Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Finał Brazowego Kasku - Lublin, 5 miejsce "Łełka"


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 1 sie 2004, o 22:54
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
KeTjoV napisał(a):
PAWEŁ JESTES NAJLEPSZY BRAKLO TROCHE SZCZESCIA!!!!!!!!! MOZE ZA ROK SIE UDA:) 3MAJ TAK W LIDZE!!!!!


Niestety za rok sie nie uda bo pawel juz nigdy w Brazowym Kasku nie wystartuje, a to z racji wieku, bo BK jest dla zawodnikow do 19 roku zycia... m.in. dlatego nie startowal obronca trofeum...

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 1 sie 2004, o 23:31
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Mimo wszystko należą się Pawłowi gratulacje, bo znów pokazał, że kelnerem to on nie jest... Wydaje mi się, że śmiało mógł wygrać BK, jednak za bardzo chciał i mu niestety nie wyszło... Spalił się troszke psychicznie, wydaje mi się, że nad tym Paweł powinien popracować w przerwie zimowej, bo wg mnie tak samo jest czasami podczas meczów ligowych, ze za bardzo chce i mu nie wychodzi...

Brawo Paweł!

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 1 sie 2004, o 23:33
 nadzieja na przyszłość
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 lip 2004, o 23:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 64

Zobacz profil 
Oczywiście gratulacje dla Pawła udowodnił że ma potencjał tylko jeszcze musi popracować nad psychiką , prawdopodobie przerosło go to iż ...może wygrać te zawody i nerwy pościły, 5 miejsce w takiej stawce nie jest jakimś wielkim wyczynem ale można to uznać jako dobrą lekcje i mam nadzieje ze w przyszłym roku wykorzysta swoje umiejętrności w 100% , chciałbym aby dorównał świetnym wychowankom STALI (Siwemu Ciapkowi Wilemu Trojanowi czy nieco młodszemu Karolowi)Trzymam za niego kciuki


           
Post 1 sie 2004, o 23:49
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 cze 2004, o 16:15
Posty: 126

Zobacz profil 
Jest czego pogratulować Pawłowi:) Bardzo dobry rezultat, myślę że Paweł idzie w dobrym kierunku:) Byle tylko podobny poziom prezentował w lidze, czego mu gorąco życzę, gratulacje!


           
Post 1 sie 2004, o 23:55
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 lip 2004, o 12:25
Posty: 32

Zobacz profil 
5 miejsce szczerze nowiac nie uwazam za jakies wilkie osiagniecie !!
gdyby zajal 5 miejsce w srebrnym kasku to byloby czego gratulowac.

_________________
Unia Tarnów naszym życiem !!!
Jej zwyciestwo jego spełnieniem!!!


           
Post 2 sie 2004, o 10:02
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Cytuj:
macieq
Szkółkowicz



Dołączył: 31 Lip 2004
Posty: 4
Skąd: ŻeszuF


Moglbys zmienic odpowiedz na pytanie "Skąd" na Rzeszów... Bo jak dla mnie taka pisowania nazwy miasta jest obrazliwa... :)

Pozdrawiam :)

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 2 sie 2004, o 10:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2004, o 12:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1173

Zobacz profil 
Brawo Paweł Miesiąc

Damon :
Cytuj:
Wydaje mi się, że śmiało mógł wygrać BK, jednak za bardzo chciał i mu niestety nie wyszło... Spalił się troszke psychicznie, wydaje mi się, że nad tym Paweł powinien popracować w przerwie zimowej, bo wg mnie tak samo jest czasami podczas meczów ligowych, ze za bardzo chce i mu nie wychodzi...


I zgadzam się z Tobą... Widać,iż Paweł od kilku meczy jeździ znakomicie i może w niektórych nie zdobywa dużo punktów to walczy do końca w każdym biegu. Brawo za Srebrny Kask, brawo za Brązowy Kask !!! Wszyscy wypowiadali się,że mamy najgorszych juniorów w Polsce...ale Paweł to zmienił i widać,że można teraz śmiało powiedzieć,że Paweł Miesiąc jest w tej chwili jednym z najlepszych juniorów w kraju !!! :D
Zgadzam się z niektórymi wypowiedziami,iż Paweł musi popracować nad psychiką.Widać,że chce wygrywać...aż za bardzo chce (!!!) i chyba dlatego nie zawsze mu wychodzi...

_________________
Barty
Obrazek


           
Post 2 sie 2004, o 10:24
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Znowu Paweł pokazał się z bardzo dobrej strony. 5 miejsce to nie jest złe miejsce. A przecież gdyby nie taśma i upadek to mogło byc o wiele lepiej. Miedziński, Buczkowski i Hlib byli napewno faworytami więc nie ma się co dziwić z ich wyniku. No ale jeszcze raz wielkie brawa dla Pawła. Czekamy na kolejne sukcesy i miejsca na podium. :)

_________________
Obrazek


           
Post 2 sie 2004, o 11:22
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Paweł w wyscigach wygrywał z Hlibem,Jamrożym i Buczkowskim.Moim zdaniem spalił sie nerwowo(chodzi o tą taśme).Oby utrzymał tą forme jak najdłużej.Zauważyłem że od kiedy w składzie nie ma Micała to Paweł jeździ lepiej.Być może te osiągniecia od tego zależą.
Pozdro


ZKS STAL RZESZÓW


           
Post 2 sie 2004, o 11:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Jestem bardzo zadowolony z Pawla z jego jazdy. Njagorsze jest to ze z wszystkimi wygral ktorzy sa przed nim.... :( Pawel powinien miec podium. Z ta tasma tez uwazam ze sie spalil no ale coz jest mlodziezowcem i takie bledy sie zdarzaja.

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 2 sie 2004, o 11:38
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 kwi 2004, o 09:47
Skąd: Lublin
Posty: 24

Zobacz profil 
Powiem Wam, że gdyby nie głupia taśma (a jednak) i upadek to Miesiąc zgarnąłby komplet i BK byłby jego. No cóż, smigał jak z nut...
tylko pogratulowac takiego młodziezowca. Powiedzcie na czyich maszynach jechał?

pozdrawia:
Rafał Borowski
z Lublina


           
Post 2 sie 2004, o 11:43
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Powiedzcie na czyich maszynach jechał?


Na swoich.


           
Post 2 sie 2004, o 12:42
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
Oj przestańcie już tak "gdybać" powoli mnie to denerwuje :? stało i to sie stało Paweł nie wytrzymał psychicznie i tyle (tu mi chodzi o taśme). A co do wypadku to sie nie bede wypowiadał bo go nie widziałem. Mimo to uważam jego wystep za duzy sukces, a chłopak ma dopiero 19 lat. Oby tak dalej.

Pozdrawiam


           
Post 2 sie 2004, o 12:46
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 kwi 2004, o 09:47
Skąd: Lublin
Posty: 24

Zobacz profil 
-Misiek- napisał(a):
Oj przestańcie już tak "gdybać" powoli mnie to denerwuje :? stało i to sie stało Paweł nie wytrzymał psychicznie i tyle (tu mi chodzi o taśme). A co do wypadku to sie nie bede wypowiadał bo go nie widziałem. Mimo to uważam jego wystep za duzy sukces, a chłopak ma dopiero 19 lat. Oby tak dalej.

Pozdrawiam


nie denerwuj się tak. w przypadku tasmy to bym z Toba polemizował czy Paweł się spalił. Jakoś w innych startach (wczesmniejszych jak i późniejszych) sie nie spalał. Po prostu lotka mu nie wyszła i tyle.

pozdrawia:
Rafał Borowski

PS. Tetrahydroksykanabinol - jak już ;) nie zażywaj więcej, bo potem głupoty piszesz ;)


           
Post 2 sie 2004, o 13:00
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 19:21
Posty: 57

Zobacz profil 
-Misiek- napisał(a):
Oj przestańcie już tak "gdybać" powoli mnie to denerwuje :? stało i to sie stało Paweł nie wytrzymał psychicznie i tyle (tu mi chodzi o taśme). A co do wypadku to sie nie bede wypowiadał bo go nie widziałem. Mimo to uważam jego wystep za duzy sukces, a chłopak ma dopiero 19 lat. Oby tak dalej.

Pozdrawiam
No tak ale za roku juz w BK nie powalczy!
Wypadek to poprostu wpadniecię w jakąs koleine i tyle. Poleciał dość ostro na bande.
A ty ravajas co myslales ze jak sie ktos spala to we wszyskich startach. Wiadomo sędzia trzymał długo tasme prawie w kazdym biegu i to sie moglo zdarzyzc kazdemu kto chcial wystartować jak najlepiej.

_________________
"Koziołki" są najlepsze :fuckyou:
..::Tż Lublin!::..


           
Post 2 sie 2004, o 14:59
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
ravajas napisał(a):
-Misiek- napisał(a):
Oj przestańcie już tak "gdybać" powoli mnie to denerwuje :? stało i to sie stało Paweł nie wytrzymał psychicznie i tyle (tu mi chodzi o taśme). A co do wypadku to sie nie bede wypowiadał bo go nie widziałem. Mimo to uważam jego wystep za duzy sukces, a chłopak ma dopiero 19 lat. Oby tak dalej.

Pozdrawiam


nie denerwuj się tak. w przypadku tasmy to bym z Toba polemizował czy Paweł się spalił. Jakoś w innych startach (wczesmniejszych jak i późniejszych) sie nie spalał. Po prostu lotka mu nie wyszła i tyle.

pozdrawia:
Rafał Borowski

PS. Tetrahydroksykanabinol - jak już ;) nie zażywaj więcej, bo potem głupoty piszesz ;)




To że w innych startach mu sie nie zdarzało to nie ma nic do tego , "lotke" moze i chciał zrobić, ale zabardzo chciał i to jest błąd u większości młodych zawodników. W dwóch swoich pierwszych startach pokonał faforytów i to mu poprzestawiało w głowie.

A co do tego PS to bym sie kłócił szcególnie o końcówke cannabinol,a nie kanabinol. A i wiele czytałem o tej używce i nie spotkałem sie z nazwą Tetrahydroksykanabinol :shock: A tak pozatym to głupot sie po tym nie pisze
( no chyba że po spaleniu ;) )


           
Post 2 sie 2004, o 15:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Paweł już jakiś czas temu mówił że przydałoby się sprzęgło wymienić bo te co ma nie umożliwia mu dobrego startu, być moze jak sędzia długo trzymał to po prostu sprzęgło nie wytrzymało...

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 2 sie 2004, o 16:13
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 kwi 2004, o 09:47
Skąd: Lublin
Posty: 24

Zobacz profil 
-Misiek- napisał(a):
A co do tego PS to bym sie kłócił szcególnie o końcówke cannabinol,a nie kanabinol. A i wiele czytałem o tej używce i nie spotkałem sie z nazwą Tetrahydroksykanabinol :shock: A tak pozatym to głupot sie po tym nie pisze
( no chyba że po spaleniu ;) )


oj nie wiem... ja ze swojego źródła wiem, że jest tak, jak napisałem, ale spierał się nie będę, bo to nie miejsce na takie sprawy, a poza tym to była ksiązka popularno-naukowa więc być może tam był błąd. Ale tę wersję też słyszałem więc...
ja nie palę więc nie wiem ;)

a co do Pawła, to uważam, że taśma była ewidentnie z powodu - bez obrazy - "głupoty". Przeciez z takim sprzętem i z - bądź co bądź - swoimi umiejętnościami i przy takiej obsadzie biegu, poradziłby sobie na dystansie... powinien był uważać.
W kazdym razie dobry jest i jesli bedzie się prawidłowo rozwijał to będzie z niego sporo pozytku. Mi się podobał wczoraj

pozdrawia:
Rafał Borowski
z Lublina


           
Post 2 sie 2004, o 16:49
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 lip 2004, o 12:25
Posty: 32

Zobacz profil 
6. Ronnie Jamroży (Opole) - 9 (3,2,3,0,1)
7. Alan Marcinkowski (Zielona Góra) - 7 (0,3,2,2,u)
8. Kamil Brzozowski (Gorzów) - 7 (0,2,1,2,2)
9. Oskar Wolsztyński (Piła) - 7 (2,1,0,2,2)
10. Mariusz Pacholak (Gdańsk) - 6 (d,0,1,3,2)
11. Grzegorz Czechowski (Bydgoszcz) - 6 (1,1,3,0,1)
12. Mirosław Jabłoński (Gdańsk) - 5 (2,d,0,1,2)
13. Sławomir Dąbrowski (Gorzów) - 4 (1,2,1,0,0)
14. Michał Ciura (Częstochowa) - (1,2,1)
15. Adrian Gomólski (Gniezno) - 3 (1,w,0,1,1)
16. Marcin Liberski (Ostrów) - 2 (1,1)
17. Adrian Śmieja (Rybnik) - 1 (t,1,0,0,0)
18. Karol Ząbik - 0 (u,u,-,-,-)



oto jak fantastycznych zawodnikow pokonal wczoraj Paweł Miesiac !!
naprawde jest czego pogratulowac
z tych wsyztskich wyzej wymieniionych z tym doswiadczeniem miesiac powinien robic na rowerze ale naleza mu sie duze brawa za wyzsze miesjce w klasyfikacji od Mirka Jablońskiego

_________________
Unia Tarnów naszym życiem !!!
Jej zwyciestwo jego spełnieniem!!!


           
Post 2 sie 2004, o 17:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
zygfryd napisał(a):
6. Ronnie Jamroży (Opole) - 9 (3,2,3,0,1)
7. Alan Marcinkowski (Zielona Góra) - 7 (0,3,2,2,u)
8. Kamil Brzozowski (Gorzów) - 7 (0,2,1,2,2)
9. Oskar Wolsztyński (Piła) - 7 (2,1,0,2,2)
10. Mariusz Pacholak (Gdańsk) - 6 (d,0,1,3,2)
11. Grzegorz Czechowski (Bydgoszcz) - 6 (1,1,3,0,1)
12. Mirosław Jabłoński (Gdańsk) - 5 (2,d,0,1,2)
13. Sławomir Dąbrowski (Gorzów) - 4 (1,2,1,0,0)
14. Michał Ciura (Częstochowa) - (1,2,1)
15. Adrian Gomólski (Gniezno) - 3 (1,w,0,1,1)
16. Marcin Liberski (Ostrów) - 2 (1,1)
17. Adrian Śmieja (Rybnik) - 1 (t,1,0,0,0)
18. Karol Ząbik - 0 (u,u,-,-,-)



oto jak fantastycznych zawodnikow pokonal wczoraj Paweł Miesiac !!
naprawde jest czego pogratulowac
z tych wsyztskich wyzej wymieniionych z tym doswiadczeniem miesiac powinien robic na rowerze ale naleza mu sie duze brawa za wyzsze miesjce w klasyfikacji od Mirka Jablońskiego


Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :lol:
Oto jakich zawodników pokonał wczoraj Paweł Miesiąc

1. Adrian Miedziński (Toruń) - 13+3 (3,3,3,1,3)
3. Krzysztof Buczkowski (Grudziądz) - 13+u (3,3,2,2,3)
bieg XIII Miesiąc, Buczkowski, Miedziński, Jamroży
2. Paweł Hlib (Gorzów) - 13+2 (2,2,3,3,3)
bieg I Miesiąc, Hlib, Dąbrowski, Marcinkowski

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 151 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi