Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Lotos Gdańsk-Stal Rzeszów XII kolejka I ligi-10 lipca 16.30


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 10 lip 2004, o 16:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Mógłby ktoś szybko poprawić program, który jest na stronie? Chodzi o termin. Cóż jeszcze około 2 godziny i kolejna victoria :)

krzysiek_f napisał(a):
Bo jak one napisaly to nie byly na birzaco... a nasza strona jest an bierzaco i uzupelnila informacje wczoraj :P GC Nowiny iinne gazety napisaly sklad w na piatek a nowe inf bylo wczoraj, dlatego nie ma tam najnowszych info :)


Tylko, że to te "stare" Nowiny itp. napisały prawdziwe ustawienie :P


           
Post 10 lip 2004, o 16:43
 
Junior
Junior

Dołączył: 13 maja 2003, o 23:04
Posty: 200

Zobacz profil 
Z całego serca trzymam kciuki za Wasz zespół - Paweł zrobił dobry początek (już chyba nikt nie wierzy ze w lublinie przegracie pierwszy bieg podwójnie) ;).


           
Post 10 lip 2004, o 16:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
No i kupa :( 16:8


           
Post 10 lip 2004, o 16:54
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Strongu chyba nie liczyles na korzystny wynik? :shock:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 10 lip 2004, o 16:56
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
haj napisał(a):
Strongu chyba nie liczyles na korzystny wynik? :shock:

ale zeby Maciek przegral z tym co wygrał z nim w 1 biegu MIesiac ehhh lcizyłem na cos wiecej mimo wszystko ;/


           
Post 10 lip 2004, o 17:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Czy ktoś coś mówił o wygranej, módlmy się aby wodę uzyskać, plama totalna niestety, miałem nadzieje że podejmą walkę ale gdańszczanie łoją nas że szok....

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 10 lip 2004, o 18:24
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
:roll: No i dupa, liczyliśmy, że conajmniej powalczymy, a tym czasem dostaliśmy w dupsko ładnie. Heh, dobrze, że wode chociarz zrobiliśmy :roll: . Zawidł chyba kazdy :(. Jedynie Baran w końcówce coś zawalczył, no i nie zapominajmy o Miesiącu, któremu zresztą ostatnio wychodzą atmomwe starty, a potem nie ma na niego bata :P. Reszta to totalna klapa, Maciek Kuciapa 5 pkt z czego 3 wywalczył na kolegach klubowych :?. Trojan ?, szkoda w ogóle gadać. Tomek Rempała 6 pkt z czego połowa zrobiona na defektach. Do Charliego nie mam akurat pretensji bo miał kontuzje, a pozatym na tle kolegów z klubu wypadł nie najgorzej ;)


           
Post 10 lip 2004, o 18:30
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
O ile wiem to Tomek tez mial kontzuje :roll: ...
I teraz nikt mi nie wmowi ze dajac sprzet Prucnalowi pojedzie tak samo jak Paweł (czy nawet jak nie ktorzy mowia lepiej)... powiem jedno: totalna bzdura...

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 10 lip 2004, o 18:31
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Jestem doprawdy zszokowany wystepem LIDERA Stali Rzeszów. Każdy ma prawo do słabszego dnia, każdy. Kuciapa też. Ale dla zawodnika robiącego średnio 12 punktów słabszy występ to 7-8 punktów. Nie może być tak, że Maciek robi 0,0,0,2,0 - bo tyle po odjęciu punktów zdobytych na kolegach z zespołu zdobył nasz lider. Pokonał jedynie Jabłońskiego. To fatalnie wróży zespołowi jako całości skoro tak tragicznie jedzie najlepszy zawodnik. Maciek niestety już za czasów startów w ZKŻ był znany z nieprzewidywalności (pamiętana po dziś dzień w Zielonej Górze olimpiada Kuciapy w Gnieźnie) i dlatego ja przed każdym meczem drże o Maćka czy to aby nie dziś zaliczy wtopę? Gdyby Kuciapa pojechał na swoim poziomie (powiedzmy 12 punktów w 6 biegach) to wynik w Gdańsku byłby całkiem przyzwoity, a tak?


           
Post 10 lip 2004, o 18:36
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
taaaaaak, tak to najlepiej, po nieudanym występnie wieszać na zawodniku psy, a jak zrobi 12 pkt to od razu wierny fan ... ehhhhh. Dla mnie po prostu miał słabszy dzień tak jak każdy i tyle.

Sorki, może to troszeczkę dziwne, ale zapomniałem o kontuzji tomka. W takim razie zwracam honor temu zawodnikowi.


           
Post 10 lip 2004, o 18:38
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Buber napisał(a):
taaaaaak, tak to najlepiej, po nieudanym występnie wieszać na zawodniku psy, a jak zrobi 12 pkt to od razu wierny fan ... ehhhhh. Dla mnie po prostu miał słabszy dzień tak jak każdy i tyle.
Ty chyba nie rozumiesz słowa pisanego. Chyba wyjątkowo wyraźnie zaznaczyłem, że każdy ma prawo mieć słabszy dzień. Rzecz idzie o _skalę_ wpadki.


           
Post 10 lip 2004, o 18:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Chyba nie doceniłem drużyny Lotosu ;) Cóż Gjedde był po kontuzji, ale z taką jazdą Maćka i Trojana, to nawet by super-forma Charliego nic nie dała. Ale jutro też jest dzień :)


           
Post 10 lip 2004, o 18:48
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 cze 2004, o 16:34
Posty: 397

Zobacz profil 
Gratulacje dla Gdanska. Szkoda ze az tak bardzo duzym wynikiem przegralismy ale coz nie bedziemy sie zalamywac po przegranym meczu. Zeby jutro owiele lepiej pojechali. Brawa dla Pawla Miesiaca bardzo mnie on zaskoczyli Karol Baran szkoda ze dopiero potem zaczal lepiej jezdzic


           
Post 10 lip 2004, o 18:49
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Buber napisał(a):
taaaaaak, tak to najlepiej, po nieudanym występnie wieszać na zawodniku psy, a jak zrobi 12 pkt to od razu wierny fan ... ehhhhh. Dla mnie po prostu miał słabszy dzień tak jak każdy i tyle.
Ty chyba nie rozumiesz słowa pisanego. Chyba wyjątkowo wyraźnie zaznaczyłem, że każdy ma prawo mieć słabszy dzień. Rzecz idzie o _skalę_ wpadki.

No to powiedzmy, że miał baardzo słabny dzien, każdemu zdarzyć sie może. Chodziło mi głównie o to, że po nieudanym występie wieszasz na nim psy...


           
Post 10 lip 2004, o 18:58
 


nie ma co biadolic, moze ta porazka podziala jak kubel zimnej wody na rozpalone glowy niektoprych kibicow myslacych juz o e-lidze :lol: Szkoda, ze mecz sie skonczyl az takim wynikiem, ale nasi zawodnicy nie beda musieli dlugo czekac, aby sie zrehabilitowac! Mecz z Lublinem juz jutro i chlopaki musza sie zaprezentowac o niebo lepiej niz w dzisiejszym spotkaniu.

Oczywiscie za dzisiejszy mecz nalezy pochwalic chyba tylko Pawla, aczkolwiek Karol nie zaprezentowal sie zle ;)
Co do Macka - w tamtym roku takze mial jedna wpadke (z Lublinem), wiec mam nadzieje, ze w tym seozniew bedzie podobnie i w kolejnych meczach 'Ciapek' bedzie jezdzil tak, jak zawsze, czyli znakomicie :twisted:

Coz, wypada pogratulowac Lotosowi, i miec nadzieje, ze podobnie zaprezentuja sie jutro, a wtedy wszyscy bedziemy szczesliwi ;)

Kazdy przciez zdaje sobie sparwe, ze GKS to najlpesza druzyna w I lidze, dysponujaca zdecydowanie najlpeszym zapleczem sprzetpowym, wiec rozpaczac po takiej klesce chyba nie nalezy...byc moze jutro bedzie lepiej ;)

pozdrawiam


           
Post 10 lip 2004, o 19:16
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Hehe ludzie nie ma się co łamać. Fakty są takie, że tylko Gorzów zrobił w Gdańsku lepszy wynik od nas :wink: zajmujemy drugą pozyzję nie ma co :)

A tak na poważnie to jutro trzeba powalczyć! Może nie wygrać, ale pokazać się z bardzo dobrej strony!


           
Post 10 lip 2004, o 19:32
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 9 cze 2004, o 12:05
Skąd: GRUDZIĄDZ/Bydgoszcz
Posty: 29

Zobacz profil 
No to sobie pojechaliście w Gdańsku... Jutro GTŻ pokaże jak powinno sie tam walczyć...
Pozdrawiam

_________________
.....::Speedway Fan GRUDZIĄDZ::.....


           
Post 10 lip 2004, o 19:39
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 10 lip 2004, o 10:59
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Posty: 9

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Coz, wypada pogratulowac Lotosowi, i miec nadzieje, ze podobnie zaprezentuja sie jutro, a wtedy wszyscy bedziemy szczesliwi ;)pozdrawiam


Tego możesz być pewien. Grudziądz tak sie napina, że im prawie porty pękają. Ale jutro przeżyją wielką gorycz porażki. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Jak przyjadą z Hamillem to może dojdą do 40. Choć ja w to wątpie.

WITAMY W PIERWSZEJ CZWÓRCE :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D

_________________
!!!!!!!! ZAWSZE I WSZĘDZIE GKS PANOWAĆ BĘDZIE !!!!!!!!


           
Post 10 lip 2004, o 19:45
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 9 cze 2004, o 12:05
Skąd: GRUDZIĄDZ/Bydgoszcz
Posty: 29

Zobacz profil 
"Nie bój żaby Cycu". Billy pojedzie. Grudziądz się nie napina, tylko wierzy w swoich zawodników. Może nawet wbrew jakiemuś logicznemu myśleniu. Tak chyba zachowuja się prawdziwi kibice nie?? Przecież sami wiecie.

_________________
.....::Speedway Fan GRUDZIĄDZ::.....


           
Post 10 lip 2004, o 19:46
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Pinki napisał(a):
"Nie bój żaby Cycu". Billy pojedzie. Grudziądz się nie napina, tylko wierzy w swoich zawodników. Może nawet wbrew jakiemuś logicznemu myśleniu. Tak chyba zachowuja się prawdziwi kibice nie?? Przecież sami wiecie.


Heh Gdańsk jedzie na pewno z obcokrajowcem :) Albo Karger albo Bjerre :)...któryś z nich pojedzie za Stojana... :) Także spoko luz :P


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 158 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi