Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Stal Rzeszów - Stal Gorzów 51-39 - mamy czwórkę!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 5 lip 2004, o 17:42
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
:cenzura: Bazyl pierdolisz poprostu glupoty... Nie porownoj mi do :cenzura: zawodnikow z 2 ligi do 1 ligi... Przieciez widac na przykladzie Mariusza, w 2 lidze nie bylo na niego bata a teraz nie ma bata zeby sie lapal do pierwszego skladu... Popatrz na Lukasza u nas nie mial szans na sklad chyba ze by sie porozbijali wszyscy a u was jezdzi i to z zajebistym powodzeniem...

Moim zadniem Krosno bylo jest i mam nadzieje ze nie bedzie gorszym zespolem od Stali...

Zespol ten sie ciagle rozwija i naprawde moze jeszcze duzo pokazac, jak narazie zycze im rychlego awansu o lige wyzej...

Bazyl nie mow mi co kiedys Wilk czy Trojan pokazywal u was na torze liczy sie to jak Trojan jezdzi teraz a ide o zakald ze w drugiej lidze do sredniej 3,000 nie brakowalo by mu zbyt wiele...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 5 lip 2004, o 17:44
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
bazyli weź pod uwagę to, że Trojanowski jest całkiem innym zawodnikiem niż był kilka sezonów temu... On z roku na rok staje się coraz większym profesionalistą, z każdym sezonem jeździ wg mnie lepiej... Byłeś wczoraj na meczu i wyciągasz pochopne wnioski... Rafał jeździ z kontuzją ja do niego nie mam pretensji za słabą postawe, wczoraj bowiem nie pokazał to na co go stać tak na prawde w tym sezonie... Jak sam Rafał mówi, z każdym dniem jak ma gips na tym palcu jego ręka słabnie...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 5 lip 2004, o 17:54
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
Damon ja go oceniam na podstawie wyników z ostatnich lat. Mówisz, że wyciągam pochopne wnioski, bo go widziałem ostatnio jak jeździł z kontuzjowaną ręką. Dla mnie to jest właśnie jeden z tych powodów, dla których był, jest i wydaje mi się, że będzie ligowym średniakiem. Często łapie kontuzję i to go marnuje.

Wpisów Elementa już komentował nie będą, bo są na strasznie marnym poziomie. Widać, że chłopak nie ma zielonego pojęcia o drugiej lidze.


           
Post 5 lip 2004, o 19:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
No to na podstawie wynikow ostatnich lat ocen Szmida czy Lukaszewicza, Bendzere...

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 5 lip 2004, o 19:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
bazyli_ napisał(a):
Element sam jesteś jebniety !!! to Ty na przykładzie tego sprzedawczyka z Łodzi chciałeś pokazać jaka jest przepaść między pierwszą a drugą ligą więc dałem przykład Burzy, który robił punkty we wszystkich ligach !!

I się nieźle podniecacie tym, że Miesiąc zrobił na MDMP u nas pewnie pierwszy raz w życiu ponad 10 pkt. (wow !!! haha). A ja daje głowę uciąć, że jakby Dawid potraktował te zawody poważniej, ( bo widać było, że jeździ sobie treningowo) to Miesiąc by mu nie podskoczył.

No i co z tego, że on c ma 19 a Bendzera 21 lat ? Jak Dawid był w jego wieku, to też jeździł w pierwszej lidze i na koniec sezonu miał średnią 1,387 na bieg. Jaką ma Miesiąc teraz ?? Daje głowę uciąć, że nawet jakby mu się liczyło średnie jedynie ze spotkać z drużynami z dolnej czwórki to by takiej nie miał!!!

Śmiejecie się z Krosna, ale u nas zawodnicy może nie na czas, ale później zawsze dostają swoje pieniądze. A Rzeszów? Ile tam jeszcze jest tego długu? Haha. No tak Fierlej czy Wilk robiliby z palcem w dupie Szmida czy Łukaszewicza? (nie żadnego Łukasiewicza, może mocniejsze szła by się niektórym przydały bo kłopoty z czytaniem widzę?? haha). Jakoś tego nie było widać choćby na ćwiartce IMP !! Kiedy to nasi zawodnicy robili z palcem w dupie wasze gwiazdy z baranem na czele haha !! I te nasze gwiazdy przynajmniej nie dają tak dupy jak sławny trojan, który przyszedł do Krosna, żeby być liderem i awansować do pierwszej ligi a zajebał tak, że nawet baraży nie mieliśmy!!

Ja się nie dziwię, że u nas często się wywyższa naszych zawodników. Bo nas, kibiców z Krosna coraz bardziej wkurwia wasze miasto, a raczej „wspaniali” kibice, czy to już Ci starsi czy młodsi, którzy za każdym razem jak przyjadą do nas wyśmiewają się z wszystkiego, co nasze. Ale to nic, że w Rzeszowie tak się traktuje szkółkowiczów, że Ci nawet chcieli się do nas przepisać. To nic, że u was są kłopoty z przyjazdem karetki na trening, że nie działają gaśnice... U nas przynajmniej jak komuś nie idzie, to nie wieszamy od razu na nim psów (patrz Baran) a jak zacznie jechać to go już kochamy jak nikogo.

P.S Haj jeśli ten gość z Krosna, na stałe mieszka w Krakowie to eheh… go lepiej traktuj z przymrużeniem oka :|


Drogi kolego z Krosna. NIe jest to może odpowiedni wątek ale...
Bardzo szanuję ludzi mieszkających w Krośnie. Zawsze z sympatią odnosiłem się do tamtejszej sekcji żużlowej jednakże nie da się ukryć, że Krosno żużlowo jest miastem prowincjonalnym. Doprawdy chce mi się śmiać jak porównujesz sytuację ekonomiczną (wypłacalność) naszych klubów... Czy Ty zdajesz sobie sprawę ile za punkt płaci się w 1 lidze a ile w 2 lidze? Z tego co piszesz widzę, że niebardzo... Poza tym nie wiem ile masz lat, jak troszeczkę więcej to może sobie przypominasz, którego "Waszego" lidera otrzymaliście za "szklanki"...
Piszesz jeszcze, że jak przyjeżdżamy do Krosna to się wyśmiewamy ze wszystkiego co "Wasze"... Niestety nawet ja używam w swoim słownictwie terminu "skrośnienie" czyli brak jakichkolwiek perspektyw i rokroczną walkę o przetrwanie sekcji żużlowej... Nie wiem czy jest w Polce jeszcze inny klub żużlowy gdzie czas wyścigu mierzy się stoperem ręcznym? Przepraszam, jeżeli się to już zmieniło...Bynajmniej nie używam tego ze złośliwości. W tym roku groziło nam to "skrośnienie" i w pewnym sensie jest to groźba aktualna bo zaniedbuje się w Stali szkolenie młodzieży...
Nieporozumieniem jest porównywanie poziomu zawodników jeżdżących w 1 i 2 lidze bo dzieli ich przepaść przedewszystkim sprzętowa! Nie ważne co się dzieje w jakichś tam eliminacjach, najważniejsza w Polsce zawsze jest liga!

DOPRAWDY NIGDY NIE MYŚLAŁEM, ŻE KIEDYKOLWIEK DOCZEKAM ABY KTOŚ PORÓWYWAŁ STAL RZESZÓW Z ZESPOŁEM KROŚNIEŃSKIM....


           
Post 5 lip 2004, o 20:22
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 mar 2004, o 22:44
Posty: 406

Zobacz profil 
Oj chłopaki, chłopaki. Zacznę od Trojana :
NIe przepadam za Nim, ale to nie ma znaczenia. Według mnie jazda z kontuzją świadczy o jego amatorskim podejsciu. Oczywiście również o dużej ambicji, ale przez tą pieprzoną ambicję przegrał nam pierwszą ligę kilka lat temu.

Jeśli chodzi o Karola Barana i Rafała Wilka to nie zamierzam poi nich jechać bo ich bardzo lubie i im kibicuje.

Jeśli chodzi o Fierleja to nie pieprzcie głupot, że nie ma na niego bata w drugiej lidze. Z tego co mi wiadomo miał On czwartą sr. bieg. w ubiegłym sezonie za B.Pedersenem, M.Ferjanem i R.Kempińskim. Poza tym jak wszystkim wiadomo jest sprzedawczykiem i nie powinien według mnie jeździć na żużlu. Piłkarzy po barażch zawiesili i to samo powinno spotkać Mariusza. I jestem przekonany, że jest On gorszym zawodnikiem od Szmida i to dużo.

Paweł Miesiąc jest według mnie zawodnikiem swojego toru, ale na pewno jeszcze cała kariera przed Nim i będzie miał okazje to zmienić.

A najbardziej waszego klubu nie lubię za to jak postąpili z Marcinem Rajkowskim. Może u nas też wiele nie zdziałał, ale przynajmniej wsród kibiców i zawodnikó miał przyjacieli.

Do pozostałych zawodników nic nie mam i ich jazda jest mi obojętna.

Teraz skoncentruje się nad moimi idolami z Krosna:

Łukasz Szmid to według mnie zawodnik mogący walczyć nawet w ekstralidze tylko, że musiałby zainwestować w sprzęt. Lubie Go przede wszystkim za to, że postawił się naszym beznadziejnym działaczom. A wracając do kwesti jego startow w Rybniku to po jego udziale w Mem. Ciszewskiego kilkoro kumpli z Rybnika mówiło mi, że załują, że już Go nie ma w Rybniku. A w Rybniku podobno nie jeździł bo nie miał na czym.

Janusz Ślączka i JAcek Woźniak - no comment (fajni ludzie, ale już do Krosna się nie nadają według mnie)

Dawid Bendzera - super zawodnik, który jeśli znajdzie sobie dobry klub jest w stanie zrobić dużą karierę, ale tak jak mówie nie w Krośnie (chyba)

pozostali juniorzy- szkoda gadać

Mirek Szczurek - mój ulubiony zawodnik krośnieński, ale głupota działaczy nie pozwoliła mu zrobić wielkiej kariery. Szkoda

Tomasz Łukaszewicz - myślałem, że bedzie lepszy, ale i tak jest super gość. Muszę jednak przyznać, że w Rzeszowie prawdopodobnie by się nie łapał, a biorąc pod uwagę, że w Rzeszowie jeżdzą wychowankowie to na pewno byłoby to trudne.

A o tym kto jest lepszy to się przekonamy prawdopodobnie w przyszłym sezonie.


           
Post 5 lip 2004, o 20:36
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 5 lip 2004, o 19:41
Posty: 30

Zobacz profil 
Cytuj:
Jezeli Szmid jest w stanie robic, jak mowisz 10 pkt, czyli Twoim zdaniem jest on zawodnikiem takiej samej klay jak Karol Baran.


a ja twierdze ze jest tej samej klasy tylko sprzet ma zdecydowanie gorszy

Cytuj:
Szmid nie miesił sie w tamtym sezonie w Rybniku równiez w tym go stamtąd wyrzucono i dlaczego nie chciało go chociazby gniezno, skoro za małe pieniadze w 1-szej lidze gwaratnowalby im 10 pkt


no nie mieścił się ale w tym sezonie jestem pewien ze jezdzilby w ekstralidze w skladzie RKM’u ! dlaczego tak sądze ? na podstawie treningów, które odbywają się w Rybniku – na nich Szmid jest lepszy od wielu zawodników podstawowego składu

Cytuj:
Wilk pokazał juz na turnieju w Krosnie ze szmid mu moze czyscisc buty Golonka wclae nie jest od niego gorszy, a u nas nie miał szans sie przebic


Golonka jest od Szmida duzo gorszy !! popatrz na mecze wyjazdowe tam Golonka nie istnieje !

Cytuj:
Co do Miesiaca - zapomniales chyba o wczorajszym meczu, gdzie pozostawil za soba Palucha, czy wielka nadzieje polskiego speedwaya, pawla Hliba w ogole, co za bez snesowna gadka?


no Szczurek ma też paru zawodników na rozkładzie no i co z tego? Niech zrobi Hliba 3 razy w meczu to będzie wtedy dobry

Cytuj:
k***a Bazyl pierdolisz poprostu glupoty... Nie porownoj mi do :cenzura: zawodnikow z 2 ligi do 1 ligi... Przieciez widac na przykladzie Mariusza, w 2 lidze nie bylo na niego bata a teraz nie ma bata zeby sie lapal do pierwszego skladu


no ale jaka wtedy 2 liga była ? trzy silne i reszta zostawala w tyle i to sromotnie, jedynie w meczach z Grudziadzem czy tez z Ostrowem się mogl poscigac z zawodnikami na jego poziomie sprzetowym, a najlepszym zawodnikiem w 2 lidze to on tez na pewno nie był


i na koniec nie porównujcie Rzeszowa do Krosna bo przepaść dzieli obydwa kluby. Nie ma co porownywac kto jest lepszy od drugiego bo to tak jak prownywac teraz Rzeszow z Tarnowem, wiadome ze Unia jest zdecydowanie silniejszym zespolem.


           
Post 5 lip 2004, o 20:45
 


z Twoja puenta Cysu musze sie oczywiscie zgodzic :D

Ale rozsmieszylo mnie stwierdzenie, ze Szmid jest na tym samym poziomie, co Karol Baran! To przciez parodia, co tu wypisuja niektorzy fanatacy druzyny z Krosna! Ludzie opanujcie sie! Zaraz wyjdzie na to, ze gdyby mial lepszy sprzet to nawet Tomek Gollob by mu nie podskoczyl :lol:

A to, ze na treningach niejaki Szmid objezdza Rybniczan to nie ma najmniejszego znaczenia! pozdrawiam

PS
Cytuj:
no Szczurek ma też paru zawodników na rozkładzie no i co z tego?

z pewnoscia Ci zawodnicy sa klasy Dobruckiego,Knappa, Palucha, czy wspomnianego Hliba :D


           
Post 5 lip 2004, o 20:53
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Zacznę od końca :)

Mam nadzieję że rzeczywiście w przyszłym roku z KSŻ-em spotkamy się na I ligowych torach, i będzie okazja porównać siłę obu ekip.

Teraz co nieco o Bendzerze :P Wystraczy zapytać kibiców z Tarnowa jakie mają o Nim zdanie. Oni sami twierdzą że Dawid sam zmarnował swój talent nie przykładając się do obowiązków.

Zresztą już raz Was wystawił ... bodajże w meczu z SKA jadąc na jakiś turniej.

Co do tego że nas "olał". Po prostu nasi działacze jak usłyszeli ile $ chce tylko się uśmiechnęli. Co prawda prowadzono negocjajce ale Dawid się zbyt wysoko cenił. Ta wypowiedź była "odegraniem" się, bo on wiedząc że i tak nie będzie u nas jeździł zdobył się na super błyskotliwą wypowiedź że nie chce nas "spuścić" do II ligi. Cztery mecze temu (gdy byliśmy na przed ostatnim miejscu) jeszcze się poprawił mówiąc że "mogą żałować że ze mną nie podpisali patrząc na ich miejsce w tabeli" Ciekawe co by powiedział teraz ? No i jeszcze coś co mnie do tej pory śmieszy. na pytanie czy nie bał by się rywalizacji z Miesiącem odpowiedział " Z Miesiącem, przecież ja nigdy z nim nie przegrałem".

No więc w tym sezonie miał do tego kilka okazji.

Co do długów to Marma spłaciła wszystko do sezonu 2004.

Więcej nie chce mi się pisać bo kilka stron by zajęło :P

Powtórze tylko Bazyl zdanie jednego z Waszych kibiców po meczu z Grudziądzem: "Takich meczy to u nas nigdy nie było". oby i u Was takie były, a będzie spox :).

Nie ma się co kłócić jak dla mnie to im więcej ośrodków żużlowych blisko tym lepiej bo jest gdzie na żużel jeździć :)


Ostatnio edytowano 5 lip 2004, o 22:26 przez Mrucky, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 5 lip 2004, o 20:57
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Jeszcze jeden post nie na temat....
Jeszcze jeden post poruszający kwestię Rzeszów vs. Krosno (lol)

A będą bany z góry na dół
.


           
Post 5 lip 2004, o 21:39
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
http://stal.rzeszow.pl/news//fullnews.php?id=590 - obszerna fotorelacja z meczu!!!!! Zapraszam.


           
Post 5 lip 2004, o 21:51
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 19:21
Posty: 57

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
http://stal.rzeszow.pl/news//fullnews.php?id=590 - obszerna fotorelacja z meczu!!!!! Zapraszam.
Elegancka :) Mecz bardzo udany w waszym wykonaniu. Gorzej tylko Wilk, reszta swoje zrobiła. Bardzo ładnie, u nas Gorzów tak mocno nie przegrał ;)

_________________
"Koziołki" są najlepsze :fuckyou:
..::Tż Lublin!::..


           
Post 5 lip 2004, o 22:04
 


aha, niemal bym zapomnial..Co do Trojana - trzeba podkreslic jego wyczyn z biegu trzeciego, gdzie na prowadzeniu zlapal "gume" przejachal tak cale okrazenie dowozac jakze cenne 2 pkt(Karol Baran wyprzedzil Rafala na ost. metrach )...Brawo Trojan :)

jesli ktos nie wierzy, to:
http://stal.rzeszow.pl/zdjecia/stal-stal/24.jpg

pozdrawiam ;]


           
Post 5 lip 2004, o 22:08
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
szacunek dla tego zawodnika :)

_________________
Obrazek


           
Post 5 lip 2004, o 22:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Pozwolisz Miscon, ze ja jeszcze coś dopowiem

Dajcie spokój...jeszcze tego potrzeba, aby kibice Krosna i Rzeszowa ,,coś,, do siebie mieli...
Co niektórzy faktycznie przesadzają...proponuje panowie, aby niekiedy chamować sie troszeczke z głupimi tekstami w strone gości i panienek, które przyjechały na mecz z Krosna.
To ze w obecnej sytacji jesteśmy od nich lepsi, nie znaczy ze zawsze będziemy...moze być odwrotnie, a wtedy nam bedzie głupio jak taki bazyli powie ze naszego lidera Micła, lider z Krosna - Tomasz Gollob robi z palcem w dupie :P albo podobne teksty...
Wcale sie nie dziwie, ze Bazyli poruszył temat...


           
Post 5 lip 2004, o 22:54
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 lip 2004, o 16:37
Skąd: Krosno
Posty: 21

Zobacz profil 
jest to moj pierwszy post na tym forum ale napisze krotko
gdyby dac takie sam sprzet baranowi i szmidowi to lukasz robi waszego baranka jak chce w tym momencie baran mam poprostu lepszy sprzet a co do juniorow to chcac niechcac to ubiegaliscie sie o dawidka i teraz jest wam glupio ze wybral w waszym mniemaniu "takie" Krosno a nie wasz klub
mam nadzieje ze za rok sie spotkamy i pokazemy wam ze takie lekcewazenie naszego klubu jest nie na miejscu
zgadzam sie w 100% z bazylem i haluszkiem :P

_________________
KSZ Krosno Forever!!!!!
Tomasz Gollob Królem Speedwaya!!


           
Post 5 lip 2004, o 23:02
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 mar 2004, o 22:44
Posty: 406

Zobacz profil 
Hmm nie wiem Dada czy nie przesadziłeś troszkę. Według mnie Karol Baran ma na pewno duże umiejętności i talent i nie możesz zakładać, że Szmid by sobie z nim poradził. Ale według mnie Łukaszek mógłby spokojnie jeździć z powodzeniem w pierwszym składzie Stali.


           
Post 5 lip 2004, o 23:02
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
Nie no to jest parodia :shock: :shock: :shock: Moze i dac taki sam sprzet Szmidowi i Gollobowi to go zrobi ???
:lol:
Sam Szmid chyba nie wie ze jest tak dobry :shock: A Karol jak czyta forum ??:P to pewnie smieje sie z waszych wpisów ;]

Pozdro chłoapki :lol:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 5 lip 2004, o 23:02
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Nim przejdę do meczu, to :
Halu_Uche napisał(a):
A najbardziej waszego klubu nie lubię za to jak postąpili z Marcinem Rajkowskim. Może u nas też wiele nie zdziałał, ale przynajmniej wsród kibiców i zawodników miał przyjacieli.



Więcej napiszę w temacie o Marcinie, ale
faktycznie, paskudnie z nim postąpiono :!: :!: :!:
Jedynie w kibicach miał poparcie, ale co oni mogli zrobić, zaszantażować klub czy co :roll:
Zdziałać nie mógł nic, bo mu sprzętu nie dali :płacz:


Szkoda, że teraz po meczu nie wpuszczają do parkingu ( wszystko przez pretensje Grudziądza :twisted: :evil: ) i co gorsza ochrona nie wpuszcza aż do tego momentu, aż wszyscy zawodnicy wyjdą, a co mi z tego :?:

Na tym właśnie meczu byłam z 2,5 letnią kuzynką i jej mamą.
Miałyśmy nadzieję, że po meczu mała zobaczy boksy, motory, zawodników w soich kewlarach, a tu nic :cry:
Zawodnicy zwiali , a kuzynka i jej mama zniechęciła się :!: :!: :!:

Jak tak będzie, to więcej ludzi się zniechęci :!: :!: :!:
Poza tym zawodnicy przyjezdni nie przyjeżdżają tak prędko.


Rozumiem, że to dla bezpieczeństwa, ale dlaczego, aż wszyscy wyjdą????

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 5 lip 2004, o 23:22
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 lip 2004, o 16:37
Skąd: Krosno
Posty: 21

Zobacz profil 
Cytuj:
Nie no to jest parodia Moze i dac taki sam sprzet Szmidowi i Gollobowi to go zrobi ???


chlopczyku umiesz ty czytac bo chyba nie ja pisze ze dajac taki sam sprzet baranowi i szmidowi to lukasz wygrywa moim zdaniem do tomka nikt sie nie umywa wiec nie porownoj go do tomka bo lukaszowi brakuje lat swietlnych do tomka

PS. co masz do vukovica?????????? ze odszedł do wisły i dobrze zrobil!!!!!!!!!!!!!!!!! wisla jest najlepsza!!!!!!!!!!!

_________________
KSZ Krosno Forever!!!!!
Tomasz Gollob Królem Speedwaya!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 344 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 175 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi