Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

TŻ Lublin-Stal Rzeszów 41-49!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 13 lip 2004, o 11:52
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Po przeczytaniu wywiadu z Nowin, Janusz Stachyra urosl w moich oczach... On jak dotad chyba jako jedyny z ekipy TZ-u byl wstanie przyznac wyzszosc przyjezdnych... Ale niestety 99% Lublinian nie jest wstanie przyznac sie do porazki, tylko wiecznie beda szukac dziury w calym...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 13 lip 2004, o 11:54
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
Element napisał(a):
Po przeczytaniu wywiadu z Nowin, Janusz Stachyra urosl w moich oczach... On jak dotad chyba jako jedyny z ekipy TZ-u byl wstanie przyznac wyzszosc przyjezdnych... Ale niestety 99% Lublinian nie jest wstanie przyznac sie do porazki, tylko wiecznie beda szukac dziury w calym...

Podpisuje sie po tym obiema rękami :)

I TZ tez i TŻ tez przyjacielem Stali Rzeszów jest :)


Ostatnio edytowano 13 lip 2004, o 13:07 przez Kamil, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 13 lip 2004, o 11:58
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 maja 2003, o 12:18
Skąd: z Pacanowa
Posty: 543

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
co do toru - jesli ktos jest ciekaw jego stanu przed meczem to zapraszam
tutaj

Na fotce moze nie widac tak dokladnie toru, ale w jakims tam procencie oddajce to, co ujrzelismy wchodzac na obiekt przy Al. Zygmuntowskich ;)
Pragne przypomniec, ze przed meczen nie bylo zadnych opadow deszczu ;)
pozdrawiam

Człowieku i tak ten tor na kilka gdzin przed rozpoczęciem meczu wyglądał i wygląda tak zawsze, bo tak sie przygotowuje przyczepne tory. Czy tak trudno to zrozumiec?? Po wyschnięciu tor jak najbardziej nadawał sie do jazdy i był regulaminowy.
A co do pana Kaczmarka to juz najprawdopodobniej w tym tygodniu będziecie sie cieszyć że jeszcze jako ostatni udało wam sie skorzystać z jego "usług", bo najprawdopodobniej już nikt inny z nich nie skorzysta.


           
Post 13 lip 2004, o 12:04
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Dobrze jest wygraliśmy mamy dwa duże pkt :) i jest git czekają Nas kolejne mecze z Lublinem... :)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 13 lip 2004, o 12:25
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 cze 2004, o 02:51
Skąd: Lublin
Posty: 42

Zobacz profil 
Element napisał(a):
Po przeczytaniu wywiadu z Nowin, Janusz Stachyra urosl w moich oczach... On jak dotad chyba jako jedyny z ekipy TZ-u byl wstanie przyznac wyzszosc przyjezdnych... Ale niestety 99% Lublinian nie jest wstanie przyznac sie do porazki, tylko wiecznie beda szukac dziury w calym...


Ehh, nie pisz, że 99% bo naprawdę wielu przyznało, że byliście lepsi. Tor był jaki był, ale nawet na takim można było wygrać. Skoro Dawid Stachyra i Grzesiu Knapp potreafi walczyć to reszxta też mogła. Tak więc tor nie jest poniekąd wytłumaczeniem

Co do lotnych startów, to się nie wypowiadam, bo nie wiem, czy takowe były, ale ciekawi mnie skąd, Wy jesteście tacy pewni, ze ich nie było, bo z Waszego sektora jakoś specjalnie nie dało się tego wyłapać. No ale może Wy macie jakieś nadprzyrodzone zdolności...:P

Co do tekstu na tzlublin.com, to sorry, ale na jakiej podstawie twierdzicie, że to stek bzdur i fantazja autora? Za przeproszeniem, byłiście tam? widziałiście? Słyszeliscie co mówił i robił Kaczmarek i sedzia? Nie, wiec jakim prawem zarzucacie komuś, że kłamie. Wyczyny Kaczmarka słyszało kilka, jełśi nie kilkanaście osób z Lublina z dyrektorem Siwkiem na czele. Tymczasem od Was nie słyszał nikt, bo nie miał takiej możliwości, a jednak zabieracie głos w tej sprawie jak profesorowie ui zarzucać kłamstwo i manipulację. JEśli nie wiecie jak był naprawdę (a nie wiecie) to się po prostu nie wypowiadajcie.


           
Post 13 lip 2004, o 12:37
 


Abaddon napisał(a):
Michał - co do tekstu na tżlublin.com, to sorry, ale na jakiej podstawie twierdzisz, że to stek bzdur i fantazja autora? Za przeproszeniem, byłeś tam? widziałeś? Słyszałeś co mówił i robił Kaczmarek i sedzia? Nie, wiec jakim prawem zarzucasz komuś, że kłamie. Tak samo reszta z Rzeszowiam. Wyczyny Kaczmarka słyszało kilka, jełśi nie kilkanaście osób z Lublina z dyrektorem Siwkiem na czele. Tymczasem od Was nie słyszał nikt, bo nie miał takiej możliwości, a jednak zabieracie głos w tej sprawie jak profesorowie ui zarzucać kłamstwo i manipulację. JEśli nie wiecie jak był naprawdę (a nie wiecie) to się po prostu nie wypowiadajcie.

na jakiej podstaiwe krytykuje autora tego nEWSA? Bo wedlug mnie wiadomosci zuzlowe (i nie tylko, wszystkie aktulanosci ;) ) winne byc jak najbardziej obiektywne, a temu newsowi tego zdecydowanie brakuje. Autor, notabene redaktor naczelny, twierdzi, ze "sedzia nie chcial weidziec lotnych startow Reszowian", ciekawe...Zreszta dziwne jest to, ze nagle tearz zaczeli niektorzy plakac, ze nasi zaowdnicy wychodzili z lotnych, zapewne za kilka dni porazki beda upatrywac w niepomyslnym wietrze...

Ogolnie mam wrazenie, ze ten news pisany jest przez sfrustrowanego kibica TZ-u, ktory chce jakos wyladowac swoja zlosc po porazce swoich pupili...
pozdrawiam

P.S. wlasnie Abba, jesli sie nie ma dowodw na takie postepowanie pana K. to takz enie nalezy wspominac o tym na forum publicznym, bo sa to w takim wypadku jedynie OSZCZERSTWA...


Ostatnio edytowano 13 lip 2004, o 12:44 przez michal_m, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 13 lip 2004, o 12:44
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 cze 2004, o 02:51
Skąd: Lublin
Posty: 42

Zobacz profil 
Chodziło mi oczywiscie o artykuł na http://www.tzlublin.com a nie newsa na zuzelnews :)

No wlasnie o to chodzi, że dowody są, bo wiele osób słyszało "złote myśli" pana K. i dlatego podejmują odpowiednie kroki :)


           
Post 13 lip 2004, o 15:29
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Jeszcze kamyczek do ogródka:
Cytuj:
(...)
Dla Gazety

Tadeusz Szylar

prezes sekcji żużlowej Stali Rzeszów

Dostaliśmy liczne sygnały z klubów, które już startowały w Lublinie, że TŻ kombinuje z przygotowaniem toru. Aby uniknąć niespodzianki ściągnęliśmy na niedzielny pojedynek obserwatora z Głównej Komisji Sportu Żużlowego. Kosztowało nas to 800 zł, ale były to dobrze zainwestowane pieniądze.


           
Post 13 lip 2004, o 19:07
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Ja osobiscie proponuje aby temat zostal zamkniety, jest juz po meczu, wynik kazdy zna... Temat powoduje tylko niepotrzebne klotnie a to nikomu akurat potrzebne nie jest... Wiec Micson apel do Ciebie oszczedz klotni i spanu naszemu forum i zamnij temat...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 469 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 154 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi