Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

18 lipca XV runda Lotos Gdańsk - Stal Rzeszów


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 12 lip 2004, o 09:20
 18 lipca XV runda Lotos Gdańsk - Stal Rzeszów
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Heh juz 8 dni po meczu w Gdańsku jedziemy tam jeszcze raz :)
Myślę, że to będzie spokojny mecz. Wybrzeże jakie jest mocne to pokazało i nam i Grudziądzowi i nie ma co się szczególnie spinać na ten wyjazd. Moim zdaniem powinniśmy pojechać w składzie krajowym a ostatnią szansę wystepu w tym sezonie dałbym Fierlejowi.


           
Post 12 lip 2004, o 10:06
 


Wyjazd do Gdanska mozna by potraktowac jako przetarcie przed
kolejnymi meczami i dac szanse pojezdzic Wilkowi i Fierlejowi. Moze nawet
i Klisiowi badz Prucnalowi?


           
Post 12 lip 2004, o 10:21
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 kwi 2003, o 12:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 745

Zobacz profil 
słusznie. mecz w sobote pokazał że nawet z Charliem nie mamy tam czego szukać. niech sobie chłopcy pojeżdżą i oszczędzają sprzęt


           
Post 12 lip 2004, o 10:22
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2003, o 11:37
Posty: 115

Zobacz profil 
Dlaczzego chcesz dac ostatnią szanse Fierlejowii wlasnie w tak trudnym meczu? Z góry mozna zakladac, ze raczej zaden z naszych zawodnikow nie zrobi tam 10 pkt. Bo Gdansk jest za mocny, a nawwet przed meczem, w ktorym przegralismy 30 punktami wiekszosc ludzi mowila, ze mozemy tam wygrac. Czulem sie jak kibic nie tej druzyny, kiedy z goory zalozylem przegraną, ale jestem realistą i po co mowic rzeczy, ktore nie będą mialy pozniej miejsca na torze???


           
Post 12 lip 2004, o 11:47
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
I właśnie dlatego ze Gdańsk jest taki silny ze na zwycięstwo czy nawet remis nie ma sie co nastawiać, można dać im taką szanse. Mysle że powinien jechać Mariusz, Rafał Wilk, Rafał Trojanowski, Paweł Miesiąc, piotrek Prucnal i Tomek Kliś (ale nie po jednym biegu bo takie cos nic nie daje). Z takim silnym przeciwnikiem najlepiej było by sie im objechać. Nie ma sensu jechać tam w najsilniejszym skladzie z Gjedde bo to i tak nic nie ma. Trudno ich pokonać gdu Gdańsk jedzie na wyjeździe a co dopiero u nich... Najlepsi nich odpoczną i popraqcuja nad sprzętem a reszta niech sie jeszcze objezdza z dobrym rywalem. Tak czy inaczej nic w Gdańsku nie zrobimy, a taki trening napewno sie przyda...

_________________
Obrazek


           
Post 12 lip 2004, o 11:50
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 cze 2004, o 16:34
Posty: 397

Zobacz profil 
No Gdansk jest bardzo mocny i maj piekielnie szybkie motory. Wiec mysle ze u nich na torze raczej szans nie mamy. Gjedde po tej kontuzji widac ze nie jest jeszcze w pelni sil i musi napewno popracowac nad wlasna forma. Wiec czy dzialacze sciagna na ten mec z Gjedde to juz im pozostawiam.


           
Post 12 lip 2004, o 14:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Przecież ten mecz był odpuszczony tzn. tak mi się zdaje i dlatego przegraliśmy do 30pkt. przecież później nie mieli by sił w Lublinie jechać tak mecz po meczu i wogóle tyle km nie to co Gdańsk oni pojechali mecz u siebie dwa razy :] myśle, że teraz będzie lepiej...

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 12 lip 2004, o 14:21
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 cze 2004, o 16:34
Posty: 397

Zobacz profil 
buried tez tak mysle ze ten mecz sobie odpuscili i nasi zawodnicy jezdzili na swoich drugich motrach zeby po testowac. I dopasowac je lepiej. Mysle ze w nastepnym meczu w Gdansku bedzie lepiej o wiele.


           
Post 12 lip 2004, o 20:56
 
Junior
Junior

Dołączył: 21 mar 2004, o 22:09
Posty: 165

Zobacz profil 
Wydaje mi sie ze szansa na braze jest i powinni walczyc z kazdym rywalem. Nawet w gdansku. Wiadomo lotos jest faworytem ale mysle ze jak wszyscy stana na wysokosci zadania to mozemy niespodzianke sprawic. uwazam ze pownnismy jechac w najmocniejszym skladzie czyli:
1T.Rempała
2Ch.Gjedde
3R.Trojanowski
4K.Baran
5M.Kuciapa
6P.Miesiac

Naprawde jest szansa i powinni walczyc ze wszystkimi druzynamo

_________________
Obrazek
JEDZIESZZZ ZAWSZE Z NAMI


Ostatnio edytowano 14 lip 2004, o 14:03 przez adi, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 12 lip 2004, o 20:58
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
wiecie co takie pojebanie sprawy ma swoje dobre i złe strony.
Złe - tak pojebać gdańskich kibiców - jaką walke im funtujemy zrobimy 20 pkt??? co to za mecz bedzie.Jagby nie patrzeć traci na tym POLSKI ŻUŻEL- w jakimś stopniu. ( chociaż może im sie należy - żeby gazem łzawiącym w zawodników przyjezdnych-jest to karykodne - tu oczekuje zdezydowanego działania GKŻ - może tak jak na Legii mecze bez kibiców w play-off, nie mam nic do normalnych ludzi-kibiców z dgańska - ale takie dziadostwo należy do majdanka....)
Dobre- jazda młodzieży bardzo sie przyda...

Jedziemy :)

_________________
joo


           
Post 12 lip 2004, o 21:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
joo napisał(a):
wiecie co takie pojebanie sprawy ma swoje dobre i złe strony.
Złe - tak pojebać gdańskich kibiców - jaką walke im funtujemy zrobimy 20 pkt??? co to za mecz bedzie.Jagby nie patrzeć traci na tym POLSKI ŻUŻEL- w jakimś stopniu. ( chociaż może im sie należy - żeby gazem łzawiącym w zawodników przyjezdnych-jest to karykodne - tu oczekuje zdezydowanego działania GKŻ - może tak jak na Legii mecze bez kibiców w play-off, nie mam nic do normalnych ludzi-kibiców z dgańska - ale takie dziadostwo należy do majdanka....)
Dobre- jazda młodzieży bardzo sie przyda...

Jedziemy :)


A co!! Onie nas mało nie pojabali i objebali z pierwszejk czwórki...
Ja juz sobie wyobrazam co by sie teraz działo gdybysmy nie wygrali w Lublinie. Grudziadz by nie popuscił, złozył by protest i pewnie by im przyznali walkower...przez kibiców Gadńska bysmy nie weszli do czwórki...
:lol: :lol: :lol:
Ale inaczej :P
POwinniśmy jechać z Charliem!! Chłopak potrzebuje objezdzenia.
Z Fieleja juz nic. PO sezonie koniec przygody
Bezwzglednie!! Z GJEDDE


           
Post 12 lip 2004, o 21:45
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 lip 2004, o 15:07
Skąd: G D A Ń S K
Posty: 29

Zobacz profil 
joo napisał(a):
... funtujemy... .Jagby...


to że są wakacje nie zwalnia od poprawnego pisania !:)


           
Post 12 lip 2004, o 22:51
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Witam Was...
Nie lubie sie wypowiadac konkretnie pare dni przed meczem. Najwiecej to mozna powiedziec kolo piatku, soboty - to chyba oczywiste. Przed Lublinem wypowiedzialem sie wczesniej, napisalem, ze wygramy ten mecz, pozniej sie zawahalem, aby dzien przed meczem byc juz tego pewnym. Sluchajcie nie robmy za przeproszeniem "obory" i jedzmy do Gdanska w pelni zmobilizowani, w pelni skoncentrowani i w najlepszym skladzie jaki mamy (przypuszczam, ze tak bedzie, kolo piatku szczegoly). Czy ktos kto przegrywa 60:30 w sobote jedzie przez cala Polske do Rzeszowa, chwile sie przespi i jedzie na drugi najtrudniejszy teren i wygrywa w pieknym stylu 41:49 nie zasluguje na wiare? Moje zdanie o pierwszym meczu w Gdansku jest w troche starszym temacie. Jestem przekonany, ze teraz zrobimy tam min. 40 punktow. Pojedziemy w najsilniejszym skladzie i sami sie o tym przekonacie. Niech nikt mi nie mowi, ze w sobote tez bylismy w najsilniejszym... Doskonalne wiecie do czego zmierzam. Naszym atutem powinno byc to, ze paru zawodnikow po dluzszej absenscji na torze w Gdansku jezdzilo tydzien wczesniej i sa o ten jeden raz madrzejsi. Tamten tor na prawde powinien nam odpowiadac - oby tylko nie spadl deszcz. Czy Waszym zdaniem nie warto pokazac kibicom jeszcze raz, iz warto przyjsc na kolejny mecz z Lublinem na Hetmanska? Wasza pomyslowcow doprowadzilaby do tego, ze wynikiem 65:25 zniechecilibyscie polowe. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawe, ze wywozac z Gdanska niezly, niekoniecznie wynik na nasz korzysc... i tak wplywem z biletow na spotkaniu z Lublinem odrabiamy ewentualne straty finansowe? Jak nawiasem to ja szalenie zaluje, ze ten mecz nie obedzie sie w Rzeszowie. Jestem swiecie przekonany, ze zanotowalibysmy rekord frekwencji od spadku do 1 ligi. Od tamtej pory bywalo niezle na meczu z Gdanskiem (2001 r. 42:48) i Rybnikiem (2002 46:44). Nie ma co narzekac, ale nie zawodzmy kibicow, a oni odwdziecza sie tym, ze beda przychodzic na nasz stadion. Dzieki swietnej postawie zuzlowcow, sponsora itd. jestesmy w pierwszej czworce i przynajmniej unikamy wielkiego finansowego blota w postaci tragicznej frekwencji na meczach z Krosnem, Opolem, Rawiczem, Gnieznem... Nikt od zawodnikow nie wymaga aby w Gdansku wygrali, pasuje pojechac z glowa (bez kontuzji), ale nie tak asekuracyjnie jak to mialo miejsce w sobote. Pasuje przywiesc dobry wynik. Ja w ta druzyne wierze z calego serca, bo chlopaki tego wartaja. Nie po to sie chodzi na zuzel tyle lat, aby nie wierzyc. Nie bede typowal wyniku tydzien przed meczem, bo nawet na 100% nie wiem kto w tym spotkaniu pojedzie. Jedno jest pewne... Bledem bedzie puszczenie rezerw (i tak do tego nie dojdzie bo Wilk ma kontuzje i meczyc go nie wolno, a z Fierlejem wiadomo jak jest - raczej juz go nie zobaczymy).

Pzdr!

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 13 lip 2004, o 23:18
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Ramelow mylisz się i to grubo :P

Do Gdańska jedziemy w krajowym składzie...w miejsce Gjedde ma jechać Mariusz Fierlej. Info dostałem kilka minut temu...i jest ono bardzo pewne.

Trzeba jechać i zrobić wynik "dobry" dla oka...a co najważniejsze wrócić cało do Rzeszowa.


           
Post 13 lip 2004, o 23:21
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
wiesz jak jest w naszym klubie, wlasnie sie przekonalem - info sie zmienia everyday...

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 13 lip 2004, o 23:25
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
ramelow napisał(a):
wiesz jak jest w naszym klubie, wlasnie sie przekonalem - info sie zmienia everyday...


To info się już nie zmieni...


           
Post 14 lip 2004, o 03:07
 


No to znow do 30. :P Oby tylko Fierlej znow nikogo nie rozbil. :)


           
Post 14 lip 2004, o 10:26
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Spoko Jasiek.
Jestem jakoś dziwnie przekonany, że chłopaki zrobią wiecej niż 30 pkt. w Gdańsku. Nawet w krajowym składzie.

A oto co Nowiny napisały:
Cytuj:
Sekret Miesiąca
Paweł Miesiąc powiedział, że zwyżka jego formy jest efektem dopasowania motocykli oraz tego, że... zamyka je na noc w motorami świetnie jeżdżącego Karola Barana. Inni zawodnicy od zaraz chcieli zrobić to samo.


Hehehe, ale szydera! :lol:

A tu cały artykuł: http://www.gcnowiny.pl/

Aha, mam jeszcze pytanko do adminów oficjalnej stronki. Dlaczego niema na niej terminarza play off?


           
Post 14 lip 2004, o 10:48
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
ąha, mam jeszcze pytanko do adminów oficjalnej stronki. Dlaczego niema na niej terminarza play off?


Bo admini też mają wakacje i czasami gdzieś wyjeżdżają :P Później się doda...

A co do meczu to ja jestem pewien, że teraz będzie wynik o niebo lepszy...jak mówi Maciek Kuciapa kompletnie nie mogli spasować się do toru...teraz ma być inaczej :)


           
Post 14 lip 2004, o 10:52
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Cytuj:
ąha, mam jeszcze pytanko do adminów oficjalnej stronki. Dlaczego niema na niej terminarza play off?


Bo admini też mają wakacje i czasami gdzieś wyjeżdżają :P Później się doda...

A co do meczu to ja jestem pewien, że teraz będzie wynik o niebo lepszy...jak mówi Maciek Kuciapa kompletnie nie mogli spasować się do toru...teraz ma być inaczej :)

Zapewne bedzie inaczej...co z tego ze Maciek zrobi 11 czy Karol 12 , jak Fierlej zrobi 0...
Dla mnie to jest bezsensowna decyzja..to wszystko w tym temacie ;/


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 166 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi