Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

II Runda Play-off: Stal Rzeszów - TŻ Lublin 48-41


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 18 lip 2004, o 21:05
 II Runda Play-off: Stal Rzeszów - TŻ Lublin 48-41
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko, ale musimy wygrać ten mecz ... i wygramy :) Tylko Karol musi wyremonotwać sprzęt :/

Konieczne na ten mecz jest ściągnięcie Gjedde najlpiej już w sobotę, żeby mógł potrwnować :)


           
Post 18 lip 2004, o 21:13
 


patrzac na ostatnie wyniki naszych zawodnikow, jak rowniez "Koziolkow", to nie widze innej mozliwosci jak zwyciestwo gospodarzy :P Mam tylko nadzieje, ze Karolowi i Pawlowi na dzisiejszym meczu sprzet sie nie rozlecial ;/ Licze bardzo, ze Ci zawodnicy beda glownymi aktorami nadchodzacej potyczki;] O Macka, czy Tomka obaiwac sie raczej nie musimy, Trojan zapewne tez swoje punkty dolozy...

Moim zdaniem obowiazkowo musimy pojechac z obcokrajowcem, choc w krajowce mysle, ze takze bysmy sobie poardzili, ale po meczarniach :P W Lublinie procz Karlika, czy momentami Knappa raczej nikt nam nie zagrozi;]

Stawiam na 53:37;]

Szkoda, ze prawdopodobnie nie bedzie mnie na tym meczu, ale oczywisice duchem bede wspieral firmowy team Marmy ;)

PS Pozdrawiam kibicow TZ-u
PS pozdrawiam admina forum tZ-u, dzieki za bana , jestes wielki ;)


           
Post 18 lip 2004, o 21:21
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
PS pozdrawiam admina forum tZ-u, dzieki za bana , jestes wielki ;)


Nie jesteś sam :D


           
Post 18 lip 2004, o 21:25
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Myślę, że pieniądze na remont silnika Karola się znajdą i to pewnie już jutro :P Tak, tak. Wszycy wiedzą, że teraz dwa bardzo ważne mecze u siebie i trzeba je wygrać.

A co do samego meczu to trzeba pojechać z obcokrajowcem...mam tu na myśli Gjedde i nie widze innej możliwość jak nasza wygrana :!: :wink:


           
Post 18 lip 2004, o 21:29
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 cze 2004, o 16:34
Posty: 397

Zobacz profil 
Oczywiscie pieniadze sie napewno znajda. Jesli chcemy myslec o barazach to kasa musi byc na remontowanie sprzetu. Mam nadzieje ze niepoddamy sie i wygramy ten mecz. Zeby Gjedde wrucil do formy to bedzie wszystko ok. Wszystko sie okaze za pare dni.


           
Post 18 lip 2004, o 21:30
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Mrucky napisał(a):
michal_m napisał(a):
PS pozdrawiam admina forum tZ-u, dzieki za bana , jestes wielki ;)


Nie jesteś sam :D
No dokładnie :D

Jeśli chodzi o mecz to powinniśmy ich spokojnie stuknąć. Poza Karlssonem, który zapewne zaliczy kilka wpadek nie ma kto tam punktów robić. Franków czy Knapp pewnie przywiozą 6-8 oczek ale nic ponad to.
51-39 dla nas.


           
Post 18 lip 2004, o 21:55
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 maja 2003, o 10:11
Posty: 70

Zobacz profil 
Możecie jechać krajówką. Nasze asiory dziś wymęczyły zwycięstwo z Gorzowem (który uważam za drużyne lepszą od was) chociaż było 15:3 dla nas. Ja osobiście szans na wygraną nie widze.

Of kors przyjade na tem mecz i mam nadzieje, ze teraz żadna "ekipa" ochroniarska nie będzie nas zmuszać do siedzenia na drugim wirażu. Idziemy tam, gdzie siedzieliśmy rok temu i nie chce słycheć słowa sprzeciwu :)

_________________
"było tak ze na jednym luku trzeba było jechac przy kraw3edzi a na drugim po zew. po jasiek wymyslił ze ciagnik i polewaczka jechały w druga strone " :) :)

Obrazek


           
Post 18 lip 2004, o 21:58
 
Junior
Junior

Dołączył: 27 lis 2002, o 17:35
Skąd: nowe miasto
Posty: 158

Zobacz profil 
Po zwycięstwie w Lublinie jesteście strasznie pewni swego, nie możemy lekceważyć przeciwnika bo wiemy jak może się to skończyć. Oczywiście posiadamy atut własnego toru i kilku dobrych zawodników, ale jakby nie było jedziemy z drużyną która jest pozycje wyżej w tabeli. Wiec emocji nie powinno zabraknąc i oczywiscie gorąco wierzę w zwycięstwo naszych zawodników.


           
Post 18 lip 2004, o 22:20
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
A co tu dużo pisać musimy wygrać ale nie będzie to na pewno proste Franków i Śledź mogą namieszać jeszcze myślężę mecz będzie ciekawy a Marma wygra 50-40 oby ..

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 18 lip 2004, o 22:34
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Mrucky napisał(a):
michal_m napisał(a):
PS pozdrawiam admina forum tZ-u, dzieki za bana , jestes wielki ;)


Nie jesteś sam :D
No dokładnie :D


I ja dołaczam do tej listy :D
Ciekawe czy którys z Rzeszowian tam sie udzielajacych nie ma bana :? :? Gorzej jak u tarnowiaków :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 18 lip 2004, o 22:44
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
micson napisał(a):
Mrucky napisał(a):
michal_m napisał(a):
PS pozdrawiam admina forum tZ-u, dzieki za bana , jestes wielki ;)


Nie jesteś sam :D
No dokładnie :D


I ja dołaczam do tej listy :D
Ciekawe czy którys z Rzeszowian tam sie udzielajacych nie ma bana :? :? Gorzej jak u tarnowiaków :wink:

ja nie mam bana:D:D oni mnie uwielbiają:D:D o forum buczokow to lepiej nic nie mowic:):)

a co do meczyku to wygramy go ale będzie ciężko:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 18 lip 2004, o 22:51
 


dobo napisał(a):
Po zwycięstwie w Lublinie jesteście strasznie pewni swego, nie możemy lekceważyć przeciwnika bo wiemy jak może się to skończyć. Oczywiście posiadamy atut własnego toru i kilku dobrych zawodników, ale jakby nie było jedziemy z drużyną która jest pozycje wyżej w tabeli.


akurat miejsca w tabeli ma sie nijak do aktulanej formy prezentowanej przez zawodnikow zainteresowanych druzyn...Tz Lublin dzisiaj zdobyl 2 pkt, ale po strasznych meczarniach! Gorzow (nie zgadzam sie z opinia kolego z Lublina, uwazam, ze akurat my dysponujemy lepsza druzyna pragne jednak zaznaczyc, iz jest to moje subiektywne odczucie ;) ), z ktorym notabene poradzilismy sobie w krajowce, w dodatku jechal bez Rajkesa i o malo co nie sprawil niespodzianki, dlatego sadze, ze nasz optymizm jest uzasadniony. Po prostu aktulanie w druzynie Koziolkow poza Karlikiem nie ma zaowdnika, ktory gwarantowalby pokazna zdobycz punktowa, czasami moze blysnac Grzesiu Knapp, ale reszta zawodnikow prezentuje sie ostatnio dosc przecietnie...

pozdrawiam

PS wracajac do forum TZ-u :heh, najdziwniejsze jest to, ze przed meczem gelo chwalil moja postawe, a po meczu...BAN :lol:


           
Post 19 lip 2004, o 00:29
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 kwi 2004, o 17:03
Skąd: Jarosław
Posty: 82

Zobacz profil 
ja sie tam martwie o sprzety naszych zawodnikow:(jak motory beda git to zwyciestwo rowniez bedzie:)a z tym ze kibice z lublina siadal na pierwszym luku to chyba raczej niemozliwe bo KK tam siedzi o ile sie nie myle!mi to tam obojetne ja i tak sie dze na starcie pozdroofki dla wszystkich


           
Post 19 lip 2004, o 07:33
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Ostatnie mecze TŻ-u w Rzeszowie nie były dla nas pomyślne... Wygrane były bardzo blisko, ale jednak nie udało się ich "dociągnąć" do końca. Porażki z tego sezonu jest jeszcze bardziej szkoda bo przegraliśmy tylko 1 punktem... Zawodził sprzęt, słabsze dyspozycje, nieobecność Maćka Kuciapy i ta pechowa kontuzja Rafała Trojanowskiego. Myśle, że to głównie przyczyniło się do straty punktów na naszym torze. Ostatnie mecze Marmy pokazały, że team z Rzeszowa stać na przełamanie tej złej passy porażek u siebie z Lublinem. Faworytem tego meczu będzie Marma. Już wiele razy byliśmy na straconej pozycji a jednak punkty zostawały w Rzeszowie. Bieg młodzieżowy powinien się zakonczyć remisem, lub nawet wygraną 4-2 dla nas. Myśle, że Paweł Miesiąc spokojnie poradzi sobie z juniorami TŻ-u, a drugi nasz młodzieżowiec może zdobędzie 1 punkt po błędzie lub "pechu" któregoś z Lublinian. Karol Baran, Tomek Rempała i Maciek Kuciapa nie powinni zawieść. Widzimy jak ostatnio jeździli u siebie w meczach z Gorzowem, Ostrowem, czy Grudziądzem. O nich raczej nie trzeba się martwić. Może Trojan wreszcie się przełamie... Ciekawe czy w tym meczu pojedziemy z obcokrajowcem. Na pewno obecność takiej osoby bardzo by się przydała, bo Mariusz Fierlej nie gwarantuje ostatnio dobrych wyników a co za tym idzie jakiś pokaźnych zdobyczy punktowych... Uważam, że jeśli nasi dopasują sie dobrze do toru i jeśli szczęście będzie z nami to nie ma się co martwić o wynik. Te 2 punkty będą bardzo ważne jeśli mamy jeździć w barażach. Jeśli nie będziemy zbierac punktów u siebie to gdzie...?

_________________
Obrazek


           
Post 19 lip 2004, o 08:30
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Jednym słowem "wygramy" a jakim wynikiem sie skończy ten mecz?Poznamy go po meczu :-)))

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 19 lip 2004, o 09:33
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 gru 2003, o 00:43
Skąd: LUBLIN
Posty: 20

Zobacz profil 
Mecz zapowiada sie ciekawie, szans na baraze raczej juz znikome dla was bo nie wierze w to zebyscie wygrali reszte meczy w play-off :) no chyba ze na wyjazdach tor wam bedzie przygotowywal jeb**y Kaczmarek i Heahne!! Bedzie jeszcze okazja na zakonczenie sezonu sie spotkać :wink: 19 wrzesnia w Lbn

_________________
BYŁ BĘDZIE JEST MOTOR RKS!!!
TŻ LUBLIN FOREVER!!!
ZA ROK EKSTRALIGA!!!


           
Post 19 lip 2004, o 09:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 903

Zobacz profil 
Jezeli wygralismy na wyjezdzie to czemu mamy nie wygrac w siebie :wink: Nie widze w druzynie Lubelskiej, oprocz Karlssona i Knappa, zawodnikow ktorzy mogliby na naszym torze nawiazac jakas skuteczna walke. :) Jezeli chcemy myslec o barazach z Bydgoszcza (Rybnik spadnie, a Zielonce sie nie moze nic stac :lol: )
to nie mozemy takich meczow przegrywac. Tak jak pisalem gdzies wczesniej, stac nas na zwyciestwa we wszystkich meczach, ktore zostaly do konca sezonu, nawet u siebie z Gdanskiem. A Charlie w meczu z Koziolkami musi obowiazkowo byc :D

_________________
Obrazek


           
Post 19 lip 2004, o 09:56
 


PRZEMAS napisał(a):
no chyba ze na wyjazdach tor wam bedzie przygotowywal jeb**y Kaczmarek i Heahne!!


taaaa, a w meczu z Gorzowem rowniez byla obecna wyzej wymienona dwojka ? :lol: Naprwde wczorajszy mecz nie dal Wam do zrozumienia, ze macie bardzo przecietna (aktualnie) druzyne ?

Swoja droga TZ doczekal sie ciekawej nazwy : TZ "Fart" Lublin :lol: - to pomysl bodajze kibica gorzowskiej Stali ;) Nic dodac, nic ujac...heheh


           
Post 19 lip 2004, o 10:43
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Co tu dużo pisać! Ten mecz musimy wygrać!
Jedziemy oczywiscie z Charliem - po pierwsze: bo bedzie poprostu łatwiej wygrać (Wilk nie wyleczył kontuzji a Fierej...hmm tak sie zastanawiam nad bilansem startów tego zawodnika w Rzeszowie i wyszło ze poczynił on wiecej szkód niz pożytku) a po drugie: przyjdzie wiecej ludzi na mecz...

Wczoraj martwiłem sie co z motorem Karola...ale jak to tylko świeca to bedzie ok.
O Maćka i Tomka raczej martwić sie nie trzeba...pytanie co z resztą.

Na dziś nasze szanse na wygraną to jakiej 75%...a jest o co walczyć...
Lublin wczoraj wygrał u siebie z Gorzowem 5 punktami...my mecz w Lublinie mamy w ostatniej kolejce...
Chodzą słuchy, ze gdy TZ starci szanse na awans to jadą młodzieża...
Jeśli tak to nie pozostanie nic innego jak tam wygrać...
W takiej sytuacji najwazniejsze mecze rozegramy z Gorzowem...i oba trzeba wygrać...
Zakładając, ze wygramy w Gorzowie i Lublinie, do tego komplet zwyciestw u siebie i jak nie patrzeć mamy baraże...chyba z Rybnikiem, może z Zieloną Góra.
Zresztą...wszyscy chyba zdaja sobie z tego sprawe, wiec nie bede tłumaczył...
Na e-lige czekamy juz 5 sezon...moze sie wreszcie doczekamy.

Przychodzcie na stadion i dopingujcie swoich bo bedzie sie działo...


           
Post 19 lip 2004, o 11:10
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Cytuj:
Mecz zapowiada sie ciekawie, szans na baraze raczej juz znikome dla was bo nie wierze w to zebyscie wygrali reszte meczy w play-off no chyba ze na wyjazdach tor wam bedzie przygotowywal jeb**y Kaczmarek i Heahne!!


A Lublin dalej będzie płakał że przegrał mecz bo Kaczmarek toru się czepił proponuje żeby takie odpowiedzi kasować bo ten temat był już wałkowany tyle razy że już nie moge czytać tego typu wypowiedzi


Co do meczu to na pewno wygramy bo jesteśmy dużo lepsi od TŻ i udowodnimy to za tydzień na torze

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Misi i 174 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi