Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Odpowiedz w temacie

Lotos Gdańsk-Stal Rzeszów XII kolejka I ligi-10 lipca 16.30


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 10 lip 2004, o 19:47
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 9 cze 2004, o 12:05
Skąd: GRUDZIĄDZ/Bydgoszcz
Posty: 29

Zobacz profil 
Skąd masz takie informacje??

_________________
.....::Speedway Fan GRUDZIĄDZ::.....


           
Post 10 lip 2004, o 19:50
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 10 lip 2004, o 10:59
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Posty: 9

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Pinki napisał(a):
"Nie bój żaby Cycu". Billy pojedzie. Grudziądz się nie napina, tylko wierzy w swoich zawodników. Może nawet wbrew jakiemuś logicznemu myśleniu. Tak chyba zachowuja się prawdziwi kibice nie?? Przecież sami wiecie.


Heh Gdańsk jedzie na pewno z obcokrajowcem :) Albo Karger albo Bjerre :)...któryś z nich pojedzie za Stojana... :) Także spoko luz :P


Przecież to było pewne od początku. Wygląda na to, że to Bjerre przyjedzie.

POZDRO!!!

_________________
!!!!!!!! ZAWSZE I WSZĘDZIE GKS PANOWAĆ BĘDZIE !!!!!!!!


           
Post 10 lip 2004, o 19:53
 


wojt napisał(a):
kezman napisał(a):
Pinki napisał(a):
"Nie bój żaby Cycu". Billy pojedzie. Grudziądz się nie napina, tylko wierzy w swoich zawodników. Może nawet wbrew jakiemuś logicznemu myśleniu. Tak chyba zachowuja się prawdziwi kibice nie?? Przecież sami wiecie.


Heh Gdańsk jedzie na pewno z obcokrajowcem :) Albo Karger albo Bjerre :)...któryś z nich pojedzie za Stojana... :) Także spoko luz :P


Przecież to było pewne od początku. Wygląda na to, że to Bjerre przyjedzie.

POZDRO!!!


rowniez daje sie slyszec glosy o rzekomym stracie Kennetha Bjerre! Mam nadziej, ze to prawda i jutro Gdansk w podobnym stylu - jak w meczu z nami - rozprawi sie z przyjezdnymi..oby...Jutro bedziemy mieli podwojny stresik : mecz w Lublinie i Gdansku :D Mam nadzieje, ze chociaz jeden z nich skonczy sie dla nas pomyslnie ;]

pozdrowienia dla kibicow GKS-u ;] Wygrajcie z GTZ-em i bedzie luzz;)


           
Post 10 lip 2004, o 20:00
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Pinki napisał(a):
Skąd masz takie informacje??


Ja wiem skąd :) Ważne, że to pewne info :D


           
Post 10 lip 2004, o 20:00
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 10 lip 2004, o 10:59
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Posty: 9

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Mam nadzieje, ze chociaz jeden z nich skonczy sie dla nas pomyslnie ;]

pozdrowienia dla kibicow GKS-u ;] Wygrajcie z GTZ-em i bedzie luzz;)


Jeżeli chodzi o nas to już się możesz przygotować na kolejny mecz w Gdańsku. Już jest wszystko jasne. Czy wygracie czy przegracie to nie ma już znaczenia!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
!!!!!!!! ZAWSZE I WSZĘDZIE GKS PANOWAĆ BĘDZIE !!!!!!!!


           
Post 10 lip 2004, o 20:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
No moze po 2 biegach troche za bardzo zabujałem w hmurach :D

NIema sie co martwić...a juz napewno nie rozpaczać.
Trzeba sobie zadać pytanie: czy my jesteśmy tacy słabi, czy to Gdansk taki mocny (na własnym torze). Wedłóg mnie to 2 wersja jest baaadziej prawdopodobna.
TO NIEMOZLIWE zeby Baran (statnie mecze), Ciapek, Charlie pojechali najsłabszy mecz w sezonie własnie w Gdańsku i to jednocześnie...
Spoko jest. Tak jak pisał Kezman...tylko Gorzów wywiózł lepszy wynik.

Maciek Kuciapa...niektórzy juz sie nad nim pastwią...a nie pomyśleliście, ze mecz z Lublinem jest juz jutro i Ciapek ma motory przygotowane pod LUBLIN???
Przypomnijcie sobie jak było przed meczem z Ostrowem...w piatek w turnieju w Ostrowie Ciapek zrobił 1 punkt!! w 5 startach...w niedziele w meczu ligowym 12 czy 13!! Dlaczego?? Wiem to z wiarygodnego źródła, ze miał motory zrobione własnie pod nasz tor...w Ostrowie zupełne nie jechały...
Karol Baran - ktoś na czacie pisał, ze Karol wczoraj zatarł ten najlepszy silnik :roll: Nie wiem jakim cudem, ale moze ktoś coś bedzie wiedział (SHARK 8-) )

Niem sie co łamać! Jutro Lublin! Wszystko sie okarze. To bedzie mecz prawdy...


           
Post 10 lip 2004, o 20:12
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Pinki napisał(a):
"Nie bój żaby Cycu". Billy pojedzie. Grudziądz się nie napina, tylko wierzy w swoich zawodników. Może nawet wbrew jakiemuś logicznemu myśleniu. Tak chyba zachowuja się prawdziwi kibice nie?? Przecież sami wiecie.


Heh Gdańsk jedzie na pewno z obcokrajowcem :) Albo Karger albo Bjerre :)...któryś z nich pojedzie za Stojana... :) Także spoko luz :P


Jesli chodzi o to - jutro w meczu przeciwko Grudziadzowi miejsce Krzysztofa Stojanowskiego zajmie Brian Karger, info uzyskane 3 minuty temu.

Jesli chodzi o sam mecz to dzwonilem do Wojtka B. i pytalem czy to my bylismy tacy slabi, czy Gdansk tak mocny. Jego opinia jest taka, ze to ta druga wersja jest prawidlowa. Gdanszczanie mecz potraktowali bardzo powaznie, o czym swiadczy zreszta sam imponujacy wynik. Wojtek zapewnial, ze nie ma sie jednak czym lamac, a jedynym zmartwieniem jest postawa Macka Kuciapy. Gjedde mial problemy po 2 miesiecznej przerwie z utrzymaniem sie na motocyklu, ale specjalnie jechal 5 razy aby jeszcze sie lepiej objezdzic i tutaj tez badzmy optymistami przed jutrem. Mnie osobiscie cieszy postawa Pawla Miesiaca. O Barana i Tomka Rempale martwic sie nie musimy bo pojechali swoje patrzac na klase przeciwnika. Jesli chodzi o Barana to po prostu sie nie dopasowal w swoich 2 pierwszych biegach, pozniej bylo lepiej i widac efekt w punktach (3,3,1). Wojtek zapewnial mnie, ze o Trojana przed jutrem tez sie nie ma co martwic, jednak tutaj sie troche obawiam. To tyle o meczu w Gdansku. Po prostu musimy jutro pojechac w 1000% zmobilizowani i pokonac Lublin. Ponoc dzisiaj nasi zawodnicy jezdzili dosc spokojnie i asekuracyjnie troszke odpuszczajac sobie mecz i zbierajac sily na Lublin. Pozdrawiam! i prosze o opinie kogos z gdanska konkretnego jak to wygladalo... Gdanszczanie postaramy sie jutro zrobic wam przysluge i pokonac TZ !!!

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 10 lip 2004, o 20:42
 LOTOS-MARMA
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2004, o 12:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1173

Zobacz profil 
Trening w Gdańsku ?

Wydaje sie to byc niemozliwe, w jakich rozmiarach poległa MARMA w Gdańsku i nikla zdobycz naszych zawodikow takze nie miesci sie kibicom z Rzeszowa w glowach po ostatnich wynikach druzyny i apetytach jakie wsrod nas wzrosly przed tym weekendem.
Niestety 60-30... Wydaje mi sie,ze druzyna z Rzeszowa odpuscila sobie ten mecz (byc moze troche nie wierzac w mozliwosc osiagniecia korzystnego rezultatu),bardziej koncentrując się na meczu w Lublinie. Bo przeciez jak wytłumaczyć fakt,że nagle cała drużyna (Kuciapa nasz lider,Baran,Rempala,Trojanowski,Gjedde-usprawiedliwia go kontuzja)przestaje jechac ? Pretensji nie mozna miec jedynie do Pawla Miesiaca! Gdańsk jest na pewno najmocniejszy w 1 lidze, ale my takze teraz w pelnym skladzie nie mamy sobie nic do zarzucenia! Obym mial racje i po tym treningu nad morzem STAL osiagnela jutro w Lublinie satysfakcjonujacy nas wszystkich rezultat!
Gratulacje dla Lotosu ! Pozdrawiam !
:(

_________________
Barty
Obrazek


           
Post 10 lip 2004, o 23:43
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
Cytuj:
Po zawodach powiedzieli:

Krzysztof Pecyna (Lotos Gdańsk): "Jest to mój najlepszy jak do tej pory występ w tym sezonie. Szukałem tej formy, żeby pojechać cały mecz, bez stresów. Jako tako wyszedłem z tego dołka, który miałem na początku sezonu, jednak jeszcze nie do końca. Myślę jednak, że słabych występów w tym sezonie już nie zanotuję. Brakowało mi przede wszystkim spokoju psychicznego, nie miałem komfortu jazdy. Składały się na to też moje problemy ze sprzętem, wszystko było rozsypane po sezonie w Pile. Teraz już dochodzę do porozumienia ze sprzętem i mam nadzieję, że tak będzie dalej."

Tomasz Rempała (Marma Polskie Folie Rzeszów): "Wiadomo, że gdańska drużyna jest bardzo mocna na swoim torze. Nasz wynik jest słaby, ale możemy być zadowoleni, bo jako drugi zespół przekroczyliśmy tu barierę 30 pkt (śmiech). Moim zdaniem gdańszczanie są w tej chwili głównym kandydatem do awansu."

Robert Kościecha (Lotos Gdańsk): "Spodziewaliśmy się trochę większego oporu ze strony gości, szczególnie że przyjechali z obcokrajowcem. Gjedde był jednak po kontuzji, można to zrozumieć. Pokazaliśmy, że jesteśmy silni i będziemy jechać swoje do końca. Moja forma cały czas jest na dobrym poziomie, wszystko się układa. Porządna walka zacznie się dopiero za rok, w ekstralidze, kiedy będziemy walczyć o pierwszą czwórkę. Mówiłem to przed pierwszym meczem i mówię to teraz - ekstraklasa jest nasza!"

Grzegorz Dzikowski (trener Lotosu Gdańsk): "Wygraliśmy dość łatwo. Zawsze podkreślam, że rzeszowianie to zespół z charakterem, który potrafi walczyć. Dziś jednak coś w nich pękło. Wykorzystaliśmy to, poszliśmy za ciosem i wypracowaliśmy przewagę. Mietek nie korzystał z rezerw taktycznych, chyba pogodził się z przegraną już w trakcie meczu. Nie dziwię mu się, jutro jego zespół czeka bardzo ważny mecz w Lublinie, skąd mają szansę wywieść 2 punkty. Jestem wreszcie zadowolony z postawy Krzysia Pecyny, szkoda, że tak późno Krzysiek zrozumiał swoje błędy, ale cieszę się, że w play-offach będę mógł na niego liczyć. Jego błędem były zadniedbania przed sezonem, zarówno jeśli chodzi o przygotowanie sprzętowe jak i kondycyjne. Mam nadzieję, że utrzyma tą formę, do jakiej teraz doszedł. Wiadomo, że formę łatwo osiągnąć, trudniej ją utrzymać. W jakim składzie pojedziemy w najbliższym meczu, okaże się jutro. Mamy całą noc na przemyślenia. Zmiany są możliwe zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Jesteśmy przygotowani na wszystko, nie możemy sobie pozwolić na błędy, na stratę punktów w tym meczu, gdyż w play-offach może być ciężko to odrobić."

http://www.lotosgdansk.pl

a tu zdjecia ze spotkania http://www.lotosgdansk.pl/dzial.php?d=galeria&gid=04gdansk-rzeszow

Humorek Tomka trzyma :D


           
Post 11 lip 2004, o 01:26
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 lip 2004, o 14:24
Skąd: Gdansk
Posty: 8

Zobacz profil 
I tak trymac Robert....extraklasa jest juz nasza :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :evil:


           
Post 11 lip 2004, o 13:33
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Szkoda tego przegranego meczu, szczególnie po tak obiecującym początku. Nie przypuszczałem, że na torze w Gdańsku Paweł może wygrac bieg juniorów i to z Jabłońskim. Później już wygrał bieg z seniorami co cieszy szczególnie. Szkoda że słabo pojechał zespół. Tomek i Karol coś próbowali walczyc ale 2 zawodnikw meczu nie wygra. Ciekawe co z Maćkiem się stało. Gjedde to wiadomo po kontuzji jechał i dużo po nim nie powinniśmy oczekiwać. Nastroje przed meczem były bojowe. Miała być wygranba ale cóż... Szkoda bo wygrana dała by na 100% pierwszą czwórke. Dzis mecz z Lublinem, i mecz Grudziądza w Gdańsku- myśle że nie będzie zadnych układów i szczęście będzie po naszej stronie...

_________________
Obrazek


           
Post 12 lip 2004, o 01:17
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
StrongU napisał(a):
Karol Baran - ktoś na czacie pisał, ze Karol wczoraj zatarł ten najlepszy silnik :roll: Nie wiem jakim cudem, ale moze ktoś coś bedzie wiedział (SHARK 8-) )


SHARK nic nie wiedział :wink: , ale faktem jest, że Karolik był u mechanika w Toruniu, bo coś tam w silniku zaczęło "klekotać" (treblinka pewnie :D )


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 174 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi