Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

18 lipca XV runda Lotos Gdańsk - Stal Rzeszów


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 lip 2004, o 11:22
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:09
Posty: 156

Zobacz profil 
Ja proponuje wystawic do skladu w Gdańsq Piotrka Winiarza, bo gdzies musi odjechac swoj jeden start. Chyba ze dzialacze z trenerem na przodzie i sponsorzy planuja powalczyc o zwyciestwo. Bo ostatni mecz bedzie takze z Gdanskiem tylko ze u siebie a wtedy moze to byc mecz o wszystko. A jak walczyc w Gdansq to proponuje sprzet jak rakiety i 2 treningi w tym tygodniu. Mysle ze Gdańsk osiagnal juz swoje wiec nie robi duzych napraw sprzetu wiec na szybkich naszych maszynach mogli by sie pokusic o zwyciestwo. Piotrkowi wystarczy 1 tasma i jedzie z nami next seson.


           
Post 14 lip 2004, o 11:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Tylko jaki lekarz dopusci go do startow w zawodach ???

To nie jest takie proste wszystko jakby sie moglo wydawac...

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 14 lip 2004, o 11:50
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Heh jeśli chodzi o mecz w Gdańsku to chyba faktycznie należy troszq go odpuścić bo szanse na zwycięstwo bardzo znikome a szkoda by było żeby jakaśkontuzja sie zdarzyła po prostu odjechaćspokojnie ten mecz i skupić się na pięciu pozostałych jeśli faktycznie zależy nam na awansie to musimy je wygrać ...

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 14 lip 2004, o 11:56
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 22 gru 2003, o 21:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 501

Zobacz profil 
Jeżeli naprawde chcemy walczyć o baraże to nie wolno nam odpuścić żadnego meczu.....we wszystich musimy jechać w najmocniejszym składzie i walczyć o zwycięstwo.

_________________
"Humans need fantasy to be human" Terry Pratchett


           
Post 14 lip 2004, o 13:25
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 lip 2004, o 15:07
Skąd: G D A Ń S K
Posty: 29

Zobacz profil 
dawspeed napisał(a):
Mysle ze Gdańsk osiagnal juz swoje wiec nie robi duzych napraw sprzetu wiec na szybkich naszych maszynach mogli by sie pokusic o zwyciestwo


co ty bredzisz ? jakie swoje osiągneli ? jak będzie awans na 100% to wtedy będzie można mówić o odpuszczaniu i eksperymentach z motocyklami. Skąd wogóle masz takie teorie ?


           
Post 14 lip 2004, o 14:21
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Ja już ostrze sobie ząbki na nasz kolejny mecz z Lublinem u siebie ..

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 14 lip 2004, o 15:43
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
A ja uważam, że do Gdańska powinniśmy jechać w najsilniejszym składzie i nie odpuszczać. Przegrać w dobrym stylu :wink: . Bo trzeba się pokazać przed przyszłym sezonem. Awansowaliśmy do pierwszej czwórki to teraz powalczmy, to nam napewno nie zaszkodzi a może tylko pomóc. Niech przyszły sponsor zobaczy, że drużyna po osiągnięciu swojego celu nie odpuszcza tylko walczy o więcej. Zresztą i kibice liczniej przyjdą na stadion gdy drużyna będzie walczyć a nie odpuszczać mecze.

_________________
Obrazek


           
Post 14 lip 2004, o 16:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Święte słowa WilmeN, tyle było krytyki na zaespoły które w play offach jechały żeby tylko "odjechać" zawody, nie róbmy tak samo bo to nie powinno mieć miejsca. Ktoś pisał, że Gjedde brakuje startów teraz, to chyba najlepsza okazja ku temu się nadarza aby pojeździc, pkt duzo może nie zdobędzie to nie obciąży to znacząco klubowej kasy.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 14 lip 2004, o 16:24
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Hmm zobaczymy jak to będzie. Przecież Gjedde ma też inne ligi...może akurat dziś zaliczy super występ w Anglii i nasi działacze zmienią zdanie i zabiorą go Gdańska?

Choć z drugiej strony nie ma co ukrywać, że zawodnicy mają nie wypłacone sporo kaski i w taki meczu może warto trochę zaoszczędzić? I zamiast płacić Gjedde za przyjazd to powypłacać trochę pieniędzy naszym zawodnikom?

Trudna decyzja. Trzeba porozmawiać z zawodnikami i zapytać się wprost...po co jedziemy do Gdańska? Wtedy będzie łatwiej podjąć decyzję....


           
Post 14 lip 2004, o 21:38
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 8 lip 2004, o 20:28
Skąd: Rzeszów
Posty: 64

Zobacz profil 
Według terminarza ostatni mecz jedziemy na wyjeździe z Lublinem(chyba że ten terminarz który ja mam to ściema) :)

Nobi:A co t ma do meczu Gdańsk-Rzeszów...patrzcie Panowie na tematy :]


           
Post 15 lip 2004, o 09:40
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Moim skromnym zdaniem powinniśmy jechać w najmocniejszym składzie . Niechby się zdarzyło że Gdańsk ma słabszy dzień a naszym brakłoby paru punktów .... Nie ma co odpuszczać . Trzeba wierzyć w zwycięstwo ...

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 15 lip 2004, o 17:25
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 cze 2004, o 16:34
Posty: 397

Zobacz profil 
Tez tak sadze nie odpuszczac do konca trzeba walczyc i nie poddawac sie. Ja bym chcial zeby jechali w jak najlepszym skladzie o ile Gjedde popracuje nad forma bo to co pokazuje to nie jest to co pokazywal przed kontuzja ale mysle ze z meczu na mecz bedzie coraz lepiej


           
Post 16 lip 2004, o 14:49
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
No Charlie wczorajszy wystep w lidze angielskiej moze zaliczyc do udanych ,ale prawda jest jedna ,w gdansku nie ma szans zeby wygrac ,chyba ze jakis cud.. :lol: .

Mysle ze jak nasi chlopcy dojda do 40 punktow to bede zadowolony ,bo jak na razie nikomu sie to nie udalo w gdansku :!:

:)

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 16 lip 2004, o 15:28
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Najważniejsze to odjechaćten mecz bez kontuzjii bo jakby się ktoś wykruszył w tym emczu to moglibyśmy mówićo naprawde wielkim pechu może faktycznie dać szanse wilkowi i Fierlejowi a dać odpocząc Rempale na przykład no nic od tego jest zarząd i trener żeby podjąć właściwą decyzję a w meczu typuje tak 55-35 dla Gdańska ale myśle że na 35 pkt stać nasządrużynę

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 16 lip 2004, o 17:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Tak jak pisałem - powinniśmy jechać w pełnym składzie z Charlie'm ALE ten mecz nie ma dla nas najmniejszego znacznia (w tabeli). Jeśli nawet wygramy, to te 2 pounty namm nic nie dają. Żeby byc na 2 miejscu i tak musielibyśmy wygrac mecze wyjazdowe z Lublinem i Gorzowem, chyba ze Gdańsk wygrł bym w któryms z tym miast (ja w to nie wierze), wtedy mozemy z tą drużyną przegrać, byle miec kozystniejszy stosunek małych punktów.


           
Post 17 lip 2004, o 12:13
 LOTOS-MARMA
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2004, o 12:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1173

Zobacz profil 
To będzie inny mecz...

...inny niż ten przegrany przed dwoma tygodniami 60-30...
Tak twierdza zawdonicy i dzialacze Stali. Wierze,ze pokażą się z jak najlepszej strony i powalczą o korzystny rezultat.
Wszyscy wiemy,iż w tamtym spotkaniu zawodnicy nie pokazali pełni swoich możliwosci,gdyż skoncentrowani byli na meczu w Lublinie (wygranym meczu!!!). Na pewno teraz nie jestesmy faworytami,ale mysle,ze walka bedzie pasjonujaca do ostatnich biegow. Obie druzyny w krajowym skladzie... czy na pewno ? O ile gospodarze zapewne nie skorzystaja z uslug stranieri to dzialacze rzeszowskiej Marmy moga ponownie sprawic niespodzianke i ściągnąć na to spotkanie zawodnika zagranicznego - Charlie Gjedde jest w coraz lepszej formie, ale i Matej Zagar chciałby po raz pierwszy założyć plastron firmowego teamu Marmy! Czy to by było lepsze posunięcie od startu Rafała Wilka lub Mariusza Fierleja ? Trudno powiedzieć,ale wydaje mi się,że tak...
Gdańszczanie zobaczą w tym meczu prawdziwą klasę MARMY!!!
Zapowiada się fantastyczne widowisko - już jutro !!!
Mój typ - 49-41 (obym się mylił w tym przypadku i po cichu liczę na skromne zwycięstwo ekipy znad Wisłoka :D ) :o :banana:

P.S.Czy ktoś się wybiera do Gdańska ?

Pozdrawiam!

:D :)

_________________
Barty
Obrazek


           
Post 17 lip 2004, o 12:28
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
Cytuj:
ale i Matej Zagar chciałby po raz pierwszy założyć plastron firmowego teamu Marmy!

Czy ja czegos nie wiem, czy moze Zagar jest naszym zawodnikiem ??? :roll:
:lol:
Jak mozesz pisac ze bedzie chciał załozyc plastron, jak on nawet nie jest naszym zawodnikiem ! I do piatku moznabyło zgłaszac owych stranieri do PZM! Wiec jest 0% szans ze on pojedzie !! A przypuszczenia to mozesz miec :D
I jesli juz Gdanszczanie zobaczą kogos klase to STALI , a nie......

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 17 lip 2004, o 15:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
Wlasnie Barty skąd masz takie info????? :shock:
A mój typ na jutrzejszy mecz to 55:35 dla Gdańska, a jeżeli zrobimy więcej niż 35 pkt. to bedzie b.dobrze.


           
Post 17 lip 2004, o 18:39
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
niektuzy pisza ze powinnismy jehac w najsilniejszym...stal to nie atlas, kazdy grosz sie liczy i kasa wydana teras moze byc potrzebna w meczah naprawde waznyh i mozliwyh do wygrania. takie jest moje zdanie

_________________
Obrazek


           
Post 17 lip 2004, o 19:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
A na czym maja oszczedzac????? Maja tylko 6 meczy do objechania! Jak nie zaryzykuja to nic z tego nie bedzie! Postawili sobie cel walke o baraze to niech jeszcze wyiskaja sie z kasy i tak nie maja nic do stracenia!Albo rybki albo akwarium. Ja bym postawil wszystko na jedna karte!!!!!!!!!!! Jak walczyc to na calosc!!!!! :evil:

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 168 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi