Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Odpowiedz w temacie

18 lipca XV runda Lotos Gdańsk - Stal Rzeszów


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 18 lip 2004, o 18:30
 


StrongU napisał(a):
michal_m napisał(a):
dutche napisał(a):
michal_m napisał(a):
dutche napisał(a):
No to zarzad wlasnie wyleczyl mnie z sluchania relacji.Ja rozumiem ze Gdansk jest mocny ale jazda w krajowym skladzie zabija zuzel.To moze lepiej nie jedzmy wogole.Wogole nie trenujmy...Wogole nic nie robmy.


no coz kazdy ma swoje zdania, ja jestem jednak zupelnie inaczej nastawiony do tego tematu. Wiemy, ze sytuacja finansowa naszego klubu nie jest -delikatnie mowiac - najlepsza, wiec trzeba szukac oszczednosci na KAZDYM KROKU! Przeciez nikt nie liczy, ze wygramy w Gdansku, a wtakim razie nie ma sensu wydawac kasy na obco. Punktow nalezy poszukac w 5 pozostalych spotkaniach...

Jesli Ty przychodzisz na stadion dla obcego - Twoja sprawa, ja zasiadam przy radiu/hetmanskiej :P dla swoich zawodnikow :D , nie dla stranieri...



Ja przychodze zeby ogladnac ciekawe widowisko,mijanki w wykonaki mojaego zespolu!!!!A zespol to w tym roku 7 zawodnikow a jesli chodzi o obcokrajowca to on nie nalerzy do zespolu????W takim razie kim on jest???bo nie rozumiem

widocznie mnie nie zrozumiales...Wcale nie twierdze, ze nasz jedyny obco nie nalezy do druzyny, wrecz przecwinie - uwazam ,ze jest jej silnym punktem, ale nie o to chodzi. Z Twojej wyopwiedzi wywnioskowalem, ze bodzcem do sluchania/chodzenia na zuzel jest obecnosc w naszym skladzie obockrajowca.
Ja prezentuje calkiem odmienna postawe :P Ja przychodze na zuzel dla Kuciapy, Barana, Trojana i spolki, nie dla Charliego :)
Dlatego taka sympatie chyba kazdy kibic czarnego sportu w rzeszowie czuje do zawodnikow STALI, bo to sa "swojaki" :P W ogole marzy mi sie, zebysmy w takim skladzie kiedys wystartowali w e-lidze :D ehhh te marzenia ;)

pozdrawiam


NO ja mam całkiem inne zdanie na ten temat...
Przychodze na mecz dla Ciapka, Trojana, Karola, Tomka i wszystkich innych krajowych, ale takze dla Charliego...
Dla mnie jest on super gościem, co udowodnił juz kilka razy...trzeba czasami Michal zostać w Speewway Pubie po meczu, a nie spadać odrazu do domu :P ...

Jak bym był na miejscu naszych dzialaczy, to juz po ostatnim meczu tego sezonu chciałbym podpisać umowe na starty Charliego w przyszłym sezonie ...takie jest moje zdanie...zreszta chyba nie tylko moje.

A co do meczu: Tak sie zastanawiam: Czy bedzie to mecz typu: Egzorcysta X (chyba 6, bo tyle juz horrorów przezyliśmy) czy moze typu ,,Dziekujemy i zapraszamy ponownie,, :D ...
Okaże sie soon... :)

hhe, STrongu - ja wcale nie twierdze, ze Charlie to nie jest sympatyczny typ :P Wiem, ze na lerpszego stranieri nie moglismy w tym roku trafic, ale to ie chodzi o to! Dziwi mnie tylko postawa ludzi, ktorzy przychodza na stadion tylko dla obcego - kimkolwiek on by nie byl. Oczywiscie, kazdy ma do tego prawo, ale ja akze mam prawo do wyrazenia swojego zdziwienia :P

I zgadzam sie Strongu , rowniez chetnie bym widzial w przyszlym roku przy Hetmanskiej Charliego ;)

Wracajac do tematu - nad Gdanskiem przeszla podobno burza...Jak wiemy po opadach tor moze byc nawet niespodzianka dla miejscowych ::P ;) heh, mam nadzieje, ze mecz sie odbdzie i wyjdziemy z 30 :P


           
Post 18 lip 2004, o 21:09
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Nic mnie nie zaskoczyło. Wydaje mi się, że to nawet dobrze, że zawody zostały zakończone po 10 biegu. Teraz trzeba przygotowywać się do meczu z Lublinem.

P.S Jedyne co mnei martwi to sprzęt Karola :/ Niestety, ale chyba jego najlepszy sprzęt...ech :?


           
Post 18 lip 2004, o 21:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
DZIEKUJEMY, ZAPRASZAMY PONOWNIE :p jednak

W Gdansku pada i napewno mecz nie bedzie kontynuowany :]

Chyba najwazniejsze pytanie: Czy z motorem Karola nic powaznego sie nie stało?? Smieszne to, ale w druzynie która chce walczyc o 2 miejsce, awodnicy maja tylko po jednym dobrym motorze (oprócz Maćka)
Trojan rozbił (własciwie to Fierlej jemu) swój najlepszy motor i nie jezdzi tak jak na poczatku sezonu. Karol dorwał śmigacza, a gdy cos sie w nim spiepszyło i przesiadł sie na rezerwowy był bezradny jak dziecko.

Ogólnie to nie ma sie czy przejmować...przegraliśmy i tyle. Szkoda tego 5:1 Maćka i Tomka. Wojto mówił coś, ze Jabol przewrócił sie specjalnie...niewiem.

Cóz, kolejny mecz za tydzień z Lublinem. Troche srałem dziś w portki jak słyszałem wynik z Lublina (na styku) bo jeśli by wygral Gorzów, to było by pozamiatane...a tak mamy jeszcze szanse na to 2 miejsce.

POzdro


           
Post 18 lip 2004, o 21:21
 


wynik na pewno nikogo niem dziwil, jednak martwia problemy sprzetowe naszych asow. Akurat dotknelo to tych zaowdnikow, ktorzy osttanio prezentuja znakomita forme, czyli pawla i Karola. Mam jednak nadzieje, ze szybko sie uporaja ze sprzetem i za tydzien pokaza nam to, do cxzego ostatnio przywyklismy...

Wracajac do meczu : cieszy postawa Tomka i Pawla ;) Maciek i Rafal tez nie najgorzej ;) ogolnie nie bylo tak zle na tle ekstraligowych (mozna juz tak powiedziec :D ) Gdanszczan...


           
Post 18 lip 2004, o 22:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Przeciez z Gdanskiem nikt nie chce nawiazywac walki bo maja za duza przewage punktowa. wiadome bylo ze te mecze beda przegrane. Jednynie u siebie z Gdanskiem postaramy sie odbic sobie te 2 pkt. Walka o 2 gie miejsce bedzie z bezposrednimi rywalami czyli Gorzowem i Lublinem i tutaj mozemy spodziewac sie meczy na styku.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 19 lip 2004, o 01:48
 


Cytuj:
wynik na pewno nikogo niem dziwil, jednak martwia problemy
sprzetowe naszych asow.


Nie wiem, jak to bylo z tymi problemami, ale na bardzo zmoczonych po
opadach deszczu torach motocykle inaczej sie zachowuja, zas zawodnicy
czasem widzac to, po prostu rezygnuja z udzialu w wyscigu. Moze wiec
rzeszowianie zjezdzali z toru w takich wlasnie sytuacjach.


           
Post 19 lip 2004, o 07:42
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Początek był nie najgorszy, tylko ten tor i defekty.... :? Wreszcie Paweł pokazuje że może wygrywać nawet z juniorami na wyjazdach! Tomek i Maciek też źle nie jechali jak na te warunki, no ale wiadomo, że przy takich warunkach nie będą ryzykowali nie wiem jakiej jazdy. Myśle że nie będzią nam dalej doskwierać jakies defekty czy inne dziwne rzeczy :? :shock: No ale i tak nie można się tak bardzo przejmować tą porażką bo to raczej było wiadome- większość drużyn przegrywa w Gdańsku, a my po zwycięstwo chyba też nie jechaliśmy.Gdańsk jest poza zasięgiem a punktów trzeba szykać u siebie i ewentualnie w Lublinie lub w Gorzowie... Będzie dobrze :wink:

_________________
Obrazek


           
Post 19 lip 2004, o 08:51
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Dziennik Speeedway.info.pl, nr157/2004 napisał(a):
Po zawodach powiedzieli:
Grzegorz Dzikowski (trener Lotosu Gdańsk): - Deszcz pokrzyżował nam dziś szyki. Nie chcieliśmy takiego widowiska, które się kończy przed czasem. Dla nas najważniejsze są jednak punkty i zdrowie zawodników. Sędzia musiał podjąć ciężką decyzję, czy rozpocząć te zawody, czy nie. Ponowił próbę toru, stwierdził, że wszystko jest w porządku. Przerwanie meczu było również trafną decyzją, dobrze, że tak się skończyło.

Krzysztof Stojanowski (Lotos Gdańsk): - Pogoda przeszkodziła nam w rozegraniu całego meczu, popsuła widowisko. Mecz mimo to mógł się podobać. Warunki na torze były takie a nie inne i trzeba było bardzo uważać. Szkoda upadku Mirka Jabłońskiego, ale myślę, że do następnego meczu będzie już wszystko dobrze.

Mieczysław Woźniak (trener Marmy Polskich Folii Rzeszów):
- Mieliśmy troszkę defektów dziś, ale Gdańsk, tak jak już wcześniej mówiłem, jest bardzo silny. Zawodnicy gospodarzy jeżdżą tutaj bardzo dobrze. My próbowaliśmy powalczyć, ale zarówno te defekty, jak i deszcz nam troszkę w tym przeszkodziły i gdyby nie to, wynik byłby pewnie troszeczkę inny. Będziemy walczyć jednak do końca o drugie miejsce w tabeli. Myślę, że jest taka możliwość dla nas i będziemy starali się to wykorzystać.

Maciej Kuciapa (Marma Polskie Folie Rzeszów):
- Początek był bardzo dobry. Później troszkę było problemów z przystosowaniem się do nawierzchni. Zrobiłem korekty nie w tym czasie co trzeba i trochę odstawałem. W jednym z biegów, po przegranym starcie, dostałem szprycę prosto w okulary, musiałem odpuścić. Rywale mi odjechali i ciężko było ich gonić mając prostą straty i zabłocone gogle. Drugi mój defekt to był po prostu łańcuszek sprzęgłowy.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 19 lip 2004, o 08:51
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Na szczęście Karolowi sie "tylko" świeca urwała i jeździł na motocyklu Rafała Trojanowskiego.
(No i chłopaki nie zrobili wiecej punktów niż poprzednio... :wink: )


           
Post 19 lip 2004, o 10:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Ale za to Gdańsk zrobił mniej niż poprzednio :P Takze mozemy to uznac za lepszy wynik :)

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Misi i 154 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi