5-1 :|:|
Wynik typuje w granicach 50-40 pod warunkiem, ze Trojan i Filus(wilk) pojada lepiej niz wczoraj.......
1.T.Rempała
2.M.Fierlej
3.R.Trojanowski
4.K.Baran
5.M.Kuciapa
6.P.Miesiac
wydaje sie opytmalny na ta chwile skład ;]

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 13 cze 2004, o 14:48
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Swego czasu Billy Hamill (jako zawodnik GKM Grudziadz) "spotkal sie" w pierwszym wirazu z Piotrkiem Winiarzem :). Poza Hamillem do konca tego meczu nie pojawil sie takze Grzegorz Rempala zastepowany wowczas Mackiem Pietraszkiem, ktory... siedzial na motocyklu bodajze po raz pierwszy w sezonie. Pamietam doskonale te owacje, gdy Maciek dojechal na trzecim miejscu, ktore dawalo nam jeden punkt. Punkt, ktory w konsekwencji dal nam zwyciestwo. Maciek przejechal wowczas runde honorowa (choc byla to dopiero polowa zawodow :P), a wszyscy dziekowali mu owacja na stojaco. Oj, ale trzeba przyznac, ze caly mecz w wykonaniu Pietraszka to byl wielki show. Wiedzial, ze nie wygra z zadnym rywalem, ale zagrzewal publicznosc do dopingu. :)


           
Post 13 cze 2004, o 15:00
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
aaaaa pamietam ten mecz.... zimno mi było jak cholera..ijeszcze dzesz pokropywał ;/
Bodajze rok 1999 mam gdzies program z niego ;]
Tylko nie wiedziałem, ze wtedy cos takiego powiedział...;]

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 13 cze 2004, o 15:24
 
Junior
Junior

Dołączył: 27 lis 2002, o 17:35
Skąd: nowe miasto
Posty: 158

Zobacz profil 
Tak i stal wygrała z Grudziądzem 46:44 a to tylko dlatego, że w 13 biegu defekt zanotował Jacek Rempała jadąc na prowadzeniu a co do Hamilla to przesiedział w parkingu jeden lub dwa biegi ale na 14 wyjechał :D:D Pietraszek zdobył 1 pkt bo jechali w 3 więc nie wiem czym tutaj wszyscy się cieszyli, chyba tym, że nie został zdublowany :]


           
Post 13 cze 2004, o 15:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Mój typ to 46:44 lub 50:40 :) dla Stali Rzeszów :> Z tego co chyba każdy słyszał to Hamill nigdy nie chiał i chyba nie przyjeżdżał do Rzeszowa moze i tym razem tak będzie?
wg. mnie będzie taki squad:

9.T.Rempała
10.M.Fierlej
11.K.Baran
12.R.Trojanowski
13.M.Kuciapa
14.P.Miesiąc
15.M.Micał/M.Rajkowski

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 13 cze 2004, o 17:55
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
Jezeli Grudziadz pszyjedzie bez Hamilla i mam nadzieje ze tak bedzie to mamy o wiele wieksze szanse na wygranom. Poniewasz jak kazdy wie najprawdopodobniej zdobyl by 15pk albo moze ze 2 mniej.
Z takim skladem powinismy wygrac

Kuciapa(12-15) cos nie zabardzo mu wychodza starty ale potrafi to naprawic i napewno zdobedzie duzo pk

Baran(10-12) jezeli pojedzie tak jak z Ostrowem to bedzie dobrze a moze jeszcze popracuje nad spszetem i bedzie jeszcze lepiej

Rempala(10-12) no niewiem podobno troszke ma spszet wolniejszy ale i tak napewno zdobedzie te 10pt

Trojanowski(8-12) Jezeli wyleczy chorobe i naprawi spszet to napewno okolo 12 pt i mama nadzieje ze tak bedzie

Fierlej(6-10) Podobno juz jest spasowany ze spszetem i raczej bedzie dobrze

Miesiac(2-5) jezeli popracuje nad spszetem to bedzie ok

Mical(0-1) be komentarza jeden pt to powinien zrobic

A wiec wychodzi mi ze w najgorszym wypadku bedzie 48-42 Dla Stali :D :D :D :D :D


           
Post 13 cze 2004, o 20:09
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
hehe jak Miesiąc pojedzie jak dzisiaj na memoriale to zapowiada sie nawet niezły wynik (jak na niego). Martwi mnie natomiast wystep Firleja, ale obym sie mylił 8-) Jak Baran i Trojan dojdą do ładu z motorkami to wygrana gwarantowana (jesli chodzi o trojana to niech wpierw uleczy ten paluch). O Maćka sie nie boje, Rempała jak zdobedze tyle pkt co z Ostrowem to luzik (oby wiecej :P )


           
Post 13 cze 2004, o 20:16
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lis 2002, o 00:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 434

Zobacz profil 
Jak na razie to wolałbym, żeby w niedzielę lało, bo jak podało radio Via Trojanowskiemu i Baranowi rozleciały się silniki i za pośrednictwem radia zwracają się do różnych firm o wsparcie finansowe, bo po prostu nie mają już na czym jechać. Jakby tego było mało, Radio Via podało również, że Trojanowski ma rękę w gipsie.

_________________
14 lipca 2006 r. 71:18 :)


           
Post 13 cze 2004, o 20:16
 


-Misiek- napisał(a):
Martwi mnie natomiast wystep Firleja, ale obym sie mylił 8-)


hmmm, moim zdaniem Filus wypadl calkiem przywoicie i chyba powinien znalezc w skladzie na niedzielny mecz...Zyczylbym sobie, zeby tak dobrzez jak dzis zaprezentowal sie z Grudzaidzem Pawel MIesiac, a wtedy nie bedziemymusili odrabiac strat jzu po pierwszym wyscigu :wink:


           
Post 13 cze 2004, o 22:04
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 22:54
Skąd: lublin
Posty: 15

Zobacz profil 
mam prośbę. jestem z lublina. wiem że pewnie dazycie mnie antypatią. ale jeśli moglibyście u siebie rozjechać gorzów to zarówno lublin jak i gorzów będą wam naprawde wdzieczne!!!!

_________________
TTT ŻŻŻ LLLUUUBBBLLLIIINNN !!!


           
Post 13 cze 2004, o 22:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
grzegorzmigal napisał(a):
mam prośbę. jestem z lublina. wiem że pewnie dazycie mnie antypatią. ale jeśli moglibyście u siebie rozjechać gorzów to zarówno lublin jak i gorzów będą wam naprawde wdzieczne!!!!

Bardzo chetnie, tylko dla pewności będziecie musieli pożyczyć nam Karlssona :P (za jego punkty oczywiście wy zapłacicie :P )

_________________
Obrazek


           
Post 13 cze 2004, o 23:09
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Ja to widze w nastepujacy sposób :wink:

Maciek Kuciapa 12 pkt
Tomek Rempałą 10 pkt
Rafał Trojanowski 8 pkt
Karol Baran 9 pkt
Mariusz Fierlej 7 pkt
Paweł Miesiac 3 pkt
Marian Micał 0 pkt

no i wtedy mamy zwycestwo .. :]

Jezli Billy nie przyjedzie to nawet sie biore pod uwage porazke naszych zaowndików

P.S
No własnie jak to bedzie z tym zuzlem przeciez w ten sam dzien sa baraze w piłke ..

No chyba ze zuzel godzina 14 a Baraze 19 :wink: i luzzz :]

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 14 cze 2004, o 00:06
 Nsz mecz z Grudziądzem :)
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 cze 2004, o 21:00
Skąd: Rzeszów
Posty: 7

Zobacz profil 
No tak... to będzie ostra walka.

A co do szans :
- Filuś miał dziś karę i zapewne już poejdzie, w końcu grzebie ciągle w silnikach i efekty są
- Karol B. tez powinien jechac tylko ma problemy z silnikim ktorym wygral nam maecz z Ostrowem (miejmy nadzieje ze zrobi)
- Trojan powinien byc w forie - sam w to wierze :)
- MAciek hehe... BZ tzn. Jest w super formie i do tego maszyne ma extra to byklo nawet dzis widac w 2 pierwszych biegach przelozyl sie odpowiednio i J. Rempała wąchał dymek ;)

JAk widomo dla nas to mecz (jak ostatnie dwa) o wszystko, musimy wygrac, a zatem pełen nadziei mówie....

Pożyjemy zobaczymy ;)

PS> Ja licze na wygraną :)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 301 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 200 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi