Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

TŻ Lublin-Stal Rzeszów 41-49!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 4 lip 2004, o 20:43
 TŻ Lublin-Stal Rzeszów 41-49!!
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
No i meczyk kończący rundę zasadniczą. My już swoje zrobiliśmy, każde kolejne punkty będą na naszą korzyść. Może wreszcie pojedziemy w pełnym składzie? Nie liczę na wygraną, ale żeby chłopaki powalczyli :)
Zapraszam do komentowania :D, pobijemy rekord z wątku Rzeszów-Lublin (85 stron) :?:


Ostatnio edytowano 11 lip 2004, o 21:35 przez micson, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 4 lip 2004, o 20:46
 Spoko
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
W Lublinie powalczymy ale jeśli będzie Gjedde,Tomek dobrze jeździł (tak jak dzisiaj) i Maciek, Karol na swoim poziomie, żeby młodzieżowcy nie zawiedli. Cieszę się że Piotrek Winiarz pojechał na motorze.


           
Post 4 lip 2004, o 20:55
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
Szanse na wygranom som i mysle ze jesli dopisze nam szczescie to i nawet mozemy wygrac pod kiloma warunkami

1. Miesiac musi znowu pozyczyc motor(niewiem od kogo porzyczyl ale wiem ze napewno to zrobil) tak jak na te 2 ostatnie biegi
2 Musi jechac Gjedde za Wilka i jechac na dobrym poziomie
3 Rempala musi jechac z juniorem poniewaz jak widac on pomagam juniorom(co niestety Kuciapa nie robil)
4. Baran i Kuciapa muszom jechac na swoim poziomie

Mysle Ze mamy okolo 40% na wygranom i mysle ze te szanse jescze wzrosnom


           
Post 4 lip 2004, o 20:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Tomek raczej nie pomogl Miesiacowi w XIII biegu:P:P:P:P To Paweł pomogl wyjsc na prowadzenie Tomkowi a potem odpieral ataki Hliba i Palucha.
Szanse na wygrana w Lubline sa i jedziemy tam wlasnie z taki nastawieniem!

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 4 lip 2004, o 22:08
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 3 sty 2003, o 14:49
Posty: 46

Zobacz profil 
Gjedde w 99% nie wystartuje w tym spotkaniu ,Rempala nie wiele zdziala na naszym przyczepnym torze reka mu nie wytrzyma po dwoch biegach ,uwas jest rowny strasznie twardy tor ,a co do juniorow to z Jeleniewskim na naszym torze nie maja szans ,mocnym punktem bedzie z waszej strony na pewno Baran jak i Kuciapa.Tz LUBLIN stal rzeszow 54-36


           
Post 4 lip 2004, o 22:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Jak zawsze pewni swego Lublinianie. nie wiem czxyu czegos nie nauczyl Was mecz w Rzeszowie? Ludzi troche pokory dla przeciwnika, korona Wam z glowy nie spadnie, naprawde.
Rempala juz Wam pokazal w tym sezonie jak sie jezdzi i mam nadzieje ze zrobi to po raz kolejny. A o jego reke sie nie martw bo dzisiaj bylo wszystko w porzadku.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 4 lip 2004, o 22:45
 
Junior
Junior

Dołączył: 13 maja 2003, o 23:04
Posty: 200

Zobacz profil 
Nie gniewaj się haj, ale Rempała jedyne co nam pokazał to XIV wyścig w meczu Rzeszowie ;). A co do pokory - to sorry ale są lepsze drużyny od nauki. Ale ponieważWas kocham za dzisiejsze zwycięstwo to już nic nie napiszę oprócz tego, że przegracie i to niemało.


           
Post 4 lip 2004, o 22:46
 


Bedzie bardzo ciekawie. :) Lublin bez Piszcza, a Rzeszow... gdyby
pojechal w pelnym skladzie to wynik moze byc na styku. Poza Karlssonem
w Lublinie nie ma pewniakow. Sledz w Grudziadzu tylko 7 punktow,
Jeleniewski zero. Widac wiec, ze trudno przewidziec, jak sobie poradza
lublinianie z Rzeszowem.

Generalnie jednak zanosi sie na ich zwyciestwo.


           
Post 4 lip 2004, o 22:52
 


nie ma watpliwosc, Lublin nawet bez piszczyka jest faworytem tej potyczki. Mam nadzieje, ze nasze szeregi zasili Charlie Gjedde, a jesli nie to obowiazkowo musimy pojechac z ZZ, jednak mam nadzieje, ze taka ewentulanosc nie bedzie potrzebna, bo Dunczyk wyzdrowieje :) Ja po cichu licze, ze nasi sprawia niespodzianke i przynajmniej powalcza. Bardzo silnym punktem zespolu bedzie na pewno Baran i Kuciapa, a w szeregach gospodarzy - Karlsson, ktory 11 lipca zapewne nie znajdzie pogromcy...Pozdrawiam kibicow TZ-u i do zobaczenia na meczu, mam nadzieje, ze atmofera na trybunach bedzie podobna do tej sprzed roku ;)


           
Post 4 lip 2004, o 22:56
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 cze 2004, o 16:34
Posty: 397

Zobacz profil 
Dla mnie ten wynik meczu jest otwarty. Rzeszów niepodda sie tak szybko i moze ten mecz wygrac. Jak bedzie startowal Gjedde zamiast Wilka to moze wygramy o ile Gjedde wruci w dobrej formie. A jak bedziemy miec tyle samo punktow co Grudziadz to chyba decyduje bezposredni pojedynek w ktorym Rzeszów jest lepszy bo w Grudziadzu byl remis a u nas w Rzeszowie zwyciezylismy. Tak mi sie zdaje ze to jest jeszcze te decydujace spotkania. Wiec mysle ze Rzeszów pojedzie bardzo dobrze i wygra ten mecz po ciezkiej walce 47-43. :D


           
Post 4 lip 2004, o 22:57
 
Junior
Junior

Dołączył: 13 maja 2003, o 23:04
Posty: 200

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Bedzie bardzo ciekawie. :) Lublin bez Piszcza, a Rzeszow... gdyby
pojechal w pelnym skladzie to wynik moze byc na styku. Poza Karlssonem
w Lublinie nie ma pewniakow. Sledz w Grudziadzu tylko 7 punktow,
Jeleniewski zero.

Spoko - dziad jeleniewski w Lublinie machnie 5-7 punktów - na waszych juniorach spokojnie. Darek z Frankiem to pewniaki w Lublinie.


           
Post 4 lip 2004, o 23:12
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Musimy powalczyc w Lublinie nie ma innej opcji! Nie wątpliwie są oni faworytem, jednak jeżeli chcemy jeszcze coś osiągnąc to musimy ten mecz z nimi wygrać!

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 4 lip 2004, o 23:13
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
w Lublinie moim zdaniem niestety polegniemy, mimo iż powienien wrócić Gjeede

Niestety ale My jakbysmy jechali tam nawet w Gollobami:P to tam nie wygramy bo tam jest Stachyra... i ten czubek cos wykombinuje...niestety ale taka jest prawda kazyd inny wynik niz zwycięstwo Lublinian bedzie dla mnie szokiem!!! ale oczywiscie jade tam i bede dopingowal chlopakow:):)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 4 lip 2004, o 23:18
 
Junior
Junior

Dołączył: 21 mar 2004, o 22:09
Posty: 165

Zobacz profil 
DO LUBLINA PO DWA PUNKTY STAL RZESZÓW!!!!!!!!!!!!


           
Post 4 lip 2004, o 23:22
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Spoko Fransik na pewno ktoś pojedzie dzień wcześniej do Lublina, aby spraedzić czy czasami na starcie albo na 2 łuku nie leży wąż strażacki :D

Na pewno pojedziemy z obcokrajowcem...nie wiadomo tylko czy będzie to Gjedde, czy...no własnie :D Na pewno straniero wskoczy w miejsce Wilka.


           
Post 4 lip 2004, o 23:27
 


kezman napisał(a):
Na pewno pojedziemy z obcokrajowcem...nie wiadomo tylko czy będzie to Gjedde, czy...no własnie :D Na pewno straniero wskoczy w miejsce Wilka.


moze powroci temat Gufarowa? :P ;)

Moim zdaniem jesli juz mowic o jakims obcokrajowcu to nie moze byc to zawodnik pokoruju wyzej wymionionego Rosjanina, czy Fritza Wallera, ale musi byc to jezdziec z doswiadczeniem w Polsce. Mam nadzieje, ze jednak Charlie zdarzy sie wykurowac na to spotkanie i wspolnie z innymi zawodnikami Stali nawiaze walke z gospodarzami :)


           
Post 4 lip 2004, o 23:30
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Wydaje mi się, że jeśli Charlie nie pojedzie to zadebiutuje...Matej Zagar :)


           
Post 4 lip 2004, o 23:44
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
jestem przygotowany na porazke i to wysoko ;/ i to nie dlatego, ze nasi zawodnicy są dużo słabsi lecz dlatego co pisał Fransik, Jasiek tak przygotuje tor, ze za nim sie nasi połapią o co chodzi bedzie juz przewaga Lublinian. :( :x
Jednak z drugiej strony to co przezntuja niekotórzy nasi zawodnicy w ostatnichh spotkaniach mozna patrzyc optymistycznie ;] a wiec tak
Karol jest w stanie zrobic tam duzo pkt ;] Moze nawet pokonać Karlika ?
Maciek jak zawsze pewny punkt zespołu
Tomek powinno byc juz chyba lepiej z obojczykiem ;] jeszcze z tydzien laserów i bedzie ok ;]
Charlie jesli wróci jest w stanie równiez walnąc dwucyfrówke ;]
i Trojan no własnie tu jestem najbardziej niespokojny, po pierwszym biegu dzisiejszym myślałem ze bedzie wspaniale, a tak było "tylko" nieźle, niestety po tym upadku z Fierlejem Trojan nie moze sie jeszcze chyba odnaleść (a moze jego motor ?) walczył z Paluchem w 10 biegu i na swoim torze nie powinien dac sie tak zrobic ;] wiec nie spodziewam sie rewlaci w LBn

Jednak to wszystko rozbija sie o dopasowanie do nawierzchni toru, pewniakami raczej sa Gjedde i Kuciapa którzy zawsze umieja odnaleść sie w sytuacji ;] Baran jest w takim gazie ze raczej tez zrobi niezły wynik, jednak potrzeba jeszcze pkt Tomka i Trojana;/ Obaj po kontuzjach moze byc ciezko ;]

Na Miesiaca nie licze jak i zreszta na wygrana mam nadzieje ze mnie pozytywnie zaskoczą :)

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 4 lip 2004, o 23:45
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Wydaje mi się, że jeśli Charlie nie pojedzie to zadebiutuje...Matej Zagar :)


a z Norisem to juz jest temat skończony :?:

Lublinianie czy wy zawsze musicie tak zlekcewazyc przeciwnika ... heh no tak bo wam korona z głowy spadnie .. Zebyscie czasem sie nie zdziwili jak bedziecie cąły mecz za tydzien osrani siedzieli w swoich sektorach i prosili o cud albo deszcz :P

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 4 lip 2004, o 23:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 973

Zobacz profil 
Pamietam jak wygralismy kiedys pierwszy mecz sezonu wlasnie w Lublinie (Kuciapa,Winarz, tronajwoski,wilk). Tego to wlasnie sezonu weszlismy do eligi. Teraz tez mozemy wygrac i walczyc o baraze...

Oczywiscie zagraniczny musi zrobic 13 pkt i reszta pojechac na 100%.
Sponsor musi o to juz zadbac:)
I zwyciestwo jest nasze!!!

Lublin to nie sa zadne Asy:), zrobimy ich


...dziwie sie tym ktorzy z gory przewiduja inaczej.

_________________
bERY


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 469 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 192 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi