Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Odpowiedz w temacie

Play-off: Marma Rzeszów-TeleNet Strabag Gorzów, 8.08


Wszystko o Stali Rzeszów


Kto wygra kolejna runde play-off ?
Rzeszów 86%  86%  [ 31 ]
Gorzów 11%  11%  [ 4 ]
remis 3%  3%  [ 1 ]
Liczba głosów : 36
Opcje      Szukaj
Post 11 sie 2004, o 18:13
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 cze 2004, o 16:34
Posty: 397

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Kamil napisał(a):
Tomi napisał(a):
Panowie cieszmy sie poniewaz Pawel Hlib przyjal przeprosiny i obeszlo sie bez konsekwencji. Jak by nie przyjol to prawdopodobnie Karol Baran muglby zostac zawieszony do konca sezonu albo dluzej. Wiec cieszmy sie ze mamy sklad naj mocniejszy jaki mozemy miec w tym sezonie.

Dlaczego do końca sezonu ?? Gollob został zawieszony na jeden mecz, czemu Karol miałby byc inaczej traktowany ??

No bo Gollob to Gollob, a Baran to Baran... To chyba proste... Są równi i równiejsi...


NO bo widzisz co to kasa zrobi. Gollob dostal w zawieszeniu i dodatkowo kara 9 tysiecy zlotych. Gollob reprezentuje nasz kraj i jest tak jak by najlepszym zawodnikiem Polskim. I jego potraktowano tak jakby ulgowo troche. A Karol pewnie by dostal z pare meczy i napewno jakas kara pieniezna. Ale cieszmy sie ze wszystko skonczylo sie dobrze.


           
Post 11 sie 2004, o 18:37
 


Tomi napisał(a):
Damon napisał(a):
Kamil napisał(a):
Tomi napisał(a):
Panowie cieszmy sie poniewaz Pawel Hlib przyjal przeprosiny i obeszlo sie bez konsekwencji. Jak by nie przyjol to prawdopodobnie Karol Baran muglby zostac zawieszony do konca sezonu albo dluzej. Wiec cieszmy sie ze mamy sklad naj mocniejszy jaki mozemy miec w tym sezonie.

Dlaczego do końca sezonu ?? Gollob został zawieszony na jeden mecz, czemu Karol miałby byc inaczej traktowany ??

No bo Gollob to Gollob, a Baran to Baran... To chyba proste... Są równi i równiejsi...


NO bo widzisz co to kasa zrobi. Gollob dostal w zawieszeniu i dodatkowo kara 9 tysiecy zlotych. Gollob reprezentuje nasz kraj i jest tak jak by najlepszym zawodnikiem Polskim. I jego potraktowano tak jakby ulgowo troche. A Karol pewnie by dostal z pare meczy i napewno jakas kara pieniezna. Ale cieszmy sie ze wszystko skonczylo sie dobrze.

Typowe "polskie" myslenie...

Wlasnie dlatego, ze zawodnik jest popularny, jest idolem dla wielu mlodych chlopakow, to nalezy surowiej karac takie "wystepki"! Popatrzcie na zachod, chociazby sprawa z Ferdinandem - Rio dostaje 8 miesiecy kary, a zupelnie nie znany pilkarz City jedynie grzywne w wys. 2 tys funtow...

troche odbieglismy od tematu :P

PS KAROL BARAN RULEZZ :twisted:


           
Post 11 sie 2004, o 19:16
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Też jestem zdania że czy ktośsięnazywa Gollob czy Bendzera powinien podlegaćtakiej samej karze co z tego że Gollob jest reprezenantem kraju to taki sam zawodnik jak każdy inny i powinien być zawieszony na 6 miesięcy takie jest moje zdanie bo to znaczy że Gollob może sobie biegać po torze i samemu wymierzać sprawiedliwość wpłacić pieniążki i robić tak dalej

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 11 sie 2004, o 23:22
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Boze ludzie w jakim wy swiecie zyjecie? Tak samo trantowani? W Polsce sa ludzie rowni i rowniejsci niech mi ktos powie, ze tak nie jest to go wysmieje... Prawda jest taka, ze Baran kare powinien dostac, bo tak powaznie to ja nawet nie wiem za co on go uderzył? :? Oglądałem ten bieg w TV i nie dopatrzyłem się żadnego faulu ze strony Hliba... Pozatym Gollob to samym nazwiskiem robi połowe sukcesu? A Baran hmmm pewnie nawet połowa w GKSŻ nie wie dobrze kto to jest...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 13 sie 2004, o 08:43
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
... Prawda jest taka, ze Baran kare powinien dostac, bo tak powaznie to ja nawet nie wiem za co on go uderzył? :? Oglądałem ten bieg w TV i nie dopatrzyłem się żadnego faulu ze strony Hliba...


No to słabo chyba widzisz.
A co do Hliba, to za co go wyzywasz swoim opisie, jak nie widzisz nawet jak jeźdzł faul?
Ja go nie lubię właśnie za faule które robi z premedytacją a nie za plotki z tarobylskiego forum.
Ps. oglądnij sobie jeszcze ten bieg(13) ze 3 razy, to zauważysz co Hlib zrobił Karolowi.


           
Post 13 sie 2004, o 10:47
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 kwi 2004, o 12:25
Skąd: Gorzów Wlkp. - Polska
Posty: 21

Zobacz profil 
Ten temat zaczyna już być zdeka nudny i zmienia nieco swój główny cel, gdyż robi się trochę lipny klimat. Zaczynacie się wykłucać, o to, czy Hlib "faulował" waszego czy też nie :?: To ja powiem - faulował na max`a, szczęście, że klient jeszcze żyje...
Co gorsze - całą sytuacje jakby można zadedykować wam kibicom, bo to wy podgrzaliście całą atmosferę przed, w trakcie jak i po meczu. Inna sprawa, to musicie chyba ogólnie mieć coś do gorzowian, bo z tego co się wczoraj dowiedziałem, chciał ktoś od was "umilić" pobyt 3 kibicom gorzowskiej Stali :?: No cóż, taki sport...
:twisted:

_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE
WIERNI PO PRZEGRANEJ
KS STAL GORZÓW WLKP.

http://www.stalgorzow.forum.glt.pl


           
Post 13 sie 2004, o 10:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Zawsze na stadionie znajada sie goscie ktorzy szukaja zaczepki... u Was jest nie inaczej...

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 13 sie 2004, o 12:59
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Misiek_KSSG napisał(a):
Inna sprawa, to musicie chyba ogólnie mieć coś do gorzowian, bo z tego co się wczoraj dowiedziałem, chciał ktoś od was "umilić" pobyt 3 kibicom gorzowskiej Stali :?: No cóż, taki sport...
:twisted:

Po pierwsze to był jeden zdaje się gość, kumaci wiedza o kogo chodzi :lol: po drugie byl pijany a po trzecie nic im nie chcial ani nie zrobil...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 13 sie 2004, o 13:20
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Misiek_KSSG napisał(a):
Inna sprawa, to musicie chyba ogólnie mieć coś do gorzowian, bo z tego co się wczoraj dowiedziałem, chciał ktoś od was "umilić" pobyt 3 kibicom gorzowskiej Stali :?: No cóż, taki sport...
:twisted:

Po pierwsze to był jeden zdaje się gość, kumaci wiedza o kogo chodzi :lol: po drugie byl pijany a po trzecie nic im nie chcial ani nie zrobil...


I z tego co mówił to jest z nimi umówiony na rewanż w Gorzowie...zaprzyjaźnili się chyba :wink:


           
Post 13 sie 2004, o 13:27
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 kwi 2004, o 12:25
Skąd: Gorzów Wlkp. - Polska
Posty: 21

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Damon napisał(a):
Misiek_KSSG napisał(a):
Inna sprawa, to musicie chyba ogólnie mieć coś do gorzowian, bo z tego co się wczoraj dowiedziałem, chciał ktoś od was "umilić" pobyt 3 kibicom gorzowskiej Stali :?: No cóż, taki sport...
:twisted:

Po pierwsze to był jeden zdaje się gość, kumaci wiedza o kogo chodzi :lol: po drugie byl pijany a po trzecie nic im nie chcial ani nie zrobil...


I z tego co mówił to jest z nimi umówiony na rewanż w Gorzowie...zaprzyjaźnili się chyba :wink:
O tym nie słyszałem, ale skoro tak :wink:
:twisted:

_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE
WIERNI PO PRZEGRANEJ
KS STAL GORZÓW WLKP.

http://www.stalgorzow.forum.glt.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 177 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi