Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Stal Rzeszów - Stal Gorzów 51-39 - mamy czwórkę!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 5 lip 2004, o 15:04
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
Element sam jesteś jebniety !!! to Ty na przykładzie tego sprzedawczyka z Łodzi chciałeś pokazać jaka jest przepaść między pierwszą a drugą ligą więc dałem przykład Burzy, który robił punkty we wszystkich ligach !!

I się nieźle podniecacie tym, że Miesiąc zrobił na MDMP u nas pewnie pierwszy raz w życiu ponad 10 pkt. (wow !!! haha). A ja daje głowę uciąć, że jakby Dawid potraktował te zawody poważniej, ( bo widać było, że jeździ sobie treningowo) to Miesiąc by mu nie podskoczył.

No i co z tego, że on c ma 19 a Bendzera 21 lat ? Jak Dawid był w jego wieku, to też jeździł w pierwszej lidze i na koniec sezonu miał średnią 1,387 na bieg. Jaką ma Miesiąc teraz ?? Daje głowę uciąć, że nawet jakby mu się liczyło średnie jedynie ze spotkać z drużynami z dolnej czwórki to by takiej nie miał!!!

Śmiejecie się z Krosna, ale u nas zawodnicy może nie na czas, ale później zawsze dostają swoje pieniądze. A Rzeszów? Ile tam jeszcze jest tego długu? Haha. No tak Fierlej czy Wilk robiliby z palcem w dupie Szmida czy Łukaszewicza? (nie żadnego Łukasiewicza, może mocniejsze szła by się niektórym przydały bo kłopoty z czytaniem widzę?? haha). Jakoś tego nie było widać choćby na ćwiartce IMP !! Kiedy to nasi zawodnicy robili z palcem w dupie wasze gwiazdy z baranem na czele haha !! I te nasze gwiazdy przynajmniej nie dają tak dupy jak sławny trojan, który przyszedł do Krosna, żeby być liderem i awansować do pierwszej ligi a zajebał tak, że nawet baraży nie mieliśmy!!

Ja się nie dziwię, że u nas często się wywyższa naszych zawodników. Bo nas, kibiców z Krosna coraz bardziej wkurwia wasze miasto, a raczej „wspaniali” kibice, czy to już Ci starsi czy młodsi, którzy za każdym razem jak przyjadą do nas wyśmiewają się z wszystkiego, co nasze. Ale to nic, że w Rzeszowie tak się traktuje szkółkowiczów, że Ci nawet chcieli się do nas przepisać. To nic, że u was są kłopoty z przyjazdem karetki na trening, że nie działają gaśnice... U nas przynajmniej jak komuś nie idzie, to nie wieszamy od razu na nim psów (patrz Baran) a jak zacznie jechać to go już kochamy jak nikogo.

P.S Haj jeśli ten gość z Krosna, na stałe mieszka w Krakowie to eheh… go lepiej traktuj z przymrużeniem oka :|


           
Post 5 lip 2004, o 15:08
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 kwi 2004, o 12:25
Skąd: Gorzów Wlkp. - Polska
Posty: 21

Zobacz profil 
Składam na wasze "ręce" gratulacje rzeszowskim spidłejom. Ten wynik naprawdę zabolał..., ale widać przynajmniej z czym My się pchamy do ludu... Teraz musimy ruszyć na zarząd z tematem, by zaczeli puszczać tylko młodzież, niech się rozjeździ, bo już teoretycznie jest po awansie :cry: Nam jest już wszycho jedno czy będziemy mieli 3 czy 4 miejsce w końcowej fazie rozgrywek. Jeszcze raz gratki. Pozdro
:twisted:

_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE
WIERNI PO PRZEGRANEJ
KS STAL GORZÓW WLKP.

http://www.stalgorzow.forum.glt.pl


           
Post 5 lip 2004, o 15:19
 


bazyli_ napisał(a):
A ja daje głowę uciąć, że jakby Dawid potraktował te zawody poważniej, ( bo widać było, że jeździ sobie treningowo) to Miesiąc by mu nie podskoczył.


gdyby baba miala wąsy...

Cytuj:
Jaką ma Miesiąc teraz ?? Daje głowę uciąć, że nawet jakby mu się liczyło średnie jedynie ze spotkać z drużynami z dolnej czwórki to by takiej nie miał!!!


no to chyba ktos Ci musi ja odciac ;) Zobacz sobie z kim Pawel dozbyla najw. punktow :) Wcale to nie bylo Gniezno ;)

Cytuj:
Śmiejecie się z Krosna, ale u nas zawodnicy może nie na czas, ale później zawsze dostają swoje pieniądze. A Rzeszów? Ile tam jeszcze jest tego długu? Haha.

jak na razie to nam jest do smiechu :) Nie martw sie o nas, my prawdopoodbnie bedziemy jechac w pierwszej czworce, a kto wie, co moze sie zdarzyc w przyszlym sezonie, obys sie nie zdziwil ;)

Cytuj:
No tak Fierlej czy Wilk robiliby z palcem w dupie Szmida czy Łukaszewicza? (nie żadnego Łukasiewicza, może mocniejsze szła by się niektórym przydały bo kłopoty z czytaniem widzę?? haha). Jakoś tego nie było widać choćby na ćwiartce IMP !! Kiedy to nasi zawodnicy robili z palcem w dupie wasze gwiazdy z baranem na czele haha !!


odowiem w Twoim stylu : "gdyby nasi potraktowali te zawody powaznie"

Cytuj:
I te nasze gwiazdy przynajmniej nie dają tak dupy jak sławny trojan, który przyszedł do Krosna,

Od Trojana Ty sie odpierol! Ciekawe, czy Krosno sie doczeka zawodnika tego formatu? :roll:

Cytuj:
U nas przynajmniej jak komuś nie idzie, to nie wieszamy od razu na nim psów (patrz Baran) a jak zacznie jechać to go już kochamy jak nikogo.

Na Karolu -fakt, wieszano psy, jednak szybko sie zreflektowano, przynajniej ja (i to nie w ostatnich tygodniach ;) );), ale to nie chodzilo tylko o jego slaba postawe na torze ;) O tym, ze nie skreslamy tak szybko swoich zaowdnikow mozna zobaczyc na przykladzie chociazby Rafala Wilka, czy Tomka Rempaly...

pozdrawiam ;)


           
Post 5 lip 2004, o 15:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
bazyli_ napisał(a):
Element sam jesteś jebniety !!! to Ty na przykładzie tego sprzedawczyka z Łodzi chciałeś pokazać jaka jest przepaść między pierwszą a drugą ligą więc dałem przykład Burzy, który robił punkty we wszystkich ligach !!

I się nieźle podniecacie tym, że Miesiąc zrobił na MDMP u nas pewnie pierwszy raz w życiu ponad 10 pkt. (wow !!! haha). A ja daje głowę uciąć, że jakby Dawid potraktował te zawody poważniej, ( bo widać było, że jeździ sobie treningowo) to Miesiąc by mu nie podskoczył.

No i co z tego, że on c ma 19 a Bendzera 21 lat ? Jak Dawid był w jego wieku, to też jeździł w pierwszej lidze i na koniec sezonu miał średnią 1,387 na bieg. Jaką ma Miesiąc teraz ?? Daje głowę uciąć, że nawet jakby mu się liczyło średnie jedynie ze spotkać z drużynami z dolnej czwórki to by takiej nie miał!!!

Śmiejecie się z Krosna, ale u nas zawodnicy może nie na czas, ale później zawsze dostają swoje pieniądze. A Rzeszów? Ile tam jeszcze jest tego długu? Haha. No tak Fierlej czy Wilk robiliby z palcem w dupie Szmida czy Łukaszewicza? (nie żadnego Łukasiewicza, może mocniejsze szła by się niektórym przydały bo kłopoty z czytaniem widzę?? haha). Jakoś tego nie było widać choćby na ćwiartce IMP !! Kiedy to nasi zawodnicy robili z palcem w dupie wasze gwiazdy z baranem na czele haha !! I te nasze gwiazdy przynajmniej nie dają tak dupy jak sławny trojan, który przyszedł do Krosna, żeby być liderem i awansować do pierwszej ligi a zajebał tak, że nawet baraży nie mieliśmy!!

Ja się nie dziwię, że u nas często się wywyższa naszych zawodników. Bo nas, kibiców z Krosna coraz bardziej wkurwia wasze miasto, a raczej „wspaniali” kibice, czy to już Ci starsi czy młodsi, którzy za każdym razem jak przyjadą do nas wyśmiewają się z wszystkiego, co nasze. Ale to nic, że w Rzeszowie tak się traktuje szkółkowiczów, że Ci nawet chcieli się do nas przepisać. To nic, że u was są kłopoty z przyjazdem karetki na trening, że nie działają gaśnice... U nas przynajmniej jak komuś nie idzie, to nie wieszamy od razu na nim psów (patrz Baran) a jak zacznie jechać to go już kochamy jak nikogo.

P.S Haj jeśli ten gość z Krosna, na stałe mieszka w Krakowie to eheh… go lepiej traktuj z przymrużeniem oka :|


Ręce opadają :D Najpierw piszesz, że Bendzera jeździł treningowo na MDMP a potem jurgasz sie niesamowicie, że w ćwierćfinale "wasi" :?: robili Barana, no oczywiście nie pomyślałeś, że Karol te zawody też mógł traktować treningowo 8-) Piszesz, że "wasi" :?: zawodnicy dostają na czas pieniądze hmm a czy przypadkiem Ślączka nie dlatego tak długo zwlekał z decyzją czy zostać w Krośnie, że klub wisiał mu kaske :?:

bazyli_ napisał(a):
No tak Fierlej czy Wilk robiliby z palcem w dupie Szmida czy Łukaszewicza?


Cytuj:
Klasyfikacja końcowa turnieju w Krośnie:

1. Rafał Wilk (Polska) 15 (3,3,3,3,3)
2. Wiktor Gajdym (Ukraina) 13 (3,1,3,3,3)
3. Łukasz Szmid (Polska) 12 (3,2,3,2,2)
4. Paweł Baran (Polska) 11 (2,3,2,1,3)
5. Janusz Ślączka (Polska) 11 (2,2,2,2,3)
6. Łukasz Golonka (Polska) 9 (1,3,d,3,2)
7. Jerzy Mordel (Polska) 9 (3,2,1,2,1)
8. Tomasz Łukaszewicz (Polska) 8 (d,0,3,3,2)
9. Daniel Jeleniewski (Polska) 8 (2,1,2,1,2)
10. Filip Sitera (Czechy) 6 (1,1,1,2,1)
11. Sergiej Senko (Ukraina) 4 (0,3,0,0,1)
12. Piotr Velesyk (Ukraina) 4 (2,0,1,1,0)
13. Jakub Hejral (Czechy) 4 (1,2,0,0,1)
14. Mirosław Cierniak (Polska) 2 (2,0)
15. Piotr Fedyk (Ukraina) 2 (1,0,t,1,d)
16. Vladimir Visvader (Słowacja) 1 (u/w,1,0,0,0)
17. Jan Halabrin (Słowacja) 1 (0,d,1,0,w)
R2. Mirosław Szczurek (Polska) NS


Wystarczy taka odpowiedź :roll:

_________________
Obrazek


           
Post 5 lip 2004, o 15:40
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Cytuj:
Element sam jesteś jebniety !!!


Jeszcze sie przekonamy kto jest jebniety...

Cytuj:
to Ty na przykładzie tego sprzedawczyka z Łodzi chciałeś pokazać jaka jest przepaść między pierwszą a drugą ligą więc dałem przykład Burzy, który robił punkty we wszystkich ligach !!


Pisze Ci poraz kolejny, iz Burza ma sprzet o jakim wszyscy (moze poza Mackiem) moga sobie tylko i wylacznie pomarzyc, bo tam jest kasa a gdzie jest kasa jest automatycznie wynik...

Cytuj:
I się nieźle podniecacie tym, że Miesiąc zrobił na MDMP u nas pewnie pierwszy raz w życiu ponad 10 pkt. (wow !!! haha). A ja daje głowę uciąć, że jakby Dawid potraktował te zawody poważniej, ( bo widać było, że jeździ sobie treningowo) to Miesiąc by mu nie podskoczył.


Co ty pierdolisz, czlowieku Dawid potraktowal to treningowo? Poprostu typ jest cienki, bo brak mu objezdzenia a zeby dawac mu szanse na jazde hmmm na to jest juz "za stary"... Miesiac jest mlodym zawodnikiem i on sie caly czas rozwija a Bendzera od kilku lat pozostaje na takim samym, tj. mizernym poziomie...

Cytuj:
No i co z tego, że on c ma 19 a Bendzera 21 lat ? Jak Dawid był w jego wieku, to też jeździł w pierwszej lidze i na koniec sezonu miał średnią 1,387 na bieg. Jaką ma Miesiąc teraz ?? Daje głowę uciąć, że nawet jakby mu się liczyło średnie jedynie ze spotkać z drużynami z dolnej czwórki to by takiej nie miał!!!


14 D.BENDZERA 2 (-,1,-,0,1) (tarnow - Opole, przed ostatnie miejsce)
15 D.BENDZERA 8+1 (wu,2*,3,3) (tarnow - Grudziadz, ostatnie miejsce)
7 D.BENDZERA 2+1 (0,2*) (Rybnik - tarnow, pierwsze miejsce)
4 D.BENDZERA 7 (0,2,1,2,2) (Opole - tarnow, przed ostatnie miejsce)
4 D.BENDZERA 3 (1,0,-,-,2) (GKM - tarnow, ostatnie miejsce)

Play-offy
12 D.BENDZERA 7+1 (1,3,0,1,2*) (tarnow - GKM, ostatnie miejsce)
7 D.BENDZERA 4+1 (0,0,2,2*) (Opole - tarnow, przed ostatnie miejsce)
4 D.BENDZERA 4+2 (1*,0,1,2*,dst) (GKM - tarnow, ostatnie miejsce)

A wiec jak widzisz wielki znawco zuzla Bendzera jechal tylko i wylacznie jeden mecz z gorna czworka... I zdobyl 2 pkt... Kiedy byl w wieku Pawla... Takze nie opowiadaj Bazyl pierdol jak nie masz o czyms pojecia...
I ma on srednia biego-punktowa rowna 1,129... Takze Bazyl tutaj tez przegioles...

Cytuj:
Śmiejecie się z Krosna, ale u nas zawodnicy może nie na czas, ale później zawsze dostają swoje pieniądze. A Rzeszów? Ile tam jeszcze jest tego długu? Haha.


Nie podoba CI sie to tutaj nie przyjezdzaj... Fakt moze lepiej sie tutaj juz nie pokazuj...
Popatrz na nasze wyniki i na wasze wyniki, tulaczka wciaz w II lidze no piekna sprawa...
Zycze wam awansu ale wam jako druzynie a nie takim kibicom jak ty...

Cytuj:
No tak Fierlej czy Wilk robiliby z palcem w dupie Szmida czy Łukaszewicza? (nie żadnego Łukasiewicza, może mocniejsze szła by się niektórym przydały bo kłopoty z czytaniem widzę?? haha).


Stawiasz Stal i KSZ na rowni, to dlaczego porownujesz waszych liderow do naszych najgorszych zawodnikow... Porownoj Macka i Tomka do Lukaszewicza czy tez Szmida... Szmid jest cienki, tyle mam do powiedzenia na torze w Rzeszowie w meczu zrobil by gora 5-7 pkt...


Cytuj:
Jakoś tego nie było widać choćby na ćwiartce IMP !! Kiedy to nasi zawodnicy robili z palcem w dupie wasze gwiazdy z baranem na czele haha !! I te nasze gwiazdy przynajmniej nie dają tak dupy jak sławny trojan, który przyszedł do Krosna, żeby być liderem i awansować do pierwszej ligi a zajebał tak, że nawet baraży nie mieliśmy!!


Bo ten zespol jest zawsze :cenzura: taki ze nic nie osiagnie... Bo tam nie ma checi tam nie ma wiary, tam jest wkolko jazda o to samo i nic z tego nie wychodzi... Nie ukrywam ze daze KSZ i temtejszych kibicow (moze nei wszystkich) ogromna sympatia i zycze awansu... Ale wkurwia mnie to jak ktos takie Krosno stawia na rowni ze Stala...


Cytuj:
Ja się nie dziwię, że u nas często się wywyższa naszych zawodników. Bo nas, kibiców z Krosna coraz bardziej wkurwia wasze miasto, a raczej „wspaniali” kibice, czy to już Ci starsi czy młodsi, którzy za każdym razem jak przyjadą do nas wyśmiewają się z wszystkiego, co nasze.


Wiesz co nie wysmiewa sie nigdy ludzi gorszych w zadnym tego slowa znaczeniu... Ale smiac mi sie chce jak stawiasz niektore rzeczy na rowni... Macie piekne miasto, dobra druzyne... Ale niestety nie jestem wstanie porownac Krosna z Rzeszowem czy tez KSZ-u ze Stala... Bo bylo by to conajmniej dziwne... To tak jak by wasze Karpaty porownywac ze Stala w pilce...

Cytuj:
Ale to nic, że w Rzeszowie tak się traktuje szkółkowiczów, że Ci nawet chcieli się do nas przepisać. To nic, że u was są kłopoty z przyjazdem karetki na trening, że nie działają gaśnice... U nas przynajmniej jak komuś nie idzie, to nie wieszamy od razu na nim psów (patrz Baran) a jak zacznie jechać to go już kochamy jak nikogo.


I tu pierdolisz glupoty, bo na neciku to kazdy sie moze wypowiadac a kazdy doskonale wie jak to jest z samymi zawodnikami... Jak nie jeden z moich znajomych czy tez czasem ja sam podchodze do zawodnika i wpajam mu ze nic sie nie stalo ze bedzie lepiej ze jeszcze bedzie czas... A u was nie ma na kim psow wieszac bo wiekszosc prezentje wciaz ten sam mizerny poziomik...

Cytuj:
P.S Haj jeśli ten gość z Krosna, na stałe mieszka w Krakowie to eheh… go lepiej traktuj z przymrużeniem oka :|


P.S. Bazyl jeszcze raz stuknij sie w makowke, wyjdz na swierze powietrze bo juz cie napewno bola oczy od patrzecia 24 h na monitorek...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 5 lip 2004, o 16:00
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
Cytuj:
bazyli_ napisał(a):
A ja daje głowę uciąć, że jakby Dawid potraktował te zawody poważniej, ( bo widać było, że jeździ sobie treningowo) to Miesiąc by mu nie podskoczył.


gdyby baba miala wąsy...

i kto to mówi ??? :shock: to powiedzenie to znam głównie z waszego forum …
gdyby był kuciapa…
gdyby był gjedde… :shock:

Cytuj:
Cytuj:
Jaką ma Miesiąc teraz ?? Daje głowę uciąć, że nawet jakby mu się liczyło średnie jedynie ze spotkać z drużynami z dolnej czwórki to by takiej nie miał!!!


no to chyba ktos Ci musi ja odciac ;) Zobacz sobie z kim Pawel dozbyla najw. punktow :) Wcale to nie bylo Gniezno ;)
no tak, i do tego żadnych z prezentowanych punktów nie miał no nie ?? 8-)

1. Miesiąc, Jeleniewski, Stachyra, Rajkowski 3:3 (3:3)
2. Śledz, Baran, Rempała, Franków (d) 3:3 (6:6)
3. Karlsson, Gjedde, Wilk, Piszcz 3:3 (9:9)
4. Miesiąc, Trojanowski, Knapp, Jeleniewski 5:1 (14:10)
5. Karlsson, Baran, Piszcz, Rempała (d) 2:4 (16:14)
6. Franków, Śledz, Mieiąc, Trojanowski (w) 1:5 (17:19)
7. Gjedde, Knapp, Wilk, Stachyra (d) 4:2 (21:21)
8. Karlsson, Miesiąc, Rajkowski(d), Piszcz (w) 2:3 (23:24)
9. Baran, Rempała, Knapp, Jeleniewski 5:1 (28:25)
10.Gjedde, Wilk, Franków, Śledz 5:1 (33:26)
11.Baran, Karlsson, Franków, Rempała 3:3 (36:29)
12.Karlsson, Gjedde, Wilk, Stachyra (u) 3:3 (39:32)
13.Sledz, Franków, Miesiąc, Rajkowski(t)1:5 (40:37)
14.Knapp, Franków, Wilk, Rempała 1:5 (41:42)
15.Karlsson, Gjedde, Baran, Śledz 3:3 (44:45)

No cóż… ja jestem rozczarowany występem Miesiąca. Bo jedyny zawodnik, który tak naprawdę prezentuje dobrą formę w sezonie i którego mu się udało pokonać to Knapp. Chyba, że zwycięstwa z Jeleniewskim i Stachyrą to jego życiowe sukcesy 8-)

Cytuj:
Cytuj:
Śmiejecie się z Krosna, ale u nas zawodnicy może nie na czas, ale później zawsze dostają swoje pieniądze. A Rzeszów? Ile tam jeszcze jest tego długu? Haha.

jak na razie to nam jest do smiechu :) Nie martw sie o nas, my prawdopoodbnie bedziemy jechac w pierwszej czworce, a kto wie, co moze sie zdarzyc w przyszlym sezonie, obys sie nie zdziwil ;)
taa… i pewnie znowu mając kupę kasy zamiast zakontraktować jakiegoś wartościowego zawodnika postawicie na jakiegoś dziadka (patrz Świst) :lol: . Tylko kto będzie tym razem? Stawiam na Jacka Rempałe. Ten klan chyba kocha waszą drużynę.

Cytuj:
Cytuj:
No tak Fierlej czy Wilk robiliby z palcem w dupie Szmida czy Łukaszewicza? (nie żadnego Łukasiewicza, może mocniejsze szła by się niektórym przydały bo kłopoty z czytaniem widzę?? haha). Jakoś tego nie było widać choćby na ćwiartce IMP !! Kiedy to nasi zawodnicy robili z palcem w dupie wasze gwiazdy z baranem na czele haha !!


odowiem w Twoim stylu : "gdyby nasi potraktowali te zawody powaznie"
... to by i tak odpadli :D 8-)

Cytuj:
Cytuj:
I te nasze gwiazdy przynajmniej nie dają tak dupy jak sławny trojan, który przyszedł do Krosna,

Od Trojana Ty sie odpierol! Ciekawe, czy Krosno sie doczeka zawodnika tego formatu? :roll:
„tego formatu” buahahahaha no ja mam nadzieję, że zawodników „tego formatu” już u nas nie będzie :lol: już bardziej wole oglądać Kondzia Rszyke w Krośnie niż tą baletnicę która na tor kładzie się jeszcze lepiej niż Protasiewicz :D

Wilmen tak ciężko przeczytać jedno zdanie? Cytuje jeszcze raz: ale u nas zawodnicy może nie na czas, ale później zawsze dostają swoje pieniądze I gdzie tu pisze, że dostają zawsze na czas ??

Cytuj:
Najpierw piszesz, że Bendzera jeździł treningowo na MDMP a potem jurgasz sie niesamowicie, że w ćwierćfinale "wasi" robili Barana, no oczywiście nie pomyślałeś, że Karol te zawody też mógł traktować treningowo
hehe przecież, skoro wasi zawodnicy mieli ich robić z palcem w dupie to nawet jeżdżąc treningowo powinni z nimi wygrywać…

Cytuj:
Wystarczy taka odpowiedź
wygrał tu, przegrał tam. Dla mnie to nie jest robienie z palcem w dupie. Tym bardziej, że to jest pierwszoligowiec i sprzęt też ma na pewno lepszy…


           
Post 5 lip 2004, o 16:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 lut 2004, o 21:46
Skąd: Estadio de Santa Marta
Posty: 1314

Zobacz profil 
Bazyli czytam te twoje wypowiedzi i niedobrze mi sie robi.Nie mowie ze mamy same gwiazdy w zespole ale trzeba powiedziec szczerze ze jezeli ktorykolwiek z naszych seniorow wylaczajac Filusia chcialby przejsc do was do klubu to bys marszczyl se chyba do konca zycia.

I nie szydz ze Miesiac wygral z Jeleniem i Dawidem bo wasi mlodziezowcy to by tylko spalinki mogli wdychac.


           
Post 5 lip 2004, o 16:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Bazyl zawsze uwazalem Cie za posko goscia ktory sie zna na zuzlu, ale ostatnio robis z siebie prawdziwego pajaca. Albo tylko udawales ze sie znasz albo sie gdzie w leb pierdolnales. Chlopie to co Trojan teraz wyprwaia (gdybys go widzial w Gorzowie czy przeicwko Gdanskowi) to na taka jazde Szmid i Luaszewicz razem wzieci musieli byc cwiczyc przez 10 lat! Chlopie prosimy trochew obiektywizmu bo przyklad Flisia jest najlepszy, jaka jest rozncia miedzy ligami...

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 5 lip 2004, o 16:19
 
Junior
Junior

Dołączył: 10 kwi 2004, o 00:38
Posty: 218

Zobacz profil 
OMG Co ma znaczyć ta konfrontacja na linii Rzeszów - Krosno :?: :lol:
To chyba jakieś jaja są czy coś bo aż na takie porównanie to aż sama morda mi sie cieszy :D :D
Bazyli żal ci pewnie że Stal baaardzo prawdopodobnie będzie jeździć w I czwórce , a Krosno raczej nie ma już szans na awans w tym roku bo to chyba Opole awansuje. Ale nie życze wam źle :wink: Ale w sumie i tak może się zdarzyć że w przyszłym roku będą derby z Krosnem bo czytałem gdzieś że LWÓW nie chce jeździć w przyszłym roku w polskiej lidze i że być może dojdzie do połączenia I i II ligi. Więc za rok może sie przekonamy kto jest lepszy :D :D
A tak w ogóle Bazyli to zawsze jak pisałeś coś w stylu "KROSNO RULES" to myślałem że po prostu tak dla jaj to piszesz a wygląda na to że ty żyjesz w innym świecie chyba :) To że Krosno wygrywa z Łodzią która jeździ parktycznie juniorami czy ukraińcami to chyba nie znaczy że Krosno rules :D
Chyba że te twoje ostatnie posty to też pisałeś żeby było śmiesznie i po spożyciu to wtedy to bym rozumiał :wink:


           
Post 5 lip 2004, o 16:36
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 mar 2004, o 22:44
Posty: 406

Zobacz profil 
Ej ludzie dajcie sobie już spokój!!! Zarzucacie nam, że wielbimy swoich zawodników, a sami robicie to samo. Nie moja wina, że mamy taki pojeb**** zarząd przez, który jest głównym powodem tego, że tkwimy w II lidze. Wracając do naszych liderów to weźcie sobie tego Ślączkę bo ja osobiście za nim nie przepadałem i nieprzepadam. Wracając do Waszych zawodników to sytuacja jest podobno jak ze Staszkiem Burzą. Sprzęt Waszych idoli jest w porównaniu ze sprzętem naszych jak niebo i ziemia. Jak nie wierzycie zobaczycie jutro na BK na czym jeździ Krzysiu Bęben. Wracając do występu Dawida na MDMP to nie wiem jaki był tego powód, ale jego jazda była zupełnie inna niż podczas występów ligowych.

Wyniki Bendzery w lidze:

Sezon 2001 (II liga)
Tarnow - Krosno 2 (2)
Tarnów - Śląsk 7+2 (2*,2,0,1,2*)

Sezon 2002 (I liga)
Tarnów - Opole 2 (-,1,-,0,1)
Tarnów - Grudziądz 8+1 (wu,2*,3,3)
Rybnik - Tarnów 2+1 (0,2*)
Opole - Tarnów 7 (0,2,1,2,2)
Grudziądz - Tarnów 3 (1,0,-,-,2)
Tarnów - Grudziadz 7+1 (1,3,0,1,2*)
Opole - Tarnów 4+1 (0,0,2,2*)
Grudziadz - Tarnów 4+2 (1*,0,1,2*,dst)

Sezon 2003 (I liga)
Tarnów - Rawicz 1 (1)

Sezon 2004 (II liga)
Krosno - Lwów 7+1 (3,2*,0,2)
Krosno - Łódź 7 (3,1,3,0)
Krosno - Piła 11+2 (3,2*,3,2*,1)
Rawicz - Krosno 6 (2,0,0,3,1,wu)
Piła - Krosno 7 (2,0,3,1,1)

Inne:

Sezon 2001:
MDMP
Piła 2 2 d1 2 6
Tarnów 2 0 2 2 3 9
Łódź 3 3 2 2 2 12
Opole 0 2 2 1 3 8
MIMP:
1/2 Krosno (R) 1 0 0 1
MMPPK:
1/2 Rawicz d4 wu 3 1 4
SK:
1/2 Toruń 1 d4 1 2 - 14 miejsce
BK:
1/2 Tarnów 0 2 2 2 3 9 - 5 miejsce
FINAŁ Gorzów 0 1 1 wu d4 2 - 16 miejsce

Sezon 2002:
MDMP:
Krosno 1 3 2 3 9 Miesiąc 1 u4 0 0 1 !!
Czestochpwa 1 0 2 2 1 6
Tarnów 1 3 3 3 2 12
Rybnik 2 1 2 3 1 9
MMPPK:
FINAŁ Piła 0 0
BK:
1/2 Toruń 0 wsu 2 3 1 6


Sezon 2003:
MDMP:
Piła d3 ns ns 3 2 5
Tarnów 1 3 2 3 3 12
Rawicz 3 1 d3 1 3 8
Łódź t 3 3 2 3 11


Sezon 2004:
MDMP:
Tarnów 1 3 1 3 2 10

A jeśłi chcecie się przekonać ile jest wart Dawid zapraszam do Krosna w niedziele na mecz z Rawiczem.


           
Post 5 lip 2004, o 16:38
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
Cytuj:
Pisze Ci poraz kolejny, iz Burza ma sprzet o jakim wszyscy (moze poza Mackiem) moga sobie tylko i wylacznie pomarzyc, bo tam jest kasa a gdzie jest kasa jest automatycznie wynik...
Ja wiem, że Burza ma sprzęt wysokiej klasy bo w Tarnowie jest kasa. Ale motor to nie wszystko, umiejętności też się liczą. A gdy Unia wchodziła do pierwszej ligi wtedy tam wielkich pieniędzy nie było a zawodnicy którzy zdobywali punkty w drugiej robili też punkty w pierwszej. A Fierlej w tym roku ich nie robi bo jest po prostu słaby. Wydaje mi się, że w tym roku w drugiej lidze średnią miał by o wiele gorszą. Nie mówię, że jeździłby tak jak to ma miejsce teraz w Rzeszowie ale to nie byłoby to co rok temu…

Cytuj:
Co ty pierdolisz, czlowieku Dawid potraktowal to treningowo? Poprostu typ jest cienki, bo brak mu objezdzenia a zeby dawac mu szanse na jazde hmmm na to jest juz "za stary"... Miesiac jest mlodym zawodnikiem i on sie caly czas rozwija a Bendzera od kilku lat pozostaje na takim samym, tj. mizernym poziomie...
Nie pierdole tylko mówię jak było. Myślisz, że jakby Dawid potraktował te zawody serio to zostawał by w tyle nawet na Krzykiem Bębnem :shock: ??

Cytuj:
A wiec jak widzisz wielki znawco zuzla Bendzera jechal tylko i wylacznie jeden mecz z gorna czworka... I zdobyl 2 pkt... Kiedy byl w wieku Pawla... Takze nie opowiadaj Bazyl pierdol jak nie masz o czyms pojecia...
I ma on srednia biego-punktowa rowna 1,129... Takze Bazyl tutaj tez przegioles...
Nie przegiąłem, średnią miał 1,387. Tak przynajmniej pisze w Świecie Żużla 2002.

P.MIESIĄC 4 (2,1,1,0,0) (Gdańsk – DOM)
P.MIESIĄC 10 (3,3,1,2,1) (Lublin – DOM)
P.MIESIĄC 5 (3,1,0,1) (Gniezno – DOM)
P.MIESIĄC 3 (0,d4,0,2,0,1) (Grudziądz – DOM)
P.MIESIĄC 2 (2,0,0,0,0) (Ostrów – DOM)
P.MIESIĄC 2 (1,1,d4,d4,0) (Gorzów – wyjazd)
P.MIESIĄC 2 (2,0,0,0,0) (Gniezno - wyjazd)
P.MIESIĄC 4 (3,d4,0,1,0) (Grudziądz – wyjazd)
P.MIESIĄC 2+1 (2*,d4,0,0) (Ostrów – wyjazd)

RESPEKT

Cytuj:
Nie podoba CI sie to tutaj nie przyjezdzaj... Fakt moze lepiej sie tutaj juz nie pokazuj...
Popatrz na nasze wyniki i na wasze wyniki, tulaczka wciaz w II lidze no piekna sprawa...
Zycze wam awansu ale wam jako druzynie a nie takim kibicom jak ty...
Ja też życzę awansu Stali, bo jak byłem młodszy i w Krośnie była pauza to pamiętam, że zawsze siedziałem przy radiu, słuchałem transmisji w Radiu Rzeszów i trzymałem kciuki za ówczesnym Van Purem. Ale podobnie jak Ty nie życzę tego awansu pewnym kibicom, których już opisywałem wcześniej…


Cytuj:
Stawiasz Stal i KSZ na rowni, to dlaczego porownujesz waszych liderow do naszych najgorszych zawodnikow... Porownoj Macka i Tomka do Lukaszewicza czy tez Szmida... Szmid jest cienki, tyle mam do powiedzenia na torze w Rzeszowie w meczu zrobil by gora 5-7 pkt...
Sorry, ale w jaki sposób stawiam na równi Stal i KSŻ? Powiedz mi? To kibic z Rzeszowa napisał, że Wilk i Fierlej robiliby z palcem w du.. Szmida i Łukaszewicza, więc mu chciałem pokazać, że chyba by im tak łatwo jednak nie było…
co do Szmida to nie będę się kłócił powiem tyle, że jakby miał lepszy sprzęt to w ekstra może nie – ale w pierwszej lidze byłby zawodnikiem na miarę 10 pkt. Bo jakby był taki cienki to by nie był półfinalistą IMP…

Cytuj:
Bo ten zespol jest zawsze k***a taki ze nic nie osiagnie... Bo tam nie ma checi tam nie ma wiary, tam jest wkolko jazda o to samo i nic z tego nie wychodzi... Nie ukrywam ze daze KSZ i temtejszych kibicow (moze nei wszystkich) ogromna sympatia i zycze awansu... Ale wkurwia mnie to jak ktos takie Krosno stawia na rowni ze Stala...
:shock: no gdzie ja stawiam tą Stal i Krosno na równi :|

Cytuj:
Wiesz co nie wysmiewa sie nigdy ludzi gorszych w zadnym tego slowa znaczeniu... Ale smiac mi sie chce jak stawiasz niektore rzeczy na rowni... Macie piekne miasto, dobra druzyne... Ale niestety nie jestem wstanie porownac Krosna z Rzeszowem czy tez KSZ-u ze Stala... Bo bylo by to conajmniej dziwne... To tak jak by wasze Karpaty porownywac ze Stala w pilce...
tak nie wyśmiewa się… nieraz miałem okazję siedząc gdzieś czy wychodząc ze stadionu słyszeć fajne dialogi ludzi z Rzeszowa typu, żeby dali sobie już w tym Krośnie spokój z żużlem, amatorszczyzna, po co na to na to ludzie chodzą? … później wystarczyło popatrzeć na rejestracje samochodu do którego wsiadali…

Cytuj:
I tu pierdolisz glupoty, bo na neciku to kazdy sie moze wypowiadac a kazdy doskonale wie jak to jest z samymi zawodnikami... Jak nie jeden z moich znajomych czy tez czasem ja sam podchodze do zawodnika i wpajam mu ze nic sie nie stalo ze bedzie lepiej ze jeszcze bedzie czas... A u was nie ma na kim psow wieszac bo wiekszosc prezentje wciaz ten sam mizerny poziomik...
a mnie gówno obchodzi co Ty zawodnikowi mówisz, możesz mu nawet prognozę pogody przepowiadać. Ja czytałem różne opinie na necie o Baranie czy choćby o Rempale na początku sezonu i mam już swoje zdanie na ten temat.


           
Post 5 lip 2004, o 16:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Bazyli u nas tez jest taki co chce wygrac bieg a jak widzi zer nie moze to udaje ze sie bawi i robi swece caly czas wiec to ze jechal daleko za Bebenem nie oznacza ze tak chcial...
Co do kolesi to nikogo wina ze tacy sie goscie urodzili ale jak mozna pakowac wszystkich kibicow do jednego worka?...
Jezeli Szmid jest w stanie robic, jak mowisz 10 pkt, czyli Twoim zdaniem jest on zawodnikiem takiej samej klay jak Karol Baran. A moj komentarz do tego jest taki ----> :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 5 lip 2004, o 16:49
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
Nie bede odpowiadał na inne wpisy, bo porpostu nei ma sensu spytam sie tylko bazyliego, dlaczego ten 10 pkt Szmid nie miesił sie w tamtym sezonie w Rybniku równiez w tym go stamtąd wyrzucono i dlaczego nie chciało go chociazby gniezno, skoro za małe pieniadze w 1-szej lidze gwaratnowalby im 10 pkt :shock:

Nie no naprawde ktos jakby czytał twój post pierwszy raz, to moze pomyśleć ze na zuzlu sie nie znasz ;]

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 5 lip 2004, o 17:02
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
Haj może to źle ująłem, nie chodziło mi o wszystkich kibiców. Ale jest taka i to niestety nie mała grupa… baa niektórzy goście z KK zauważyłem w Krośnie, że lubią się naśmiewać z nas…

Nie wiem czy Szmid jest tej klasy co Baran, podejrzewam, że jeszcze troszkę mu brakuje. Ale od Trojana czy Wilka na pewno gorzej nie jeździ, co właśnie udowadnia w imprezach poza ligowych, typu IMP czy MPPK, gdzie wygrywa z zawodnikami wyżej notowanymi….

Cytuj:
Nie bede odpowiadał na inne wpisy, bo porpostu nei ma sensu spytam sie tylko bazyliego, dlaczego ten 10 pkt Szmid nie miesił sie w tamtym sezonie w Rybniku równiez w tym go stamtąd wyrzucono i dlaczego nie chciało go chociazby gniezno, skoro za małe pieniadze w 1-szej lidze gwaratnowalby im 10 pkt
bo miał słaby, nawet bardzo ostatni sezon ?? W Rybniku chłopakowi nie szło bo tam była zawsze bardzo dobra młodzież (Chromik, Romanek, Szumina) i duża konkurencja o miejsce w składzie. Nie potrafił się przebić i dlatego mu nie szło. W tym roku w Krośnie postawiono na niego, chłopak uwierzył, że potrafi jeździć i teraz czytając forum Rybnika widać często wpisy rozżalonych kibiców, że to był błąd puszczając go do nas.


           
Post 5 lip 2004, o 17:08
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 lut 2004, o 21:46
Skąd: Estadio de Santa Marta
Posty: 1314

Zobacz profil 
Bazyli ale ty pierdolisz.Nie dlatego Szmid slabo jezdzil bo sie nie miescil tylko dlatego nie jezdzil bo byl za slaby!!A wiesz Klis tez mozemy mowic ze jest najlepszym zawodnikiem swiata tylko ze na niego nie stawiaja to jest slaby.


           
Post 5 lip 2004, o 17:09
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
ej kurw... no to z tego chyba wynika, ze byl slaby skoro nie miescil sie w skladzie nie ???????????? <sciana>


           
Post 5 lip 2004, o 17:13
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
Cytuj:
Nie wiem czy Szmid jest tej klasy co Baran, podejrzewam, że jeszcze troszkę mu brakuje. Ale od Trojana czy Wilka na pewno gorzej nie jeździ, co właśnie udowadnia w imprezach poza ligowych, typu IMP czy MPPK, gdzie wygrywa z zawodnikami wyżej notowanymi&#8230;.

Wilk pokazał juz na turnieju w Krosnie ze szmid mu moze czyscisc buty :|:| Golonka wclae nie jest od niego gorszy, a u nas nie miał szans sie przebic :| :|
TROJAN :|:| ja pierdole stary wiesz jakich on zawodników w tym roku robił do czasu upadku na trenigu był naszym najlepszym zawodnikiem :|:|
W Gorzowie 14 pkt u nicch!!!!! robił 2 razy Rajkowskiego, Palucha, 2 razy Zettersttroema , FLisa
Z Gdamnskiem u nas Kargera, Chrzanowskiego Pecyne !!
Stary odpowiedz sobie na pytanie czy tych zawodników Szmid by zrobił ?? czy zrobił by zorro na jego torze ??? nie rozsmieszaj mnie :|:|: Nie wiem co chcesz tutaj udowodnic TROJAN w e-lidze by pykał 3/4 zawodników, a Ty piszesz ze jest klasy szmida PARODIA!!!!!!!

Cytuj:
ej kurw... no to z tego chyba wynika, ze byl slaby skoro nie miescil sie w skladzie nie ???????????? <sciana>

Tak otóz to był słaby bo sie nie miescił !!!!!!!! Po czym innym mozna poznac ze ktos jest dobry czy słaby :|:|:|PO TYM CZY SIE ŁAPIE DO SKŁADU!!!
EJ na prawde ty sie znasz na zuzlu ??(sporcie? grach zespołowych)

PS. Rybnik chyba sam nie wiedział ze ma takiego asa w składzie :D

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 5 lip 2004, o 17:19
 


bazyli_ napisał(a):
Nie wiem czy Szmid jest tej klasy co Baran, podejrzewam, że jeszcze troszkę mu brakuje. Ale od Trojana czy Wilka na pewno gorzej nie jeździ, co właśnie udowadnia w imprezach poza ligowych, typu IMP czy MPPK, gdzie wygrywa z zawodnikami wyżej notowanymi&#8230;.


bosheee, zaraz spadne z krzesla :lol: :lol:

Cytuj:
i kto to mówi ??? to powiedzenie to znam głównie z waszego forum &#8230;
gdyby był kuciapa&#8230;
gdyby był gjedde&#8230;

cyba zgodzisz sie, ze takie gadki dimaetralnie sie roznia od chociazby:"gdyby Bendzera bardziej sie staral" ? :lol:

Od Barana i Tomka R. rowniez sie odczep :) Wiekszosc ludzi na tym forum - szcegolnie KK, tylko w ostaecznosci ucieka sie do "jechania" na swoich zawodnikow ;] Karol i Tomek rulezzz i tyle na ten temat :D

Co do Miesiaca - zapomniales chyba o wczorajszym meczu, gdzie pozostawil za soba Palucha, czy wielka nadzieje polskiego speedwaya, pawla Hliba :) w ogole, co za bez snesowna gadka? :lol: :roll:

pozdrawiam


           
Post 5 lip 2004, o 17:22
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
Cytuj:
w ogole, co za bez snesowna gadka?

Krosnianie wygrali kilka meczy z rzedu od niepamietnych czasów maja szanse na awans i chyba "sodówka" uderzyła do głowy :D

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 5 lip 2004, o 17:33
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
Jezuuuuuuu no ......... Wilk z nim wygrał na Pucharze MACEC a Szmid z nim na IMP. I co? Czy to oznacza, że Szmid jest gorszym zawodnikiem? Dlaczego tak piszesz, chociaż jak przypuszczam w tym sezonie go nie widziałeś? Ja pamiętam dobrze jak w Krośnie jeździł Trojanowski, jak jeździł Wilk, i jak jeździ Szmid. I Łukasz jak na razie pozostawia po sobie najlepsze wrażenie (druga średnia biegowa w lidze). Ale nie powiem, że Wilk był słaby. Bo też był liderem zespołu i bardzo mi było szkoda jak odszedł do was rok później. Co do Trojana to co z tego, że zrobił kiedyś tam 14 punktów w Gorzowie? Dla mnie jest typowym pierwszoligowym średniakiem, który swoją karierę zaprzepaścił kontuzjami. Ja też mogę powiedzieć, że Jacek Woźniak kiedyś był drugi w Srebrnym Kasku ;| i co z tego?

Cytuj:
Krosnianie wygrali kilka meczy z rzedu od niepamietnych czasów maja szanse na awans i chyba "sodówka" uderzyła do głowy :D

jasne, to samo w waszym przypadku


Teraz wy sami mi zaczynacie przypominać tych kibiców, których opisywałem. Piszecie o zawodnikach, których nawet nie widzieliście i dowodem tego są chociażby posty typu, że zaraz spadniecie z krzesła.

Ale tak to już jest od dawna, no bo co rzeszowskie to .......


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 344 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 179 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi