Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Wyjazd kibiców na mecz do LUBLINA !!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 25 cze 2004, o 23:37
 Wyjazd kibiców na mecz do LUBLINA !!!
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Witam
Klub Kibica po udanych wyjazdach do Gorzowa i Gniezna w tym sezonie organizuje kolejny... Tym razem naszym celem bedzie Lublin. Bardzo liczymy na wsparcie pozostalej czesci kibicow zuzla w Rzeszowie. Mamy nadzieje, ze uda nam sie uzbirac przynajmniej dwa autokary na ten pojedynek. Mysle, ze nie trzeba nikomu tlumaczyc, ze jest to nasz najblizszy i byc moze najwazniejszy mecz wyjazdowy w rundzie zasadniczej. Jednak to nie o stronie sportowej chcialem pisac. Skorzystamy zapewne z uslug firmy przewozowej "Connex", ktora dowozila nas na mecz do Gniezna (06.06) i mysle, ze wszyscy byli zadowoleni. Osoby ktorych nie znam osobiscie, moga zapisywac sie jedynie telefonicznie pod numerem 693 715 327... Teraz mozna dzwonic praktycznie caly czas tylko nie gwarantuje, ze bede odbieral zawsze. Jak sie wlaczy poczta to podajcie imie, nazwisko, i numer kontaktowy :) i powiedzcie ze sie zapisac chcecie :) Placimy najpozniej na meczu z Gorzowem (04.07) jednak zapisac pasowaloby sie wczesniej, bo nie wiem ile mam tych autokarow zamowic. W dziale KK zrobilismy juz zapisy, bo chcemy w przypadku uzbierania dwoch autokarow Klub Kibica wpakowac do jednego. Jak ktos chce z nami jechac to zapisujcie sie. Koszt to jedyne 21 zl.+bilet i nie trzeba nikomu mowic, ze samochodem wyjdzie na pewno drozej (benzyna). Jesli macie jakies pytania odzywajcie sie na moj numer gg: 1069321 i maila: ramelow@speedway.smg.pl i pytajcie w tym temacie. Jeszcze raz zachecam i przypominam, ze ostateczny termin platnosci to niedziela 4 lipca. Jesli ktos nie zaplaci wtedy to odpada z listy. Zbierac bedziemy na stadionie, nie martwcie sie bedzie stosowna informacja. Albo w naszym sektorze, albo na koronie stadionu podczas meczu z Gorzowem. Zapraszam do zapisow! Informacje o godzinie i miejscu wyjazdu podamy przy wplacaniu.

PS: Wycofywanie sie z listy bardzo, ale to bardzo niewskazane!

Lista chetnych (szczegolowa posiadam ja):
1. Ramelow - KK
2. Kezman - KK
3. Fransik - KK
4. Damon - KK
5. iti - KK
6. Lukash - KK
7. Seweryn - KK
8. Matius - KK
9. Martini - KK
10. Ares - KK
11. Ramzy - KK
12. Element - KK
13. Mrucky - KK
14. Haj - KK
15. Buried - KK
16. Nobi - KK
17. Mik - KK
18. Michal m - KK
19. Strongu - KK
20. Maniek - KK
21. Grzyniu - KK
22. Adi - KK
23. K2 - KK - 21 zł
24. Anka - KK
25. Kaska - KK
26. Wandi - KK
27. Krzysiek
28. Kenny
29. jAskółka
30. magnus61
31. Darek
32. Drozd
33. Szary Lis
34. Artur
35. Joanna
36. Kamil K.
37. Kamil junior KK
38. Łukasz - 21 zł
39. Marcin - 21 zł
40. Piotrek - 21 zł
41. krzysiek_f KK
42. Kamil KK
43. Tomek - 21 zł

_________________
Sveriges Radio P3


Ostatnio edytowano 29 cze 2004, o 11:11 przez Ramelow, łącznie edytowano 6 razy

           
Post 26 cze 2004, o 10:16
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 21 cze 2004, o 16:57
Skąd: Lublin
Posty: 6

Zobacz profil 
eheheheh, mam nadzieje ze bedzie fajny mecz, i z Ciemnogrodem nie przegramy, bo bardzo nie lubie tego miasta, a jestem niestety zmuszona w nim mieszkac w roku akademickim. tez bede na meczu. a nie wiesz gdzie beda siedziec kibice z rzeszowa?


pozdrawiam:)

_________________
Ania:)


           
Post 26 cze 2004, o 10:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
bedziemy na pewno widzoczni :D:D:D:D:D nie mart sie z pewnoscia nas zobaczysz :D:D:D:D:D

pozdrawiam

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 26 cze 2004, o 11:08
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 lut 2004, o 21:46
Skąd: Estadio de Santa Marta
Posty: 1314

Zobacz profil 
Przepraszam Pana Ramelowa bardzo ale czy moglby on z dobroci swego serca zapisac Wandiego.Ja jeszcze bede kolowal osoby jesli mozna.


           
Post 26 cze 2004, o 15:48
 
Junior
Junior

Dołączył: 21 mar 2004, o 22:09
Posty: 165

Zobacz profil 
moj kumpel sie chce zapisac na wyjazd do lublina i nie \uniknione ze moze sie zapisze do kk on nazywa sie Kamil Kozłowski


           
Post 26 cze 2004, o 22:01
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 16 kwi 2004, o 23:02
Skąd: Lublin
Posty: 84

Zobacz profil 
gwiazda napisał(a):
eheheheh, mam nadzieje ze bedzie fajny mecz, i z Ciemnogrodem nie przegramy, bo bardzo nie lubie tego miasta, a jestem niestety zmuszona w nim mieszkac w roku akademickim. tez bede na meczu. a nie wiesz gdzie beda siedziec kibice z rzeszowa?


pozdrawiam:)


A kto cię zmusza do mieszkania w " Ciemnogrodzie " jeśli można wiedzieć ? Ja jestem z Lublina i nie mogę powiedzieć, że nie lubię Przeworska. Po prostu nigdy tam nie byłem i nawet nie wiem gdzie ta wieś leży. Pozdrawiam.


           
Post 27 cze 2004, o 00:13
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
No ładnie idzie .. juz mamy 28 osób .. ale mysle ze tak w 100 miniumum sie wybierzemy ... chciałbym jak najwiecej osob zeby pojechało ..

Ludzie a jak rodzice was nie puszcza :wink: to mówcie ze idziecie na podwórko wracacie o 23 :] no i nie musza wiedziec ze byliscie w Lublinie :]

Pzdr.

P.S
Ja jade 100% :]

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 27 cze 2004, o 00:42
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Ja bym najchętniej pojechał moturem... ;)

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 27 cze 2004, o 10:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Zulu napisał(a):
gwiazda napisał(a):
eheheheh, mam nadzieje ze bedzie fajny mecz, i z Ciemnogrodem nie przegramy, bo bardzo nie lubie tego miasta, a jestem niestety zmuszona w nim mieszkac w roku akademickim. tez bede na meczu. a nie wiesz gdzie beda siedziec kibice z rzeszowa?


pozdrawiam:)


A kto cię zmusza do mieszkania w " Ciemnogrodzie " jeśli można wiedzieć ? Ja jestem z Lublina i nie mogę powiedzieć, że nie lubię Przeworska. Po prostu nigdy tam nie byłem i nawet nie wiem gdzie ta wieś leży. Pozdrawiam.



Przeworsk to nie jest wies...

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 27 cze 2004, o 11:13
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 maja 2003, o 11:02
Posty: 10

Zobacz profil 
Na pewno bedzie troche ludzi od nas. Już na stadionie dołączy do was naszą ekipa. Mamy busa i jedziemy w jakieś 12 osób, być może więcej. Być może bedziemy mieć flage a doping na pewno głośny :)


Aha Pozdro dla kogoś z Klubu Kibica kogo spotkałem na Rynku pare dni temu i z kim skandowałem nazwisko Maćka Kuciapy w Czarnym Kocie :)


           
Post 27 cze 2004, o 11:17
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
No wypas to mi sie podoba :wink:

Ludzie zapisujcie sie .. zobaczycie jak to jest Lublin jest blisko wiec nie ma wymówek ze długa droga i wogóle .. :P zobaczycie atmosfere w naszym sektorze na stadionie w Lublinie .. bedzie przynajmniej 10 razy lepsza albo i wiecej niz w Rzeszowie ..

Pzdr.

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 27 cze 2004, o 11:35
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 21 cze 2004, o 16:57
Skąd: Lublin
Posty: 6

Zobacz profil 
to nie twoja sprawa dlaczego tam tam mieszkam i nie powinno cie to interesowac - bo nie pisalam tego do Ciebie. Pozatym twoj ukochany Lublyn to wcale nie jest taka wspaniala metropolia jak myslisz, Ludziom ktorzy tam studiuja tez sie nie podoba,a nawet wiekszosci lublinianow. A skoro nie wiesz gdzie jest Przeworsk to bardzo Ci współczuje - musiales miec dopuszczajacy z geografii.

_________________
Ania:)


           
Post 27 cze 2004, o 11:37
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 21 cze 2004, o 16:57
Skąd: Lublin
Posty: 6

Zobacz profil 
to bylo oczywiscie do Zulu


Nobi:Pamietaj o opcji edytuj

_________________
Ania:)


           
Post 27 cze 2004, o 14:10
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Zalamac sie mozna... Lublin na pierwotny termin meczu u nas zebral 4 czy 5 autokarow, a kibice w Rzeszowie chyba znowu chca dac plame? Rok temu bylo nas tam w sumie pewnie z 120 os, z czego autokar pojechal tylko jeden, powtorka z rozrywki? Poza Lublinem juz drugiego takiego bliskiego wyjazdu nie ma... a jesli ktos czeka na ostatni moment, to od razu mowie, ze tak do piatku sie najlepiej zapisac, bo w niedziele jest ostatni termin zbierania kaski... Spiker jeszcze na Gorzowie oglosi...

pzdr!

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 27 cze 2004, o 14:48
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Ja kołuje osoby jak tylko moge :]

Mozliwe ze nasze szeregi zasili m.in sławny cfaniaczek z Krosna :] czyli Ania :]

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 27 cze 2004, o 15:59
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2003, o 18:35
Skąd: Rzeszów
Posty: 313

Zobacz profil 
Mozliwe ze nasze szeregi zasili m.in sławny cfaniaczek z Krosna :] czyli Ania :][/quote]

ej to jest ta panienka co była po meczu z grudziądzem z nami w SP ???? chodzi mi o ta czarną laseczke :D

jak tak to spox bo dziewczyna jest bardzo fajna :D


           
Post 27 cze 2004, o 16:00
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Tak Martini :) dokładnie ta :)


           
Post 27 cze 2004, o 20:38
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 16 kwi 2004, o 23:02
Skąd: Lublin
Posty: 84

Zobacz profil 
gwiazda napisał(a):
to nie twoja sprawa dlaczego tam tam mieszkam i nie powinno cie to interesowac - bo nie pisalam tego do Ciebie. Pozatym twoj ukochany Lublyn to wcale nie jest taka wspaniala metropolia jak myslisz, Ludziom ktorzy tam studiuja tez sie nie podoba,a nawet wiekszosci lublinianow. A skoro nie wiesz gdzie jest Przeworsk to bardzo Ci współczuje - musiales miec dopuszczajacy z geografii.


Nigdzie nie napisałem, że kocham Lublin i że to jakaś wspaniała metropolia ( choć w porównaniu z Twoją miejscowością - zapewne jest). Napisałem tylko, że nie wiem gdzie jest Przeworsk. I nie powinno Cię to dziwić, bo chyba 99,99999999999999999999999 % Polaków ta nazwa się z niczym nie kojarzy. No bo z czym? Po prostu uważam, że jeżeli ktoś cię zmusza do mieszkania w Lublinie, to zgłoś to na policję. Mnie zupełnie nie obchodzi po co tutaj przyjechałaś, z jakiej wsi i kiedy tam wrócisz. No ale dlaczego Ciemnogród ? Czy dlatego, że przyjeźdżają tu studiować ciemniaki z całej wschodniej Polski? Oczywiście nie było to do Ciebie, bo człowiek z maturą napisałby "lublinian" a nie "lublinianów". Ale mniejsza o to. Ja nigdy nie użyłem na tym forum (ani na żadnym innym) popularnej zwłaszcza w okolicach Tarnowa nazwy Mojżeszów, sam też nie życzę sobie, aby ktoś nazywał moje miasto Ciemnogrodem. A wracając do tematu - mam nadzieję, że żużlowcy Stali i TŻ-tu stworzą nam emocjonujące widowisko. Pozdrawiam wszystkich kibiców z Rzeszowa i niektórych z Przeworska. :wink: To by było na tyle. Pozdrawiam.


           
Post 27 cze 2004, o 22:54
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Zulu i gwiazda proponuje pokłocic sie na gg .. bo w tym watku ludzie maja sie zapisywac na wyjazd do Lublina a nie kłocic ..

Pzdr.

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 27 cze 2004, o 23:37
 wyjazd do lublina
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 paź 2003, o 21:44
Skąd: rzeszów
Posty: 28

Zobacz profil 
ej to nie wiesz ramelow miej wiecej ile kasy trzeba bylo by wziac zesoba razem z autokarem bo moi kumple jada wiec moze i ja pojade to jakbys mogl to odpowiedz :) jak cos to ja kurde wyjezdzam z rzeszowa na mecz :( wiec jak cos to koledzy by mnie zapisali mozna?? :?: czy trzeba jakos legitymacje :?: no to chyba tylu mam pytan jak juz ktos o to sie pytam to sory nie czytalem wszystkich odpowiedzi


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: StalRzeszowska i 187 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi