Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

daleka droga do...ekstraligi


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 26 lip 2004, o 21:17
 daleka droga do...ekstraligi
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
Marma może mieć maks 23 pk.
cel nr 1. wygrać 2 razy z Gorzowem.
cel nr 2. wygrać z Lublinem.
cel nr 3. wygrać z Gdańskiem

kolejność jest nieprzypadkowa

Nawet jeśli przegramy z Gdańskiem mecz o wszystko jest w Lublinie, gdzie trzeba wygrać. Oczywiście jeśli Gdańsk wygra w Lublinie a padnie w Rzeszowie bedzie SUPER.

Gdańsk - musi wygrywać wszystko ( noo może przegrać w Rzeszowie :) )

Lublin - na wyjazdach raczej nic nie zrobi, jeśli wygra z Gdańskie, trzeba będzie wygrać w Lublinie.

Gorzów - jeśli przegra 2 razy z Marma.....

Później "tylko" baraże i jedziemy do ZIELONKI ( RYBNIKA ) PO AWANS.
Pamiętacie KRAKÓW 94. Szansa jest. PAMIETACIE TARNÓW Z TAMTEGO ROKU TEŻ cudem weszli do 4 a potem........a teraz mistrz polski.

_________________
joo


           
Post 26 lip 2004, o 21:24
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
ło! ale kalkulacja! cel nr. 1 jest niestety chyba niewykonalny. gorzow ma najwieksze szanse na baraze i chyba niepozwoli sobie ich wyrwac. z gdanskiem tez niebedzie latwo...a co do lublina to ktos juz pisal ze jesli niebeda mieli szans na baraze to jada w krajowym, jesli nie to bedzie o wiele trodniej o wygrana niz w rundzie zasadniczej...reasumujac plan niewykonalny :P

_________________
Obrazek


           
Post 26 lip 2004, o 21:26
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 sie 2003, o 14:04
Posty: 27

Zobacz profil 
Plan jest troche szalony ale...moze i wykonalny..:P Dużo wiary z naszych zawodników (a jest w kogo wierzyć) i napewno osiągniemy ten cel.... Przydało by się jeszcze troche szczęścia i dobre motory...Ale mam nadzieje ze to już uda się załatwić i bedziemy mieli tą radość uczestniczyć w barażach do e-ligi...:):)


           
Post 26 lip 2004, o 21:28
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
wariant 2.
Wygrać wszystko u siebie i w Lublinie.
Gorzów ma 20 Tż 20 Marma 21.....nie można???

_________________
joo


           
Post 26 lip 2004, o 22:14
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lis 2002, o 00:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 434

Zobacz profil 
Historia lubi się powtarzać, może więc finisz w wykonaniu Marmy będzie równie imponujący jak Unii Tarnów w ubiegłym roku? Nasza sytuacja w tabeli jest niezwykle trudna, ale wydaje mi się i bardzo w to wierzę, że baraże są w naszym zasięgu. Muszą jednak zostać spełnione pewne warunki aby osiągnąć ten cel:
1. Ogromne zaangażowanie, wiara w sukces i wzajemna pomoc wszystkich zawodników - myślę, że o to możemy być spokojni.
2. Sponsor (sponsorzy) - musza się znaleźć pieniądze na doposażenie zawodników w wysokiej jakości sprzęt. Mam nadzieję, że staną oni na wysokości zadania, zwłaszcza firma Marma!
3. Kibice - duża frekwencja na stadionie i prawdziwy doping, nie tylko po wygranym biegu!
4. Postawa Pawła Miesiąca - bardzo dużo od niego zależy, bo innych młodzieżowców niestety nie mamy.
5. Sczęście - brak kontuzji i korzystne wyniki w innych spotkaniach.
Trochę dużo tych zależności, ale wszystkie są w zasięgu ręki!

_________________
14 lipca 2006 r. 71:18 :)


           
Post 26 lip 2004, o 22:17
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 maja 2003, o 15:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 67

Zobacz profil 
Cytuj:
cel nr. 1 jest niestety chyba niewykonalny. gorzow ma najwieksze szanse na baraze i chyba niepozwoli sobie ich wyrwac.
zapraszam do przeczytania tego artykułu:
http://www.przegladzuzlowy.pl/news_gorzow.php?id=10881


           
Post 26 lip 2004, o 22:46
 czy tylko ja nie pamietam kiedy stal rzeszów wygrała...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
w gorzowie???
wiec dlaczego teraz mialoby byc inaczej?
pozatym uwazam ze tym razem lublin sie sprezy na mecz z nami i beda solidne baty.
gdansk wyjedzie z rzeszowa ze spusczonymi glowami... ale to bedzie za malo.


           
Post 26 lip 2004, o 22:51
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 00:09
Skąd: -ZMW-
Posty: 444

Zobacz profil 
Co niektorzy to maja za dalekie plany jesli by byly baraze moim zdaniem i tak nie ma po co wchodzic do ekstraligi lepiej przejezdzic nastepny sezon w 1 lidze zbudowac zespol na miare ekstraligi ktory bedzie walczyl o cos a nie tylko o utrzymanie przyklad ROW Rybnik nie poczyniono znaczacych zmocnien i teraz odgrywaja role kopciuszka
Cytuj:
Pamiętacie KRAKÓW 94
nie wiem czy dobrze kojarze ale wtedy z Rzeszowa pojechalo 36 autokarow ?? i bylo okolo 4 tys ludzi z Rzeszowa ? jak cos to mnie popraw joo jak tak bylo to cos pieknego jak u siebie w domu szkoda ze teraz ludzie nie jezdza na wyjazdy... Pozdrawiam


           
Post 27 lip 2004, o 00:40
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Ciężkie zadanie oj ciężkie na razie nie ma co myśleć o barażach tylko trzeba wygrać u siebie z Gorzowem jak wygramy to będzie się myślało co dalej ja uważam że kluczowy będzie mecz wyjazdowy w gorzowie jak go nie wygramy to chyba jużbędzie pozamiatane no ale pożyjemy zobaczymy ...

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 27 lip 2004, o 00:50
 
Junior
Junior

Dołączył: 21 mar 2004, o 22:09
Posty: 165

Zobacz profil 
Moim zdaniem szansa na baraze jest i to duza. Po pierwsze wydaje mi sie ze u siebie pokonamy gorzow i na wyjezdzie tez powinnismy osiagnac sukces w postaci dwoch pkt. Wtedy mamy juz 4 pkt wiecej a Lublin jezdzi dwumecz z Gdanskiem. Jezeli polegnie w Gdanku to wybrzeze zakladajac nasze zwyciestwo z gorzowem jest w ekstralidze. Czyli do Lublina nie pojechal by najmocniejszy sklad i Tz by to wygral. Czyli tabela by wygladala przed dwiema ostatnimi kolejkami tak
1. Gdansk 26
2. Lublin 20
3. Rzeszów 19
4. Gorzów 16
W przedosatniej kolejce jesli pokonamy ekstraligowe wybrzeze a lublin wygra w gorzowie to mamy nadal pkt straty do koziolkow. Ale z gorzowem moze byc roznie bo mieli by teoretyczne szanse na baraze muslieliby wygrac u siebie z lublinem i w gdansku.
Zalozmy jednak ze Gorzow przegrywa to przedostatnia kolejka sytauacja wyglada tak
1. Gdansk 26
2 Lublin 22
3. Rzeszow 21
4. Gorzow 16
Czyli mecz o wszystko w lublinie a tam moze byc roznie i mam nadzieje ze stal wygra

_________________
Obrazek
JEDZIESZZZ ZAWSZE Z NAMI


           
Post 27 lip 2004, o 09:23
 Re: czy tylko ja nie pamietam kiedy stal rzeszów wygrała...
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 lip 2004, o 15:07
Skąd: G D A Ń S K
Posty: 29

Zobacz profil 
pablo napisał(a):
gdansk wyjedzie z rzeszowa ze spusczonymi glowami....


Plan już został wykonany - napewno nie wyjadą ze spuszczonymi głowami - nawet w przypadku porażki :)


           
Post 27 lip 2004, o 10:02
 .
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 maja 2003, o 15:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 67

Zobacz profil 
Żeby wejść na 2 miejsce w tabeli(czyli jechać w barażach) będzie cholernie ciężko... ja nie wątpię w naszą drużynę, wręcz przeciwnie :)
Polecam wypowiedź trenera Gorzowa, Stasnisława Chomskiego:
http://www.sportowefakty.pl/index.php?dysc_id=4&k1_id=45&k2_id=101&dzial_id=361&news_id=39427
jeżeli tak się stanie to mecz wyjazdowy w Gorzowie jest do wygrania.
Dużo też zależy od Gdańska... czy poradzą sobie na "lubelskim kartoflisku", które sprawia trudność nawet swoim zawodnikom?
3majmy kciuki za Gdańsk! Z drugiej strony jak Wybrzeże przyjedzie do nas to też nie bedzie łatwo wygrać. Tam jedzie cała drużyna, jednak wygrana przybliża nas bardzo do baraży.
tyle z mojej strony...
pozdrawiam!


           
Post 27 lip 2004, o 10:21
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
To, że Gdańsk rozprawił się Gorzowem to dla nas nie oznacza że Gorzów jest słaby. Niestety widać to wyraźnie, Lotos jest prawie nie do pokonania, a zwłaszcza na naszym łatwym torze, w tym meczu jak wygramy to naprawde cuda będą. Jedziemy do Gorzowa i tam w sumie można się pokusić o wygraną ale to będzie szalenie trudne zadania. Co do wyjazdu do Lublina to coś mi się wydaje że tam przegramy, zbyt mocno lublinianie pałają rządzą rewanżu żeby ten mecz odpuścić. Ale jak będzie zobaczymy, w każdym razie nie napalam się na baraże bo do tego jest baaaardzo daleka droga.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 27 lip 2004, o 11:26
 
Junior
Junior

Dołączył: 27 lis 2002, o 17:35
Skąd: nowe miasto
Posty: 158

Zobacz profil 
A mi sie wydaje ze jak juz Gdansk bedzie jechal do rzeszowa to awans bedzie mial juz w kieszeni i wtedy bedzie mozna cos pokombinowac :D przyjada bez straniero, seniorzy troche odpuszcza albo moze jakies defekty? :) i wtedy to stal zdobedzie 2 pkt


           
Post 27 lip 2004, o 12:28
 Podsumowanie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2004, o 12:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1173

Zobacz profil 
To już jest !

Cześć!

Wydaje mi się,że podobny temat już jest : http://stal.rzeszow.pl/phpbb/viewtopic.php?t=1446

...o naszych szansach w play-off i walce o ekstraligę.

Pozdrawiam !
:D

_________________
Barty
Obrazek


           
Post 27 lip 2004, o 13:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Masz rację Barty, sam nie zauważyłem, w takim razie dalsza dyskusja w wyżej wymienionym temacie, a ten zamykam

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 195 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi